Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='mag.da'] Może je zważę jutro.[/QUOTE] Sunia - ok. 7 kg, piesek ok. 12 kg. Erko, tylko takie zdjęcia suni udało mi się zrobić: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/47278361.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8257/47278361.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/50843114.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8027/50843114.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/48867879.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6118/48867879.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/99091258.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4470/99091258.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/68526835.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7114/68526835.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/11148374.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4743/11148374.jpg[/IMG][/URL] Ona wygląda na zdjęciach na większą, niż jest w rzeczywistości. Niestety boi się trochę aparatu i nie chce pozować. W dodatku pada deszcz - piesek nawet nie miał ochoty wychodzić z budki więc jego fotek brak ;) Noc minęła spokojnie, psiaki mają apetyt, już nie są takie przestraszone, jak wczoraj. Są przyjazne, przylepne - sunia w pierwszym momencie bardziej płochliwa, ale już po jednym dniu pcha się na kolanka :)
  2. Podobno wetka stwierdziła, że jeśli jest w ciąży, to na początku - 2 tyg., ale wcale niekoniecznie - możliwe, że sutki ma powiększone po poprzednim miocie. Brzuszek ma chudziutki, wklęsły, na oko ciąży nie widać. Sunia jest mała, taka jamnikowata - wydłużona, ale na wyższych trochę łapkach, piesek trochę większy. Może je zważę jutro.
  3. [quote name='andzia69'] - psiaczki z Podkarczówki (sunia w ciaży i jej kupmel spod chmurki) już odbyły wizytę u weta i pojechały do hotelu [/QUOTE] oto one: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/tn2go.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/491/tn2go.jpg[/IMG][/URL] sunia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/tn5bx.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7789/tn5bx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/tn1n.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8798/tn1n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tn6n.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3887/tn6n.jpg[/IMG][/URL] piesek - prawie corgi ;-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/tn7q.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9421/tn7q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/tn3e.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4420/tn3e.jpg[/IMG][/URL]
  4. psiaki z Podkarczówki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/tn2go.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/491/tn2go.jpg[/IMG][/URL] sunia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/tn5bx.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7789/tn5bx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/tn1n.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8798/tn1n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tn6n.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3887/tn6n.jpg[/IMG][/URL] piesek - prawie corgi ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/tn7q.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9421/tn7q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/tn3e.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4420/tn3e.jpg[/IMG][/URL]
  5. Savahna, ja mogłabym wykupić im po pakiecie ogłoszeń, tylko nie wiem, czy jest aktualnie jakiś bazarek, no i kto to robi solidnie - nie orientujesz się w tym?
  6. [quote name='savahna']Ona w typie onka, donka....? Jak zwykle fajne fotki. Info do ogłoszeń jeszcze jakies bedzie?:roll:[/QUOTE] Sunia jest mniej więcej wielkości suni ONka, sierść ma taką raczej średnią, ani długą, ani krótką. Ma fajne umaszczenie - odcienie szarości, a oczy ma bursztynowe. Jest młodziutka, ząbki ma białe - chyba na 1,5 do 2 lat ją wetka oceniła (może Linssi mnie poprawi). Jest odpchlona, odrobaczona, a jutro będzie szczepiona. Co do charakteru, to tak, jak pisałam - łagodna, uległa i do ludzi i do psów. Gucia i Filipa się nawet trochę obawiała na początku - przywierała wtedy do ziemi, nie okazywała żadnej agresji. Lubi kontakt z człowiekiem, przychodzi się poprzytulać, pogłaskać, ale nie jest namolna. Jest grzeczna i posłuszna. A to dzisiejsza Jagodzianka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/87832032.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4589/87832032.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/26887432.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5412/26887432.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/85868099.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3685/85868099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/64734720.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/659/64734720.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='erka']Ojej, jaka kupka nieszczęścia, powinnaś je mag.do wsatwić na metamorfozy. [/QUOTE] Wstawiłam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page758[/URL] Może tam je ktoś wypatrzy :confused:
  8. mag.da

    Metamorfozy

    [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/tnf3t.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/850/tnf3t.jpg[/IMG][/URL] Gucio: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/tn5u.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6669/tn5u.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/tng10.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2559/tng10.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/73977559.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3783/73977559.jpg[/IMG][/URL] Są na kieleckim wątku szczeniakowym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w.-Aktualizacja-str.1"]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w.-Aktualizacja-str.1[/URL].
  9. mag.da

    Metamorfozy

    To i ja wstawię metamorfozę ;) [B] Gucio i Filip [/B]- znalazłam ich w czerwcu - jechałam przez las, na odludziu, jakąś drogą pożarową - burza, ulewa i na pobocze wyskoczyły mi takie oto wypłosze: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/las2s.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9638/las2s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/las1u.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/302/las1u.jpg[/IMG][/URL] Chłopaki są u mnie w DT już trzeci miesiąc i mimo, że wyrośli na śliczne psiaki, z fajnymi charakterkami, to nikt ich nie chce :cry: Mają teraz ok. pół roku i tak się prezentują: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/f9570116.jpg[/IMG] Filip: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/09969893.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/d467e351.jpg[/IMG]
  10. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/tn23x.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3395/tn23x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/tn24m.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6520/tn24m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/tn25c.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2844/tn25c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/tn28.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8825/tn28.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/tn31.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9720/tn31.jpg[/IMG][/URL] Sunia jest łagodna, zarówno do ludzi, jak i do innych psów, przyjacielska, kontaktowa, posłuszna. Ma zaskakująco ładną sierść, jak na bezdomniaka - nie ma kołtunów, dredów, nie śmierdzi - jakby była w domu. Nie wiem, czy nadawałaby się do mieszkania w bloku - raz, że lubi poszczekać, dwa, że ma trochę tendencje niszczycielskie - wywleka i niszczy posłania i miski.
  11. [quote name='savahna']Śliczne i biedne.:shake: Załamka totalna.:-(:-(:-( A ja tu przyszłam z propozycjami imion dla suni od Elwisa Zaczynam: muzycznie najpierw Aria,Toska - [B]to z uwagi na jej nocną akcję po przyjeździe[/B]. I dalej:Fanta, Szanti,Tasza, Rita, Zoja, Roma, Saba, Tora, Szagi, Szarka Starczy?! [/QUOTE] Całonocna akcja była jednorazowa, ale teraz wzięla na siebie rolę koguta - pieje regularnie od 6-tej :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/tn11i.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9568/tn11i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/tn13e.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8646/tn13e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/tn26.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4906/tn26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tn10q.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7105/tn10q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/tn9.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8610/tn9.jpg[/IMG][/URL]
  12. Potrafi się chłopak ustawić w życiu :sg168:: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tn32u.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8729/tn32u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/143/tn33y.jpg/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9425/tn33y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/tn35b.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7121/tn35b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/tn36.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8650/tn36.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='wegielkowa']Gutosławy wielkie chłopy się robią:crazyeye:[/QUOTE] Tylko tak się wydaje, bo sierść im się robi bujniejsza. Chyba szykują się do zimy. Coś mi się wydaje, że zamierzają ją spędzić u mnie, bo odzewu z ogłoszeń nadal zero :cry: [quote name='Linssi']Mag.do, powiedz sama, czyz Elvis nie jest rewelacyjny?? :D[/QUOTE] Elvis jest debeściarski :evil_lol: Jadaczka mu się nie zamyka :diabloti: Potrafi dokładnie wyrazić, co ma na myśli :p [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/tn18.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6062/tn18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/143/tn17.jpg/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1322/tn17.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/tn14.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1049/tn14.jpg[/IMG][/URL] z mamuśką: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/tn8r.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1194/tn8r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/tn14i.jpg/"] [/URL]
  14. [quote name='divia_gg']Magdo;) probowalam sie do Ciebie dodzwonic, ale nie odbieralas, wiec atakuje tu:) Jak u Ciebie z miejscami w hoteliku? Znalazłoby sie jdno dla biedaka, chlopiec, nie ma roku, chudziutki biedniutki? Pytam wstepnie, szczegolow nie zdraszam, bo sytuacja sie musi wyjasnic, ale napisze ci prv. Daj znac prosze;) A i jak kaftaniki. Pisz jak cos jest zle koniecznie, bo trzeba bedzie poprawic. Wiem ze zapomnialam o troczkach przyogonowych.[/QUOTE] Sorki, że nie odbierałam, ale na spacery nie zabieram telefonu, bo i tak nie mam zasięgu. Na miejsce byłaby szansa dopiero za tydzień, po weekendzie, bo mam prywatne rezerwacje (no chyba, że Gucio i Filip się nagle wyprowadzą :icon_roc:). Kaftaniki postaram się pomierzyć może jutro. Zuzka, właśnie dziś przyjechał pan z Warszawy i zabrał dwupak - sympatyczny młody chłopak, o wszystko wypytał, przygotował wszelkie akcesoria i karmę - myślę, że będą miały dobrze koteczki :) Został kocurek, no i mama.
  15. Jagódka czuje się dobrze, zjadła z apetytem kurczaka z ryżem, merda ogonkiem, nie wygląda na cierpiącą. Mieszka na razie u kotków. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do formy. [quote name='wellington']Cale szczescie ze Jagodka juz po ! Erko, moze sie glupio pytam, ale czy nie wiedzialyscie ze ta lecznica gdzie pojechalyscie wpierw z nia robi taki zabieg tylko do 1.polowy ciazy ?[/QUOTE] Ja pojechałam z Jagódką na wizytę, żeby pokazać ją i dopiero umówić na zabieg. Ciąża była widoczna, ale nie sądziłam, że to już końcówka (5-7 dni, jak stwierdził wet) - sunia nie miała jakiegoś ogromnego brzucha, a ja się nie znam na tym... Weci nie odmówili zabiegu kategorycznie, ale chętni też nie byli. Ostatecznie kazali mi dzwonić w poniedziałek, no ale zwlekanie do poniedziałku w takiej sytuacji... Na szczęście, dzięki pomocy ewab :Rose:, udało się w innej lecznicy. Nie rozumiem tylko, czemu sklepowa, która sunię dokarmiała, rozmawiając z erką ok. 1.08, opowiedziała całą historię jej porzucenia, z detalami, co, gdzie i kiedy, a o najważniejszym - że suka jest właśnie po cieczce, nie wspomniała ani słowem :roll: A wiedziała to na pewno, bo potwierdziła mi w piątek, jak sunię zabierałam... Wtedy sunia byłaby zabrana od razu, a tak, to zawsze było coś pilniejszego, Bella, potem szczeniaki, a ona była bezpieczna, więc mogła poczekać :roll:
  16. Mama Elvisa (co z imieniem? :cool3:) na razie nie chce pozować - lata z nosem przy ziemi cały czas :shake: To tylko takie poglądowe fotki, póki co: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/83334584.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8366/83334584.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/81606314.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/922/81606314.jpg[/IMG][/URL] z adoratorami :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/37192824.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8844/37192824.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dzisiejszy Elvis: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/25237108.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5172/25237108.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/83144778.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4476/83144778.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/90162227.jpg/"] [/URL]
  18. [quote name='divia_gg']O wlasnie mag.da zostawilam wczoraj w sklepie Twojego TZ-a te fartuszki posterylkowe. Jak bedzie miala jakis modeli to poprzymierzaj prosze, bo jak cos to w "wykroju" bedzie trzeba nanieść poprawki. Jest ich tam 16 :) róznych rozmiarów - od yorka do [I]łowczarka[/I].:)[/QUOTE] OK, wczoraj już go nie było, jak zostawiałaś, ale dzisiaj je przywiezie, to zobaczymy ;) Jeszcze kocia mama: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/34800943.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8075/34800943.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Zuzka2']A ta jedna kicia gdzie pojechała? Dwupaki są dość modne w Wa-wie;-)Oby się nie rozmyślili tylko...;-) A o kocurka ta sama pani znów napisała z pytaniem,w której dzielnicy Kielc jest.Kazałam dzwonić do erki,bo nie mam zielonego pojęcia, mag.da gdzie jest Twój hotelik;-)[/QUOTE] Ta jedna kicia znalazła dom w Kielcach. Mieszkamy poza Kielcami - 30 km, ale TZ pracuje w Kielcach więc gdyby adopcja miała dojść do skutku, to może go zabrać ze sobą - byłby do odbioru na Barwinku. Kocurek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/13174534.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7986/13174534.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/90864355.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8968/90864355.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/39231345.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8488/39231345.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/87258113.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3488/87258113.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/87397180.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7166/87397180.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/25453470.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5521/25453470.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zuzka, polecaj proszę kocurka w pierwszej kolejności, bo dziś już jedna kociczka czarna pojechała do domu, a na dwie pozostałe jest podobno ktoś chętny (chciałby je razem) - mam nadzieję, że się nie rozmyśli.
  21. Filip pasuje, ale czy to ma być mały szczenior, czy taki większy, półroczny też by się nadał? Filip - 15 kg żywej wagi: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/tnf3t.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/850/tnf3t.jpg[/IMG][/URL] ewentualnie Gucio - 10 kg: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/tn5u.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6669/tn5u.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/f9570116.jpg[/IMG] Są na szczeniakowym wątku: [SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w.-Aktualizacja-str.1."]SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.[/URL][/SIZE]
  22. Wiadomo! Juro Simba:Dog_run: do nowego domu :mdrmed:
  23. Wiadomo już coś? :Dog_run:
  24. Elvis i mama po nocy chyba dobrze - ja gorzej :shock: Niestety, mamuśka ujadała całą noc :diabloti: Testowała też chyba wytrzymałość furtki, bo słychać było jakieś skakanie i uderzanie w nią. Bałam się, co zastanę rano, ale na szczęście nic sobie nie zrobiła. Mamuśka załatwia się na razie biegunkowo, ale mam nadzieję, że po suchej karmie się to ureguluje. Elvisek normalnie. Apetyt mają. Miały glisty obydwoje. To tyle pierwszych wieści. TZ stwierdził, że Elvis wygląda, jak dziecko Lenki - i coś w tym jest :evil_lol: Z imieniem niestety nie pomogę - nie mam daru do tego wymyślania :shake:
  25. Dzięki Zuzka! Obyś miała szczęśliwą rękę ;)
×
×
  • Create New...