Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Master ma szczęście:evil_lol: Wracaj do zdrówka, nie czas chorować
  2. [quote name='PositiveThought']jak wkurzony Szopen po nieudanym koncercie :p [/quote] Hahaha...dokładnie!!:evil_lol: Pasuje jemu ta fryzurka. Taki zadziorny:cool3: A pierścionek prezentuje się cudownie:loveu: Aż nie wiem co napisać
  3. Dzień dobry! Ja tu chyba pierwszy raz....nie pamiętam:p Przyszłam pooglądać śliczny duecik Eti jest taka drobniutka przy Fasti:loveu:
  4. Ciekawa byłam jakby wyglądał w długich włosach, a teraz to musze czekać do następnej zimy....zanim to wszystko odrośnie:cool1:
  5. [quote name='pysiulka86']A mi za to zawsze się marzyło żeby mieć takiego blondaska, własnie jak Mikuś czy Cori której właścicielką jest Korega. Myslicie, że Kika jeszcze troche się wybarwi ?[/quote] Na pewno! Pyszczek będzie bardziej jednolity, ale tułów to pewnie zostanie czarny:loveu: Idę farbnąć Mikusia na taki odcień:evil_lol:
  6. Ja na obiad miałam pyzy w sosie:eviltong: Ale naleśniki to bym sobie z chęcią zjadła...mniam... Poproszę garść fotek:p
  7. Halo! Jest tu ktoś? Jak się udała impreza? Mam nadzieję, że będą jakieś zdjęcia, co?:cool3: hihi... ale żem niecierpliwa:lol:
  8. [quote name='pysiulka86']Wow :-o:-o:-o Torek jak zwykle bombowy :evil_lol: Niewiarygodne że sama tak potrafisz, pewnie kwestia wprawy już :razz: Teraz czekamy na Masterka.[/quote] Niech tylko spróbuje tknąć Masterka:mad::mad: Ja się chyba zaraz przejadę tam do Was!
  9. Aaa!! Ja padnę!! Madźka coś Ty mu zrobiła?:evil_lol::evil_lol: Biedny Torek, zima idzie wielkimi krokami, a tu taki fryz. Nie masz serca, wiesz?:mad:
  10. Już to napisałam, ale muszę jeszcze raz. Ona jest śliczna! Ten drobny pyszczek z węgielkami:loveu: Więcej zdjęć!!
  11. [quote name='madziasto4']Chcemy!! :multi: Byłam ostatnio u znajomych i jakież było moje zdziwienie, kiedy zdjęłam buty postawiłam stopy na ciepłych kafelkach :mdleje: Kolejna rzecz której Ci zazdroszczę!! :evil_lol:[/quote] Na chwilkę załaduję;) Hihi...bardzo fajna sprawa. Szczególnie w łazience:loveu:
  12. [quote name='tigrunia']A ja tam schodów wcale nie zazdroszczę! Też mam i muszę codziennie tyle kilometrów po nich zrobić, ze szok!! :crazyeye: Piękne fotki Mikiego :loveu::loveu:[/quote] Ja jeszcze nie narzekam. Zawsze chciałam mieć piętro i schody:cool3: Dziękujemy:multi: [quote name='Kasia']Jak fajowo jak gitaśnie :loveu: Ślicznie tam macie...naprawdę!!![/quote] Kasiu dzięki. To jeszcze jest wszystko w czasie remontu. Dzisiaj malujemy jeszcze ściany pod schodami, kafelkujemy pomieszczenie gosp. Meble do salonu mają przyjść 20 grudnia (teraz stoją takie stare:lol:). Najważniejsze, że góra jest cała zrobiona, łazienki i kuchnia;) Pokażę Wam trochę zdjęć jak chcecie. [quote name='Pegaza']Witam Madzie ja tu przybywam prywatnie znaczy interes mam Pani mod dlaczego u mnie nie widać emotek? bo pierwszy raz zdarzyło mi sie ze nie mam emotek buuuu jak mam wysyłać buzki buuu [/quote] Nie było mnie wczoraj.. Jeszcze masz problemy? Jak coś to zaraz popytam [quote name='dzasta']Madzia witaj po długiej przerwie :Rose: [URL]http://img100.imageshack.us/img100/7419/pb180192rc7.jpg[/URL] Ja tam nie zadroszcze Ci Madziu tylko sie tak zamyśliłam że mam nadzieje juz za rok będe miała swoje schody i swój kominek :loveu: A jak nie za rok to będzie już blisko blisko ... Super że już jestes z nami i zapodajesz nam Mikusiowe foteczki :loveu: Model na włościach bowski :loveu:[/quote] Witaj dżasta! To ja życzę, żebyś za rok miała swój kominek o schody:loveu: Też się cieszę:p Zaraz będą kolejne [quote name='Anusia & Alutka']Czesc Wladzo! Fotki swietne, domek przecudnej urody, a Miki poprostu :loveu: Fajnie ze juz jestes :loveu: [/quote] [quote name='Aga76']Halo :loveu: Fajowe fotki, super domek i Miki na słoneczku piękny :grins: [/quote] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Madziu Fajniusio że już jesteś:)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Fotusie ślicze a Mikuś wygrzewjący sie na słoneczku cudny:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Pozdrawiamy :calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [quote name='Asiaczek']O, jakie piękne... [URL]http://img526.imageshack.us/img526/8819/pa070108tb8.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [quote name='PositiveThought']Madziu, mnie możesz na kawkę zaprosić! :loveu: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/8819/pa070108tb8.jpg[/URL] łii, jak fajnie ^^[/quote] [quote name='Anusia & Alutka'] Czesc Wladzo![/quote] Cześć! Cieszymy się bardzo, że do nas zawitałyście:loveu: Dzisiaj jest dzień malowania - siedzę właśnie w połowie roboty, włosy mam kremowe od farby:evil_lol: [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7999/pb100139jz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1870/pb180162fx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7144/pb180193mk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1563/pb180198wq3.jpg[/IMG] Ogrzewanie podłogowe to jest to co Mikuś pokochał najbardziej w te zimne wieczory:lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8840/pb180200sd2.jpg[/IMG]
  13. Magda

    York i Pinczer

    Przyszłam pogratulować nowego domownika:loveu: Wiem, że za późno, ale długo mnie nie było... Mam nadzieję, że będziesz wklejała więcej fotek:razz:
  14. [quote name='Agata_B']a co w tym jest złośliwego? :roll: Come back - wracasz, wiedziałam. ja tu nie widze złośliwośći :roll:[/quote] Agato Twoje zachowanie często jest złośliwe. Ironiczne wypowiedzi, zaczepki i teksty w stylu "szerokiej drogi". Wiele razy byłaś w centrum konfliktów na forum. Proszę, zastanów się czasem nad tym co piszesz;) [URL]http://img405.imageshack.us/img405/8813/dsc03754js1.jpg[/URL] Łóżko piętrowe bomba:multi:
  15. [URL]http://i14.tinypic.com/6q9np6d.jpg[/URL] Wow! To nowość. Masz yoreczka:loveu: Pędzę do galerii
  16. [QUOTE] [URL]http://images34.fotosik.pl/64/b28f35bbb762affamed.jpg[/URL][/QUOTE] Naprawdę śliczna z niej sunia:loveu: Bardzo mi się podoba jej umaszczenie
  17. [quote name='Aga76'] Madzia! Normalnie jesteśmy rodziną, chyba :hmmmm: [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] Capri bawi się tak intensywanie, że później zwyczajnie pada na nos w miejscu, którym stoi. Czasem jeszcze przez sen miętosi zabawkę. [/quote] Tak... chyba tak:eviltong: Jesteśmy bardzo podobne:lol: Torek słodko śpiocha na kolanach:loveu: Mój już tak nie lubi... Jessi w piżamce:loveu:
  18. [quote name='Ramona']Magdusiu jade po niego 17.12.07 bede go miała w domciu tak około godzinki 20tej :) Wstawiam jeszcze jedna foteczke Figara jak pozuje [/quote] Czyli spędzicie święta razem:loveu: Pewnie już nie możesz się doczekać
  19. [quote name='Aga76']Cenna zdobycz pilnowana nawet podczas snu... [URL]http://images32.fotosik.pl/58/b8307371226daea3.jpg[/URL][/quote] Aguś Capri jest pierwszym yorkiem, który robi to samo z misiami co Miki:crazyeye: On też zawsze zasypia z pluszakiem w pysku, do tego lubi sobie popiszczeć sam do siebie. Zawsze byłam ciekawa skąd to się bierze
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    Teraz tak. Kasiu opowiadaj lepiej, a nie tam o podpisie mi piszesz:eviltong:
  21. Śliczne szczeniaczki i młodzież:loveu: Same piękności na forum [B]Ramona[/B] kiedy będziesz miała małego u siebie?
  22. Magda

    Galeria Fidlastego

    Wiem:diabloti: Nic nie umknie mojej uwadze. Pamiętaj władza patrzy:diabloti: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Ja nic nie zrobiłam[/COLOR][/SIZE]
  23. Jak to jej nikt nie skojarzy! Ja zawsze pamiętam wszystkich znajomych z dogo i ich psy. Niech się pojawią! Czekamy!!
  24. Kasiu ile zmian!! Zacznę od metamorfozy Matiego! Przecież to zupełnie inny pies:crazyeye: Ja go jeszcze pamiętam jak miał obcięty pyszczek na szczeniaka:loveu: Teraz już nawet kitka sie pojawiła Pierścionek śliczny! Gratulacje!!
  25. Witamy i czekamy na gospodynię:multi:
×
×
  • Create New...