Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Dziekuje w imieniu Pańci ;) Taaaa foty, powiedz ze sie chcialas ogrzewaniem podlogowym pochwalic :eviltong:[/quote] Teraz tylko zostało nam czekać na zdjęcia medalistki:loveu: Taaa.....tylko o tym marzyłam:eviltong: A tak wogle to pokazałabyś fotkę Alicji:mad:
  2. Buuu....to ja tu nie wrócę jak nie będzie fotek. Wy tylko o jedzeniu!:cool1:
  3. [quote name='Kasia']Madźka napisz do mnie na gg bom Cie straciła...:placz:[/quote] Kasiu już napisałam! Wiesz, że istnieje coś takiego jak eksport i import listy kontaktów? To w razie takich kłopotów:eviltong:
  4. Ehh...a ja już miałam nadzieję, że w końcu ujrzę bobaski:placz: No to idę dalej......
  5. Hej Madźka! Jak tam gardełko dzisiaj? Nadal trwa dzień dobroci dla Masterka?:eviltong:
  6. Mmm...jak słodko wygląda:loveu: Panna też chyba jakaś taka niewyspana. Oczy się zamykają. Czyli dżampreza się udała i to najważniejsze:razz: Nie ważne gdzie, ale ważne z kim. Pozdrawiamy!
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Magdusia ile zdjec :loveu: Piekny Miki zaroslaczek! Cudowny dom! I strona nr 500 :drink1:[/quote] Dziękuje! Anusiak i Twój 5000 post:cool3::cunao::popcorn: [quote name='speddy']ladny domek :p gratuluje i pieska i domku :eviltong:[/quote] :p:p [quote name='Kasia']Madźka dzięki za nielota :loveu: Chałupa urządzona z gustem iście nowoczesnym i na czasie :loveu: A Miki jak to Miki - przyjaciel nielota i błyszczący kawaler :loveu:[/quote] A proszę Cię bardzo. Za nim przecież też się stęskniłyście:eviltong: [quote name='tigrunia']Ale ślicznie macie w tym domku :) Ja mogę się co najwyżej kuchnią pochwalić bo niedawno wyremontowałam i szafki kupiłam .. ale wciąż nie mam lodówki :placz::placz: A to wszystko przez Jessi :evil_lol: I teraz ona jest moją lodówką :eviltong:[/quote] [quote name='Asiaczek']Lodówką - jak lodówką. A moze raczej spiżarnią...:lol: Pzdr.[/quote] Hihihi.... Dużej pojemności ta Twoja lodówka nie ma:evil_lol: Dzień dobry popołudniowo! Pogoda taka niesympatyczna dzisiaj, że nie mam siły się ruszać:lol: Dzisiaj malowania cz. II. Pomóżta mi trochę!!
  8. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_107v.gif[/IMG] Dziękujemy!
  9. Gratulacje dla suńki:multi: Cześć!! Zapraszam do nas na zdjęcia:razz:
  10. teraz wygląda tak [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2166/pb180183nc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6237/pb180179pd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1585/pb180181bg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2162/pb180176st1.jpg[/IMG] tyle... łazienek nie będę Wam pokazywać:eviltong:
  11. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4153/pa210092vv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1417/pa210093th6.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3789/pc010392pa9.jpg[/IMG] kuchnia [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4592/pa210100im1.jpg[/IMG] widok na salon (zdjęcie już nieaktualne, bo po lewej jest już piaskowiec na ścianie) [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/7246/pa210110lt5.jpg[/IMG]
  12. Najpierw nasz pokoik [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1381/pa210091yn8.jpg[/IMG] się rozmazało, a nie mam innego... [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3792/pb180158if9.jpg[/IMG] schody [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/1016/pb180170la9.jpg[/IMG] widok na góre z półpiętra [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/1433/pb180171ue8.jpg[/IMG] i na dół [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/1331/pb180172ng2.jpg[/IMG]
  13. Madźka ja bym go zostawiła tak jak jest, ale podcięła tylko uszka i główkę - wyrównała. Ja lubię jak on jest taki puchatek. Przynajmniej optycznie jest większy:loveu:
  14. [quote name='madziasto4']Chiba takiego nielota sprawię Torkowi pod choinkę :lol:[/quote] Takiego nielota to Ty nigdy nie znajdziesz:evil_lol: Nasz jest jedyny w swoim rodzaju. Jakiś niezniszczalny:multi: Zaraz będą kolejne fotki
  15. [quote name='madziasto4']Aaaaaaale były zabiegi pielęgnacyjne! :mdleje:[/quote] No nie? Wzięłam się w końcu:p [quote name='Asiaczek']Ależ "koszmarek"... mozna sie przestraszyc... [URL]http://img69.imageshack.us/img69/3360/pc010342mq6.jpg[/URL] Piękny!!! Dać go do reklamy... [URL]http://img70.imageshack.us/img70/5126/pc010359tg8.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Sama sie przestraszyłam jak zobaczyłam co wyszło:eviltong: [quote name='Asiaczek']Czy to jest cały czas ten sam nielot, czy jakis jego nastepca...? [URL]http://img128.imageshack.us/img128/7533/pc010369qz7.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Cały czas ten sam. Nadal się trzyma kupy:lol:
  16. Czekamy i czekamy.....:p
  17. [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7466/pc010381es2.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/743/pc010384lh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1574/pc010390zs8.jpg[/IMG] uff... koniec:p
  18. To się nazywa efekt push - up:evil_lol: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/431/pc010354vb6.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5126/pc010359tg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6998/pc010364hl4.jpg[/IMG] Specjalnie dla Agi i Kasi!! NIELOT!!:eviltong: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7533/pc010369qz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6850/pc010373sp8.jpg[/IMG]
  19. wariacje c.d. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3360/pc010342mq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4149/pc010348ig3.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/761/pc010349dj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7383/pc010350sz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6603/pc010351xe1.jpg[/IMG]
  20. Dobra, będzie Miki:eviltong: Wróciliśmy z pola i prosto do kąpieli [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2241/pc010330ks7.jpg[/IMG] zaczyna się:diabloti: [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/8805/pc010332zj7.jpg[/IMG] było trochę obrażania... [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/4654/pc010336rd5.jpg[/IMG] gremlinek:loveu: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3345/pc010337gj8.jpg[/IMG] i zaczęło się [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8159/pc010340yn2.jpg[/IMG]
  21. Wy to macie co do wycałowania:loveu:
  22. [quote name='madziasto4']Walkę to Ty skończysz jak nam zdjęcia pokażesz:p[/quote] Dobra, ale które? Miki czy dom?:cool3:
  23. Przed suszeniem [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6791/pc010351ld2.jpg[/IMG] W trakcie:evil_lol: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5006/pc010342fz0.jpg[/IMG] I po fakcie [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3145/pc010381cx4.jpg[/IMG]
  24. [quote name='speddy']i my witamy milo:p:multi::lol:;):roll::crazyeye::diabloti::cool1:[/quote] Hej! Jejku, ale emotek:crazyeye: Uff... zakończyłam walkę. Miki wykąpany i przystrzyżony:loveu:
  25. Pewnie tak. To ja już powoli zmykam;)
×
×
  • Create New...