Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='erka']Ten maluch może byc trochę większy , bo mama spora, a tam szukają psa mniejszego, wysłałam juz rózne propozycje.[/QUOTE] Erko, a Guciaszka też może wysłałaś? Bo nie chcę dublować.
  2. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/tn8mo.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5690/tn8mo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/tn7p.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2930/tn7p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/tn6tt.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/383/tn6tt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/tn1y.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1478/tn1y.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ważyłam szczeniaki - Filip 15 kg, Gucio 10 kg. Czyli Filip będzie chyba taki średnio-większy, a Gucio średni.
  4. Dziewczyny, ale u mnie to nie jest domowy hotel, tylko boksy, więc tak samo sunia będzie rozpaczać :shake: A poza tym, mam teraz szczeniaki od Ewelinki_m ([COLOR=black][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212723-Wyrzucone-na-parkingu-szczeni%C4%99ta%21-PILNIE-szukamy-domk%C3%B3w%21"]Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków![/URL][/U][/COLOR]) w tym Simba ledwo wczoraj po raz pierwszy zaszczepiony na wirusówki, a nie mam możliwości izolacji suni... [COLOR=black][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212723-Wyrzucone-na-parkingu-szczeni%C4%99ta%21-PILNIE-szukamy-domk%C3%B3w%21"] [/URL][/U][/COLOR]
  5. [quote name='ewelinka_m']radocha była jak się zobaczyły? :razz:[/QUOTE] Jeśli radocha może się wyrażać ostrą nawalanką i odgryzaniem sobie uszu, to była :-D
  6. Lenka chciała się pochwalić jakie łoże dostała od Pańci :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/dsc00420kw.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6809/dsc00420kw.jpg[/IMG][/URL] A te dziurki w niebieskim kocyku, to pamiątka po Guciu i Filipku :evil_lol:
  7. Taki cudak się zrobił z Simby: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/43020041.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4150/43020041.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/24905006.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6075/24905006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/67156609.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2152/67156609.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/33737298.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2331/33737298.jpg[/IMG][/URL] Razem, dla porównania: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/94440745.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9923/94440745.jpg[/IMG][/URL]
  8. Gucio: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/tn5u.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6669/tn5u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/tn4sd.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7914/tn4sd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/tn3z.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/348/tn3z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/tn2f.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6524/tn2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/73977559.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3783/73977559.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/24090142.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8405/24090142.jpg[/IMG][/URL]
  9. To chyba i charakterki im się zmieniają, bo u mnie Nala jest bardziej płochliwa, zwłaszcza jak usłyszy szczekanie moich psów, to zwiewa, tylko teraz już nie na oślep przed siebie, tylko pod drzwi hoteliku. A Simba to sobie nieźle poczyna z Guciem i Filipem - kłapie na nich zębiskami, jak tylko chcą go obwąchać - może przed tą sunią rezydentką się tak nauczył bronić. Nala: :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/38868869.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7540/38868869.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/10780096.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9562/10780096.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie radzi ze starszakami: :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/60702508.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4678/60702508.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/22842723.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5655/22842723.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/82625304.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8607/82625304.jpg[/IMG][/URL] Jutro postaram się obfocić Simbę, bo on teraz wygląda całkiem inaczej z tymi stojącymi uszkami - taki mini-wilczek ;)
  10. Namiary w sprawie kotków na erkę. Te kociaki jedzą już samodzielnie, ale też mleczko od mamy popijają, to chyba jeszcze ciut za młode, żeby iść do nowych domów. Dopiero będą odrobaczane teraz.
  11. Zuzka, one są dopiero trzeci dzień u mnie, więc jeszcze za wiele nie powiem, ale kotka nr 1 - czarno-biała, jest najspokojniejsza i najbardziej przylepna. Wszystkie dają się głaskać, brać na ręce, żadne nie drapie, ani nie prycha. Lubią się bawić, bez oporów korzystają z drapaków, tuneli i innych grzechocząco-kiwających się zabawek - nie boją się ;)
  12. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/82095323.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6579/82095323.jpg[/IMG][/URL] z Guciem: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/63861056.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9341/63861056.jpg[/IMG][/URL]
  13. kociczka nr 3 - najmniejsza drobinka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/62676328.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1978/62676328.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/62630993.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3238/62630993.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/88718418.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5157/88718418.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/96779697.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3575/96779697.jpg[/IMG][/URL]
  14. I dwa czarne diablątka. kociczka nr 2: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/43668618.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1245/43668618.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/84025394.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5456/84025394.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/96528903.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2091/96528903.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/24000733.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6468/24000733.jpg[/IMG][/URL]
  15. kociczka nr 1 - największa z kociczek i najspokojniejsza: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/58557183.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4001/58557183.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/81135358.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7310/81135358.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/33401057.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5030/33401057.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/93906577.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7174/93906577.jpg[/IMG][/URL]
  16. kocurek - największy z rodzeństwa: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/28946471.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1367/28946471.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/45317050.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5546/45317050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/50219064.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8818/50219064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/91816012.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/192/91816012.jpg[/IMG][/URL]
  17. Przedstawiam kocią rodzinkę. Według mnie są 3 kociczki i jeden kocurek, ale mogę się mylić :cool3: Wszystkie już korzystają z kuwety, są wesołe, rozbrykane, szaleją na całego. Mama - czarna kicia z małym białym krawacikiem. Bardzo drobniutka, niewielka kotka - waży 2,2 kg - powinna przytyć, bo jest chudziutka. Bardzo kontaktowa, ufna i przyjacielska. Spokojna, grzeczna, cicha. Korzysta z kuwety. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/93925275.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4636/93925275.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/15410813.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9500/15410813.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/63211905.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5811/63211905.jpg[/IMG][/URL]
  18. Coraz więcej szczeniaków przybywa, zamiast ubywać :shake: Filip: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/19201028.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6359/19201028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/65748268.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8138/65748268.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/98749743.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4201/98749743.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/54807192.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1568/54807192.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/78711974.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9633/78711974.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/82095323.jpg/"] [/URL]
  19. Niestety nie pojawiły się na razie inne możliwości, a sytuacja była podbramkowa, więc Nala przyjechała do hotelu. Ale hotelowy boks, to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie dla tak malutkiego szczeniaka :shake: Domowy DT byłby dużo bardziej odpowiedni - nikt nie może przetrzymać takiej kruszynki?
  20. Malinka już w nowym domku, a o chłopaków zero zapytań :-? A ja w końcu dokupiłam kabelek do telefonu i wydostałam ich zdjęcia z momentu znalezienia. Taki oto widok sobą prezentowali: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/las2s.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9638/las2s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/las1u.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/302/las1u.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='savahna'] Edit: Tak szczerze mowiac jak zobaczyłam Twój wpis to pomyslałam,że moze któryś Guciowaty do domku poszedł....[/QUOTE] Ano niestety, nikt nadal się nimi nie zainteresował. Właśnie wysłałam ich zdjęcia na kontakt od Ewelinki, może któryś się spodoba.
  22. Bellissima jest właśnie w drodze do domu ;) Fajna rodzinka jej się trafiła. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/bellgy.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2470/bellgy.jpg[/IMG][/URL]
  23. Pierwsze wieści od Lenki w miarę pozytywne. Jest na razie mocno zestresowana, nie załatwiła się jeszcze na nowym terenie (kałużę zostawiła w mieszkaniu :oops:). Jeszcze trochę zagubiona, leży na kocyku zabranym od nas, ale ze spaceru ciągnie do mieszkania, więc chyba tam czuje się bezpiecznie. To dopiero pierwszy dzień i reakcje naturalne. Dziś będzie miała spacer w gronie zaprzyjaźnionych psów, to może trochę się przy nich otworzy. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc00379v.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1713/dsc00379v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc00378it.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9610/dsc00378it.jpg[/IMG][/URL]
  24. Dzięki Savahna :Rose: Do mnie właśnie zaczynają przychodzić powiadomienia o wygasających ogłoszeniach - odnawiam z nowymi zdjęciami.
  25. [quote name='Linssi'] edit. chlopaki maja allegro na 4 wojewodztwa, malopolskie jest wyroznione :)[/QUOTE] Linssi, to prześlij mi proszę nr konta na pw i kwotę, jaką mam zwrócić. Dzięki. A Malina doszła do wniosku, że nie ma sensu czekać 10 dni na zdjęcie szwów i zrobiła to dziś w nocy :roll: Dwa sobie zostawiła. Na szczęście wyciągnęła tylko nitki zewn., nie uszkodziła rany, a szwy wewn. wytrzymały więc nie trzeba było ponownie szyć. Wetka pochwaliła ją, że bardzo ładnie i precyzyjnie wykonała robotę :evil_lol: Ma teraz na łebku gustowny abażur, w którym kompletnie nie potrafi funkcjonować. Czekamy do popołudnia na fartuszek. Mam nadzieję, że będzie dostatecznym zabezpieczeniem :roll:
×
×
  • Create New...