-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Dzisiaj został odjajczony Orlenek. Mamy nadzieje,ze nie rozliże sobie szwów, bo zanim jeszcze opuścił lecznicę, juz wylizał całe sreberko z rany. [/QUOTE] A wcześniej wyżarł sobie wenflon :diabloti: Aż się boję, co zastanę rano :shock: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Juki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/232rc.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/203/232rc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/229qi.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7759/229qi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/830/231or.jpg/"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2296/231or.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/229kd.jpg/"] [/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czaruś: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/13556965.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6827/13556965.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/97138933.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8191/97138933.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/19554529.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/3917/19554529.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/217/45676247.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/690/45676247.jpg[/IMG][/URL] Mila: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/233bg.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1269/233bg.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, jeśli chodzi o Orlena i sporty, to on jest bardzo chętny do aportowania, ale wetka radziła, żeby na razie za piłką za dużo nie biegał ze względu na łapki (chodzi o nagłe zrywy do biegu), dlatego mu nie rzucam tylko tak sobie ją nosi i memla. Także wyczynowe sporty raczej nie wskazane, przynajmniej na razie. A Czaruś ma właśnie taki kolor szaro - stalowy :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Wygląda rzeczywiście na wypadek "przy pracy". Zapytałam, bo pomyslałam, ze może lubi kombinować i może w tym Pińczowie zwiał komuś z terenu źle ogrodzonego. Ale jak nie kombinuje z ogrodzeniem, to raczej nie wędrownik. Życzę nocy bez zakłóceń ![/QUOTE] Na szczęście, póki co, Orlen nie drapie rany. Oby tak dalej. A co do zwiewania - gdyby była taka możliwość, to pewnie by ją wykorzystał. Orlen ma silny instynkt pogoni/polowania. Jak wczoraj z oddali zobaczył sarnę, to tak się szarpnął w jej kierunku, że TZ musiał go mocno trzymać :roll: Oczywiście był solidnie zabezpieczony - jeden koniec smyczy do obroży, drugi do szelek, wszystko ciasno zapięte - ale frygał się tak, że ja z pewnością miałabym problem, żeby sobie poradzić. W jego przypadku z pewnością odpada dom z innym samcem, ale też z małymi zwierzętami - koty, gryzonie, drób itd. Z Lenką dogaduje się świetnie (czasem to nawet ona jego stawia do pionu), więc tego typu sunia chyba mogłaby być. Nie wiem, jak byłoby z małą sunią. A pocerowany ryjek wygląda tak: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/orlm.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5936/orlm.jpg[/IMG][/URL] Te jaśniejsze miejsca, to wygolona sierść. Sama ranka nie jest duża. -
Reksiowi można jeszcze dodać w opisie, że lubi biegać za piłeczkami :) Jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony. Aż dziwne, że nikt o niego nie dzwoni - młody, ładny, grzeczny, niewielki - już dawno powinien mieć dom. Jeszcze kilka zdjęć Reksia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/641/tn26.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4906/tn26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tn24h.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9247/tn24h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/tn23.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6785/tn23.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/tn25.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7923/tn25.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Orlen bardzo się stara, żeby mi się nie nudziło :cool3: Ranka nie jest duża - ok. 2cm, ale wet stwierdził, że lepiej złapać szwami, bo się trochę rozchodziła i mogłaby się paprać. Ma ładnie zszyte, szwami wewnętrznymi, rozpuszczalnymi, żadne nitki mu nie wystają więc na pierwszy rzut oka nawet nie bardzo widać, że coś tam jest szyte. Mam nadzieję, że ładnie się zrośnie. Tylko teraz jestem cała w nerwach, żeby sobie tego nie rozdrapał :roll: Dostaliśmy kołnierz, ale jak mu go założyłam, to strasznie spanikował, nie wiedział co się dzieje, obijał się o wszystko wokół, próbował go ściągać i musiałam mu go zdjąć, żeby sobie nie zrobił większej krzywdy :shake: [quote]Czy on ma tendencje do uciekania? Może kojec mu nie pasuje? [/quote]Raczej nie. Mieszka w nim 3 tygodnie i wcześniej nic takiego się nie zdarzało. Myślę, że to jakiś przypadek - może chciał dosięgnąć czegoś na zewnątrz kojca - może kulka karmy mu wypadła, albo latał jakiś owad, a lubi je łapać :roll: Czasem w miejscu spawania zostają takie dość ostre wypustki i jeśli mocno wcisnął ryjek akurat w takim miejscu, to mógł na tym rozciąć. Na wszelki wypadek zabezpieczyliśmy kojec do pewnej wysokości płytami wiórowymi i drobniejszą siatką. Próbowałam też dzisiaj przenieść go do budynku, ale zostawiony tam nie czuł się dobrze. Do pomieszczeń nauczył się już wchodzić, ale zamknięty na noc mógłby panikować. Dodatkowo obecność psów p. Ani go denerwowała. Byliśmy na długaśnym spacerze, żeby go wymęczyć przed snem i mam nadzieję, że nie przyjdzie mu już do łebka, żeby coś kombinować w nocy, bo się chyba wykończę nerwowo :diabloti: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/tn7.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7203/tn7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/tn8m.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9969/tn8m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/tn10t.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3387/tn10t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/tn11mr.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4706/tn11mr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/tn12.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5635/tn12.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/tn21g.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7193/tn21g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/tn5z.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7502/tn5z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/tn1s.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6999/tn1s.jpg[/IMG][/URL] I Lenusia: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/tn9g.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7839/tn9g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/tn6j.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1636/tn6j.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, myślę, że można ogłaszać Orlena, jeszcze tylko problem z tą kastracją, bo trzeba odczekać po antybiotykach, ale jak znajdzie się porządny dom, to albo zaczeka, albo sam wykastruje. Akurat wstawiam nowe fotki Orlena :) Jeszcze Pituś: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/tn19t.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6130/tn19t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/tn20v.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9048/tn20v.jpg[/IMG][/URL] I Orlen: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/tn23.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6785/tn23.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/tn24.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6941/tn24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/tn22a.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4001/tn22a.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam trochę zdjęć, tylko nie wiem, czy mi się uda wstawić, bo znowu mam transfer na wykończeniu :roll: Na pierwszy ogień Pituś - oficjalnie Piter :eviltong: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/tn15o.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2467/tn15o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/tn16j.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3750/tn16j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/tn13d.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7721/tn13d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/tn14q.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1048/tn14q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/tn17c.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2623/tn17c.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
i razem: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/tn25.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7923/tn25.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/tn26q.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4372/tn26q.jpg[/IMG][/URL] Przydałyby się jakieś imiona dla nich :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/tn16.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/558/tn16.jpg[/IMG][/URL] kotka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/tn17z.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5120/tn17z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/tn18e.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1305/tn18e.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/tn24.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6941/tn24.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/tn23a.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8940/tn23a.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Myślę, że nowe kotki można zacząć ogłaszać. Zanim ktoś się znajdzie, to będą gotowe do adopcji, bo szybko robią postępy :p Jak słyszą, że otwieram drzwi, to jeszcze chowają się za meble, ale nie ma problemu, żeby je wziąć na ręce - nie uciekają tylko zamierają w bezruchu. A już samo głaskanie sprawia im przyjemność :loveu: Oboje mruczą i nawet zaczynają się ocierać o dłoń i wyciągać do głaskania, więc jest dobrze. Kotki są młodziutkie, po kastracji, korzystają z kuwety. Jedzą, piją, czyli wszystko ok. Kotek jest trochę większy i masywniejszy od kociczki, jest też odważniejszy. Na świerzbowca dostały Stronghold, uszy mają wyczyszczone i dzisiaj już nie ma tak dużo tej wydzieliny. Kotek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/tn11k.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1629/tn11k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/tn12a.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3238/tn12a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/tn13a.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6087/tn13a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/tn14w.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4329/tn14w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tn10i.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8305/tn10i.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Właśnie musimy Kajusi przyszykować jakąś atrapę szafy :evil_lol: Czaruś na widok nowych kotków tak się ożywił, że aż sobie usiadł :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/72301534.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8997/72301534.jpg[/IMG][/URL] A to nowe kotki, ale zdjęcia robione zaraz po przyjeździe, jak były bardzo wystraszone. A teraz znowu, jak wchodzę, to chowają się pod kanapami więc lepsze zdjęcia będą dopiero jak się trochę oswoją, mam nadzieję, że szybko. Kocurek, biało-szary: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/13775020.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1734/13775020.jpg[/IMG][/URL] Kociczka, z dodatkiem rudego: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/80120023.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/864/80120023.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/38982616.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2445/38982616.jpg[/IMG][/URL] razem: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/tn4dp.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6830/tn4dp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/77694899.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2323/77694899.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/tn20.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1408/tn20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/810/tn21.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5034/tn21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/813/tn22.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/8287/tn22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/848/tn25.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/7923/tn25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/tn26.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4906/tn26.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/tn14y.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5247/tn14y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/tn15m.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1598/tn15m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/tn16m.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8747/tn16m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/219/tn17i.jpg/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7773/tn17i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/863/tn19.jpg/"][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/5500/tn19.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to trochę dobrych wieści się sypnęło, oby tak dalej :lol: Obym nie zapeszyła, ale u Orlena chyba lepiej - przynajmniej w tym sensie, że nie wygryzł już dalej rany i nie pojawiło się nic nowego. Sama rana nie wygląda najgorzej, chociaż po piochtaninie zrobiła się na niej taka jakby skorupka, która zaczęła odstawać na brzegach i tam właśnie na obrzeżach pojawia się jeszcze trochę ropy. A owczarki zdecydowanie mają skłonność do alergii i to właśnie powiedziała wetka, że Orlen, jako pies bardzo w typie też może je mieć. Raczej nie wydaje mi się, żeby to było od karmy, bo je ją od dwóch tygodni i nic się wcześniej nie działo. Natomiast od początku podaję mu Beta Glukan na uodpornienie i dostaje to w kawałku kiełbasy/parówki czy co tam mam i tak sobie myślę, że może na jakąś wędlinę tak zareagował? Teraz też dostaje antybiotyk doustnie i nie wiem, czy może lepiej w maśle mu podawać? Mam trochę fotek Czarusia, ale jako że on preferuje głównie pozycję leżącą :diabloti:, to takie średnie te fotki. Wstawię więcej, to może coś się wybierze. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/90/tn8g.jpg/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4198/tn8g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/tn9y.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8941/tn9y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/tn10u.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/139/tn10u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/tn11x.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/600/tn11x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/tn13m.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4250/tn13m.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Orlen próbował jeszcze się wylizywać i na skutek tego dzisiaj chodzi z fioletowym jęzorem :shock: Ale chyba smak piochtaniny go odstraszył, bo wyłysienie się nie powiększyło. Też mam nadzieję, że to tylko jednorazowy incydent po ukąszeniu. Karmę od początku je tą samą - Brit z dodatkiem oleju rybnego - więc może już wcześniej miałby jakieś reakcje alergiczne? Ta zmiana jest tylko w jednym miejscu, reszta skóry jest w porządku. Na brzuchu, pod pachami i pod szyją ma sierść trochę przerzedzoną, ale to raczej efekt braku witamin. W najbliższych dniach przymierzamy się do kąpieli w Hexodermie, to też skóra trochę odetchnie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dodam, że Orlen waży 35 kg. Wciąż jest chudy, kostki jeszcze wystają, ale już nie są takie kłujące ;) Ta szczupłość to po części też sprawa wieku - Orlen to młodziak ok. roku, a wtedy psiaki mają wielkie głowy, długie nogi i mało masy mięśniowej. Osłuchowo wszystko u niego w porządku. Miał też czyszczone zatoki okołoodbytowe. Jeśli chodzi o tylne łapki, to trzeba popracować nad mięśniami - wskazane długie, ale spokojne spacerki. Orlen doskonale zniósł podróż samochodem, a drogę powrotną przespał :lol: Wszedł też sam do gabinetu :cool3: Za wizytę + zastrzyk zapłaciłam 60 zł i za lek 19,50. Jutro wstawię rachunki. Antybiotyk jest na 6 dni. Jeśli przez ten czas rana by się nie zagoiła, to trzeba będzie kupić jeszcze jedno opakowanie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze dwa zdjęcia Czarusia z dzisiaj, a w najbliższym czasie postaram się o nowe, chociaż nie jest to proste, bo przytulak zaraz pcha się na ręce i z fotek nici :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/98627727.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9241/98627727.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/109/56500496.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5770/56500496.jpg[/IMG][/URL] A Orlen zrobił sobie takie kuku :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/74161834.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3825/74161834.jpg[/IMG][/URL] Wczoraj po południu zauważyłam w tym miejscu posklejaną sierść, a pod nią małe zaczerwienione wyłysienie. Niestety przez noc Orlenek popracował nad ranką i wylizał sobie taki właśnie placuszek. To ciemniejsze miejsce u góry to wczorajsza ranka, a ten biały placek, to już robota Orlena. Wyraźnie go to swędziało i ciągle się tym miejscem interesował więc pojechaliśmy do weta. Pani doktor stwierdziła, że to bakteryjne zapalenie skóry/mieszków włosowych, prawdopodobnie na tle alergicznym - możliwe, że coś go ugryzło. Ranka nie wyglądała ładnie, była lepka, rozlizana, a przy tym upale pewnie dalej by się to paprało więc niestety Orlen znów na antybiotyku :shake: Ranę mamy smarować piochtaniną. Dostał też zastrzyk przeciwświądowy z odrobiną sterydu, a to skutkuje odłożeniem szczepienia na minimum 2 tyg... -
Jeszcze trochę Reksia w plenerze ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/tn1un.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9981/tn1un.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/tn3t.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/20/tn3t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/541/tn5x.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4899/tn5x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/541/tn6z.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9883/tn6z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tn7q.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9421/tn7q.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy Orlen: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/or6l.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2181/or6l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/30/or5zw.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7617/or5zw.jpg[/IMG][/URL]