Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Próbowałam wczoraj zrobić lepsze fotki Belli, ale ona jest wybitnie niezainteresowana pozowaniem. Wszystko wychodzi rozmazane, albo w jakichś dziwacznych pozach :shock: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/81269333.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2348/81269333.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/26852606.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8746/26852606.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/148/73760492.jpg/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9291/73760492.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/810/72917880.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/645/72917880.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/62136536.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9364/62136536.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/99775681.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9397/99775681.jpg[/IMG][/URL] Na razie takie muszą wystarczyć, bo dzisiaj Bella na sterylce i będzie teraz śmigać w fartuszku.
  2. Jest chętna Pani z Warszawy na Malinkę, to pewnie Ona zalicytowała. Jeśli nic się nie zmieni, to ma przyjechać po sunię, jak trochę dojdzie do siebie po dzisiejszej sterylce.
  3. [quote name='Jaaga']Problem ten sam, co z Manią. Czyli kupy w domu, bo nie potrafi się się odnaleźć na smyczy. Mama jednak boi się go samego puszczać w ogrodzie, żeby sobie krzywdy na czymś nie zrobił.[/QUOTE] U nas się załatwił na smyczy, więc może to tylko kwestia czasu i poznania otoczenia.
  4. Ile ślicznych fotek! Filip - prawie seter, a Guciuś - prawie owczarek kaukaski :diabloti: Jak z tymi zdjęciami nie znajdą domów, to już nie wiem :shake: A Bella też była zaproszona na sesję, ale miała ważniejsze rzeczy do zrobienia :eviltong: Jutro postaram się jej coś cyknąć. Cóż za synchronizacja minek :evil_lol:: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/f9570116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/5932b1af.jpg[/IMG][INDENT][IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/69ddbffe.jpg[/IMG] [/INDENT]
  5. Wyróżniłam im moruska na Kraków i jakieś punkty wykupiłam na gratce. Zobaczymy.
  6. Psiak jest już w drodze do Katowic więc przynajmniej transport można skreślić z listy potrzeb ;) Węgielkowa zdecydowała się dziś pojechać, bo zabiera od Jaagi sunię do Warszawy.
  7. Ślepaczek jedzie już z Węgielkową do Jaagi :)
  8. Psiak już dojechał, faktycznie jest grzeczny i spokojny. Na razie siedzi sobie w budce, obstawiony poduchą od Węgielkowej ;) Ewelinka robiła zdjęcia, to pewnie później wstawi.
  9. [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/98491609.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/774/98491609.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/50520795.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2070/50520795.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/88095274.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3590/88095274.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/37206137.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8373/37206137.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/62863927.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3240/62863927.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Linssi']A Gucio i Filip potrzebuja allegro?[/QUOTE] Eliza im robiła, ale jeśli nie usuwają za duble, to może mogłabyś im zrobić wyróżnione? Może na małopolskie? Zwrócę kasę. [quote name='wegielkowa']Mag.do jak podhalanka zniosła noc?[/QUOTE] Dobrze - nie szczekała, nie wyła, nie znalazłam też śladów kombinacji w celu wydostania się z kojca :) Dzisiaj też jest grzeczna, odrobaczyłam ją, byłyśmy na spacerku i śpi teraz na trawce na swoim wybiegu. Mam pierwsze fotki, ale sunia jest jeszcze trochę oszołomiona nowym miejscem i nie jest zainteresowana pozowaniem, tylko węszeniem ;) [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/10489632.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2892/10489632.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/27221416.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8388/27221416.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/10162505.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6200/10162505.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/16799775.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2461/16799775.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/49124232.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1193/49124232.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='erka']Koszt dwóch suniek albinkowych, jeżeli sie okażą rzeczywiście małe, to 600 zł mies. [/QUOTE] Erko, jeśli sunie są małe i mieszkałyby w jednym kojcu, to oczywiście cena byłaby niższa.
  12. Dziewczyny, na jakim portalu najlepiej zrobić wyróżnione ogłoszenie? Bliżej weekendu chciałabym zrobić dla Gucia i Filipa, bo z normalnych ogłoszeń totalny brak odzewu :shake:
  13. Jest młodziutka, może 1,5 roku - tak erka oceniła, bo ją widziała. Ząbki bielutkie - z przodozgryzem ;) Chyba pomieszkuje gdzieś w okolicy sklepu (tam obok jest budynek po dawnej szkole i różne komórki/szopki - może tam), bo pojawia się dopiero, jak sklep jest otwarty - ja byłam przedwczoraj jej zrobić zdjęcia, to jej nie było - sklep zamknięty, a wczoraj pojechałam, jak sklep był otwarty i była. Rozmawiałam ze sklepową - jest raczej pozytywnie do suni nastawiona, twierdzi, że sunieczka bardzo mądra ;), dokarmia ją podobno. Powiedziałam, żeby absolutnie nikt jej nie przeganiał, bo będziemy dla niej szukać domu. Ja będę dawać TZ-towi karmę dla niej, to w drodze do pracy będzie jej podwoził. Sunia jest w miarę bezpieczna, trzeba by ją ogłosić, to może coś się znajdzie dla niej.
  14. A to jest prawdopodobnie mama Malinki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/tn3m.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2148/tn3m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/810/tn2uk.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/4311/tn2uk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/tn9b.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9499/tn9b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/7/tn13t.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3860/tn13t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/tn7h.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1056/tn7h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/tn1dq.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2900/tn1dq.jpg[/IMG][/URL]
  15. I jeszcze grupowe: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/tngl.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7419/tngl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/tnlgf2.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1541/tnlgf2.jpg[/IMG][/URL] Święta trójca :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/tnmgf2.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/374/tnmgf2.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/tng2.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9167/tng2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/tng3.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6209/tng3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/tng4.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9586/tng4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/tng8.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4807/tng8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/tng15.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4702/tng15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  17. Filipo :p [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/tnf1q.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9185/tnf1q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/tnf3t.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/850/tnf3t.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/tnf2.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6222/tnf2.jpg[/IMG][/URL] [/U] Guciaszek [U]:p [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/tng10.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2559/tng10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/tng1.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8887/tng1.jpg[/IMG][/URL] [/U]
  18. 1 str. uzupełniona ;) [quote name='savahna'] To trzymam kciuki za najbardziej obfoconych chłopaków we wsi....:p[/QUOTE] No to może kilka fotek :diabloti: Zacznę od dziewczyny - Malina: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/tnm3.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5283/tnm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/tnm5.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9310/tnm5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/tnm6.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9706/tnm6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/tnm7.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1052/tnm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/tnm10.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4340/tnm10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/30/tnm11.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1796/tnm11.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nie, to tylko takie wrażenie. Malinka jest mniej więcej wielkości Gucia, ale zdecydowanie drobniejszej budowy - taka charcikowata chudzinka ;) Ona ciągle w ruchu, albo wskakuje na kolana więc ciężko jej zrobić lepsze zdjęcia.
  20. I Filip - obśliniona morda :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/f10a.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9083/f10a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/f20qoamhouh.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/204/f20qoamhouh.jpg[/IMG][/URL]
  21. Dzięki Ci dobra kobieto :loveu: Oby był odzew. Malince dopiero w środę minęła kwarantanna i została zaszczepiona i właściwie to za 2 tyg. powinna mieć powtórkę wirusówek i dopiero za kolejne 2 tyg. sterylka, czyli w sumie za miesiąc :roll: Ale jest zagrożenie, że wcześniej dostanie cieczki, bo ma już ok. 7 mies. i wetka twierdzi, że w takiej sytuacji, w drodze wyjątku, można ją ciachnąć już 2 tyg. od pierwszego szczepienia, a doszczepić dopiero po sterylce. W tej wersji sterylka najwcześniej po 10.08. Najlepiej oczywiście, jakby wcześniej znalazła dobry dom, który sam tego dopilnuje, no ale wiadomo, jak jest :roll: Dorzucę jeszcze zdjęć: Gucio: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/54828301.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9251/54828301.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/26165429.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9096/26165429.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/153/26351832.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5880/26351832.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/39484191.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2523/39484191.jpg[/IMG][/URL] Malina: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/96218742.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6287/96218742.jpg[/IMG][/URL]
  22. Savahna, zdaję się na Twoje doświadczenie, zrób, jak uważasz, że będzie dobrze ;) Ja robiłam im wspólne ogłoszenia i dodatkowo kilka samemu Filipowi. Robiłam na małopolskie i mazowieckie i chyba ze dwa na świętokrzyskie. Jeśli nie wywalają dubli, to mogą się powtarzać, zawsze to większa szansa, że komuś wpadną w oko ;) Dzięki wielkie :modla: Może będziesz miała szczęśliwą rękę do nich :loveu:
  23. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/813/tn12.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5635/tn12.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/tn11n.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6738/tn11n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/tn6uu.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1930/tn6uu.jpg[/IMG][/URL] Na koniec Lenka w roli babysitter ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/tn1po.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4751/tn1po.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/tn19.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5500/tn19.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/tn9b.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9499/tn9b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/tn14t.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7428/tn14t.jpg[/IMG][/URL] Gucio: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/153/tn18a.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3712/tn18a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/tn15.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8313/tn15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/tn16.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/558/tn16.jpg[/IMG][/URL]
  25. A ja chyba poproszę jednak o wsparcie w ogłoszeniach Gucia i Filipa :oops: Te co im zrobiłam będę odnawiać: [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://tablica.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL] [URL]http://www.orbo.pl/Wystaw-przedmiot[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/[/URL] [URL]http://psieadopcje.pl/index.php[/URL] [U][COLOR=blue]www.petworld.pl/[/COLOR][/U] [URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl/[/URL] Mają też Allegro od Elizy. Savahna, mogłabyś im jeszcze coś więcej zrobić w wolnej chwili? :oops: Byłabym bardzo wdzięczna. Chłopaki dorastają i zaczyna między nimi iskrzyć :roll: Od początku Filip ustawiał Gucia, zwłaszcza przy jedzeniu, ale Gucio odpuszczał i był spokój, a teraz Gutek zaczyna się stawiać i zaczyna dochodzić do bójek :roll: Może to, że Malina z nimi zamieszkała tak na nich wpływa. Obawiam się, żeby koguty nie zaczęły się regularnie gryźć :roll: A jakby jeszcze Malina dostała cieczki, to wolę nie myśleć :shake: Także domy potrzebne dość pilnie, a tu zero odzewu :-? Opisy są na 1 str., a tu jeszcze trochę nowych zdjęć. Filip: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tn2m.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4001/tn2m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/tn3a.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/777/tn3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/tn4e.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3631/tn4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/tn5wi.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3313/tn5wi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/tn8r.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1194/tn8r.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...