-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Ten maluch może byc trochę większy , bo mama spora, a tam szukają psa mniejszego, wysłałam juz rózne propozycje.[/QUOTE] Erko, a Guciaszka też może wysłałaś? Bo nie chcę dublować. -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
mag.da replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/tn8mo.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5690/tn8mo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/tn7p.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2930/tn7p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/tn6tt.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/383/tn6tt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/tn1y.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1478/tn1y.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ważyłam szczeniaki - Filip 15 kg, Gucio 10 kg. Czyli Filip będzie chyba taki średnio-większy, a Gucio średni. -
Dziewczyny, ale u mnie to nie jest domowy hotel, tylko boksy, więc tak samo sunia będzie rozpaczać :shake: A poza tym, mam teraz szczeniaki od Ewelinki_m ([COLOR=black][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212723-Wyrzucone-na-parkingu-szczeni%C4%99ta%21-PILNIE-szukamy-domk%C3%B3w%21"]Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków![/URL][/U][/COLOR]) w tym Simba ledwo wczoraj po raz pierwszy zaszczepiony na wirusówki, a nie mam możliwości izolacji suni... [COLOR=black][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212723-Wyrzucone-na-parkingu-szczeni%C4%99ta%21-PILNIE-szukamy-domk%C3%B3w%21"] [/URL][/U][/COLOR]
-
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
mag.da replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']radocha była jak się zobaczyły? :razz:[/QUOTE] Jeśli radocha może się wyrażać ostrą nawalanką i odgryzaniem sobie uszu, to była :-D -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lenka chciała się pochwalić jakie łoże dostała od Pańci :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/dsc00420kw.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6809/dsc00420kw.jpg[/IMG][/URL] A te dziurki w niebieskim kocyku, to pamiątka po Guciu i Filipku :evil_lol: -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
mag.da replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Taki cudak się zrobił z Simby: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/43020041.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4150/43020041.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/24905006.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6075/24905006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/67156609.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2152/67156609.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/33737298.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2331/33737298.jpg[/IMG][/URL] Razem, dla porównania: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/94440745.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9923/94440745.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Gucio: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/tn5u.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6669/tn5u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/tn4sd.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7914/tn4sd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/tn3z.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/348/tn3z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/tn2f.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6524/tn2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/73977559.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3783/73977559.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/24090142.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8405/24090142.jpg[/IMG][/URL] -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
mag.da replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
To chyba i charakterki im się zmieniają, bo u mnie Nala jest bardziej płochliwa, zwłaszcza jak usłyszy szczekanie moich psów, to zwiewa, tylko teraz już nie na oślep przed siebie, tylko pod drzwi hoteliku. A Simba to sobie nieźle poczyna z Guciem i Filipem - kłapie na nich zębiskami, jak tylko chcą go obwąchać - może przed tą sunią rezydentką się tak nauczył bronić. Nala: :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/38868869.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7540/38868869.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/10780096.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9562/10780096.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie radzi ze starszakami: :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/60702508.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4678/60702508.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/22842723.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5655/22842723.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/82625304.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8607/82625304.jpg[/IMG][/URL] Jutro postaram się obfocić Simbę, bo on teraz wygląda całkiem inaczej z tymi stojącymi uszkami - taki mini-wilczek ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Namiary w sprawie kotków na erkę. Te kociaki jedzą już samodzielnie, ale też mleczko od mamy popijają, to chyba jeszcze ciut za młode, żeby iść do nowych domów. Dopiero będą odrobaczane teraz. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zuzka, one są dopiero trzeci dzień u mnie, więc jeszcze za wiele nie powiem, ale kotka nr 1 - czarno-biała, jest najspokojniejsza i najbardziej przylepna. Wszystkie dają się głaskać, brać na ręce, żadne nie drapie, ani nie prycha. Lubią się bawić, bez oporów korzystają z drapaków, tuneli i innych grzechocząco-kiwających się zabawek - nie boją się ;) -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
mag.da replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/82095323.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6579/82095323.jpg[/IMG][/URL] z Guciem: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/63861056.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9341/63861056.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
kociczka nr 3 - najmniejsza drobinka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/62676328.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1978/62676328.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/62630993.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3238/62630993.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/88718418.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5157/88718418.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/96779697.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3575/96779697.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I dwa czarne diablątka. kociczka nr 2: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/43668618.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1245/43668618.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/84025394.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5456/84025394.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/96528903.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2091/96528903.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/24000733.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6468/24000733.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
kociczka nr 1 - największa z kociczek i najspokojniejsza: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/58557183.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4001/58557183.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/81135358.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7310/81135358.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/33401057.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5030/33401057.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/93906577.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7174/93906577.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
kocurek - największy z rodzeństwa: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/28946471.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1367/28946471.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/45317050.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5546/45317050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/50219064.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8818/50219064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/91816012.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/192/91816012.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam kocią rodzinkę. Według mnie są 3 kociczki i jeden kocurek, ale mogę się mylić :cool3: Wszystkie już korzystają z kuwety, są wesołe, rozbrykane, szaleją na całego. Mama - czarna kicia z małym białym krawacikiem. Bardzo drobniutka, niewielka kotka - waży 2,2 kg - powinna przytyć, bo jest chudziutka. Bardzo kontaktowa, ufna i przyjacielska. Spokojna, grzeczna, cicha. Korzysta z kuwety. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/93925275.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4636/93925275.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/15410813.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9500/15410813.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/63211905.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5811/63211905.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Coraz więcej szczeniaków przybywa, zamiast ubywać :shake: Filip: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/19201028.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6359/19201028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/65748268.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8138/65748268.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/98749743.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4201/98749743.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/54807192.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1568/54807192.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/78711974.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9633/78711974.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/82095323.jpg/"] [/URL] -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
mag.da replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Niestety nie pojawiły się na razie inne możliwości, a sytuacja była podbramkowa, więc Nala przyjechała do hotelu. Ale hotelowy boks, to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie dla tak malutkiego szczeniaka :shake: Domowy DT byłby dużo bardziej odpowiedni - nikt nie może przetrzymać takiej kruszynki? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malinka już w nowym domku, a o chłopaków zero zapytań :-? A ja w końcu dokupiłam kabelek do telefonu i wydostałam ich zdjęcia z momentu znalezienia. Taki oto widok sobą prezentowali: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/las2s.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9638/las2s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/las1u.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/302/las1u.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Edit: Tak szczerze mowiac jak zobaczyłam Twój wpis to pomyslałam,że moze któryś Guciowaty do domku poszedł....[/QUOTE] Ano niestety, nikt nadal się nimi nie zainteresował. Właśnie wysłałam ich zdjęcia na kontakt od Ewelinki, może któryś się spodoba. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bellissima jest właśnie w drodze do domu ;) Fajna rodzinka jej się trafiła. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/bellgy.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2470/bellgy.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pierwsze wieści od Lenki w miarę pozytywne. Jest na razie mocno zestresowana, nie załatwiła się jeszcze na nowym terenie (kałużę zostawiła w mieszkaniu :oops:). Jeszcze trochę zagubiona, leży na kocyku zabranym od nas, ale ze spaceru ciągnie do mieszkania, więc chyba tam czuje się bezpiecznie. To dopiero pierwszy dzień i reakcje naturalne. Dziś będzie miała spacer w gronie zaprzyjaźnionych psów, to może trochę się przy nich otworzy. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc00379v.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1713/dsc00379v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc00378it.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9610/dsc00378it.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Savahna :Rose: Do mnie właśnie zaczynają przychodzić powiadomienia o wygasających ogłoszeniach - odnawiam z nowymi zdjęciami. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi'] edit. chlopaki maja allegro na 4 wojewodztwa, malopolskie jest wyroznione :)[/QUOTE] Linssi, to prześlij mi proszę nr konta na pw i kwotę, jaką mam zwrócić. Dzięki. A Malina doszła do wniosku, że nie ma sensu czekać 10 dni na zdjęcie szwów i zrobiła to dziś w nocy :roll: Dwa sobie zostawiła. Na szczęście wyciągnęła tylko nitki zewn., nie uszkodziła rany, a szwy wewn. wytrzymały więc nie trzeba było ponownie szyć. Wetka pochwaliła ją, że bardzo ładnie i precyzyjnie wykonała robotę :evil_lol: Ma teraz na łebku gustowny abażur, w którym kompletnie nie potrafi funkcjonować. Czekamy do popołudnia na fartuszek. Mam nadzieję, że będzie dostatecznym zabezpieczeniem :roll: