-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nitkę mam zdjąć z 1 str, DT będzie szukał jej domu? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mnie też jutro nie ma w Kielcach cały dzień :shake: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Mag.da - tego psiaka można zdjać - ma nowy domek - albo inaczej...został w tym domku, który odwiedzał i w którym był dokarmiany;)[/QUOTE] Którego psiaka? -
[quote name='andzia69']Dzięki - co do mebli to nie wiem...szafa ubraniowa to wiem, ze by sie przydała...a co innego to już EwaB musi powiedzieć...[/QUOTE] Mam do oddania 3-drzwiową, ubraniową (2 części to drążek na wieszaki, a 1 część półki) - czarny kolor. Stan bdb ;) I do niej w komplecie taki biurowy słupek z półkami (na segregatory itp.) Jeśli się przyda, to piszcie. Transport też mam ;)
-
No jeśli DT nie wygania jeszcze Pascala, to możemy poczekać ;) Wiadomości dobre, poza tymi zapędami niszczycielskimi - one występują, jak zostaje sam, czy w obecności domowników też?
-
[quote name='andzia69']na razie dostaliśmy tylko parę snopków - czy jak to się tam nazywa - przywiozła samochodem osobowym moja znajoma - do dzisiaj nie może się pozbyć słomy z samochodu:):) [/QUOTE] Jeśli macie dostęp do słomy, to mogę pomóc w transporcie większej ilości. Niestety, tam skąd ja kiedyś przywoziłam na działkę już się skończyła.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I nadajcie im imiona dziewczyny ;) -
[quote name='Jaaga'] Co do adopcji zagranicznych, to Erka już wcześniej kontaktowała się z róznymi organizacjami. problem w tym, że jesli pies jest stary, nie ma nogi czy oka, to ok bo nie wymagainterwencji, ale jesli potencjalnie wymaga leczenia czy skomplikowanych operacji, zabiegów, to nie ma chetnych na adopcję, bo to sa tam ogromne koszty. Nikt nie bedzie brał kredytów, zeby sponsorować np operacje na kręgosłupie. [/QUOTE] Ano właśnie. A tym bardziej u nas jest z tym ciężko. Nie dość, że koszty, to jeszcze ograniczony dostęp do specjalistów :shake: No, ale może jednak znajdzie się ktoś, kto będzie mógł pomóc...
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, Sofi na szczeniakach, bo to jeszcze małolata jest :-D -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Śliczne. Który to piesek, a która sunia? -
To i ja podrzucę w oczekiwaniu na opis i zdjęcia ;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wydawało mi się, że Filipa już zdejmowałam, skleroza :icon_roc: Tego białaska ze Słowika przeniosłam do szczeniaków, skoro ma dopiero pół roku. Saga, Opieniek też na szczeniakowym jest :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Podstawowe info są na 1 str, a dla których potrzebne - chyba dla wszystkich... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img193.imageshack.us/i/48668506.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3093/48668506.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/81083614.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1539/81083614.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/64567661.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9137/64567661.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fotki kiepskie, bo starym aparatem, a i psiak nie pozwolił się zbliżyć więc wszystko na zoomie. No ale coś tam widać: [URL="http://img829.imageshack.us/i/46993111.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4266/46993111.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img227.imageshack.us/i/88020077.jpg/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8720/88020077.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img200.imageshack.us/i/70478232.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9673/70478232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/64383895.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2618/64383895.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dodałam ją na razie do swojego posta, a najwyżej Andzia później przeniesie do "starachowickiego". -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ok, dzięki za info. ;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Acha, to ja się pogubiłam, myślałam, że to dwie różne sunie. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga, to ze szczeniaków Polly została u Ciebie jeszcze ta najmniejsza sunia? [URL="http://img193.imageshack.us/i/56669751.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9841/56669751.jpg[/IMG][/URL] Jak ona ma na imię, bo ja myślałam, że to ona jest Ewcia? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ta sunia miała jakieś imię nadane? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Marzycielko, podaj jeszcze jakieś namiary w sprawie tych szczeniąt, to wstawię je na 1 str. -
Savahna, witamy na wątku :) A Strączka podnosimy, może ktoś jeszcze dorzuci się do kastracji?