Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='andzia69'] Zostałaby do rozparcelowania : Bera, Lenka i 2 dzikuski:placz: oraz starszy oneczek Oskar...jakos czarno to widzę:shake::-( [/quote] Andziu, Oskara nie wydadzą z tej hurtowni, uważają, że to ich pies, a że nie karmią... Erka już rozmawiała kiedyś z tym właścicielem.
  2. [quote name='Linssi']Dobrze by bylo gdyby KTOKOLWIEK ze mna pojechal. Jesli Ewelinka da rade to bardzo chetnie... albo Saga. Ja sie zbubilam szukajac Urzedu Celnego, ktory jest przy glownej trasie... a co dopiero inne miejsca w tamtej okolicy :oops:[/quote] Linssi, jadąc z Kielc, to jest po lewej stronie, zaraz za schroniskiem, tam gdzie taka pętla dla autobusów, trzeba wjechać na tę pętlę.
  3. Linssi, Erka psom gotowała, ale miała też suchą karmę dla tych z hurtowni (Oskar i Ruda). Tylko nie wiem, czy nie trzymała jej gdzieś w zakładzie, a tam nie będziemy miały dostępu. Więc lepiej zabrać ze sobą. Wejść na teren można, tylko zwykle po południu otwarta jest furtka [B]po prawej[/B] stronie budynku, nie ta główna brama.
  4. [quote name='Linssi']moge podjechac, ale ktos musi ze mna jechac, bo ja nawet nie wiem gdzie to jest....i co z jedzeniem??? ja moge pojechac po pracy, czyli tak mniej wiecej od godz.16.00 no i dobrze by bylo gdyby ktos od Erki z pracy wiedzial, ze sie zjawimy[/quote] Właśnie ja jutro będę w domu dopiero ok. 19 :shake: Nie wiem, czy Ewelinka, albo Saga mogłyby z Tobą jechać, bo one były u Erki kiedyś i wiedzą, gdzie to jest. Tam po 16 jest tylko stróż, on zwykle siedzi u siebie, wejście z tyłu budynku, tak po schodkach w dół, łatwo zauważyć. To trzeba mu powiedzieć, że jesteście od Ewy, chcecie nakarmić psy. No i może pogadać, że szukamy dla nich miejsc, żeby ich nie zabierali nigdzie :placz:
  5. [B]Linssi, czy możesz jutro podjechać do psów?[/B] Ja pojechałabym w sobotę i niedzielę, a później może ustalimy jakieś dyżury. Nie wiem, czy tam jest karma, czy trzeba przywieźć z Kielc.
  6. [quote name='Jaaga']Jakiej wielkości jest Bera, bo ze zdjęć trudno wywnioskować. Ok. 5.12 do nowego domu jedzie moja Mysza, ale ja mogę wtedy wziąć tylko niedużą sunię, bo mam jeszcze Cassie, Łatkę i Zuzię.[/quote] Pojęcie wielkości jest względne, ale jak dla mnie to mały pies, wiadomo że nie york, ale że średnia, to też bym nie powiedziała. Tak gdzieś do połowy mojej łydki (165cm), taka raczej niższa i dłuższa.
  7. [quote name='ewelinka_m']Mag.do ale Elwira bardzo nie wiele wie o psiakach z pod pracy erki :-( [/quote] Wiem Ewelinko, ale przynajmniej ma doświadczenie w przepytywaniu potencjalnych chętnych, więc dlatego ją zaproponowałam. No to nie wiem, do kogo te namiary - Andziu może do Ciebie, też masz doświadczenie. A jak będą konkretne pytania, to się będziemy jakoś może od Erki jakoś dowiadywać? A opisy na 1 str. są autorstwa Erki, więc są to dokładne i sprawdzone wiadomości.
  8. A na czyje konto zbieramy pieniądze?
  9. Ja myślę, że może namiary na Elwirę, co? Nie ma Jej na dogo, ale to osoba, która razem z Erką działa w Kielcach najdłużej i zajmuje się adopcjami.
  10. [quote name='Herspri']Powiedzcie mi więcej o Dingo. Umie chodzić na smyczy, czy umie zachować czystość czy toleruje koty[/quote] Na tyle ile wiem, to: Łagodny psiak, spokojny, posłuszny. Na smyczy chodził mało, bo u Erki jest w budzie na terenie i na spacery nie chodził. Ale nie tak dawno po pogryzieniu był zabierany na smyczy do weta i radził sobie, na początku trochę się zatrzymywał, ale potem było OK. Myślę, że by się szybko przyzwyczaił. W samochodzie zachowywał się spokojnie (chociaż to był krótki odcinek), pozwalał mi się podnieść do samochodu, chociaż mnie nie znał, zero agresji. Co do kotów nie wiem - erka narzekała, że jej psy przeganiały koty podrzucane na teren zakładu, ale nie wiem, który pies był prowodyrem, może dlatego, że były w grupie, to goniły.
  11. [quote name='nika28']Jakie śliczne psiska :placz: Ta [B]Tola[/B] jest duża ? :-([/quote] Tola jest średnia, na zdjęciach wygląda na większą niż w rzeczywistości. Problem w tym, że ona jest dzikuską - do Erki podchodziła, pozwalała się nawet dotknąć po pyszczku, ale przy próbie łapania natychmiast zwiewa. Były 3 próby złapania jej na sterylizację i nie udało się :shake: Najbardziej adopcyjne z psów Erki są [B]Bera i Dinguś[/B] - one śmiało nadają się do mieszkania, są przyjazne, łagodne, super. Bera jest wysterylizowana. Dziwię się, że mimo ogłoszeń jeszcze nikt o nie nawet nie pytał :shake: Może dlatego, że są w średnim wieku.
  12. O matko... dopiero przeczytałam :shake: Zmieniam tytuł...
  13. Carolie, z pierwszej strony tylko na Klemensika i Dino jest ktoś chętny, więc oni nieaktualni. A reszta tak. Niewielkie chyba będą te 3 szczeniaki z cmentarza, chociaż może ktoś kto je widział na żywo się wypowie.
  14. [quote name='erka'] Mag.do, proszę umieśc tą sunię ktora jest u justysiek na wątku i nie wiem, czy ona juz jest na schr.net? Sprawa b.pilna.[/quote] A gdzie znajdę jakieś info o niej - ma wątek?
  15. Jest też cały czas na świętokrzyskiej stronie adopcyjnej i na adopcje.org, ale chętnie jutro zakończę te ogłoszenia :kciuki: :kciuki:
  16. [quote name='erka']Mag.do, prosze wymien jej zdjęcia na pierwszej i uaktualnij jezeli masz czas psiaki na schronisku.net, nie ma tam chyba Klemensika. [/quote] Jak pisałam na głównym wątku, zepsuł mi się komputer, jest w naprawie i stąd te opóźnienia. A teraz korzystam z pożyczonego laptopa i nie mam tu żadnych swoich linków zapisanych i na schronisko.net nie mogę się dostać :shake: Erko, masz jeszcze tego linka do panelu administracyjnego, żeby mi wysłać? Jeśli nie, to napiszę do Elizy. A zdjęcia i opis Milki skopiuję ze strony.
  17. A mi padł komputer :-? Stąd opóźnienia w aktualizacjach na 1 str., ale już chyba nadrobiłam wszystko...
  18. Aha, to chodzi o tą sunię, co jako druga była sterylizowana. Ale jej zdjęć, to ja nie pamiętam, nie wiem, czy przeoczyłam, czy nie było.
  19. [quote name='andzia69']chyba były tu zdjecia takiej jamnisiowatej suni od tej kobity - ruda prawda? [/quote] To była Suzi. Jest na 1 str. post 3. Ja ją wstawiłam na schronisko.net + adopcje.org, a czy gdzieś jeszcze była ogłaszana, to nie wiem.
  20. [quote name='erka'] Mag.do , prosze wstaw je do pierwszego, piesek ma na imię Misiu, a sunię jakoś nazwij, bo ta pani mówi na nią sunia.[/quote] No to będzie Misia i Misio z działek. Wiadomo w jakim są wieku? - chociaż w przybliżeniu, bo na stronie muszę coś wpisać. A kicię też wrzucam na stronę (jako Kicia).
  21. Buba jest też na swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org
  22. Wow, ale akcja :multi: Żeby tylko nie przyszło jej do łebka uciekać z tej posesji :mad:
  23. Betel, sunia jest już w DT, a co więcej kroi się DS, ale jeszcze nic pewnego :lol: Na jej wątku można poczytać: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-molosowato-astowata-koczuje-w-lesie-w-ok-jaskini-raj-co-z-nia-bedzie-122731/"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/su...bedzie-122731/[/URL]
  24. Zdjęcia Puchatki do ogłoszeń: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9917/dsc0239sw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5602/dsc0240nf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4159/dsc0242bh9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/458/dsc0219gl6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6691/dsc0189gj7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...