Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Wszystkie spiace aniolki sa takie sliczne:loveu::loveu: Prosze je wycalowac w pyszczydelka
  2. CZesc dziwczyny!!:multi: Postanowilam sobie zrobic wolne i troche odpoczac (od was:evil_lol::evil_lol:) U nas zimno....snieg pada i wieje straszny wiaterek:roll: Zaraz uciekam do miasta po buciki do garnituru;) Ja sobie wypraszam!! Ja nie maltretuje Mikiego w nocy. To ON lazi po mnie i caly czas mlaszcze, albo lize mnie po twarzy........milosci mu sie zachcialo:mad::evil_lol::evil_lol: Teraz troche wymiziany siedzi na poduszce i patrzy przez okno:lol: Zycze wam milego dzionka, a na sama mysl o tych dwudniowych zaleglosciach slabo mi sie robi:placz::placz: Zamknac DOGOMANIE!!!!!!!:evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Moniś']Chyba nie mam wyjścia jak spróbować samej... - zobaczymy co z tego wyjdzie :evil_lol: Obym tylko psa nie oszpeciła, bo nie wyjde z nim do ludzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;););)[/quote] No wlasnie:evil_lol::evil_lol: Dobra ja lece dalej leniuchowac przed ksiazkami:lol::lol: Juto postaram sie nadrobic zaleglosci u innych, bo dzisiaj juz nie ma czasu:p Do jutra!:multi::multi:
  4. [quote name='Moniś']I jak Weroniczko? Jesteście już po? :roll: Wszystko w porządku ?:roll:[/quote] No wlasnie. Jak po zabiegu??:roll:
  5. Magda

    .:: A X E L ::.

    Oj tam od razu terrorystka:evil_lol::evil_lol: Ja tylko sie troszcze:cool3: Gosiu dzien dobry!! Bardzo ladne zdjecia Axelka i wypchanych ptaszkow:loveu: Ja wlasnie sie mecze nad odkrywaniem Gimpa, probuje zrobic rameczke od 10 min:roll: Narazie jakos idzie......
  6. Musze wam pokazac jak Miki "pomaga" mi wstac rano z lozka z humorem:angryy::angryy: Przez takie cos jestem zla, ze ja musze podniesc poope, a on NIE!!:mad: I to sie nazywa przyjaciel:placz::placz: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5383/10023266vm.jpg[/IMG] I inne spiace fotki:loveu: [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/7851/10023244mw.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1908/10023253hi.jpg[/IMG]
  7. Czesc kochani!! Juz jestem. Straszny ze mnie leniuszek. Caly czas bym spala:lol: [quote name='g_o_n_i_a']Grzyweczki teraz na topie...:evil_lol:[/QUOTE] O tak! Miki probuje sie upodobnic do pani:evil_lol: [B]Marlenko[/B] czesto was odwiedzam, ale nie pisze. Musze miec wene:lol::lol: [B]Monis[/B] Moim zdaniem sciecie psa to nic trudnego.....ja podcinam Mikiego, ale niestety nie mam maszynki i musimy isc do fryzjera. A poza tym troche sie boje sama go golic:roll::roll: U nas jest taka bardzo fajna pani, ktora specjalizuje sie w sznaucerach, ale czesto robi fryzurki innym psom. Zaniose jej tylko zdjecia i zobaczymy co z tego wyjdzie:lol: [B]PIKA[/B], [B]misiaczek[/B] Dziekuje za wizyte:multi: [B]Alu[/B] my idziemy na poczatku kwietnia, zeby jeszcze zdazyc przed swietami. Juz teraz sie nie moge doczekac... jak juz nie wytrzymam to pojdziemy wczesniej:evil_lol::evil_lol: Gosiu masz 100% racje. Jeszcze pol roku temu kiedy widzialam ogolonego yorka mowilam, ze jest brzydki i, ze nigdy swojego psa tak nie oszpece. A teraz? Juz nie moge wytrzymac:evil_lol::evil_lol: U nas taka fryzurka jest obowiazkowa.... plaza, morze, piasek, moje wyjazdy (a mama nie lubi go czesac:lol:) i oczywiscie inne psy, ktore depcza po klakach Mikiego:shake: [B]Grygy[/B] a juz myslalam, ze o nas zapomniales:lol::lol: Fot niet, odzewu niet:evil_lol::evil_lol:
  8. Ale fot!!:multi::multi: Marlena rozpieszczasz nas:evil_lol: To kiedy imprezka urodzinowa?
  9. Helo KAsiu i Tenulku. Sliczne przerobeczki:multi: Musze zobaczyc czy ja tez takie cus mam:roll: Ide sie pobawic:cool3:
  10. CZesc!! Moniczko wracaj do zdrowia:multi::multi: I zbieraj na aparat:mad: Ja chce zobaczyc Noddiego:placz::placz:
  11. Czesc Daga!! Ja takze trzymam za ciebie kciuki :kciuki::kciuki: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6460/p10100036cp.jpg[/IMG] Slicznie wygladalas:multi: CZekam na wiecej fot, bo skromniutko.....:roll:
  12. [quote name='basiulka22tychy']to jak wam sie wydaje zakochal sie Mejk czy nie :D:D[/quote] ja mylse, ze tak!:evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Alka']kurcze, zima na razie nie odpuszcza , ale sądzę [B]Madziu [/B], że pod koniec marca uda się Tuffcia obciachać;) [/quote] No to my podobnie idziemy:lol: [SIZE=1] [SIZE=2][B] [quote name='Alka'] [/B][/SIZE][/SIZE] [LEFT][SIZE=1][SIZE=2][B] Pika, [/B]już mi się nie chce pieska ciągle ładować w sweterek, marzy mi się plusowa temperaturka :cool3:[/quote][/SIZE][/SIZE] [/LEFT] A komu sie nie marzy......:placz::placz:
  14. [quote name='Moniś']No wiesz... jak większość się zetnie to musi być ktoś długowłosy też no nie? :lol: Będziemy się wyróżniać :multi::multi: ;);)[/quote] Zobaczymy do kiedy wytrzymasz:evil_lol::evil_lol:
  15. Dzien dobry Debesciaku!!:multi::multi: I jak foty?
  16. Magda

    .:: A X E L ::.

    Gosiu!! No ja sie zaczynam martwic:placz::placz:
  17. Dzien dobry Alu i Tuffi:multi: To kiedy idziecie na sciecie?:evil_lol:
  18. [quote name='Moniś']UUU to chyba tylko my zostaniemy długowłosy :placz: :-o ;););)[/quote] No to tez sie zetnijcie:lol: My musimy bo w wakacje jestesmy na dzialce nad morzem i Miki ma zawsze pelno piachu we wlosach.....:roll::roll: A poza tym jedziemy na Wielkanoc do ciotki, a tam nie chce zeby Miki cos pobrudzil.....
  19. Dzien dobry Dagusiu!! CZekamy....:mad::evil_lol:
  20. Czesc Sabinko i mala Kassi:multi::multi:
  21. Dzien dobry Madziu!! Fajne fotki:evil_lol: A ta pani z lewej to rzeczywiscie pikna:loveu::evil_lol:
  22. [quote name='Moniś']Nooooooo przemiana jak po operacji plastycznej :lol::lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Hahahhaha.........dobre:lol::lol: [B]Madziu[/B] dziekujemy:oops: Juz niedlugo bedzie golasek nie do poznania:evil_lol:
  23. [quote name='nikusia']Od 15.00 Ramzesik nic nie będzie jadł aż do jutrzejszego zabiegu... :shake:[/quote] Bidulka:placz: Ucalowania w jego pucholka:loveu:
  24. [quote name='Moniś']łazi za mną, żebym sie z nim bawiła :evil_lol:[/quote] No to juz do zabawy:mad:
  25. [quote name='basiulka22tychy']slicznieee i przed :D i po heheh[/quote] Dzieki!! Na ciebie zawsze mozna liczyc:buzi:
×
×
  • Create New...