Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [QUOTE]Wakacje, ludziska wincej czasu maja. Dagus nie jedziesz za morze?[/QUOTE] Chyba [B]nad[/B] morze! Teraz ma prawko to może sobie pozwolić na odwiedziny:eviltong: Nie będzie narzekać, że pociągi za długo itd. hihi Zrób zdjęcie z butelką! Więcej dowiesz się u Fidlastego w galerii. Buziaki!:loveu:
  2. Ojej jakie to maleństwo na tych schodach:loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/256/abcd8ef10031a75fmed.jpg[/URL] Co ona trzyma? Wykałaczkę?:evil_lol::evil_lol:
  3. No Kasia NO! Mogłabyś tutaj wpaść, napisać co u Was!:placz: Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:popcorn::loveu:
  4. Panienki jak zwykle przepiękne:loveu: Nawet nie zauważyłam, że Fasti ma białe skarpetki. Morze...mmm...:loveu:
  5. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej! Myślałam, że będę ostatnia, ale jeszcze Anusiak jakiś taki opóźniony:eviltong: Wklejam M butelkowca [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/1042/p5251668bl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/5070/p5251671cs8.jpg[/IMG] Kasiu Fidlasty w pościeli boski:loveu: Ten pychol cud miód Całusy dla małej Livci!
  6. Wcześniejsze [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2545/p5051655sn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2807/p5051656tw6.jpg[/IMG] Dzisiejsze tarasowe połączone z opalaniem:razz: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/6114/p5251675di4.jpg[/IMG] Jedyny (na razie) skrawek trawy na działce:lol: [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6131/p5251677ed4.jpg[/IMG]
  7. Uff nareszcie jestem!:loveu: Caały weekend pracowałam w ogrodzie... powoli wszystko zaczyna wyglądać normalnie. Zasadziliśmy kilkanaście roślin, ziemia prawie do końca wyrównana, ogrodzenie do połowy gotowe. Niedługo siejemy trawę. Mikuchnek znowu wygolony i w końcu wygląda jak pies.Zdjęcia porobiła - te z butelką też. Wstawię u Kasi jak się umawialiśmy;)
  8. No to pochwal się swoim skarbem!:loveu:
  9. Jakie rozkroki hihi:evil_lol: Słodkie!
  10. Małe łaciate myszki:loveu: życzymy zdrówka i pozdrawiamy dzielną mamę
  11. [B][COLOR=Red]off przeniesiony [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9369&page=628"]tutaj[/URL][/COLOR][/B]
  12. Ojej już niedługo będą maluszki:loveu: Czekamy z niecierpliwością
  13. Oj... nie mam:cry: Buu! Wszystko się wali, mam złe dni. Najchętniej schowałabym się pod pierzynkę i została pod nią do końca roku szkolnego. Wybaczcie, ale przez jakiś czas mnie nie będzie. Jak wszystko się jakoś poukłada to wpadnę. Zdjęcie też zrobię - obiecuję!
  14. Cze:p Ósemki mają się bardzo dobrze. Nawet o nich zapomniałam. Oj leniuch ze mnie potworny! Dopiero wstałam.... nawet M mnie nie budził tylko smacznie sobie spał obok (obok!!:angryy:). Zabieramy się za śniadanie i spacerek. Wczoraj wzięłam M na przejażdżkę rowerem, ale tym razem biegł obok. Było super:loveu: Zeszło nam chyba z godzinę, ja wróciłam padnięta, a M napił się wody i przyniósł mi piłkę do rzucania... ja nie wiem co go może wykończyć:roll: Buziaki!
  15. Zdążył jeszcze ziewnąć:lol: Mam stare filmiki. Mój aparat ma słabą rozdzielczość i kiedy ładuję film na photobucket to nic nie widać... może kiedyś
  16. Magda

    Galeria Fidlastego

    Dobra! To Żywiec niegazowany z 1m:p Gdzie wklejamy zdjęcia? U Kasi?
  17. [quote name='madziasto4']Ej monitor mi bzyczy.[/quote] Coś Ty tam schomikowała, co? Co to za galeria? Edit: A już wiem. Cześć Anusia!:loveu:
  18. [quote name='Kasia'] Fidlak też ptaki goni, jak oszalały. Ze szczekiem głośnym przeważnie :lol:[/quote] Miki też to ma:stupid: Mati najbardziej podoba mi się w krótszej wersji. Jest wtedy bardzo podobny do szczeniaka:loveu:
  19. Śmiej się zając śmiej:eviltong: Zaraz usunę Twój post i mój będzie 11000:diabloti:
  20. A mój 11000 post!!:multi: EDIT: Kurka spóźniłam się......;/
  21. Jak ją rzucił:evil_lol: Myślałam, że weźmie tą metalową.
  22. [quote name='Anusia & Alutka'] Jezuuuuuuuuuuuu a ja tyz dostane???? :megagrin: [COLOR=PaleTurquoise]Jestes pewna ze handlujesz tylko fajkami?[/COLOR][/quote] Jak Cię zaraz kopnę:-x Hej Madziolstwo i stworki!
  23. [quote name='madziasto4'] Fionka to normalnie jak Władkowy Mikuś, taki kojoj sam ma.[/quote] Mi się wydaje, że jest jaśniejsza na grzbiecie, ale pyszczek taki sam:loveu: Mi też dogo śmiga cały czas... jeszcze nie miałam problemów. Witajcie weekendowo!
  24. Hej Kasiu, hej Aniu:loveu::loveu: Mikiego na razie nie strzyżę. Może na początku wakacji go poprawię, żeby się jakoś prezentował. Mamy weekend! Jupi!
×
×
  • Create New...