-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Gucio i Filip zostały drugi raz zaszczepione, a Malinka pierwszy raz. Nie ma nimi żadnego zainteresowania :shake: Pogoda fatalna, ciągle leje, nawet nie można nowych fotek zrobić. Filip: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/684/tnfil2.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7476/tnfil2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/tnfil1.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2189/tnfil1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/tnfil3.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2716/tnfil3.jpg[/IMG][/URL] Gutek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/tngu1.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7748/tngu1.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziś odwozimy Hebana do firmy, w której ma stróżować. Ogrodzenie podobno już uszczelnione, mam nadzieję, że będzie miał tam dobrze ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/35498713.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3926/35498713.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/89074166.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/414/89074166.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/72162670.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8260/72162670.jpg[/IMG][/URL] A jeśli chodzi o Lenkę - na wycieczce zachowywała się wzorowo. Byliśmy nad Chańczą, a więc dużo nowych doznań dla niej - campingi, namioty, pełno letników, wielka woda ;) i mimo to była bardzo grzeczna, wzorowo szła na smyczy, nikogo nie chciała zeżreć :diabloti:, a wręcz przeciwnie, cieszyła się na widok mijanych osób. Nawet ujadające za siatką, na jednej z działek, dwa wielkie owczarki nie zrobiły na niej wrażenia :) Jedynie fale po przepłynięciu motorówki chciała wszystkie wyłapać :evil_lol: Życzyłabym sobie, żeby moje osobiste psy, w miejscu publicznym, zachowywały się tak jak Lenka :diabloti: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/tn08.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6070/tn08.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/tn111.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2558/tn111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/tn112.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9423/tn112.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A Lenka była dziś na wycieczce :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/65678396.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6938/65678396.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/tn09n.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/918/tn09n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/tn02.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7750/tn02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/tn03o.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/964/tn03o.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/tn07.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2309/tn07.jpg[/IMG][/URL] [/U] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zważyłam szczeniory. Filip - 12 kg :mdleje:- muszę poprawić w ogłoszeniach :cool3: Gucio - 8 kg Malinka - 6 kg -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam oddzielną ale.gratkę dla Filipa i dorobię mu jeszcze kilka, może tak będzie skuteczniej? Z takim tekstem: [I] Szukamy dobrego domu dla cudownego pieska - Filipa. Filip ma ok. 4, 5 miesiąca.. Miesiąc temu, razem z braciszkiem, podczas okropnej burzy został znaleziony na skraju lasu. Był przemoczony, zmarznięty i wychudzony. Teraz jest już odkarmiony, odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. Jest ślicznym psiakiem - kolor ma wilczasty z lekko brązowym tłem, na piersi biały krawacik. Sierść ma mięciutką, gładką, nieco dłuższą na uszkach. Jest wesołym, energicznym psiakiem. Lubi się bawić, biegać, szaleć - jak to młody psiak. Jednocześnie jest wielką przylepką - lubi być brany na kolanka, głaskany, przytulany - aż postękuje przy tym z zadowolenia :) Zachowuje czystość w pomieszczeniu. Będzie docelowo średniej wielkości - obecnie waży ok. 8 kg. Filip przebywa w domu tymczasowym w okolicach Kielc.[/I] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15202663_sliczny_szczeniak_piesek_filip_daj_mu.html[/URL] Edit: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Filip,44329[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/66125/sliczny-szczeniak-piesek---Filip---daj-mu-dom---/[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczny-szczeniak-piesek-filip-daj-mu-dom-IDd1iF.html[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Takie suche fakty napisałam, może ktoś potrafiłby to jakoś ująć w ładniejszej formie, rozbudować:[/COLOR][/SIZE][B] Malinka[/B][/COLOR][/SIZE] - ma ok. 7 mies. Prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu. Jest śliczna, malutka, filigranowa, delikatnej budowy. Wesoła, na spacerkach energiczna, chętna do zabawy. Lubi rozdawać buziaki i wskakiwać z rozpędu na kolana ;-) Posłuszna - zawsze przybiega na zawołanie, na spacerkach pilnuje się człowieka. Nie ma w niej cienia agresji. Zachowuje czystość w pomieszczeniu. Została odrobaczona, a wkrótce będzie zaszczepiona. Zdjęcia są na 1 str. wątku szczeniakowego. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']allegro po korekcie [URL]http://allegro.pl/lena-lagodna-mloda-wysterylizowana-suczka-adoptuj-i1728402254.html[/URL] [/QUOTE] Agatko, jeszcze jedna poprawka - Lenka jest zaszczepiona (w marcu). Wydaje mi się też, że waży więcej niż 24 kg, ale to chyba mniej istotne. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Elizie za Allegro dla wypłoszków i Maliny :loveu: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/54627526.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9347/54627526.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/54875098.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6631/54875098.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/78374303.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3516/78374303.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/121/32792059.jpg/"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2386/32792059.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/42107761.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7339/42107761.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/42713601.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8607/42713601.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/28977168.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6162/28977168.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kilka dzisiejszych Malinowych fotek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/34/48202860.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/774/48202860.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/70991222.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4641/70991222.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/88766974.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3247/88766974.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/34/76733708.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7949/76733708.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/22181257.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6293/22181257.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wklepuję ogłoszenia Gutkowi i Filipowi, z pakietu Savahny. Na razie tyle, przez weekend dokończę: [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://tablica.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL] [URL]http://www.orbo.pl/Wystaw-przedmiot[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/[/URL] [URL]http://psieadopcje.pl/index.php[/URL] [U][COLOR=blue]www.petworld.pl/[/COLOR][/U] [URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl/[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m'] mag.do z 1-szej można zdjąć chyba też Rudolfa bo widzę na str schroniskowej, że już w ds( [URL]http://schronisko-dyminy.eadopcje.org/psiak/160[/URL])[/QUOTE] Rudolfa już nie ma 1-szej - a Ty widzisz go nadal? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Byłyście na malinach? :evil_lol: Malinka bardzo ładnie, jak dla mnie może tak zostać ;) Sunia chyba jest młodsza niż 9 mies., bo ma jeszcze niezarośnięte dziąsełka po kiełkach mlecznych, to chyba niedawno wymieniła. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Lenka podobno chodzi za panią krok w krok , ale na pana warknęła ;). Bidulek musi mieć trochę czasu , państwo uprzedzeni, wiedzą ,że ten typ tak ma, za kilka dni juz bedzie z pewnością zaprzyjaźniona:). [/QUOTE] No niestety, Pan musi się wkupić w łaski Lenki przy pomocy smakołyków i łagodnego podejścia. Powinno się udać, bo Lenusia jest łasuchem i da się przekupić :diabloti: Mojemu TZ-owi bardzo pomogła w tym kiełbaska :diabloti: Zawsze szedł do Lenki z kawałkiem tejże i Lenka się nauczyła, że jak idzie ten groźny pan, to będzie kiełbaska więc trzeba się cieszyć, a nie szczekać :mdrmed: Super, że pudelce się tak szybko udało :) Savahna, dzięki za linki. Spróbuję coś sama wklepać, a jak mi nie wyjdzie, to się zgłoszę :loveu: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Też tak pomyślałam i pewnie tak zrobimy. Wetka sugerowala najpierw wściekliznę, żeby już na wszystkie choroby miały jakaś odporność, a potem doszczepić te wirusówki. Sunię z Korzenna zaraz wstawię, tylko potrzebujemy imienia. Ma ktoś pomysł? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Lenka trafiła w końcu na TEN dom :loveu: Filip i Gucio zaszczepione. Savahna albo Agata, możecie podpowiedzieć mi taki najpopularniejszy pakiecik do ogłoszeń? Wiem, że był tu wstawiany, ale nie mogę teraz znaleźć. Może zacznę je ogłaszać, bo już niebawem będą mogły iść do domów. Drugiego szczeniaka z Korzenna nie ma nadal. Może jednak ktoś się ulitował i go zabrał. Jeszcze jutro tam podjadę. Mała czarna (imię potrzebne ;)) - póki co OK - ma apetyt, jest grzeczna. Taka słodka drobinka, delikatnej budowy. Dzięki Ewelinko za śliczne zdjęcia. [SIZE=1]Dzięki też za reklamę - w razie czego możesz liczyć na rabacik :diabloti:[/SIZE] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Gucio i Filip zostały dziś zaszczepione na wirusówki. Wetka oceniła je na trochę mniej niż 5 mies. - ok. 4,5 - bo kiełki dopiero wymieniają. Za 2 tyg. można szczepić wściekliznę, a za kolejne 2 doszczepić wirusówki. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak jak się je widzi codziennie, to te zmiany nie są takie zauważalne, ale jak teraz porównałam zdjęcia, to naprawdę sporo urosły i zmieniły się przez te 3 tyg. Zwłaszcza Filip :cool3: : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/tnp1050885.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/406/tnp1050885.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tnad.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3763/tnad.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/tncz.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8499/tncz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/tnbe.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7517/tnbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/tnaqv.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4553/tnaqv.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Gucio[/B] - mniejszy od brata, bardziej ruchliwy - żywe sreberko, wszędzie go pełno. Nie jest tak odważny jak Filip, trochę obawia się brania na ręce, ale powoli przyzwyczaja się do tego typu zabiegów ;) Kolorek ma wilczasty. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/tnhi.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/6057/tnhi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/tngd.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9828/tngd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/tnfh.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3258/tnfh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/tneo.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1058/tneo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/tndh.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4456/tndh.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/tnfq.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5950/tnfq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/tngf.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8020/tngf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/tnhj.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4145/tnhj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/tnixi.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2271/tnixi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/tnjfp.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9540/tnjfp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/tnjfp.jpg/"] [/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie pisałam o moich wypłoszach tutaj, więc zacytuję sama siebie z 19.06 z wątku kieleckiego: [quote name='mag.da'] No, a ja jechałam sobie dziś przez las, deszcz, burza, a tu na pobocze wylatują dwa szczeniaki - przemoknięte, zziębnięte - szkieleciki :-(. Dokładnie w tym samym miejscu, gdzie znaleźliśmy kiedyś Taro. Nie wiem, czy to jakiś punkt wyrzutowy, czy co :shake: No i cóż, zaczęłam polować na maluchy - otwarty teren, lasy, one nieufne więc nie było łatwo. Jednego jakoś udało mi się złapać, ale drugi za nic nie chciał się zbliżyć. No więc ściągnęłam TZ-ta z kiełbasą i w końcu się udało. No i są - dwa pieski, masakrycznie zapchlone, wychudzone, pewnie zarobaczone. Zdjęcia zaraz po przyjeździe, jeszcze mokre: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/tnp1050889.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8250/tnp1050889.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Minęły 3 tyg., psiaki są dwukrotnie odrobaczone i prawdopodobnie we wtorek pojedziemy na pierwsze szczepienie. Zanim bedą mogły iść do domków jeszcze chwila minie - (kwarantanna poszczepienna i chyba doszczepianie po 2 tyg.), ale mam już trochę nowych zdjęć, więc wstawiam. [B]Filip[/B] - większy od brata, spokojniejszy, odważniejszy. Kolorek ma taki bardziej brązowy niż braciszek. Lubi głaskanie, lubi pospać na kolankach. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tnad.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3763/tnad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/807/tnbo.jpg/"][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/3938/tnbo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/tncc.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8750/tncc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/tndt.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3259/tndt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/tne.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7785/tne.jpg[/IMG][/URL]