Jump to content
Dogomania

maciek1024

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

maciek1024's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. maciek1024

  Tabasco

  Sunia airedale terrier lubi od czasu do czasu coś pogryźć w domu, na przykład listwę przypodłogową. Ostatnio wygryzła dziurę w ścianie. Aby uchronić mieszkanie przed zjedzeniem posmarowałem listwę (tam gdzie gryzła) przyprawą "Tabasco":angryy:. Sunia od razu wyczuła, że pojawiło się coś jadanego, wylizała listwę i poprosiła o jeszcze.
 2. Tina jest z hodowli Erbetki. Syn bardzo szaleje z psem. Tak bardzo ją lubi, że nie daje jej spokoju nawet jak je (on lub ona). A jej się zdarza czasem warknąć (ostatnio coraz rzadziej), najczęściej gdy ona je.
 3. Reakcja psa wydaje mi się zupełnie naturalna, dlatego nie została wytarmoszona. Sam bym warczał, gdybym był na jej miejscu. Ale to warczenie powoli maleje, albo syn zaczyna rozumieć, albo sunia się zmienia.
 4. [quote name='Biedrona']ale brzuch nie może byc zapadnięty.[/quote] Przy jej apetycie brzuch nie może być zapadnięty.
 5. Tina jest bardzo słodkim psiakiem. Dzisiaj jak wróciłem do domu(nie było mnie 2 tygodnie) posikała się z radości . Ma 4 miesiące, zna podstawowe komendy. Jest bardzo towarzyska. Jej ojciem był według dokumentów "Simple Minds" (to tylko taka aluzja ). Nigdy go nie widzieliśmy, ciekawe jaki ma charakter. Bardzo lgnie do innych psów, aż piszczy, bez względu na to czy chcą się bawić, czy na nią szczekają. Czy to tak zawsze z airedelami? Bardzo lubi inne dzieci i wcale na nie nie warczy.
 6. Nasza sunia jak ją ostatnio ważyliśmy miała 11 kg, a miała wtedy 3 miesiące i tydzień. Czy to nie za mało, a może za dużo? Ciekawi na jakiego psa wyrośnie. Zgodnie z opisem rasy suki mają 20-25 kg. Czy to się potwierdza? Ile ważą wasze erdelki?
 7. Moja sunia airedale ma 3 i pół miesiąca, syn ma prawie 10 lat. Gdy pies je, a syn ją próbuje pogłaskać lub dotknąć, ona warczy. Ale nie tylko przy jedzeniu. Zdarza się, że jak tylko on do niej podchodzi i ją dotyka czy głaszcze to często warczy. Na mnie, ani na żonę nie warczy. Pies bawi się dużo z synem głównie się siłują, przewracają, coś sobie zabierają. Nie chcę stosować przemocy w stosunku do psa (syna też nie). Czy mam napierw ustwić syna, czy może skarcić psa od razu jak warczy? Czy ktoś miał może podobny problem?
×
×
 • Create New...