-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Wiadomo już kiedy Strączek będzie kastrowany? Wpłacę parę groszy na ten cel.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Dziewczyny, dziękuję. Jednak na wątku schroniskowym jest odzew i sunia ma zapewniony transport. gdyby któraś z Was jeszcze chciała pomóc, to byłabym wdzięczna, bo w sobotę przyjechała kremowa po odebraniu maluchów, w tygodniu przyjedzie jamniczkowata po aborcji, no i ta jutro, a żadna nie ma żadnego zabezpieczenia, nawet na jedzenie. W sumie potrzebne bedą dwie sterylki, 3 szczepienia. Chyba oszalałysmy juz z mamą, no ale trudno.[/QUOTE] Jaaga to podasz mi swoje konto, czy mam na erki wpłacić? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To chyba była kotka od Ancyk. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja dorzucę pozostałe 80, jeśli jeszcze nie za późno. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to super, powodzenia dla Dyzia! :multi: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agnieszka24, te zdjęcia, które wstawiasz przez tinypic, znikają po 1 dniu. Wczoraj wstawiłam to pierwsze na 1 str, a dziś go nie było, Dyziowe z linków też zniknęły. Może mogłabyś wrzucać na inny serwer? No chyba, że tylko u mnie się tak dzieje? -
[quote name='eliza_sk']Ada - dziękujemy ! Jeszcze nie ustaliłyśmy kto i co, pewnie to będzie nasze konto, ale poczekajmy chwilkę. Może jutro coś się rozjaśni ws. kosztów. [B][SIZE=2][COLOR=Black]SOZ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]Em_ i [/COLOR][/SIZE]Astrid[/B][B][SIZE=2][COLOR=Black]- 300 zł Em_ 2 - 100 zł Miranda - 150 euro Kasia K. z NL - 50 euro[/COLOR][/SIZE][/B] [B]ewab - 100 zł emilia2280 - 100 zł Emir - 165 zł andzia69 - 100 zł Pro Animals - 250 zł [/B][/QUOTE] Dołożę 100 zł.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] spróbuję coś sklecić prostego o tych domkach tymczasowych...[/QUOTE] Na naszej stronie jest taki krótki opis idei DT (chyba autorstwa Mefi), może się przyda: [I]"Idea domu tymczasowego polega na przygarnięciu psa na krótki okres czasu (zazwyczaj do chwili znalezienia nowych opiekunów) i jednocześnie bacznym obserwowaniu jego zachowania w różnych sytuacjach. Domy tymczasowe mają ogromne znaczenie. Po pierwsze: takiemu psu łatwiej znaleźć dom stały - wiemy wtedy dużo więcej na temat jego charakteru. Po drugie: psy często w schroniskach głodują lub chorują na depresję - dom tymczasowy może uratować im życie. Domów tymczasowych potrzebujemy również dla psów wymagających leczenia. W takich przypadkach finansujemy leczenie, ale potrzebujemy kogoś, kto będzie miał czas zaopiekować się psem. Potrzebujemy również domów dla szczeniaków - w schroniskach często chorują na parwowirozę i nosówkę - nie są leczone ani szczepione, ich los jest przesądzony - śmierć w okrutnych mękach."[/I] -
No ślicznie już wygląda! A jakie zalotne spojrzenie na drugim zdjęciu :loveu: Tanitko, myślisz, że już go można zacząć ogłaszać? Przydałoby się wtedy więcej informacji o jego charakterze.
-
To jeszcze podnosimy w oczekiwaniu na zdjęcia :multi:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Poprawiłam, dzięki za info ;) O Rozie czytałam i bardzo się cieszę, że tak fajnie poszło :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] Mag.da - wstaw proszę na 1 stronę tego onkowatego piesia: [/QUOTE] Wstawiony. On ma jakiś oddzielny wątek? -
Młoda Lira MIX terrier. Prosze o zamknięcie watku.
mag.da replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No to może we trzy podniesiemy :D -
A podniosę Strączka, może ktoś go jeszcze wspomoże grosikiem? :multi:
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tą sunię już erka wstawiała, jest na 1 str. -
Pewnie bez zmian - czyli żyje sobie chłopak jak pączek w maśle :lol: Ale przypominamy Strączka, bo cicho u niego, a niebawem będzie szukał domu!
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewelinko, to zapytaj też proszę o nowe fotki, jeśli Bigi nadal szuka domu, bo on pewnie jest już innym psem niż na tamtych zdjęciach. Wtedy go wstawię ponownie na wątek. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to w takim razie zdejmuję je z wątku. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pozostałe są aktualne, tylko o Bigim nie mam info. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No właśnie ja nie wiem, czy on nadal jest. Pytałam o to niedawno, ale osoba, która go zgłaszała chyba dawno nie była na dogo. Ale pod tymi namiarami Pani się powinna dowiedzieć. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Filipek już jest na 1. On ma swój wątek? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Świetna wiadomość, już go zdejmuję. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Można na 1 stronę dac takie zdjęcie Polly? Widać ją tu całą. [/QUOTE] Jasne, już podmienione ;) A ONek przewieziony po sedalinie, czy obeszło się bez? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, to ta, na którą było już kilka bezskutecznych "obław" :diabloti: