-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Dzien dobry Gosiu!! Dzisiaj tez bedzie takie ladne MAKRO? A Axelek?
-
Dzien dobry!! Wow, naprawde sliczne te obrazy:crazyeye::crazyeye: Naprawde jestem pod wrazeniem
-
Gospodarz juz jest:lol: Kapalam wczoraj Mikiego i juz nie miala sily wejsc na dogo:evil_lol::evil_lol: Potem zasnelam podczas ogladania wiadomosci ze swinia pod bluza i z Mikim na szyi:roll: Dopiero mama obudzila mnie na kolacje....... U nas dzionek sloneczny, ja jak zwykle na dogo, a Miki jak zwykle na oknie:lol::lol: Zaraz cosik wkleje:cool3:
-
[quote name='madziasto4'] jęzorek :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5193/pic016706vq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/429/pic016712yt.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ach...ten jezorek:loveu::loveu: Bardzo ladnie mu w tej fryzurce
-
[quote name='melinda:-)']a teraz Wam cos powiem mam na imię Marta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ten nick Melinda to powstał pod wpływem chwili jak cieszyłam sie z małej Meli:multi: :multi: :multi:[/quote] To dobrze, ze nam powiedzialas:evil_lol::evil_lol: A ile Gino ma miesiecy? I wiecej fotek poprosze:multi:
-
Hihi, ale z niego leniuszek:loveu: Szkoda, ze nie masz zdjec maluszkow:lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]My takze zyczymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki oraz czekamy na ogromną fotorelacje :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ja tez, ja tez!!
-
[quote name='melinda:-)']chciałam sie pochwalic ze wkoncu namówiłam chłopaka i melinda ma teraz brata do zabawy-kupilismy wczoraj psiaka....jest cudowny:loveu: :loveu: :loveu: ale niejest to szczeniaczek tylko jest w wieku melindy bedzie im razniej tzn jest starszy od niej o miesiac równy.... [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5139/tnhpim48988lc.jpg[/IMG][/quote] Wowo to super!! Gratuluje:multi::multi: Powiedz cos wiecej o nim, jak ma na imie?
-
Edytko gratuluje kolejnego domownika!! Wiecej fotek prosimy Mariolu prosze ucalowac mamusie i jej szkraby:loveu::loveu:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/953/img2750ps8fg.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Jejku jakie cudo!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ja chce szpilunie
-
A przy okazji napisze [SIZE=5][COLOR=Red]1000[/COLOR][/SIZE] poscika i swojego [SIZE=5][COLOR=Red]2400[/COLOR][/SIZE]:multi::multi: :laola::laola::popcorn::popcorn::popcorn::knajpa::popcorn::knajpa::drink1::drink1::beerchug::beerchug::cunao:
-
Dobra kochani ja juz musze leciec. Idziemy sobie troche pochasac do lasku;);) Mam nadzieje, ze zobaczymy sie wieczorem Usmieszek na dowidzenia:loveu::loveu: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2420/1002319b3ya.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]jak Ozzy rozdepcze to będzie miał [U]ranne[/U] pantofelki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] O nie!! Tak to ja sie nie bawie:mad::evil_lol::evil_lol: NAm sie kolderka tez przyda, albo dywanik do przedpokoju:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
No to papa!! A z NAfi to musialam sie pomylic:oops::oops: Chodzilo mi o chlopca No to podobnie zetniemy psiaki, tylko ze Miki ma dlugi ogonek i bedzie mial taki pioropusz:evil_lol::evil_lol: Zobaczymy jak to sie bedzie komponowac:roll: -
[quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]eeeeeeeeeeeee nie wiem jak mam się pozbyć tej czarnej plamy z tyłu coś sobie porzestawiałam i nie moge jej wywalic[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Magda MAŁO :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9393/img2753ps5hk.jpg[/IMG][/quote] Tak MALO!! Uwazam, ze takie ladne fotaski powinny byc pokazywane czesciej:cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad:[COLOR=RoyalBlue][I][B]oj chyba Ozzulka na Was spuszczę :angryy:ON ma wszystko na SWOIM MIEJSCU :eviltong:[/B][/I][/COLOR][/quote] My sie tam nie boimy, nie Daga?? MAmy swoje teriery:eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
Przerobeczka lepsza;) Rzeczywiscie jakos kwadratowo bylo:roll::roll: Mikiemu odrasta podobny kolorek jaki ma MAsterek. Jak bedzie sciety to wogle go nie poznam (teraz wlosy sa koloru bardzo jasnego srebra, prawie biel)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Madzia to ty jeszcze chodzisz:crazyeye:Stanowczo za niskie :shake:[/B][/I][/quote] Ano takie juz jest........:roll: Ale nie mam z tego powodu zadnych problemow, wiec to najwazniejsze.
-
[quote name='Alicjarydzewska'][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8923/img2711ps8nx.jpg[/IMG] [/quote] Jaka sliczna ta fotka!! Dominiko dlaczego tak malo fot?? :placz::placz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Jejku nareszcie do was wpadlam!!:multi::multi: Zaleglosci nadrobione, foty obejrzane. Nafi jest slodziutka, fajna kolezanka:cool3: A kiedy dokladnie lecicie na strzyzenie? Moze my tez sie umowimy na taki dzien i porownamy fryzurki:cool3::cool3: -
[quote name='PiotrekJ']Cześć Magda ;) ... Ja się napić przyszedłem :p ... :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/quote] Hihi........no zawsze musi byc jakis powod do picia:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][IMG]http://images1.fotosik.pl/34/53zh3jaq3hie0iwx.jpg[/IMG] [/quote] Kasiu ta przerobeczka jest naprawde fantastyczna!! Tenus jakby naprawde sie przegladal w tafli:loveu::loveu:
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY003.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY004.jpg[/IMG][/quote] Hihihii........a to co!!:crazyeye: Ktos tu ma kaca:evil_lol::evil_lol: Gratuluje zakupu nowego aparatu:multi: MAm nadzieje, ze przez to bedzie wiecej fotek:cool3:
-
W sumie to Miki byl kiedys obcinany na 0, ale juz nie pamietam jak to wygladalo z proporcjami:lol::lol: Musze poszukac zdjec na galerii
-
Jejku to juz [SIZE=4][COLOR=Red]100[/COLOR][/SIZE]? U mnie 34:evil_lol::evil_lol: (dlatego, ze mam inne ustawienia) No to trzeba to oblac:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::laola: Niedlugo [COLOR=Red]1000[/COLOR] poscik......