Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Dzien dobry Alu! Nareszcie do ciebie dotarlam:lol: Fotki z wycieczki super (szczegolnie te rodzinne:multi:)
  2. Czesc chlopaki!! A tu co tak pusto?:cool3:
  3. [quote name='evaxon']hehe piłeczka prawie taka duza jak Safi :multi: :cool3: [B] wszystkim dogo nie dzialalo wczoraj[/B]:mad:[/quote] Ooo.....w sumie dobrze:evil_lol::evil_lol: Nie mialam zaleglosci.....
  4. [quote name='melinda:-)']oto moja Melinda [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3272/tnk18bx.jpg[/IMG] a oto mój Ginus [IMG]http://img288.imageshack.us/img288/5558/tnk15uc.jpg[/IMG][/quote] Super potargance:loveu::loveu: Widac, ze sa szczesliwe
  5. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3306/20060504img99994807cj.jpg[/IMG] Teraz to wiadomo od czego Szpilka ma takie cos....:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/22/4nlbzhvep3pz6bkn.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Debe do "zobaczenia"!!:multi::multi:
  6. Czesc Madzia!!:multi: Co tak ciebie dawno nie bylo?:cool3:
  7. [quote name='Alka']Kurcze ,aż zazdroszczę ... działka, rowery , morze ... SUPER!!!:multi::multi::multi: ja od zeszłego roku wybieram się na przejażdżkę rowerem i jak do tej pory nie pojechałam...:cool3:[/QUOTE] A ja wyciagnelam mame sila:evil_lol::evil_lol: A tak sobie smacznie spala.....ale potem nawet mi dziekowala, ze ja zmusilam:lol: [quote name='Alka'] Madziu, dlaczego zmieniłaś tytuł galerii? Miałam już jakiś czas temu pytać co z tą myszką ?:cool1:[/quote] A tak jakos....Wszyscy mowia, ze to taka myszka mala jest, wiec pomyslamam, ze moze byc taka nazwa galerii. Ale jak sie nie podoba to moge zmienic:roll::lol:
  8. [quote name='nikusia']Hehe... No to mam małą łysą kulkę w domu :lol: :lol: Wieczorem postaram się fotki wstawić :D[/quote] A dlaczego wieczorem??:placz: Ja chce zobaczyc Ramiego TERAZ!!:mad::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Teklunia']czesc Magducha :lol: prosze mi tu szybko zdac sprawozdanie z wczoraj!!! :lol:[/quote] No wlasnie!:mad: Pewnie, tez tylko 2 bledy:evil_lol:
  10. [quote name='anetta']No no, tyle atrakcji dla Mikiego, ja mu sie nie dziwnei ze padl :diabloti: [B] Czy wycieczka rowerowa byla na dzialce?[/B]:lol::lol:[/quote] Nie nie byla na dzialce:evil_lol::evil_lol: Fotka miala tylko pokazac jak podrozujemy. Bylismy na jakiejs wsi i potem jechalysmy w kierunku morza i jeziora (Jamno), ale nie dotarlismy bo bylo za daleko. Nogi nam wychodzily z poopy:lol:
  11. Daga czekamy na relacje!:cool3: Znajac ciebie i tak wszystko poszlo jak trzeba, a nawet lepiej. Tak sobie myslalam o tobie w szkole po 10. W myslach bylam z toba i dziewczynami:lol:
  12. Czesc Kasia!! Widze, ze zaczynasz sie bawic w makro?:cool3: Nawet, nawet....... A Tenulek smiesznie siusia:evil_lol::evil_lol: Ucaluj go od nas!
  13. CZesc Gonia!! Wpadlam nareszcie do ciebie:cool3: Cieszysz sie?:evil_lol::evil_lol:
  14. Magda

    .:: A X E L ::.

    Gosiu no poprostu cudne te zdjecia sa:crazyeye: A to? [IMG]http://images4.fotosik.pl/24/2q2rntk5kfk7kivn.jpg[/IMG] Musze dokladnie obejrzec wszystki makro na stronie olympusa:cool3:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Dobranoc Madziu! :-) [B] Pamietaj, ze gościsz na mej tajemniczej liście [/B]:evil_lol:[/quote] Ach.....ta skleroza. Musze pomyslec o co chodzi z ta lista:roll: Witamy was bardzo slonecznie!!:multi: Pogoda jest cudna! Az nie chce sie siedziec w domu. Wczoraj mielismy tyle atrakcji, ze pozniej nie mialam juz sil siedziec na dogo:lol: Najpierw wybralismy sie na 2h na spacerek, a potem pojechalismy na kilka godzin na wycieczke rowerowa (oczywiscie Miki tez pojechal:cool3:). Siedzial grzecznie w swoim koszyczku i biegl okolo kilometra za rowerami polna sciezka:evil_lol: Byl taki zmeczony, ze po powrocie od razu polozyl sie spac (i spal do rana:crazyeye:). Moze dzisiaj tez sie gdzies wybierzemy (moze nad morze?:razz:). A tak podrozujemy (fotka z zeszlego roku, ale nic sie nie zmienilo oprocz wygladu dzialki:evil_lol:) [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2034/skanuj00018nz.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2907/skanuj00022is.jpg[/IMG] :lol::lol:
  16. My mamy podobnie.......:roll: Miki jak tylko spotka swoja kolezanka to wariuje na jej punkcie (ale tylko na jej, inne psy zostawia w spokoju). Ale my nie bedziemy robic nic w tym kierunku bo spotykaja sie raz na kilka miesiecy, a na dzialce sa rozdzieleni siatka.
  17. [quote name='nataliyka']No to czekam niecierpliwie na nowe foty Mikiego:cool3:[/quote] Obawiam sie, ze troche poczekacie:shake: Okazalo sie, ze wlasciciel nie odbiera, wiec trzeba bedzie jutro zadzwonic i zarezerwowac, a przesylka idzie okolo tygodnia... Narazie musze zbroic sie w cierpliwosc:mad: Czesc Gosia, Marlena, Madzia i Natalka(tak wnioskuje z nicku):multi::multi:
  18. [quote name='madziasto4']rzeczywiście :splat: [B][SIZE=1]musiała się uczepić[/SIZE][/B]:shake: :diabloti: [/quote] Ja z natury jestem upierdliwa:evil_lol: Czesc dziewczyny!! Piekny dzisiaj dzionek 22 stopnie, ale troche wieje... Bylismy na spacerku, a zaraz zabieram sie z kolezanka za robienie prezentacji na geografie;) Postaram sie wpasc wieczorkiem, po probie do biezmowania:p P.S nawet nie wiem czy aparacik zamowiony.....brat jeszcze spi:mad:
  19. [quote name='marlena924']My też dziś cały dzień na działeczce :razz: :razz: :cool3: Ale było faaajnieeeeee, Toffik nawet nową yorkową koleżankę poznał :razz: Pozdrawiam[/quote] To fajnie. Mam nadzieje, ze fotki masz?:cool3:
  20. [quote name='madziulka'][B][I][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/I][/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img456.imageshack.us/img456/412/tnp429010513xm.jpg[/IMG][/URL][/quote] Smieszny ma ten pyszczek:loveu: Ciekawe czy sie jeszcze wybarwi na zloto.Ile on juz ma?
  21. Witamy!! Mozemy sie przylaczyc? Ja tu pierwszy raz:oops: Cos mi sie zdaje, ze jestesmy w podobnym wieku:cool3:
  22. [quote name='basiulka22tychy'][I][B]Czesc Borys :)[/B][/I] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9981/czescb9me.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4241/couwas2ue.jpg[/IMG] [/quote] Prosze bardzo i york i westie i safineczka:loveu::loveu: Kocham te bialaski
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Dzieki za pocieszenie... :placz: :placz: :evil_lol:[/quote] Prosze bardzo. Zawsze do uslug:evil_lol::evil_lol: A pochwalisz sie co kupilas?
  24. [quote name='madziasto4']pa pa tylko nacykaj zdjęć :lol: miłego dnia :p[/quote] Przyklad (nie) czytania ze zrozumieniem:evil_lol::evil_lol: Co ja wczesniej mowilam? Prosze bardzo nawet Figusia po dluzszej nieobecnosci wie, ze sklep jest jeszcze zamkniety:eviltong: Jutro ma tata dzwonic do wlasciciela i zamowic aparat. [B]Goniu[/B] tak oszczedzajac to ty nigdy nie kupisz sobie tego aparatu:evil_lol::evil_lol: Wrocilismy wlasnie z dzialeczki:cool3: Bylo super! Blogie lenistwo z ciasteczkiem w reku i oczywiscie rzucanie kaczki dla Mikiego... Pies padl na loze, a ja szykuje sie do wanny. Wiecie, ze opalilam troche pysia??:lol: Pozdrowienia!!
  25. [quote name='g_o_n_i_a']To się nazywa uzależnienie...:evil_lol: Do czego te psy nas doprowadzają... :shake: :loveu:[/quote] No nie?:lol: Ja bym kupowala non stop smycze, obroze i zabawki:evil_lol: Witam bardzo slonecznie!!:Cool!::Cool!: Szybko szykujemy koszyczek i smigamy na dzialeczke. Miki juz spakowal swoja kaczke i czeka przy drzwiach. Postaram sie byc wieczorkiem o ile jeszcze bede miala sily:evil_lol: PAPA!!
×
×
  • Create New...