-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[SIZE=7][COLOR=Red]13 [SIZE=2][COLOR=Black]Debe wracaj!!! Teskno nam tu:placz:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
-
Wszystkiego najlepszego!!:multi::multi: Duza z niej panna
-
[quote name='basiulka22tychy']woww super fotka :):):)[/quote] Czesc Basiulka!! Milo, ze wpadlas:multi: Mam nadzieje, ze sa u ciebie jakies nowe fotki?:cool3:
-
Czesc Madzia!! Widze, ze czesto jezdzicie na dzialeczke?:cool3: Chyba blisko macie....... Masterek slicznie wyglada na tle tej zieleni i wsrod kffiatkow:loveu: Chyba uwielbia tam byc (zreszta tak jak Miki:evil_lol:) Czekamy, czekamy......
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga co tam u was?! Jak oczko Oskarka?:razz: Mam nadzieje, ze lepiej. Czekamy na jakies fotki, bo cos dlugo ciebie nie widac:roll: -
Czesc Monis!! Ojej.....wspolczuje:shake: Mam nadzieje, ze to nic powazniejszego i mama szybko wroci do formy. Trzymam kciuki!
-
Sliczna sunia:loveu::loveu: A ilu ma przyjaciol......:multi:
-
Dzisiaj wybieramy sie do weta:roll: Mikiemu polamal sie pazurek z boku lapki przy rdzeniu i bardzo krwawi... poboli przez chwilke, troche pokuleje i znowu jest dobrze. Wole nie ryzykowac i pomoc maluchowi:shake: Tak pomagalem pani w nauce:angryy: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4639/p51600168at.jpg[/IMG] Pokazuwalem jak bardzo jej wspolczuje [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6997/p51600144qs.jpg[/IMG] Ale caly czas mialem sie na bacznosci [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9169/p51600068lm.jpg[/IMG] Tak oto witam nieznajomego pukajacego do drzwi (patrz. ogon:evil_lol:) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6420/p51700174hc.jpg[/IMG] No i reszta fot z dzisiaj [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5078/p51700269os.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4889/l0ri.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6569/p51700351tr.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5109/k7te.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6889/p51700297vm.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2415/p51700270eh.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7637/p51700281rf.jpg[/IMG] :multi::multi:
-
[quote name='Teklunia']Magda,ale on jest aksamitny i lsniacy :loveu::loveu::loveu: I juz calkiem mu siersc odrosla po tym strzyzeniu...[/quote] Dziekujemy:oops: To prawda wlosy bardzo szybko mu rosna. Ewo, Alu dziekujemy. Zaraz postaram sie cos wkleic:cool3:
-
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6313/p51600028lu.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7089/p51600035ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9259/p51600046ij.jpg[/IMG] No to ja juz powoli zmykam do szkółki:multi: Do zobaczenia!
-
Lista yorków na forum - prosimy nie komentować!
Magda replied to marlena924's topic in Yorkshire terrier
[B]Imię:[/B] Miki [B]Płeć:[/B] pies [B]Właścicielka:[/B] Magdalena [B]Urodzony:[/B] 28 maja 2004r. [B]Jest ze mną od:[/B] 18 lipca 2004r. [B]Waga:[/B] 2,7kg [B]Inaczej nazywany:[/B] Majk, Majka, Majeczka, Żaba, Lalka [B]Ulubione zabawki:[/B] Gumowa kaczka, piłka z frędzlami, zamknięta butelka (najlepszy koreczek:lol:), moje pluszowe misie:evil_lol: [B]Co lubi:[/B] Zabawe, zabawe i jeszcze raz zabawe.... on moze tak bez konca:lol:; oczywiscie dzialka i dluugie spacerki z kolegami; gotowane jedzonko, swoje kabanosy i paseczki z kurczaka lub wołowiny [B]Nie lubi:[/B] jeść suchej karmy:diabloti: [B]Ogólnie:[/B] Mały rozrabiaka (zresztą od szczeniaka:loveu:), nic nie umknie jego uwadze, od kiedy nauczył się szczekać "mówi" nam co się dzieje za oknem:evil_lol:. [B]Fotki:[/B] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8803/p7010103hy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/9381/p7010087ek3.jpg[/IMG] -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/8538/tndscn47964cf.jpg[/IMG] [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Az nie wiem co napisac........ Madzia trzymam kciuki!:kciuki::kciuki::kciuki: [SIZE=1]Dzisiaj ja sie ucze historii na powtorzenie:angryy:[/SIZE] -
[quote name='madziasto4']O rety! Madzia ma wreszcie aparat :multi: :lol: Ucz się, ucz tej obsługi :cool3: i cykaj duuużo fot- trening czyni mistrza :evil_lol: :cool3: :cool3: :lol:[/quote] Ucze sie ucze.... Ufff.....udalo sie:cool3: Moj bialasek (przez ta lampe zrobil sie caly bialy:roll:) [IMG]http://img427.imageshack.us/img427/4748/p51500017yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/695/p51500023yl.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/1900/p51500038xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img427.imageshack.us/img427/2480/p51500048iq.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/9158/p51500052hj.jpg[/IMG] Dobranoc idziemy juz spac!! Jutro duzo pracy przed nami:shake:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1828/tndscn47571uu.jpg[/IMG] Ale sliczna fotka:loveu::loveu: A te zywe kolorki... -
[quote name='marlena924']Yeah! :multi: Aparat jest! :cool3: A foty super :razz: TAK TRZYMAĆ![/quote] Foty super bo z bliska:evil_lol: Jak narazie zwykle mi nie wychodza....
-
Cześć Kasiu! Widze, ze wybraliscie sie do lasku na spacerek:cool3: [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5900/p10501438kt.jpg[/IMG] Ale z niego agent:evil_lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a'] A ten co taki leniwy? :cool3:[/quote] Pancia sie uczyla obslugi, wiec musial przespac ten czas:lol: Zdjec Mikiego nie wkleje, bo sa albo za biale, albo za zolte:roll:, ale wkleje troche makro... [IMG]http://img321.imageshack.us/img321/8958/p51500018yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img321.imageshack.us/img321/3474/p51500054xe.jpg[/IMG] [IMG]http://img321.imageshack.us/img321/7007/p51500031la.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/3663/p51500045xq.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/9963/p51500064mj.jpg[/IMG] A i swinka sie znalazla;) [IMG]http://img321.imageshack.us/img321/7985/p51500072my.jpg[/IMG]
-
[quote name='Teklunia']hurra :multi::multi::multi: Magda, bardzo sie ciesze, ze aparat dotarl i dziala :multi: nie wiem z czego tu sie smiac bo zdjecia sa sliczne i Miki sliczniutki na nich jest :loveu: [B] teraz MUSISZ codziennie wstawiac jakas fotke malego[/B] :lol:[/quote] Postaram sie;) jak narazie to umiem tylko robic zdjecia (zwykle:evil_lol:) i je zapisywac na dysku......jak bede miala polska instrukcje w rekach to bedzie lepiej
-
Witajcie! Dlugo mnie nie bylo, bo caly czas probuje nawiazac kontakt z aparatem:lol: Wszystko doszlo, ale nie ma polskiej instrukcji:angryy: Dlatego musze czytac z kompa, bo jak narazie szkoda mi tuszu na 100:crazyeye: stron. Moje pierwsze zdjecia:lol: Prosze sie nie smiac. [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/7363/p10100016bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/2769/p10100026gu.jpg[/IMG] :roll::roll:
-
Czesc Moniczka!!:multi: Fajnie, ze sie odezwalas. Nie boj zaby, wszystko bedzie dobrze:p I pozdrow kochanego Nodulca (ja chce jego zdjecie!!!):mad:
-
[quote name='Gosiek']próbowałaś zrobić kiedyś zdjecie gwiazdki?[/quote] A niby czym?:evil_lol::evil_lol: Musialaby byc wielkosci ksiezyca. Dzien dobry!! Wstawac, szkoda dnia!:multi:
-
[quote name='Gosiek']proszę bardzo [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/65/hb2415ivzgsx3dv4.jpg[/IMG][/URL][/quote] A na niebie nie ma zadnej gwiazdki?:roll:
-
[quote name='Gosiek'] mam zdjecie księżyca sprzed 2 dni - chcecie?[/quote] Pewnie, ze tak!!
-
[quote name='Pysia']Do usług :diabloti: [SIZE=1][COLOR=white]Tylko nie wiem co Ala na to powie....[/COLOR][/SIZE][/quote] Nic nie powie............tylko napisze:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']Nie ma sie co smiac ;) Jak Ala z Ozulcem teraz na ulicy sie pokażą :roll: Wszystko sie wydało.... [I]:roflt: :roflt:[I]:roflt: :roflt:[/I] [I]:roflt: :roflt:[I]:roflt: :roflt:[/I] [/I] [/I][/quote] Jak ja was dziewczyny uwielbiam:multi: Tyle smiechu.....
- 78403 replies