[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS]Alex ma 6 miesiecy, a Suzi 5 i waza po okolo 2,2 kg.[/FONT][/quote]
To Suzi dogonila Alexa?:evil_lol::evil_lol: Hihi..... duza z niej pannica:loveu:
[quote name='PIKA']Oj wreszcie zobaczylam, ze Loco na dwor wychodzi :multi::evil_lol:
ale mu chyba zimno :shake:[/quote]
I nie ma lapki!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
I jeszcze troche was pomecze:evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3594/10018159hb.jpg[/IMG]
Jestem zly pies....!!
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2414/10018164tw.jpg[/IMG]
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5758/10018182ab.jpg[/IMG]
Ja tam chce!!:angryy:
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3315/10018267pt.jpg[/IMG]
Postawisz mnie tam czy nie?
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/9152/10018251zp.jpg[/IMG]
No dalej postaw...
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/3505/10018270bi.jpg[/IMG]
Postaw mnie tam!!!!!!!
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/2391/10018199xq.jpg[/IMG]
[quote name='dbsst']
[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/1448/img9962ps6hb.jpg[/IMG][/quote]
:loveu::loveu::loveu::loveu: Slodkie!!:multi::multi:
Zyczymy powrotu do zdrowia;)
[quote name='Teklunia'][B]Gosia,[/B] zrob mu fotki i wstaw do galerii smakow!!! Prosze!!!
Dawno Cie tam nie bylo, [SIZE=1]a ja uwielbiam omleciki ;)[/SIZE][/quote]
Uwazam, ze to bardzo dobry pomysl!!;)
[quote name='Gosiek']
a ja sobie własnie robię omlecik na kolację... mniami :p[/quote]
Ja chce omlecika!! Teraz mi smaku narobilas, bo mama niestety zapomniala przepis na takie dobre z powidlami:lol: Pycha byly.
A moze wkleisz Axelka??:roll:
Nudzi mi sie troche i nie wiem co mam robic......wiec powklejam troche foteczek:p
Pyszczek:loveu:
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1065/10018047qb.jpg[/IMG]
Moja kosc
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1822/10018054xn.jpg[/IMG]
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3192/10018079yk.jpg[/IMG]
Nosek dla odwiedzajacych
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8344/10018081nb.jpg[/IMG]
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2852/10018099po.jpg[/IMG]
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6892/10018102wy.jpg[/IMG]
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5674/10018112ur.jpg[/IMG]
Rozszczekana sciera:evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3941/10018125oa.jpg[/IMG]
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7996/10018137ip.jpg[/IMG]