Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Asiaczek']Słowo się rzekło... i fotki będą albo dzisiaj ok. 24.00 albo jutro nad ranem. Innego wyjścia nie ma, prawda?:lol: Pzdr.[/quote] Szkoda, chetnie by sie obejrzalo troche fot na noc:placz: Obejrzalam wszystkie zdjecia, a te z wystawy sa super! Gratuluje wynikow:multi:
  2. Dobry wieczor Alu i Toffiku!! Witamy wieczorowa pora i nadrabiamy zaleglosci;) Troche malo stronek przybylo.....:evil_lol: O smogu to slyszalam w radiu:crazyeye: To pech.... Pozdrawiam,
  3. Moze znowu wyjechala:placz::placz: Ja chce foty!!
  4. Ale ja chce miec taki program do robienia puzzli!!:eviltong:
  5. [quote name='mrowka'] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1600/pi50kh.jpg[/IMG] [/quote] Hahaha............ale poza:turn-l::turn-l: Wiecej!!
  6. Magda

    .:: A X E L ::.

    Jejku, ale mialam storn do nadrobienia. Gosiu zagadki super!! Sama probowalam zgadnac co to:eviltong: Ale zdjec Axelka nie widac:mad: (przepraszam za emota:evil_lol::evil_lol:)
  7. Super!! Ale fajne te puzzle, ja tez takie chce!!:placz:
  8. Karolina ty masz talent!! Slicznie ja obcielas:multi: Czarno-zlote yorki sa bardzo ladne, ale widze, ze u Suzi troche sie lepek robi lekko stalowy:lol: Przynajmniej sie nie myla:evil_lol:
  9. [quote name='Moniś']Widzisz:P Żadna 100 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dobra, dobra:eviltong: Wklejaj puzzle:evil_lol::evil_lol:
  10. Dobra wrocilam!! I odkopuje temacik z 5 stronki:evil_lol::evil_lol: Postaram sie wkleic troche zdjec;)
  11. Chwilka.... musze najpierw ja znalezc na 100 stronie:evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Moniś']Bo ja się dziś rozzpuzlowałam strasznie :evil_lol::evil_lol: Chcesz też?:eviltong:[/quote] Jasne........:evil_lol::evil_lol: Wrocilam i nadrabiam powoli zaleglosci.... bede chyba siedziec do polnocy:eviltong:
  13. Ale duzo fotek wkleilas!! A jakie mieliscie fajne spotkanko:multi: Ja tez chce takie:evil_lol:
  14. [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5844/p11800059jx.jpg[/IMG] Jakie sliczne psiaki!!:loveu::loveu:
  15. Nowe fotki:multi::multi: Hurraa!!! I oczywiscie puzzle Monis:evil_lol::evil_lol:
  16. Gonia!! Co jest? Po powrocie wszystkie foty przejrzane, a nowych brak, oj nieladnie:mad: Monis sliczne te puzzle!!:multi:
  17. Widze, ze nowe fotki Safi!! Sliczna biala kuleczka, a spotkanko udane:multi: Hihi....... maly gepard (Safi):evil_lol::evil_lol:
  18. Magda

    Choroby

    Jejku, ale macie...... Biedny Rami:shake: Bedziemy trzymac za niego kciuki, aby wszystko bylo dobrze;) My na szczescie nie ani razu nie chorowalismy. (Odpukac);)
  19. Karolina, Suzi wyglada przeslicznie!! A mozesz wkleic zdjecia z boku, tak jak Alexa? Bo na tamtych to nie za bardzo widac grzbiecik:lol: Czyli jednak ja obcielas...:evil_lol::evil_lol: Roxi i Zuzia tez sliczne:loveu::loveu:
  20. Magda

    Choroby

    A jakie sa to objawy u was, Weronika?? Mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe:shake:
  21. Fajna Zuzia!!:loveu::loveu: Maly, spiacy aniolek......
  22. Czesc dziewczyny!:multi: Wpadlam tylko na chwilke, bo jestem u brata:lol: Dziekujemy bardzo za komentarze:p [B]Teklunia[/B], Ten kaktus nie ma ostrych kolcow, ale hihihih........troche sie go Miki bal:eviltong:
  23. Daga, ale dostaliescie swietny sweterek!! Az wam zazdroszcze:oops: My mamy tylko czarny kubraczek:placz::placz: Musze cos kupic:evil_lol:
  24. Oj Daga, Daga..... No dobra wkleje jeszcze troche zdjec i idziemy sie pakowac:evil_lol: Trzoche pychola:loveu: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6317/10017317ko.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8058/10017323nf.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9567/10017334hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8719/10017389ye.jpg[/IMG] Leze i patrze caly czas! [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1571/10017428hx.jpg[/IMG] Leze, ale juz nie patrze..... [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9168/10017432uc.jpg[/IMG] i spie...... [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/1937/10017444ch.jpg[/IMG] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/783/10017467ug.jpg[/IMG] A tak sobie spie z pancia:loveu::loveu: [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/4375/10017514ve.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5791/10017539af.jpg[/IMG] Pies!! [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8175/10017555tv.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8883/10017569jz.jpg[/IMG] I na dowidzenia!! Hau! [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1127/10017570cx.jpg[/IMG]
  25. Znalazlam jeszcze takie: [IMG]http://www.mrdog.pl/img/pies_10_b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.mrdog.pl/img/pies_14_b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psy.t8.pl/galeria/yorczek_duzy.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psy.t8.pl/galeria/york_duzy.jpg[/IMG] Niestety wiecej fryzurek nie ma:shake:
×
×
  • Create New...