Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='chemicalo']białeyorki sugeruje, że Moonek ma biewera od pompeo, która kryje swoje szuczki jej psem :shake:[/quote] Dzięki za wyjaśnienie, bo już zwątpiłam:cool1:
  2. [quote name='białeyorki']Monek jak spodkasz sie na wystawie skoro masz biewera od pompei a ona kryje swoje biewerki moim pieskiem.[/quote] [quote name='Chefrenek']A to dobre.:-o[/quote] Ja nie wiem....jakoś nie mogę zrozumieć tego tekstu:hmmmm:
  3. Witam nowych i tych starych forumowiczów:multi:
  4. Tutaj macie zdjęcia domku, w którym mieszkaliśmy (w sumie 12 osób) [URL]http://www.albus-online.sk/ski-thermal/en/index.php?page=galeria[/URL] Tu baseny termalne, dzięki którym nadal mogłam stać na nogach:loveu: Noc, temp. poniżej zera, gorąca woda....mmmm....:loveu: [URL]http://www.besenova.com/index.php?sub=0&page=fotogaleriakupalisko[/URL] Więcej nie mam, ale jak tylko zdobędę zdjęcia odpowiednie do pokazania to wkleję:eviltong:
  5. Cześć!:multi: Widzę, że cały czas utrzymywałyście "miłą" atmosferę:lol: Kochane Wy moje :loveu: No to co... wróciłam, mam się całkiem dobrze nie licząc poobijanych kolan, poopy i powykręcanych ramion:lol: Szusowałam sobie po stokach, naumiałam się jeździć na desce. Na szczęście mogłam wygrzać kości w gorących źródłach:loveu: Jak będziecie chciały to wkleję linki do zdjęć naszego domku i gorących źródeł:p
  6. Kochani ja już się żegnam. Niedługo idę na pociąg, a jeszcze mam trochę spraw na głowie. Widzimy się po 18.02:loveu: Pa! Bądźcie grzeczni!
  7. Hihi a ja myślałam, że Pysia ma nowego lokatora:lol: Słodkie szczyle:loveu:
  8. Master chory w domu, a Torcio korzysta z życia!:mad: To się nazywa niesprawiedliwość
  9. Ojejku ile zdjęć:loveu: Ślicznie jej w tej kokardce.
  10. A ja ponawiam pytanie, skąd Wy macie takie słońce?:placz: I to jeszcze o tej porze? hihi
  11. [quote name='Anusia & Alutka']No leci czasem taka woda niespodziewanie. Moge oddychac, gorzej np po alkoholu, wtedy mam nochal zatkany. Wystarczy niewiele ;)[/quote] To ja jednak tak nie mam:lol: Widocznie moja jest prostsza...
  12. Ojej jak dawno mnie tu nie było....ojojoj:oops: Musze się cofnąć i obejrzeć maluchy:loveu: Mojego robaczka też
  13. Hej! Pozdrawiamy kruszynkę i Kamilę!:loveu:
  14. Hej! Ja się tak nie bawię:cool1: Oszukańce jedne
  15. A Tobie leci z nosa? Ja mam prawie normalnie.... mogę oddychać przeważnie tylko przez jedną dziurkę, a jak śpię to już wogle:lol: Choć czasami jest dobrze (np. teraz)
  16. [quote name='Anusia & Alutka']wlasnie to nie tak dziala. znaczy pozniej oczywiscie mozna stracic wech, robia sie polipy i inne syfy...[/quote] Weź mnie nie strasz kobieto! Ja dzisiaj zawału dostanę:placz:
  17. A ja nadal czekam na jakieś informacje:razz: Zlituj się!
  18. [quote name='Kasia']Taa jaa - G jak grejfruty :evil_lol: Ja pikolę, nigdy na żywca takiego stanika nie widziałam...:cool1:[/quote] A kto się przyzna.....przecież to kalectwo:diabloti:
  19. [quote name='Aga76'] Ściąć? [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] [/quote] Lepiej nie, bo Madźka całkiem zgupieje:evil_lol:
  20. A tego to ja nie wiem....zawsze coś wywęsze:lol:
  21. [quote name='Anusia & Alutka']:roflt: ale kto Ci sie do tego przyzna, takie kwestie zycie weryfikuje :evil_lol:[/quote] Hahaha już widzę tego poszkodowanego jak się przyznaje :roflt:
  22. hihi nie chce mi się:placz:
  23. Nie widać żadnych zdjęć:roll: Jeszcze raz!
  24. Hihi to już wiem dlaczego dzioszki trąbią o Oskarkowych orzechach:evil_lol: Nazwa idealna!
×
×
  • Create New...