Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Teklunia']prosze bardzo :) mam nadzieje ze sie polubili :D Takie dwa moglyby byc w domu, nie?:evil_lol::evil_lol:
  2. Magda

    Lhasa i Niufa Bahy

    Super! Smieszne misie masz:loveu: To teraz wklej wczesniejesz foty:evil_lol:
  3. Magda

    Franiowa galeria

    Ooo....nowe foty;) Fanta jest slodziutka:loveu: Ja rowniez prosze o fotki w plenerze:mad:
  4. [quote name='basiulka22tychy']mmm to lubie [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1525/im0002199ty.jpg[/IMG] [/quote] Ale ona slodko wyglada:loveu::loveu: A te oczka ma takie smieszne:multi:
  5. [quote name='malawaszka']haha kto by pomyślał, że Pysia taka skromna :evil_lol: no dobra napiszę :evil_lol: [SIZE=4][COLOR=red][B]Kissi zdobyła Złoto i CWC[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi:[/quote] No to gratulacje!!:laola: Trzeba to oblac! :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  6. [quote name='Teklunia']Magda, ale mi chodzi o to ze napisalas ze mu mam [B]obciela lapki[/B]... I jak on teraz bedzie chodzil bidulek? Toz to podchodzi pod znecanie sie nad zwierzetami!! ;)[/quote] Aha, hihihi....... musze to zglosic do TOZ-u:evil_lol::evil_lol: Oj sie przejezyczylam:eviltong::eviltong:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Madziu, ojej, to az tak źle on wygląda? Koniecznie nam go pokarz.[/quote] Nie no tak zle to nie wyglada......ale moje pierwsze wrazenie to ------>:crazyeye: Dobrze, ze ubieram mu kubraczek, nie bedzie go nikt widzial:evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Teklunia']olcha, zrobilam maly fotomaontaz, zeby sprawdzic jaka by byla para z Tena i Tequili... mam nadzieje ze sie nie pogniewasz :oops: HAhahaha......... nie no pasuja do sibie jak ulal!!:grin::grin:
  9. [quote name='Teklunia']uff, ulzylo mi, bo juz sie balam, ze znowu bedzisz mnie kijem straszyc ;) bardzo sie ciesze ze obrozka Ci sie podoba, ale TZtowi raczej Twoich slow nie przekaze, bo mu sie jeszcze w glowie przewroci ;) [/quote] No pewnie, ze nie mow;) Niech nie mysli, ze ma zawsze racje......:evil_lol::evil_lol:
  10. Ty masz napisac!! Bo sie nie moge doczekac:mad::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Teklunia'][B][SIZE=+3]COOO???!!!??!![/SIZE][/B][/quote] Jestem zalamana!!!:placz::placz::placz: I tak mam isc na wiosne do sciecia, ale nie teraz!:angryy: Miki wyglada jak rycerz, albo pancernik z chudymi girami:angryy::angryy: Narazie bede wklejac foty przeszle, jeszcze nie obcietego, bo sie laduja bateryjki, ale jak ja wam go pokaze:placz::placz: [B]GONIA [/B]Calusek przekazany[B];);) [/B]
  12. [quote name='g_o_n_i_a']Kara - :buzi: Czy jest ktos chętny na zimowe fotki? :evil_lol:[/quote] No pewnie, ze tak. Jeszcze sie pytasz??:mad::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/20.01/3.jpg[/IMG] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/20.01/4.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] HAhaha...... Suzi ma uszko raz oklapniete, raz stojace na sztorc:lol: Swietne te ich zabawy, slodko wtedy wygladaja:loveu: Oni tak caly czas sie bawia?
  14. Dopiero tu zajrzalam, jakie sliczne psisko!!:loveu::loveu: A ta plamka jest ujmujaca:loveu: Istny diabelek:diabloti:
  15. Rzeczywiscie duuuzo fot. A ten kubraczek Toffika:multi::multi: JAki pyszczkowy:loveu:
  16. Odpoczynek [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7560/10015873dh.jpg[/IMG] A tak sie witam (tutaj z tata) [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4613/10015909pj.jpg[/IMG] O malo mu ogon nie odpadnie:lol: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8868/10015911rd.jpg[/IMG]
  17. Rzeczywiscie ciemno mieliscie.....:crazyeye: Ale foty sie udaly (przynajmniej cos widac....) Ale o jutrzejszych pamietam:evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Alka'] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4522/dsc008137dm.jpg[/IMG][/quote] "Jezu co ja mam na sobie!!:crazyeye: Zdjac to ze mnie!!:angryy: Haha super ubranko:multi: A ten kapturek (trzeba jeszcze uszyc buty:lol:)
  19. Alka masz racje:lol: Troche sie mikiemu zaczynalo nudzic (strasznie trudno zmusic go do pozowania:roll:) Dzisiaj najlepiej mama wyslala mnie do sklepu, wracam i widze, ze pies obciety!!:placz::placz: Sklep to byl pretekst, zeby mogla go obciac:angryy: Skrocila mu lapki, pyszczek i szate!!:angryy: A tak dluga ja zapuszczalismy:placz::placz:Jak sie naladuja akumulatorki to zrobie fotki i wkleje.....:-(
  20. Stanowczo lepsza czerwona obroza:p TZ mial racje:eviltong: W sumie to te fotki moga byc wzamian za kitke:evil_lol:
  21. [quote name='Teklunia']bardzo mi sie podoba to zdjecie! jestescie tacy przytuleni i zadowoleni :p[/quote] Dziekujemy bardzo:oops::oops: Jestes koffana;)
  22. [quote name='g_o_n_i_a']Madziu, teraz juz wiadomo gdzie jest NEMO. :evil_lol: Cudny Miki... :loveu: :loveu: Więcej zdjęc, prosimy! :loveu:[/quote] No pewnie, ze wiemy!!:evil_lol::evil_lol: Nie mialam go gdzie usadowic, wiec go powiesilam i sie caly czas kreci:eviltong: ZAraz cos jeszcze wkleje:razz:
  23. [quote name='edi,feti,gusia']kto sie wybiera na wystawe w Gdansku 19 lutego?Czy spotkam jakiewgos yorkofołka?[/quote] Jeszcze sie trzeba zgadac:lol: Ale wiem, ze grygy planuje jechac do Rzeszowa 5 lutego z Tolka, a Daga&Oskar jako widz;) Gdansk to calkiem blisko mnie, wiec........moze;)
  24. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Madziu gdybym tylko mogła to pewnie, że kupiłabym sobie drugiego, ale nie kiedy mieszkam w bloku no i kiedy planuję iść na studia. Nie po to się bierze pieska żeby pół dnia sam w domku siedział, zwlaszcza, że szczeniakowi trzeba poswiecic mnostwo czasu.[/COLOR] [COLOR=#800080]Kiedys na pewno bede miala, ale to za kilka lat :p [/COLOR][/quote] Eee, tam rodzicom sie zostawi:eviltong::eviltong: Oczywiscie zartuje, ale w sumie mozesz ich przeciez brac ze soba, tak jak Karolina (Alex&Suzi):eviltong:
  25. Zobaczcie jakie mam nowe zwierzatka w domu, latajaca rybka:evil_lol: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5034/10015628xk.jpg[/IMG] I troche Mikiego:loveu: Lece bo chce...... [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9862/10015701wh.jpg[/IMG] I pyszczorek dla odwiedzajacych:loveu::loveu: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2374/10015725tn.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...