Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Kincia']Ja sie chciałam dowiedziec czemu bialeyorki dostała bana na miesiąc a taki Olek na zawsze :/?[/quote] Olek też zaczynał od krótszych banów. Zresztą to nie jest odpowiedni wątek do rozmów na ten temat. Sprawę białeyorki zostawcie moderatorom;)
  2. Hej! Pozamieniałam te linki, które mogłam na zdjęcia. Jeśli ładujesz fotki przez imageschack to kopiuj ten ostatni adres i wklej go w to [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG], pisząc posta. Zapraszamy na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=67"]yorki[/URL]. Tam znajdziesz odpowiedzi na pytania;)
  3. Witamy yorkową koleżankę! Ten jej nosek to jak u pluszowego misia:loveu: Śliczna jest Pzdr!
  4. Nie! Wypaliłam:diabloti: Witojcie!:loveu:
  5. Abadonka poszperaj na yorkach i znajdziesz tematy o uszkach [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60022"]tutaj mała ściągawka[/URL];)
  6. Jakie diablice! Aniołki:loveu:
  7. Białeyorki dostała bana automatycznego na miesiąc. Jest to ban ostrzegawczy. Jeśli nic się nie zmieni to zostanie usunięta z forum.
  8. Dobrze! Cieszymy się bardzo!:loveu:
  9. Anusia, Ty lepiej nie wygaduj takich rzeczy na forum publicznym, co?:mad: Jak mi szybko ten czas ucieka! Ludzie!:placz: Nie mogę sie z niczym wyrobić... Najbliższe dwa tygodnie to będzie horror. Ehh... W weekend postaram się zrobić trochę fotek M.
  10. Widać, że suczka ma coś z terriera, ale na pewno nie jest 100% yorkiem. Szkoda tylko, że Twoja teściowa dała za nią tyle pieniędzy...
  11. Wyniki będą na początku lutego. Kto jeszcze nie oddał swojego głosu to do roboty!:cool3: Dziękuje za udział w konkursie
  12. Hihi kocham Was za to! :roflt: Przyszłam otworzyć okno i troche przewietrzyć:p
  13. To trzymamy kciuki za małego pacjenta;)
  14. A sprawdzałeś wszystkie pazurki czy nie są naderwane? Ten "wilczy pazur" (o ile dobrze pamiętam nazwę) również? Może ma już za długie... Gdyby coś się działo z łapką nie skakałby nawet na łóżku:roll:
  15. [quote name='gaba14']Nie wiem dlaczego zdjęcia się nie ukazują tylko linki[/quote] Zrobione;) Ślicznie się błyszczą:loveu:
  16. [quote name='Nikusia_94']Dajcie więcej fotek!!! Czekamy :-)[/quote] A kiedy zobaczymy Twojego pupila?:cool3:
  17. Hihi głupole z Was:eviltong: Opakowań nie pomyliłam... :roflt: Byliśmy dzisiaj zwiedzać okolice i muszę przyznać, że nie wiedziałam, że mam taki ładny lasek pod nosem. Co prawda nieduży, ale zawsze. Na Mikim nic nie zostało z wczorajszej kąpieli, więc była powtórka. Do połowy był czarny jak smoła, zero blondu na łapach... nogi jak u sarenki, a u góry puszysty suchy włos:lol: Jak przez chwilkę musieliśmy iść główna drogą to poczułam się jak prawdziwa baba ze wsi. Jeszcze kaloszy brakowało. No i zrobiłyśmy wczoraj z mamą ciasto na zimno. Pychota normalnie:loveu::loveu: [SIZE=1]Jeszcze 3 tygodnie i święty spokój[/SIZE]
  18. No od razu lepiej!:klacz:
  19. Ja już się uporałam z tym małym upiorem i mam czas dla siebie:loveu: Dziewczyny nie gadajcie tyle:evil_lol:
  20. hihi:evil_lol: Nie ma za co.
  21. No cosik cinko dzisiaj z frekwencją:cool1: Ja zmykam w takim razie
  22. Mam więcej kolorów, ale straaaaasznie trudno się dmucha... trzeba użyć pompki:lol: Czeka nas dzisiaj kąpiel, ale najpierw spacerek. Pa pa!
  23. Cześć Oskarki! Jak ślicznie wyszedł nasz pieszczoch:loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/109/aed21a143766a693.jpg[/URL]
  24. Magda

    Galeria Fidlastego

    Nareszcie się nam pokazali:loveu: Fajna parka z Was!
  25. Hej! Czyżbyś szukała Faraona?:cool3: Obejrzałam fotki - mała ładnie już stoi (tylko jej nie uduś:evil_lol:), kotek akrobata.
×
×
  • Create New...