Tutaj macie zdjęcia domku, w którym mieszkaliśmy (w sumie 12 osób)
[URL]http://www.albus-online.sk/ski-thermal/en/index.php?page=galeria[/URL]
Tu baseny termalne, dzięki którym nadal mogłam stać na nogach:loveu: Noc, temp. poniżej zera, gorąca woda....mmmm....:loveu:
[URL]http://www.besenova.com/index.php?sub=0&page=fotogaleriakupalisko[/URL]
Więcej nie mam, ale jak tylko zdobędę zdjęcia odpowiednie do pokazania to wkleję:eviltong: