Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4']Jest blisko :multi:[/quote] Madżka Ty masz chyba zwidy:eviltong: Przypominam Tuffiego [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8461/dscf0565avg2.jpg[/IMG] I ze swoją piłką [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2545/dscf0873asc0.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  2. Hej Justyś! Cukierki przyszły w odwiedziny:multi: Jaka pogoda w Was? Zimowa czy raczej wiosenna?
  3. Anusiak Ty potworze! Atak na Mikołaja! Zobaczysz w tym roku dostaniesz rózgę:mad: Cześć Kasiu! Nie mam już siły... Zarazki mnie chyba dopadły:placz:
  4. A ja mam jeszcze różowy pokój i wielkie wyro:evil_lol::evil_lol: Jesu...! Mamo ratuj!
  5. Nie zdziwiłabym się gdybyś była blondynką, ale w tej sytuacji...:evil_lol:
  6. Cześć w najlepszy dzień tygodnia!!:multi:
  7. Ja nie umiem śpiewać, więc skomentuje tylko pyszczkowe sweterki Ariska, w których bardzo ładnie wygląda:loveu: Mam chrapkę na takie, ale mama mówi, że psy z osiedla będą się śmiać z Mikiego:placz:
  8. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']Władzo nie narzekaj bo milutko Was przywitałam, tak z miłością :loveu: :evil_lol: Taa, burdelowe mu sprawiłam posłanie :evil_lol:[/quote] Kasia to będzie nas dwóch!:evil_lol: Miki też ma czerwone. BA! Nawet dwa:lol:
  9. [quote name='Kasia']Dobrze chociaż płacą za to pierniczenie? :cool1:[/quote] Zobaczymy jaki będzie finał:evil_lol: [quote name='Kasia']To posłanko to tylko uroku doda mojemu burdelowi :p Będzie full wypas :evil_lol:[/quote] Pewnie tak... Poduchy masz?
  10. [quote name='Kasia']Cczyli i tak będizemy wiedziały czy poszło marnie czy nie :p[/quote] Ale Kasia ją zagłaś:evil_lol:
  11. [quote name='madziasto4']:evil_lol: Ja też :p I nie musimy zamawiać czerwonego burdelowego posłanka jak Fidlasta :evil_lol:[/quote] Pfffff..... -> opluty monitor:evil_lol: Hihi....ale ja już mam takie czerwone... i co mam teraz zrobić?
  12. I znów zaraza! Ludzie dajcie oddychać:mdleje::chaos: Panienka ślicznie się prezentuje na tych samych hmmm....10 zdjęciach?:evil_lol: Zmienić scenerię!
  13. Pff....nikt Ci nie każe słuchać:mad: Cholibcia, ale mam burdel w domu.....
  14. Chyba tego samego co wszyscy:oops::eviltong:
  15. Daguś życzę udanego wypadu! Masz się przejechać na wszystkich możliwych urządzeniach i potem czekamy na relację:cool3: Zdjęcia też mile widziane! Piaskowiec bardzo ładnie się prezentuje. Daje fajny efekt - szczególnie podświetlony. Oskarek:loveu: Kiedyś coś tam mi się obiło o uszy, że chcesz mu ściąć grzywkę:cool3: To prawda?
  16. Anusiak! Zdrówka życzę! Trzeba wszystko pozaliczać jak najszybciej i będzie z głowy:multi:
  17. No to teraz czekamy na wyniki:cool3: Będzie dobrze.
  18. Gooopia jesteś:eviltong: Będę pierniczyć, a nie piernąć:evil_lol: Wczoraj przygotowałam masę
  19. Magda

    Galeria Fidlastego

    No wiesz co?! Takie przywitanie....phi!:cool1:
  20. [quote name='madziasto4']Madźka to maturę miała i legalnie wcześnie skończyła :cool1:[/quote] Taaa....wyszła pewnie w połowie:evil_lol:
  21. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]idźmy na kompromis, obowiązki i pieszczenia po połowie i koniec kropka :diabloti::mad: [/B][/COLOR][/quote] Dobra, może być, ale nie zapominaj, że będę o krok wyżej:eviltong: Jako matka chrzestna przynoszę pierwszy prezencik [IMG]http://www.zooplus.pl/bilder/zabawka/dla/szczenit/tommy/3/200/hund_3.jpg[/IMG]
  22. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Anusia & Alutka']Ale bo ciemu? [/quote] Nienasycony chyba jakiś:evil_lol:
  23. [quote name='madziasto4'] Ładny zapaszek?:loveu: Noo, zielona to ja będę.. Jutro na biologii:evil_lol:[/quote] Zapaszek Dolce Gabbana Light Blue:loveu: Miałam go wcześniej, ale się skończył... teraz powrócił! I jak poszło? Byłaś zielona? [quote name='tigrunia']A wiecie, że M&M'sy lecą w kulki? :razz: Hohoho [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG][/quote] Nieprawda! Tamte to podróby są:cool1: [quote name='Kasia']Co by Ci Władzo mało nie było masz tu i od nas prezenta mikołajowego [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/36154.gif[/IMG][/quote] Kasiu dziękuję!:loveu: Pamiętałaś! Dziwie się dlaczego dostałam same skarpety... i od Mikołaja domowego i klasowego:cool1: [quote name='Anusia & Alutka']Biedny nielot :-( A co zes dostala pachnacego?[/quote] Niom...teraz siedzi w klatce. Miki nawet się go wyparł:placz: [quote name='madziasto4']Może Brisa do łazienki? Odświeżacz taki. :evil_lol:[/quote] Taaa.....taki do kibelka. [quote name='Pimpek']Dobry wieczór :D Ja tu pierwszy raz ;) Miki śliczny :loveu:[/quote] Witamy Pimpku:lol: Mam nadzieję, że nie ostatni:cool3: Dzięki:loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Hi hi hi :evil_lol: Czesc Wladzo Uciekinierko![/quote] Władza zrobiła sobie ustawowo wolne!! Musiałam, bo jutro idę do pracy. Zaczął się sezon piernikowy:eviltong: Wczoraj robiłam ciasto
  24. Cichooo! Zrobiłam sobie prezent Mikołajkowy:eviltong: A Madźka to co! Też za wcześnie coś
  25. Nie ma! JA byłam pierwsza o całe 5 min i to JA dyktuje warunki:mad::diabloti: Będzie po mojemu! Ale tu kolorowo się przez nas zrobiło.....
×
×
  • Create New...