Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='eliza_sk'][B] [COLOR=Green][B] [SIZE=3]Znamy dyspozycje EM_ w kwestii pieniędzy z Holandii - co natomiast życzą sobie pozostali darczyńcy? Proszę dajcie znać.[/SIZE] [/B][/COLOR][/B][/QUOTE] Ja proszę o przekazanie mojej wpłaty na sunie z Dymin u Jaagi. Dzięki.
  2. Wiadomo już kiedy Strączek będzie kastrowany? Wpłacę parę groszy na ten cel.
  3. [quote name='Jaaga']Dziewczyny, dziękuję. Jednak na wątku schroniskowym jest odzew i sunia ma zapewniony transport. gdyby któraś z Was jeszcze chciała pomóc, to byłabym wdzięczna, bo w sobotę przyjechała kremowa po odebraniu maluchów, w tygodniu przyjedzie jamniczkowata po aborcji, no i ta jutro, a żadna nie ma żadnego zabezpieczenia, nawet na jedzenie. W sumie potrzebne bedą dwie sterylki, 3 szczepienia. Chyba oszalałysmy juz z mamą, no ale trudno.[/QUOTE] Jaaga to podasz mi swoje konto, czy mam na erki wpłacić?
  4. Ja dorzucę pozostałe 80, jeśli jeszcze nie za późno.
  5. No to super, powodzenia dla Dyzia! :multi:
  6. Agnieszka24, te zdjęcia, które wstawiasz przez tinypic, znikają po 1 dniu. Wczoraj wstawiłam to pierwsze na 1 str, a dziś go nie było, Dyziowe z linków też zniknęły. Może mogłabyś wrzucać na inny serwer? No chyba, że tylko u mnie się tak dzieje?
  7. [quote name='eliza_sk']Ada - dziękujemy ! Jeszcze nie ustaliłyśmy kto i co, pewnie to będzie nasze konto, ale poczekajmy chwilkę. Może jutro coś się rozjaśni ws. kosztów. [B][SIZE=2][COLOR=Black]SOZ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]Em_ i [/COLOR][/SIZE]Astrid[/B][B][SIZE=2][COLOR=Black]- 300 zł Em_ 2 - 100 zł Miranda - 150 euro Kasia K. z NL - 50 euro[/COLOR][/SIZE][/B] [B]ewab - 100 zł emilia2280 - 100 zł Emir - 165 zł andzia69 - 100 zł Pro Animals - 250 zł [/B][/QUOTE] Dołożę 100 zł.
  8. [quote name='andzia69'] spróbuję coś sklecić prostego o tych domkach tymczasowych...[/QUOTE] Na naszej stronie jest taki krótki opis idei DT (chyba autorstwa Mefi), może się przyda: [I]"Idea domu tymczasowego polega na przygarnięciu psa na krótki okres czasu (zazwyczaj do chwili znalezienia nowych opiekunów) i jednocześnie bacznym obserwowaniu jego zachowania w różnych sytuacjach. Domy tymczasowe mają ogromne znaczenie. Po pierwsze: takiemu psu łatwiej znaleźć dom stały - wiemy wtedy dużo więcej na temat jego charakteru. Po drugie: psy często w schroniskach głodują lub chorują na depresję - dom tymczasowy może uratować im życie. Domów tymczasowych potrzebujemy również dla psów wymagających leczenia. W takich przypadkach finansujemy leczenie, ale potrzebujemy kogoś, kto będzie miał czas zaopiekować się psem. Potrzebujemy również domów dla szczeniaków - w schroniskach często chorują na parwowirozę i nosówkę - nie są leczone ani szczepione, ich los jest przesądzony - śmierć w okrutnych mękach."[/I]
  9. No ślicznie już wygląda! A jakie zalotne spojrzenie na drugim zdjęciu :loveu: Tanitko, myślisz, że już go można zacząć ogłaszać? Przydałoby się wtedy więcej informacji o jego charakterze.
  10. To jeszcze podnosimy w oczekiwaniu na zdjęcia :multi:
  11. Poprawiłam, dzięki za info ;) O Rozie czytałam i bardzo się cieszę, że tak fajnie poszło :)
  12. [quote name='andzia69'] Mag.da - wstaw proszę na 1 stronę tego onkowatego piesia: [/QUOTE] Wstawiony. On ma jakiś oddzielny wątek?
  13. No to może we trzy podniesiemy :D
  14. A podniosę Strączka, może ktoś go jeszcze wspomoże grosikiem? :multi:
  15. Tą sunię już erka wstawiała, jest na 1 str.
  16. Pewnie bez zmian - czyli żyje sobie chłopak jak pączek w maśle :lol: Ale przypominamy Strączka, bo cicho u niego, a niebawem będzie szukał domu!
  17. Ewelinko, to zapytaj też proszę o nowe fotki, jeśli Bigi nadal szuka domu, bo on pewnie jest już innym psem niż na tamtych zdjęciach. Wtedy go wstawię ponownie na wątek.
  18. No to w takim razie zdejmuję je z wątku.
  19. Pozostałe są aktualne, tylko o Bigim nie mam info.
  20. No właśnie ja nie wiem, czy on nadal jest. Pytałam o to niedawno, ale osoba, która go zgłaszała chyba dawno nie była na dogo. Ale pod tymi namiarami Pani się powinna dowiedzieć.
  21. Filipek już jest na 1. On ma swój wątek?
  22. Świetna wiadomość, już go zdejmuję.
  23. [quote name='Jaaga']Można na 1 stronę dac takie zdjęcie Polly? Widać ją tu całą. [/QUOTE] Jasne, już podmienione ;) A ONek przewieziony po sedalinie, czy obeszło się bez?
  24. Tak, to ta, na którą było już kilka bezskutecznych "obław" :diabloti:
×
×
  • Create New...