Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Weronika! Hmm........ tak caly czas szukam i jakos same takie podobne sa jak na gorze. Moze sama cos wymyslisz juz u fryzjera:roll: Albo sciagniesz troche z innych. Zaraz jeszcze sprawdze;)
  2. 7. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20d.jpg[/IMG] 8. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20e.jpg[/IMG] 9. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20f.jpg[/IMG] 10. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20g.jpg[/IMG] [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20h.jpg[/IMG] 11. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/21b.jpg[/IMG] 12. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/21d.jpg[/IMG] 13. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/21f.jpg[/IMG] 14. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/21h.jpg[/IMG] 15. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/22a.jpg[/IMG] 16. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/22b.jpg[/IMG]
  3. [quote name='nikusia']Jaki ogoneczek uczesany!!!!!!!!!! :loveu: :lol:[/quote] Pewnie, ze tak! Zapuszczamy, zeby pasowal do nowej fryzurki:evil_lol: Marlena chcialas abym wkleila wiecej fotek obcietych yorkow, oto one: 1. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/index.jpg[/IMG] 2. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19b.jpg[/IMG] 3. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19c.jpg[/IMG] [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19d.jpg[/IMG] 4. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19e.jpg[/IMG] [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19f.jpg[/IMG] 5. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/19h.jpg[/IMG] 6. [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.modnypies.republika.pl/photo/psy/20b.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Moniś']No niestety yoreczka nie było ;);)[/quote] Ale za to jakie fajne papugi:lol: A ten torcik dla solenizanta;)
  5. OO..... to ja lece ogladac!!;)
  6. Uff....... dopiero teraz to was dotarlam:lol: Dzisiaj caly dzien pranie i prasowanie, bo jutro wyjazd:roll: Ale wklejam wam troche fotek, zebyscie nie zapomnieli o nas:eviltong: Typowe foty:p [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6987/10016803zc.jpg[/IMG] Ide sobie:eviltong: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/791/10016817ol.jpg[/IMG] Co jest? [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1672/10016770ja.jpg[/IMG] Tak uciekam przed odzywka:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5104/10017243mp.jpg[/IMG] Przed czesaniem [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5853/10017251ln.jpg[/IMG] W trakcie czesania [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9296/10017267rr.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4983/10017273hp.jpg[/IMG] I po:loveu: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6603/10017286xc.jpg[/IMG] Co tam jest? [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6149/10017305vs.jpg[/IMG] Ok mysle, ze starczy??:roll:
  7. Moze strzela was na okladce [I]Mojego Psa:evil_lol::evil_lol:[/I]
  8. A bedzie jakis makijaz, albo cos??:evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Moniś'] Czekam na Ramzeskowe fotki ze studia :loveu::loveu:[/quote] No wlasnie, ciekawe czy beda pokazane w [I]Moim Psie:roll::roll:[/I]
  10. Mmm.......ale dobry nosek:evil_lol::evil_lol: Fota super:multi:
  11. Hihi...... tak sobie przegladam ubranka na Allegro i wiem juz gdzie chcesz zamowic to dla Oskarka z imieniem:evil_lol::evil_lol:
  12. Dobra, ja juz mowie wam dobranoc, bo juz dzisiaj nie wroce. Smarujemy lapki linomagiem i pedzimy na ten mroz:painting: brr.....az mi sie zimno na sama mysl robi:shake: No to do jutra! [B][SIZE=4][COLOR=Red]DOBRANOC:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  13. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Madziu to były normalne jogurtowe czekoladki tylko, że w opakowaniu dla pieskków :oops: :oops: jak czestowalam nimi znajomych to im bardzo smakowaly :eviltong: :eviltong:[/COLOR][/quote] HAhahhaha......... a wiedzieli co jedza?? W sumie jak nie ma czym poczestowac gosci to mozna siegnac do psiej miski:turn-l::turn-l:
  14. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]na sznaucerka też nie bardzo mi się podobają :roll: [/COLOR] [COLOR=purple]za to zdjęcia Sissi widziałam już, a myślalam, ze masz nowe :eviltong: [/COLOR] [COLOR=purple]ale slodko niunia jest obcieta, pyszczorek na szczeniaczka :loveu: tak mielismy raz :loveu: moze nie tak bardzo krotko, ale malo bylo do czesania, a grzebiecik slodko, tylko u nas firaneczka jest niezbędna :oops:[/COLOR][/quote] Dalam zdjecia, bo moze inni nie widzieli.... U nas firaneczka tez bedzie (jak u sznaucerkow) Z wiadomych przyczyn:lol:
  15. [quote name='Daga_i_Oskar'] [COLOR=purple]raz kupiłam mu o smaku jogurtowym i ... sama wszytskie zjadłam :oops: :oops: :oops:[/COLOR][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: SMACZNEGO!!:evil_lol::evil_lol:
  16. No to tutaj sa zdjecia fryzurek , ktore nie za bardzo mi sie podobaja. Nie wiem czemu, ale nie lubie yorka, ktory ma pysk obciety na sznaucerka:shake: [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/2293/skanuj00013bp.jpg[/IMG] Tutaj jest zdjecie Sissy. Takie sciecie bedzie dla mikiego najlepsze, bo ma drobny pyszczek.;) [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/5239/skanuj00026ee.jpg[/IMG] A tutaj Sissy z daleka, widac, ze ma krotko obciety grzbiet, dzwony i dlugo zapuszczony ogonek. W sumie moge powiedziec, ze Miki z daleka bedzie wygladal identycznie, bo ma takie samo umaszczenie. [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9295/skanuj00032ey.jpg[/IMG]
  17. Hahha......ta ostatnia fota boska!! Oskar tak uwielbia te dropsy?:p
  18. Wlasnie przegladalam numer [I]Mojego Psa[/I], w ktorym sa fryzury dla yorkow, oraz ogladalam Sissy ( yorczka Mateusza Kusznierewicza) i musze wam powiedziec, ze juz wiem jaka to bedzie fryzura. Moim zdaniem jest extra!! Moge Ci pokazac Daga (jesli chcesz);)
  19. Stellanovaa Sliczne ramki i zdjecia!!:multi: Ty jestes na focie?
  20. [quote name='teqquila'][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4930/mdf03ml.jpg[/IMG] [/quote] I jak takiemu nie dac, gdy tak ladnie prosi:loveu::loveu: Sliczna mordka
  21. Ja uwielbiam ten rozowy maly jezyczek!!:evil_lol::evil_lol: Szczegolnie rano, kiedy juz mu sie nie chce spac to wylizuje mi nos i uszy. Nie wiem moze robi mi poranna toalete:roll::roll: zebym juz nie musiala sie myc:lol:
  22. [quote name='diabelkowa']sliczne foty ;] tzn piesek :)) cudo :)))))[/quote] Dzieki za wizyte:multi::multi:
  23. Moim zdaniem najladniejszy jest kolorowy sweterek:eviltong::eviltong: Nic go nie pobije, szczegolnie jesli Oskarek ma go na sobie na sniegu:loveu::loveu: A pycholek sliczny, zamawiam calowanko:evil_lol:
  24. Magda

    Franiowa galeria

    Ale fajne zdjecia z przedszkola(?) A jakie slodziutkie szczeniaczki!!:loveu::loveu: Tylko zdjecia sa troche za duze.....:roll:
  25. [quote name='ewelinabuck']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Co sie tak szczerzysz??:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...