-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Znowu oblewamy:evil_lol::evil_lol: Za kolejne ogniki!!:laola::chlup::chlup::chlup::chlup::chlup::chlup:
-
Witac kto sie podoba Axelkowi:lol:. Ach te chlopy, tylko jedno im w glowie:shake:
-
A gdzie terazniejsze foty?? Przez te stare zdjecia chce znowu wiosne!!:placz::placz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A będzie! ;-) Ino Łaciatej brak - a bylyby zdjecia z wczorajszego, godzinnego spacerku (i sarenki tez), tylko Justynie karta pamieci wpadla w śnieg... :evil_lol:[/quote] A to pech......ale zdjecia beda, tak?:roll: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Witaj Daga!! Hihi......ja sie przywitalam u ciebie w galerii, a nie u kogos innego, jak Kasia:evil_lol::evil_lol: Sliczne Oskarkowe zdjecia!! Wybieracie sie jeszcze na jakis spacerek z Madzia i Jola?? -
To fajna nowinka!! Ale nie wiem, czy to dobry pomysl zabierac ze soba Toffiego, bo przeciez szczeniaczki sa jeszcze malutkie i nie maja szczepien.....
-
Witajcie!! Nie, nie ucieklam z lekcji..... W piatki koncze o 11:30:razz: Miki mial zebole usuwane w sumie to chyba ze 4.....choc nie pamietam dokladnie, ale kly na 100%. Dostal glupiego Jasia i po zabiegu zamiast isc spac, to chcial pojsc na dwor sie zalatwic:roll::roll: Pozniej bawil sie jakby nic sie nie stalo:lol: Fotki wkleje pozniej, a teraz ide sie szykowac na meczyk. POZDRAWIAM!!!:multi:
-
Witaj Kasiu!! Przez was nabralam ochoty na ciepla kapiel:loveu::loveu: A jaki romantyczny nastroj przez te swiatelka.......
-
Nic sie nie stalo......tak myslalam, ze sie zagapilas:evil_lol::evil_lol: Zaraz do ciebie wpadam z wizyta;)
-
Teklunia ma racje, nie martw sie to tylko zabieg, a nie jakas wielka operacja. Pojdzie szybko i nawet sie nie zorientujesz, ze to juz koniec, a Noddy bedzie biegal jakby nic sie nie stalo;) A co do wymiotow to normalka, u nas tez sie czasem zdarzaja (szczegolnie w nocy) Pozdrawiam i caluje!!
-
[quote name='Teklunia']Czesc Dagusia :buzi: Wracaj z tej szkoly, nauka to nie wszystko ;)[/quote] A ja??:placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Dobranoc Madziu i Mikusiu :buzi:[/COLOR][/quote] Widze Daga, ze ty wpadasz rano na dzien dobry, a wieczorem na dobranoc:evil_lol: Ja juz mam weekend i moze sie lenic......jeszcze tylko meczyk w siatke i blogie lenistwo:multi::multi: Marlena :buzi:
-
[quote name='madziasto4']Kurcze, ale masz dobrze , o 13 już po szkole :-o , w domciu, a ja siedze w budzie do 15:20 :mad: !!! Też bym tak chciała ;) Fotaski siupel :lol:[/quote] Dzisiaj wyjatkowo, bo nie bylo nauczycieli:evil_lol: Ja mowie wam [B]DOBRANOC[/B] i do zobaczenia jutro:multi::multi:
-
Patrzcie co znalazlam:turn-l::turn-l: Przeciaganie (lapy przednie) [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8875/10020777nz.jpg[/IMG] I tylne [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9018/10020691dy.jpg[/IMG] I najlepsze!! Hahahah......ale sobie ziewa:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/442/10020687jm.jpg[/IMG]
-
[quote name='Teklunia']widze ze Miki ma bardzo artystyczne podejscie do sylizacji wlosow :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Bo on to taki maly artysta jest:evil_lol: Ma swoj wlasny styl:p
-
Nasza nowa fruzurka:evil_lol: Pomysl i wykonanie: Mr. Miki Przed.... [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/4861/10020377lj.jpg[/IMG] i po....... [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/5696/10020399lh.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4840/10020412lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/1324/10020429kt.jpg[/IMG] Bawisz sie ze mna? [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9828/10020434og.jpg[/IMG] No to dalej...... [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3131/10020446dz.jpg[/IMG] czekam......:razz: [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3483/10020451xc.jpg[/IMG]
-
Zaraz cos wkleje:razz:
-
[quote name='Moniś']Hej Dziewczynki :multi: Rzeczywiście czasu u nas ostatnio brak, ale postaram się ponadrabiać zaległości u Was. Zabiegu jeszcze nie było. Bo wet czekał na jakieś nowe rozwieracze, czy coś takiego :-o I dopiero jutro umówimy się na konkretny termin. Myślę, że po niedzieli.. :shake: Strach, strach, straaaaaach... :placz: Pozdrowionka :buzi:[/quote] A tam starch! Zobaczysz wszystko bedzie dobrze;) Rach, ciach i po sprawie.
-
[quote name='Teklunia']No pewnie! popatrzcie tylko :D [IMG]http://images2.fotosik.pl/16/js3twuq470lk84e2.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/17/9nxjqw8huqntazge.jpg[/IMG][/quote] Hihi, a nie mowilam??:evil_lol:
-
No co mozna powiedziec:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Teklunia'] A Ten... Ten to prawdziwe sniezne zwierze :lol:[/quote] Yeti!! Tylko troche odsniezony:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Teklunia']Witam Was! :) A Magda, jak to Magda - znowu kijem wyma****e i straszy ludzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Hihi, ale nie tak nalogowo jak kiedys:evil_lol:
-
Moniczko, a co u was? Widze, ze cos ostatnio nie macie czasu byc na dogo.....:placz::placz: Jak zabki?
-
[quote name='SwEet_LiLi']No prosze to jednak ktoś tu zagląda prucz Magdy :roll:[/quote] No ja nie mozna byc u was stalym gosciem!!:mad::mad: Taka piekna panienka i mam jej nie ogladac? A propo ogladania.....beda jakies fotki?:loveu:
-
[quote name='martavantos']A to jest kolezanka bakusia Beti:eviltong: [IMG]http://img493.imageshack.us/img493/2210/fh7to.jpg[/IMG][/quote] Ale wzrok......wilk uwazaj bo cie zaraz parowka zje!!:evil_lol::evil_lol: