Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='erka']Olusia, Tosia ma juz dom [...][/QUOTE] Nie wiem, czy Olusi nie chodziło o tą drugą Tosię z 1 str. - ON-kowatą od ewyb. Wiadomo może, czy ona nadal szuka domu? [quote name='savahna'] A Beni to ja niestety nie kojarzę ( no już mi się trochę miesza)....ale ja jej chyba nigdy nie ogłaszałam. Mógł to robic ktoś inny.:niewiem: [/QUOTE] Benia to jest Opatka ;) Tylko w DT mówią na nią Benia więc tu też dopisałam jej to imię. Wstawię jeszcze kilka fotek Lenki. Nie wiem, czy akurat do ogłoszeń, bo robione jedną ręką :lol: i niezbyt udane, ale może się przydadzą ;) [IMG]http://i53.tinypic.com/148ghp5.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/34f18g7.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/fm03tg.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/qzg7d5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/24ep2e9.jpg[/IMG]
  2. To jeszcze kilka fotek Precelka do nowych ogłoszeń: [URL="http://img685.imageshack.us/i/32306142.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9665/32306142.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img638.imageshack.us/i/39668881.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1881/39668881.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img695.imageshack.us/i/97131321.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2750/97131321.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img577.imageshack.us/i/16989539.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9295/16989539.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img862.imageshack.us/i/54657807.jpg/"][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/1650/54657807.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img218.imageshack.us/i/73563927.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6792/73563927.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://img638.imageshack.us/i/19311375.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3143/19311375.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img849.imageshack.us/i/93231115.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/351/93231115.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/52603996.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8967/52603996.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img593.imageshack.us/i/30591611.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6718/30591611.jpg[/IMG][/URL]
  4. Uzupełniłam trochę opis Rufusa, to można podmienić [B];) RUFUS[/B] - młody, ok. 8-9 miesięczny psiak, lekko szorstkowłosy na pyszczku, koloru wilczastego. Rufus już w tej chwili jest sporym psem, a prawdopodobnie jeszcze urośnie, a z pewnością "zmężnieje".[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4][SIZE=2] Rufus, to prawdziwy wulkan energii. Jest zawsze chętny do zabawy, lubi biegać za piłką, frisbee, aportować, przeciągać sznurki. Jest szybki, silny, a przy tym trochę nie zdający sobie sprawy ze swoich gabarytów. To taki duży szczeniak. Jednak przy tym całym swoim młodzieńczym rozbrykaniu, Rufus jest nad wyraz posłuszny. Słucha, co się do niego mówi, rozumie co wolno, a czego nie. Przy konsekwentnym prowadzeniu z pewnością będzie mądrym, zrównoważonym psem. Lubi towarzystwo suczek, nie wykazuje agresji, z psami trzeba uważać na początku. Bardzo lubi czesanie, głaskanie, stoi wtedy jak zahipnotyzowany. Co raz lepiej chodzi na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem. Jest odrobaczony i zaszczepiony. [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][B]SARA[/B] - sunia niewielkich rozmiarów, drobnej budowy, waży 8 kg. Ma ok. 3 lat. Sara jest delikatną, wrażliwą sunią. Trochę nieśmiała na początku, ale szybko nabiera zaufania. Jeśli kogoś już pozna, to jest uroczą przylepką. Cieszy się na widok człowieka, podbiega radośnie, prosi o głaskanie zaczepiając łapką. Lubi posiedzieć na kolanach, poprzytulać się. Dogaduje się z innymi psiakami i suniami, choć większych od siebie trochę się obawia. Małe zaczepia do zabawy. Umie chodzić na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem, zachowuje czystość w pomieszczeniu. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. [URL="http://img64.imageshack.us/i/18382754.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5472/18382754.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img228.imageshack.us/i/73826123.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5092/73826123.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img812.imageshack.us/i/14195240.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1265/14195240.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img27.imageshack.us/i/24377180.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6637/24377180.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img848.imageshack.us/i/54110721.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/7881/54110721.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  5. Lisia jest już w domu, to ona pojechała do Ząbkowic Śl. ;)
  6. I Bromba też do ogłaszania: [URL="http://img508.imageshack.us/i/95869433.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/238/95869433.jpg[/IMG][/URL] pilnuje swojego dobytku: [URL="http://img96.imageshack.us/i/31577299.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4571/31577299.jpg[/IMG][/URL] dumna i blada :evil_lol: [URL="http://img824.imageshack.us/i/16142544.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/210/16142544.jpg[/IMG][/URL]
  7. Jeszcze chyba tu nie było informacji, że Iskra pojechała do domu w czwartek :) Teraz kolej na Rufusa :lol: prosimy o ogłoszonka ;) [URL="http://img835.imageshack.us/i/79418923.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2032/79418923.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img808.imageshack.us/i/45624685.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/6558/45624685.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img251.imageshack.us/i/57812148.jpg/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6500/57812148.jpg[/IMG][/URL]
  8. Administratorem jest Mefi, ale w sprawie faktur i opłat podają kontakt do biura: [email][email protected][/email]
  9. Iskrę, jeśli dobrze zrozumiałam, to pani już wcześniej wypatrzyła w schronisku, tylko dała sobie czas do namysłu, no i teraz się zdecydowała. Rufus ma dużo zdjęć, ja też kilka nowych wstawiałam na wątek adopcyjny schroniskowców, są tam na 1 str. Wiem, że saga_86 go ogłaszała i było nawet jakieś zapytanie, ale nic dalej z tego nie wyszło. A czy ktoś jeszcze go ogłaszał, to nie wiem. Bromba też ma opis i zdjęcia (post 2030, na tamtym wątku). Chyba już ma trochę ogłoszeń z tym imieniem więc nie wiem, czy teraz można zmienić :evil_lol:
  10. Dzięki dziewczyny za te gwiazdki, choć oczywiście przesadzacie ;) Właśnie do domu pojechała Iskra i trochę się denerwuję, bo ona jest początkowo nieufna do obcych. Nie chciała iść z państwem na smyczy, do samochodu została zaniesiona. Mam nadzieję, że się szybko przyzwyczai i wszystko będzie OK. Przykazałam państwu wszelkie środki bezpieczeństwa przy wyprowadzaniu jej, mam nadzieję, że wzięli sobie do serca. Za to Lenusia od razu się do pani przylepiła i była gotowa do wyjścia :diabloti: Bromba to samo. Ale państwo jednak zdecydowali się na Iskrę.
  11. Lenka też znajdzie, bo to na prawdę cudna sunieczka :loveu:
  12. I jeszcze Precelek: [URL="http://img215.imageshack.us/i/13648529.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4573/13648529.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img833.imageshack.us/i/62633648.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8725/62633648.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img163.imageshack.us/i/73956498.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5078/73956498.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img97.imageshack.us/i/58646482.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3509/58646482.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='savahna'] Wezmę sobie zdjęcia Lenki , sie przydadzą.[/QUOTE] Bierz, bierz, po to wstawiam ;) I jeszcze kilka: [URL="http://img718.imageshack.us/i/51103454.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2813/51103454.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img684.imageshack.us/i/52105892.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/637/52105892.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img859.imageshack.us/i/38773549.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/563/38773549.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/54267086.jpg/"][/URL][URL="http://img685.imageshack.us/i/54267086.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8476/54267086.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='agnieszka24']Bromba nadal pilnuje jedzenia? Jak była u nas, to warczała kiedy podchodziło się do jej klatki, a ona akurat miała pełną miskę. Jeśli nadal pilnuje, to myślę że trzeba tą informację koniecznie umieścić w ogłoszeniach. Żeby nie było potem pretensji, że kogoś ugryzła przy misce lub przy próbie odbierania jedzenia. Magdo poobserwuj Brombę i jak dasz radę, to popracuj nad wyeliminowaniem agresji miskowej, jeśli oczywiście nadal ona jest.[/QUOTE] O, to nie spodziewałabym się, że Bromba tak się może zachowywać, bo jak na razie nie zdarzyło się, żeby na mnie nawarczała, nawet w trakcie jedzenia. Ona lubi wysypywać karmę z miski, ja ją potem zbieram i nie reaguje na to. Nie raz też dokładałam jej ręką trochę karmy, jak jeszcze miała ochotę i też nic się nie działo. Siedziałam przy niej, kiedy jadła i nic. Poproszę jeszcze TZ-ta, żeby spróbował, bo może tylko na mnie nie warczy, bo rozumie, że ja karmę przynoszę, a nie zabieram? Zobaczymy ;) A przed psami owszem, broni w ogóle swojego boksu, bo ma tam pozakopywane w kocykach jakieś resztki smakołyków. Myślę, że w tym kierunku się może jeszcze rozkręcić, bo jest trochę zaborcza. Ale na razie jeszcze nie czuje się na tyle pewnie ;) Na wszelki wypadek można wspomnieć, że ma tendencje do pilnowania jedzenia i w ew. rozmowie wyjaśnić, jak jest.
  15. [URL=http://img15.imageshack.us/i/34094852.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1179/34094852.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/75702422.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8897/75702422.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img859.imageshack.us/i/36814415.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5739/36814415.jpg[/IMG][/URL]
  16. Lisia - młodziutka, malutka, urocza sunieczka. Lisia jest absolutnie cudownym, słodkim i bezproblemowym stworzonkiem ;) Bardzo grzeczniutka, delikatna, subtelna, uległa i wpatrzona w człowieka. Sama słodycz. Ślicznie chodzi na smyczy, radośnie biega na spacerkach, a po powrocie pędzi na swoją podusię i usadawia się na niej z rozkoszą ;) W pierwszym kontakcie, kiedy obawia się obcej osoby, może warknąć ze strachu, ale to szybko mija, kiedy zrozumie, że nic jej nie grozi. Podobnie jest ze zwierzętami - warczy na kotka, kiedy za bardzo się zbliży, kiedy trzyma dystans, nie interesuje się nim, nie goni go z własnej inicjatywy. Powinna trafić do spokojnego domu, gdzie nie będzie zabawką ponieważ jest bardzo wrażliwą sunią. Myślę, że domki będą się o nią biły ;) [URL="http://img823.imageshack.us/i/76480917.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5238/76480917.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img708.imageshack.us/i/77390990.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7541/77390990.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img571.imageshack.us/i/29321689.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7482/29321689.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img219.imageshack.us/i/23691273.jpg/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4854/23691273.jpg[/IMG][/URL]
  17. [B]Bromba[/B] - ok. 3 -4 letnia, malutka sunia o dłuższej sierści. Bromba jest bardzo przyjacielską, otwartą, kontaktową sunią. Lgnie do człowieka, lubi posiedzieć na kolankach, na rączkach, poprzytulać się, porozdawać buziaki ;) Jest bardzo rezolutna, ciekawska, wszędzie jej pełno. Dobrze dogaduje się z psami, choć dużych na początku trochę się obawia, ale kiedy widzi, że jej nie zagrażają, to sama zaczepia je do zabawy. Ma tendencję do pilnowania jedzenia i zabrania dostępu innym psom do swoich miseczek. Zachowuje czystość w pomieszczeniu. Ładnie chodzi na smyczy. Jest wysterylizowana i odrobaczona. [URL="http://img848.imageshack.us/i/72871677.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/2513/72871677.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img848.imageshack.us/i/30135299.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1032/30135299.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img691.imageshack.us/i/39197886.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3633/39197886.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img194.imageshack.us/i/32197095.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/686/32197095.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img233.imageshack.us/i/26753762.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/622/26753762.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nie, Lenka chyba miała tylko ten wspólny z Tosią wątek. A oto i dzisiejszy Leniuszek :lol:: [URL="http://img851.imageshack.us/i/93857091.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9909/93857091.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img714.imageshack.us/i/21510779.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4840/21510779.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img683.imageshack.us/i/59417835.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3359/59417835.jpg[/IMG][/URL] Z Iskrą: [URL="http://img62.imageshack.us/i/58443467.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8180/58443467.jpg[/IMG][/URL]
  19. Powrócił mi transfer internetowy, to wieczorem wstawię kilka fotek Lisi i Bromby.
  20. Tak, Rufus i Iskra są u mnie ;). Po dwóch dniach nieustannej gonitwy, trochę im energia wyparowała :evil_lol:. Dzisiaj nawet pospali na słońcu ze dwie godziny :diabloti:
  21. No to całe szczęście, że obie dziewczyny odnalezione :multi:. Glorię już można zdjąć z wątku, czy jeszcze zaczekać?
  22. [B]RUFUS[/B] - młody, ok. 8-9 miesięczny psiak, lekko szorstkowłosy na pyszczku, koloru wilczastego. Rufus już w tej chwili jest sporym psem, a prawdopodobnie jeszcze urośnie, a z pewnością "zmężnieje". [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4][SIZE=2]Rufus, to prawdziwy wulkan energii ;) Chętny do zabawy, lubi biegać za piłką. Jest szybki, silny, a przy tym nie zdający sobie sprawy ze swoich gabarytów. Prowadzenie go na smyczy to nie lada wyzwanie ;) Jednak przy tym całym swoim młodzieńczym rozbrykaniu, Rufus jest nad wyraz posłuszny. Przy konsekwentnym prowadzeniu z pewnością będzie mądrym, zrównoważonym psem. Lubi towarzystwo suczek, z psami może być różnie, trzeba uważać. Bardzo lubi czesanie, stoi wtedy jak zahipnotyzowany ;) [URL="http://img534.imageshack.us/i/11245591.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6294/11245591.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img823.imageshack.us/i/17221484.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1568/17221484.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img97.imageshack.us/i/44236444.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1653/44236444.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/i/47494359.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2104/47494359.jpg[/IMG][/URL] Pozycje spoczynkowe :lol:: [URL="http://img17.imageshack.us/i/45541025.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7676/45541025.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/i/81655020.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1003/81655020.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  23. To ja wstawię kilka zdjęć Iskierki i Rufusa. Opis Iskry trzeba zaktualizować, bo po tych jej lękach, to już śladu nie ma ;) [B]ISKRA [/B]- śliczna czarna długowłosa sunia ok. 1-1,5 roku. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4][SIZE=2] Jest średniej wielkości, do połowy łydki, z wyglądu przypomina nowofundlanda w wersji mini ;) W pierwszym kontakcie z nieznanym sobie człowiekiem nieco nieśmiała, ale jeden dzień wystarczy, aby przełamać lęk. Jest kontaktową sunią, nie stroni od głaskania i przytulania, wręcz sama się o to dopomina. Iskierka to żywe srebro, radosna, energiczna, zawsze chętna do zabawy. Lubi bieganie za piłeczkami, przeciąganie sznurków i wszelkie gonitwy z psimi kolegami, z którymi dobrze się dogaduje. Jest też bardzo czujna, zawsze pierwsza alarmuje, że zbliża się "intruz" ;) Chodzenie na smyczy w jej wydaniu, póki co, szybciutko przeradza się w świetną zabawę w przeciąganie liny :lol:, ale z pewnością opanuje i tę sztukę, bo jest pojętna i posłuszna. [URL="http://img820.imageshack.us/i/p1040419w.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2442/p1040419w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img809.imageshack.us/i/p1040421o.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7218/p1040421o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img36.imageshack.us/i/54517648.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9792/54517648.jpg[/IMG][/URL] Z nową koleżanką, Lenką: [URL="http://img851.imageshack.us/i/88622660.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/446/88622660.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  24. I jeszcze dzisiejsza Lenka: [URL="http://img849.imageshack.us/i/90228471.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4476/90228471.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/12373445.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/687/12373445.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/33534752.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7845/33534752.jpg[/IMG][/URL]
  25. Fatalne wieści o Rozie i Elzie. Elza w nowym, nieznanym miejscu, to jakoś tłumaczy ucieczkę, ale Roza, zadomowiona przecież i co się tak nagle stało? :shake: Wstawię kilka fotek Precelka, może nadadzą się do ogłoszeń: [URL="http://img576.imageshack.us/i/24295314.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2392/24295314.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/96876863.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7307/96876863.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img405.imageshack.us/i/61669477.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5717/61669477.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img814.imageshack.us/i/15311193.jpg/"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/8540/15311193.jpg[/IMG][/URL] Dziś Precelek, to już nie ten sam kot, co wczoraj :p Stres minął i kocisko się rozruszało. Zwiedza pomieszczenie, bawi się na drapakach, obserwuje ptaszki przez okno :) Jest bardzo milutkim i towarzyskim kotkiem, lubi się przytulać, głaskać, mruczy, ociera się - sama przyjemność z nim przebywać. No i apetyt wreszcie wrócił. Mokre jedzenie mu nie odpowiada, ale suchą karmę chrupie, aż miło. Umie korzystać z kuwety. Jest drobniutki i delikatny, takie chucherko na razie.
×
×
  • Create New...