Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/tn16s.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/493/tn16s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/tn18.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6062/tn18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/tn19.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5500/tn19.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/tn20.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1408/tn20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/tn21.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5034/tn21.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='savahna'] Reksiu już u mag.dy? [/QUOTE] Tak :fadein: Reksiu to psiak idealny :p Grzeczny, cichutki, spokojny, delikatny. Kiedy zostaje sam nie szczeka, nie wyje, nie niszczy. Na spacerkach ciekawski, lubi pobiegać, powęszyć, zwiedzić okolicę, na smyczy chodzi ładnie, nie szarpie, przybiega na wołanie. Wdzięczny za każdy przejaw zainteresowania nim - wystarczy spojrzeć na niego, a już odwdzięcza się uśmiechem i merdaniem ogonka. Lubi się przytulić, posiedzieć na kolankach. Jest niewielki, smukłej budowy, ładnie umaszczony. Cudny, uroczy piesek. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/171/tn10h.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5043/tn10h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/tn13g.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6128/tn13g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/101/tn14t.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7428/tn14t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/541/tn15r.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7403/tn15r.jpg[/IMG][/URL]
  3. Pisałyśmy erko jednocześnie :lol:
  4. Savahna działasz jak błyskawica :cool3: i są już efekty - jest pani chętna na kotka! Szukamy transportu do Legionowa :)
  5. Wstawiam zdjęcia kotka, który jest u mnie, na miejsce Precelka (zdaje się, że ma na imię Czaruś?): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/17845573.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3769/17845573.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/51357479.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1715/51357479.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/81810724.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7741/81810724.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/15839808.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7836/15839808.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/58047481.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9453/58047481.jpg[/IMG][/URL] Na razie tylko takie, w najbliższym czasie jeszcze postaram się coś cyknąć. A kotek bardzo milutki, towarzyski, lubi głaskanko, mruczy. Jest chudziutki i niewielki, podobnie jak Precelek na początku, ale apetyt ma więc szybko nadrobi. Umie korzystać z kuwety i póki co jest bardzo grzeczny ;)
  6. Do mnie nikt nie pisał. Orlen został odrobaczony, apetyt mu dopisuje, a poza tym nic nowego ;)
  7. No biedne to Orlenisko, ale apetyt mu dopisuje więc powinno być dobrze. I psychicznie też już chyba lepiej, bo zrobił się bardziej kontaktowy i weselszy :lol: Linssi dzięki za pochwałę zdjęć [SIZE=1](inna sprawa, że żeby wybrać te kilka, to kilkadziesiąt musiałam wywalić :evil_lol:)[/SIZE]
  8. No to czekamy na odzew :-P Orlen wydalił już 3 reklamówki, takie cienkie jednorazówki :-(, a wczoraj jeszcze taką grubszą folię z kolorowymi napisami - jakieś opakowanie. Mam nadzieję, że to wszystko wyjdzie z niego i nic nie zostanie :shake: Dolewam mu oleju rybnego do karmy, to może pomoże też w tej kwestii...
  9. Jedynie to, że ukochał piłeczkę i lubi za nią biegać, nosić, podrzucać i prawie się z nią nie rozstaje. Na piłeczkę łatwo go przywołać, odwołać itd. Węgielkowa mówiła też, że dobrze znosi jazdę samochodem. Ma też trochę tendencję do pilnowania swojego, czyli misek, kojca, piłeczki, przed innymi psami - potrafi wtedy warknąć. Ale to może być przejściowe, więc nie wiem czy o tym pisać. I może napisz, że jest pod Kielcami, bo nazwa Celiny jednym nic nie powie, a innych może wprowadzać w błąd, bo jest ich kilka w świętokrzyskim ;)
  10. Agata, kontakt tel. podaj proszę na erkę, bo raz, że ma wybitne doświadczenie w odsiewaniu :diabloti:, dwa, że ja mam tu tak kiepski zasięg tel., że często trzeba dzwonić wiele razy, żeby się dodzwonić, a to może ludzi denerwować. A jak zadzwoni ktoś sensowny i będzie chciał więcej info, to erka skieruje do mnie ;) Ewentualnie możesz podać też mój mail: [email][email protected][/email]
  11. To zdążę jeszcze z nowymi fotkami Orlena :lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/44736413.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6350/44736413.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/65396709.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1705/65396709.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/77162987.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/9073/77162987.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/65798460.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/259/65798460.jpg[/IMG][/URL] I Lenusia też się załapała: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/50584321.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7898/50584321.jpg[/IMG][/URL] Trzymam kciuki, żeby coś fajnego się wykluło z tego zainteresowania Lenką :happy1:
  12. Szkoda białaska bardzo :-( Olusia tu masz wątek Szopena: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177765-Onkowaty-Chopin-potrzebuje-domu-i-....-finans%C3%B3w-na-utrzymanie[/URL]. Nie wiem dlaczego, ale co jakiś czas te linki na pierwszej str. przestają działać.
  13. Ben dodany ;) A tymczasem Orlen (ja na niego mówię Ori w skrócie), polubił piłeczkę :p Na razie mu tylko tak turlam, żeby nie forsować słabeusza, ale jest zainteresowany, łapie ją, nosi, podrzuca i w ogóle podoba mu się. Jeszcze będzie z niego pies aportujący ;). A z łapkami już jest lepiej. Myślę, że to ogólne osłabienie i brak mięśni, a może też był gdzieś poobijany przez kogoś/coś? Ori i jego piłeczka :razz:: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/830/69218169.jpg/"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2023/69218169.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/41639879.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3174/41639879.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/82320539wt.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/774/82320539wt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/641/54398259.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1043/54398259.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/48259144.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5953/48259144.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/75806118.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4594/75806118.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/82847330.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5784/82847330.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/81132465.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1733/81132465.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/80585816.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4971/80585816.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/o10e.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4692/o10e.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Agata P']Rufus:multi: tz do domku mam nadzieję:smile: [/QUOTE] Tak, będzie mieszkał pod Skarżyskiem :) Przyjechał po niego Pan z dorosłą córką i jej mężem. Pan jest na emeryturze więc ciągle w domu i jeszcze jeden starszy Pan jest w domu - dziadek - więc Rufus nie będzie sam. Dom z podwórkiem, ludzie widać lubiący psy, z fajnym podejściem. Pan przypadł Rufusowi do gustu, bo był chętny do rzucania piłeczek :diabloti: Mam nadzieję, że szybko się Rufusisko zaaklimatyzuje i będzie mu tam dobrze. Zasługuje na dobry domek, bo to takie kochane psisko. ONeczek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/59732300.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6870/59732300.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/32533194.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7563/32533194.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/24023103.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3972/24023103.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/62567561.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2586/62567561.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/33949050.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2808/33949050.jpg[/IMG][/URL]
  16. I po lepsze życie pojechał też Rufus :)
  17. Do kojca tylko pierwszy raz bał się wejść, teraz już sam wchodzi ;) I jeszcze jedno zdjęcie od Węgielkowej: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/93686406.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7159/93686406.jpg[/IMG][/URL]
  18. Dwie fotki tak na szybko zrobione: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/29567698.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2509/29567698.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/71950723.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3865/71950723.jpg[/IMG][/URL] Psiak był na wspólnym spacerze z Rufusem i Lenką - na spacerze je ignorował, pozwolił się obwąchać, nie wykazał agresji, choć Rufus w tym obwąchiwaniu był dość natarczywy. Natomiast po powrocie obwarczał Rufusa przy misce z wodą i warczy też "przez płot", czyli jak jest w swoim boksie, a Rufus podchodzi. Ale to dopiero pierwszy dzień, wszystko się jeszcze wyklaruje. Do ludzi jest łagodny, ładnie chodzi na smyczy. Zauważyłam dziś, jak biegł, że lekko utyka na przednią łapkę. Ma też sporo różnych otarć, strupków itd. Ogólnie dość zmarnowany, ale je, pije więc dojdzie do siebie ;)
  19. Było już ciemno, jak piesio dojechał więc nawet go dobrze nie obejrzałam, ale też zwróciłam uwagę na te tylne łapki. Mam nadzieję, że to tylko osłabienie. Jutro zobaczymy.
  20. Kilka nowych fotek Rufusa: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/121/38683921.jpg/"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/50/38683921.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/84132644.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9278/84132644.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/41806717.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4401/41806717.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/29415988.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2702/29415988.jpg[/IMG][/URL] Rufus trochę się wyciszył, spoważniał, ustatkował :lol: Nadal jest energiczny i rozbrykany, ale też posłuszny, ładnie chodzi na smyczy, nie szarpie, jak na początku. Mądre psisko z niego rośnie ;)
  21. Nie, żadne sporty ekstremalne :evil_lol:, ja tylko trzymałam smycz w drugiej ręce :lol: A sosnowe lasy są cudne, to prawda :loveu:
  22. Czyli z Daleszyckich Mira i Mania mają już domy?
  23. [IMG]http://i51.tinypic.com/sqqi5v.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...