Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS]Alex ma 6 miesiecy, a Suzi 5 i waza po okolo 2,2 kg.[/FONT][/quote] To Suzi dogonila Alexa?:evil_lol::evil_lol: Hihi..... duza z niej pannica:loveu:
  2. [quote name='PIKA']Swietne zdjęcia :multi: ale nie w tym tygodniu? :shake:[/quote] Chcialoby sie:evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='PIKA']Oj wreszcie zobaczylam, ze Loco na dwor wychodzi :multi::evil_lol: ale mu chyba zimno :shake:[/quote] I nie ma lapki!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  4. No to jestesmy juz 3. W takim razie sie nie martwie:evil_lol::evil_lol:
  5. I jeszcze troche was pomecze:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3594/10018159hb.jpg[/IMG] Jestem zly pies....!! [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2414/10018164tw.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5758/10018182ab.jpg[/IMG] Ja tam chce!!:angryy: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3315/10018267pt.jpg[/IMG] Postawisz mnie tam czy nie? [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/9152/10018251zp.jpg[/IMG] No dalej postaw... [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/3505/10018270bi.jpg[/IMG] Postaw mnie tam!!!!!!! [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2391/10018199xq.jpg[/IMG]
  6. Ale masz fajnie!! Jak ja ci zazdroszcze:placz::placz:
  7. Ja niestety tez juz koncze te sielanke......:placz::placz: zaczyna sie szkola:angryy:
  8. [B]Gonia [/B]Dlatego, ze wyglada jak scierka do podlogi:evil_lol::evil_lol: Tutaj to akurat szczekal. Zaraz jeszcze cos wrzuce
  9. [quote name='Daisunia'][B][img][/B] [B][URL="http://upload.miau.pl/1/46918.jpg"]http://upload.miau.pl/1/46918.jpg[/URL][/img][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/1/46922.jpg[/IMG][/B] [/quote] Hihi..... ale minka:loveu:
  10. [quote name='dbsst'] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/1448/img9962ps6hb.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: Slodkie!!:multi::multi: Zyczymy powrotu do zdrowia;)
  11. Hahahha........ Muszki jaka latara!! A Safi jak zwykle urocza:loveu::loveu:
  12. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Teklunia'][B]Gosia,[/B] zrob mu fotki i wstaw do galerii smakow!!! Prosze!!! Dawno Cie tam nie bylo, [SIZE=1]a ja uwielbiam omleciki ;)[/SIZE][/quote] Uwazam, ze to bardzo dobry pomysl!!;)
  13. [quote name='Teklunia']Tenus mowi, ze wiosna... nadejdzie jeszcze w tym roku ;)[/quote] Aha, to rzeczywiscie......:evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Gosiek'] hihi jaki wielbłąd :cool3: Hahahahhahaa...............nie no to jest dobry komentarz!!:turn-l::turn-l:
  15. Hihi, ale masz ochrone:evil_lol::evil_lol: Czekam na wiecej;)
  16. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] a ja sobie własnie robię omlecik na kolację... mniami :p[/quote] Ja chce omlecika!! Teraz mi smaku narobilas, bo mama niestety zapomniala przepis na takie dobre z powidlami:lol: Pycha byly. A moze wkleisz Axelka??:roll:
  17. I co Tenus juz wywachal wiosne??:razz: Bo nam sie juz ta zima znudzila.....:shake:
  18. No wlasnie, juz kiedys mialam pytac o Nitke! Nic o niej nie piszesz:roll:
  19. [quote name='Figusia'] [IMG]http://www.tik-tak.pl/obrazki/f2.jpg[/IMG][/quote] Jaka slodka mordeczka!!:loveu::loveu: Nic tylko wycalowac:multi:
  20. Tak u wszystkich yorkow tak jest:lol::lol: Mi sie to nawet podoba:loveu:
  21. Nudzi mi sie troche i nie wiem co mam robic......wiec powklejam troche foteczek:p Pyszczek:loveu: [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1065/10018047qb.jpg[/IMG] Moja kosc [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1822/10018054xn.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3192/10018079yk.jpg[/IMG] Nosek dla odwiedzajacych [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8344/10018081nb.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2852/10018099po.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6892/10018102wy.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5674/10018112ur.jpg[/IMG] Rozszczekana sciera:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3941/10018125oa.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7996/10018137ip.jpg[/IMG]
  22. O ile wiem to ogonki pozostaja czarne na zawsze. U mikiego ogon sie nie wybarwia, moze tylko przy nasadzie, ale koncowka i reszta czarne;)
  23. Jak nie ma czego innego do roboty......tak zimno na dworq:shake:
  24. Witaj kasiu! Ja tez caly czas siedze przed telewizorem i nie moge juz dluzej tego sluchac:-(:-( Na zdjecia Tenusia poczekamy;)
  25. No to bede czekac;)
×
×
  • Create New...