Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Dobra wklejam na dowidzenia troche foteczek;) Oczywiscie kaczucha:evil_lol: [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2496/10018486fl.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4121/10018493al.jpg[/IMG] Mordeczka:loveu::loveu: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/1535/10018502ux.jpg[/IMG] Isc, czy nie isc...... [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4543/10018510pm.jpg[/IMG] Nochalek dla was!! [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7895/10018526jg.jpg[/IMG] Mam przyniesc, czy nie? [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6638/10018530hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/8964/10018549lb.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/6394/10018559kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/7207/10018574vx.jpg[/IMG] Ok, no to do jutra. Postaram sie wpasc po 10, bo jutro zawody i nie mam lekcji:evil_lol::evil_lol:
  2. halo!! Jest tu kto?:mad:
  3. Miejmy nadzieje, ze przywioza mnostwo fotek!:evil_lol: A Oskarek istny model:loveu:
  4. Ja rowniez czekam z niecierpliwoscia;)
  5. [quote name='kinia_w']Czym Ty ją prasujesz, że Safinka jest taka płaska? ;)[/quote] No walsnie, caly czas takie z niej dywanik:evil_lol::evil_lol: Ale za to jaki ladny:loveu:
  6. Ja sie nie wyrobie czytajac tyle postow w galeriach!! Aaa..... A tyle zdjec do ogladania. Widac, ze nie wystarczy godzinka dziennie na dogo:shake: Ale co mam zrobic, skoro szkola i nauka? :placz::placz: Sliczna rakieta z briardusia:loveu::loveu:
  7. [quote name='Alex_i_Suzi']Trzeba bylo nie zabierac go tylko do weta w tej torbie, bo teraz zle sobie kojarzy. Mojego taty pies za nic nie chce wsiasc do samochodu, wlasnie dlatego, ze byl nim zabierany tylko do weterynarza.[/quote] Ja wiem, wiem. I tak mu sie w tej torbie nie podobalo:shake: Lepiej kiedy jest na rekach. Marlena super dzielo!:multi:
  8. Magda

    Zuzia

    Nareszcie galeria kolejnego yorczka:multi::multi: Zuzia jest taka koffana:loveu: I taka malutka (najmniejsza z domownikow:evil_lol:)
  9. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dobry wieczór !!! A ja tam WSZYSTKIE , WSZYŚCIUTKIE zagadki Gosiu rozpoznałam OD RAZU !!! Tylko co się będe CHWALIŁA :p :p :p [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] No to prosimy o odpowiedz do ostatniej:evil_lol::evil_lol: Dla takiego mistrza to nie jest problem:p
  10. [quote name='KaRa_TC']Gdzie sie "drapie":lol: :lol:[/quote] No jak swedzi to trzeba:evil_lol::evil_lol: A od czasu do czasu przyda sie wietrzenie:lol:
  11. Slodziutkie pieski!! Szkoda, ze nie ma takich maciupenkich, ach te mamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Alka'] i znów oczekiwanie [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/981/dscf46115hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7152/dscf46167do.jpg[/IMG][/quote] I biedny czeka i czeka i nikt mu nie rzuca. Z tego wszystkiego kreci sie, szczeka a tu nic:shake: Oj nieladnie:mad:
  13. Magda

    .:: A X E L ::.

    Wow Monis!! Gratulacje:multi: Duzo tych zagadek, a zgadlabym chyba tylko jedna:oops: Co do ostatniej to moze jakis owoc?:lol:
  14. [quote name='beria'] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5077/pict14503lt.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6121/pict14401iz.jpg[/IMG] [/quote] Ale zajaczek!! Na co ona tak zawziecie poluje?:evil_lol:
  15. [quote name='Patia'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5038/img00553oi.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hhahahaa...........ktos tu juz ma dosc grania:evil_lol::evil_lol: Sliczne letnie foteczki, az sie mi teskno zrobilo do lata:placz: Max naprawde wypieknial. I swieczuszka dla Togusia [*]:-(
  16. Magda

    Lhasa i Niufa Bahy

    Jakie sliczne szczeniorki!!:loveu::loveu: Wiecej!:multi:
  17. A moze wkleisz wiecej zdjec jak byli mali:loveu::loveu: A te sa super! A kto dosiada biednego Bucka?:evil_lol::evil_lol:
  18. Dziewczyny beda, beda;) Tylko musze pozmniejszac. Chwilke cierpliwosci.
  19. Sabinko to bardzo sie cieszymy, ze tak szybko znalazlas sobie nowego psiaczka. Bardzo szkoda Luluni:-(:-(
  20. Ja Mikiemu zostawiam wloski na glowie, aby mozna bylo robic mu kiteczki. Nie wiem czemu, ale nie podobaja mi sie yorki bez kucykow:roll: Moze to z przyzwyczajenie:lol::lol:
  21. Zegnaj mala Liluniu:-(:-( Sabinka jestem z toba! [*] [*] [*] [*] [*]
  22. Hihi.....ale komentarze:evil_lol: Dywanik jest w moim starym pokoju, na szczescie obecny mam bardziej mlodziezowy:razz: [quote name='Alex_i_Suzi']Magda, czy wy go w domu glodzicie:cool3:?[/QUOTE] Nie, no skad. On jest poprostu szczuplutki, a inna droga to nie lubi duzo jesc... Gdyby byl po kolacji mialby okraglejszy brzuszek:lol: [B]Pysia[/B] No pewnie, ze potrafi, w koncu jaki pan taki kram:evil_lol::evil_lol: [B]Gonia [/B]Przystojny:evil_lol:? O tak!:loveu::loveu: [B]Figusia [/B]No pewnie, ze tak! Pierwsze co trzeba zrobic po kapieli to "czesanie" na dywanie:evil_lol: [B]Monis, Marlena i Kasia[/B] Dzieki za takie komentarze:calus:
  23. [quote name='Alka'] Słuchajcie , mieliśmy dzisiaj 3 telefony od znajonych w sprawie tragedii w Katowicach.Znajomi znajomych byli w tym czasie w hali i niestety nie wszyscy wrócili. Wujek naszych znajomych stracił tam 2 zięciów. Niesamowite przeżycie, tragedia ... brak słów...:-([/quote] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] Tak bardzo mi przykro:-(:-(
  24. [quote name='sota36']Robimy juz tylko sypialnie, bo tak to juz wszystko zrobione - sypialnia bedzie miala dziwna tapete w slomke, do tego braowe i waniliowe mebelki - taki kolr wybralismy, by Gucio sie ladnie prezentowal.[/quote] To na pewno bedzie ladnie;)
  25. Dobra wklejam foty i uciekam, bo trzeba jeszcze sie pouczuc:angryy: Moja mokra mycha:loveu: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1993/10018313gr.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/9254/10018332rb.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1333/10018327zh.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/6706/10018345ap.jpg[/IMG] I pokapielowy szal na dywanie [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8163/10018356ss.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1268/10018365sk.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6509/10018377zk.jpg[/IMG] HOP na lozko:evil_lol: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3931/10018388fh.jpg[/IMG] Zmokla kura [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2656/10018398ur.jpg[/IMG] Szal na calego [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4863/10018400st.jpg[/IMG] I wycieranie:lol: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/566/10018413ur.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/4559/10018424iy.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/397/10018431uf.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8716/10018440to.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/2017/10018450ya.jpg[/IMG] No i to by bylo na tyle. Zegnam was bardzo goraco i do jutra!!:multi:
×
×
  • Create New...