-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Teklunia']wiesz Magda, ja z piwa tez najbardziej lubi...tymbarka ;) umilowanie do piwa skonczylo sie u mnie razem z liceum ;) teraz pijam winko i martini...mniam :)[/quote] A ja sama sie sobie dziwie, ze nie uleglam presji rowiesnikow i nie pijam alkoholu:lol::evil_lol: mnie to nie kreci.... Ale przyznam, ze smakuje mi Karmi
- 78403 replies
-
[quote name='Nadia86']Ty z 3 pietra a co ja mam powiedziec jak na 9 mieszkam??;( [B]ale sciagalas gazety gdy wychodzilas?? czy nie??[/B][/quote] Ja nie uzywalam gazet tylko kuwety. Dalej stala sobie w przedpokoju, ale konkretnie to uczylam zalatwiania sie na dworze. Po miesiacu nauki ustalilam godziny: - wstawalam o 7, wiec tylko zalozylam spodnie na pizame i szybko na trawe. Nie pozwolilam wstac psu z lozka, zeby go nie kusilo do zrobienia siku na podlodze:evil_lol: (Musialo to smiesznie wygladac jak kazalam Mikiemu siedziec w miejscu i caly czas go obserwujac, ubieralam sie...), - pozniej godzina 12, 15, 19, 23 (oczywiscie zdarzaly sie wpadki pomiedzy spacerami, ale stopniowo bylo ich coraz mniej...), W koncu Miki zrozumial, ze musi poczekac na wyjscie i trzymal mocz. Kiedy juz sie kontrolowal zmniejszylam ilosc spacerow do 7, 12, 17, 22 i tak caly czas, az w koncu pozostalam przy 3 razach (7, 15, 20 w dni powszednie i 10, 15, 20 w wekendy:lol:)
-
[quote name='nataliyka']O jaki słodki nosek:loveu:[/quote] Oo...witamy!! Milo, ze wpadlas:multi: Zapraszamy czesciej Ciebie i mala terrorystke:evil_lol:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='limonka_']ok juz za momencik Ci wysle jakies i jak bedziesz miala chwilke to bylabym bardzo wdzieczna ;) bo ja taka guła jestem ;)[/quote] Nie ma sprawy;) Na necie jestem jeszcze do 21 i znikam, wiec moge je teraz wstawic -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='limonka_']dzieki Madziu ;) zdjecia juz sa przeniesione na komputerek tylko gorzej ze wstawieniem ich tutaj ;) mam nadzieje ze kiedys mi sie uda ;) a jak bedziesz miala chwilke to ja bardzo chetnie skorzystam z pomocy, bo jak narazie przestudiowalam wszystkie stronki typu "jak wstawic zdjecia" .. no i nic :( az wstyd :P[/quote] Mozesz przeslac zdjecia na mojego emaila: [email][email protected][/email] ;) A ja postaram sie je wstawic jak najszybciej -
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3048/pic030986ld.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Zmokla kura, zmokla kura!!:eviltong::eviltong:
-
[quote name='marlena924']Hejka :) [B]Widzę, że spodobało Ci się robienie fotek nowym aparatem [/B]:cool3: :lol: No i udaje się, super foty :multi: A Miki jakie już długie kudełki ma :crazyeye: A niedawno co był u fryzjera :evil_lol:[/quote] A no sie spodobalo.......:p Szczegolnie robienie fot z bliska: Poznajecie czyje to oczy?:lol: [IMG]http://img288.imageshack.us/img288/8775/p51700335jy.jpg[/IMG] [IMG]http://img288.imageshack.us/img288/7013/p51700280ah.jpg[/IMG] No i takie: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5268/p51700257st.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3365/p51700262hh.jpg[/IMG]
-
[quote name='olcha'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/67/87403663917443b1.jpg[/IMG] co jest? :niewiem:[/quote] A co ma byc?:evil_lol: Ale mina....... A to zdjecie jest boskie!! [IMG]http://images1.fotosik.pl/67/bsonqhghxjule7ee.jpg[/IMG]
-
[quote name='Gosiek']punktowy pomiar swiatła ( na obiekt)[/quote] Ooo.....dobre, ale jak narazie nie dla takiego laika jak ja:evil_lol:
-
Ja, wychodzac z domu zamykalam wszystkie pokoje (pies mial do dyspozycji tylko kuchnie i przedpokoj). Minal miesiac i juz nie sikal kiedy zostawal sam...:roll: Ale tez latalam po kilkanascie razy w ciagu dnia i to z 3 pietra. A poza tym mala nie robi tego specjalnie:shake: Ona jeszcze nie zalapala o co w tym wszystkim chodzi.
-
Wrocilismy juz od weta i okazalo sie, ze Miki polamal sobie paznokcia na jego calej dlugosci:shake: Pazurek zostal wyciety i jest zalozony opatrunek. Jak narazie wszystko OK. Do wesela sie zagoi:evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] madziu mnie jeszcze tylko polski został, własnie siedze, dlatego znowu mnie tak mało na dogo :placz:[/quote] Pfff......co to dla ciebie:eviltong: Raz, dwa i WOLNE!! -
[quote name='Nadia86']jak ja nauczyc ze wolno na polku a w domciu ew tylko na gazete( a w konsekwencji kiedys chcialabym tez tej gazety sie pozbyc) Jak ja nauczyc??ocet to ona zlizuje i dalej sika w to samo miejsce....POMOCY[/quote] Jak zaczelas ja uczyc zalatwiania swoich potrzeb na polku to staraj sie jak najrzadziej korzystac z gazet. Oczywiscie niech beda jeszcze rozlozone w razie czego... Wychodzisz po posilkach, zabawie i spaniu i NAGRADZASZ!! OD takiego malucha nie mozesz jeszcze wymagac, ze nauczy sie w ciagu tygodnia. To jeszcze jest psie dziecko i trudna nauka przed nia:p Liczy sie twoja konsekwencja.
-
A ja pije...............TYMBARKA jablkowego:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/67/2a665e7baf104cc8.jpg[/IMG] A mnie sie podoba taka fotka. Gosiu jak mozna zrobic takie cos, tzn. zeby fotografowany obiekt byl ostry, a reszta w tle tak ladnie rozmazana?:razz:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Magda replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img447.imageshack.us/img447/5945/tndscn48933bg.jpg[/IMG][/quote] A co by bylo gdyby Ben zobaczyl wiewiorke?:evil_lol::evil_lol: Kasia zrobilaby piruet -
[quote name='Nadia86']w jakim wieku zmniejszyc porcje jedzeiana 2 i w jakich godzinach wtedy podawac??[/quote] Mozna przyjac tak: - do wieku 4 miesięcy - 5 posiłków dziennie, - do wieku 6 miesięcy - 3 posiłki dziennie, - do wieku 12 miesięcy - 2 posiłki dziennie, - od 13 miesięcy - 1 posiłek dziennie Moim zdaniem taki podzial jest bardzo dobry. Oczywiscie duzo osob pozostaje z 2 posilkami (rano i wieczorem), wiec zalezy to od wlasciciela. My mielismy podobny przelom w jedzeniu (tzn. w niejedzeniu:lol:) Na poczatku sucha karma OK, ale potem kolega zaczal poznawac inne smaki min. miesa. Podawalam mu rano sucha karme, a okolo godz. 17 dostawal miesko z ryzem i marchewka. Po kilku tygodniach czekal tylko na gotowane, a sucha stala nieraz przez caly dzien:roll: Od pewnego czasu dostaje regularnie posilki o 16 (raz kielbaska, piers z kurczaka, watrobka itd.), ale lubi sobie podjadac sucha karme szczegolnie po porannym spacerze:cool3: I teraz nie mamy problemow z posilkami (ale Miki ma juz prawie 2 latka)
-
[quote name='Gosiek'][quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images2.fotosik.pl/67/2661025da148aba7.jpg[/IMG] Ale go wymęczyłaś,że ten jęzorek zwisa do gory:lol:[/quote] hihihih Ozzy bada czy deszczyk nie spadnie przypadkiem ;)[/quote] I co tam ciekawego wybadal? Sprawdzilo sie?:cool3: Alu to bedziesz siedziala dniami i nocami na dogo podczas wakacji:crazyeye: chyba, ze sie gdzies wybierasz?:cool3:
- 78403 replies
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Kasia, Madzia ile wy tych fot narobilyscie!!:crazyeye: A przez te kolory to cala galeria zrobila sie zielona:evil_lol: Madzia to jeszcze tylki polski, tak? -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote][B] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2774/im0003796xv.jpg[/IMG] [/B][/quote] Ojej jakie zapachy, az polozyla uszy:lol: -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Czesc Limonka!! Fajnie, ze sie zalogowalas:cool3: Mozemy pomoc we wstawianiu fotek (jak cos to daj znac;)) -
Dzien dobry!! A tutaj co takie pustki? Ja myslalam, ze bede miala kilka stron do nadrobienia...:lol: Sliczna Tuffikowa fotka:loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Teklunia']Gosia i jak poszlo? bo kciuki mocno sciskalam :)[/quote] No wlasnie......laczylam sie z toba w bolu, bo ja tez pisalam sprawdzian z matmy na zaliczenie na 5 na koniec i co?........doopa!:angryy: Dala takie zadania, ze nikt nie potrafil zrobic. Jutro jeszcze 2 sprawdziany z biologi i histy:shake: Ja chce weekend!! -
Ale macie super wycieczki:multi: Tez bylam w Gniewie i musze powiedziec, ze bardzo mi sie tam podobalo (w tym samym czasie byla tam jakas kolonia Harry'ego Pottera i biegalo pelno czarnoksieżnikow z kapeluszami:evil_lol:) Wszystkiego najlepszego dla malego wandala:loveu:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[B][COLOR=Orange]Caluski dla kochanych solenizantow!! Rosnijcie zdrowo![/COLOR][/B]:multi::multi: