-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='fidelek2']Nie bój żaby Madzia :p Ja jestem typ leniwca i wygodnictwa, lubie mieć spokój i czas dla siebie więc na pewno narzekać nie będę![/quote] Jasne:eviltong: Przytoczę Twoje słowa jak się spotkamy na dogo za 50 lat:evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jak mozna nie kciec jak takie udane wychodza?[/quote] Właśnie! Na starość to będziesz narzekać, że za mało i się więcej nie chciało:eviltong: Ale mi sie rymło
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Dzień dobry Madzu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Tak sie już od wczoraj do Was wybierałam i wkońcu dotrłam....bidulek w tej skarpetce wyglada :loveu: oby było lepeij [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Oglądajac foteczki nowej posiadłości otwierałam szeroko oczeta...przyznaje ze domek jest piekny a efek końcowy bedzie powalajacy :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Miłego dzionka wam życze:calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Hej Kasiu! Nareszcie przybyłaś pokonując wszelkie trudności. No aż Cię wyściskam :calus: Bardzo nam miło:loveu: Efekt końcowy nie będzie od razu. Trochę pieniążków trzeba zostawić na wszelki wypadek [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/4771/tnp8290049kt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/9195/tnp8290051wh8.jpg[/IMG] Postanowiłam ułatwić sobie życie i hurtowo zmniejszam zdjęcia, ale co raz bardziej denerwuje mnie ich jakość.... te piksele wyglądają tak.....strasznie!:angryy:
-
[quote name='MAREA SHAPIRO']dziendobry :cool3: co na sniadanie?:lol: zastanawialam sie ... jak Miki szczeka...moze jakis film?[/quote] Hej! Śniadania jeszcze nie było:lol: Zaraz lecę do sklepu po bułeczki. Potem miodzik i herbatka:loveu: Ostatnio nie mam weny do kręcenia filmów i aktor też jakiś takie niemrawy... Przez tą łapę się trochę ogranicza. Krówkowa masakra:diabloti: [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4468/tnp8290043ac4.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6986/tnp8290045zy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9728/tnp8290046mu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7803/tnp8290047wn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/3820/tnp8290048rx9.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']świetny domek mój wujek też ma budowę, wiem jak to jest na takim pobojowisku i jak ciężka to praca :shake: chociażby malowanie czy skrobanie...[/quote] Dzięki! Niestety... Jak na razie to malowanie jest dla mnie udręką:cool1: [quote name='Helga_psiaki']śliczny domek się szykuje :) Ja sie Magda nie dziwię, że Ty ciągle taka zapracowana....:shake:[/quote] :lol: We wrześniu to będzie dopiero zapracowanie jak przyjdzie szkoła! I chyba na miesiąc się pożegnamy (albo i więcej), bo nie wiem czy tam będę mieć od razu internet:-( [quote name='Aga76']Madzia, normalnie rewelacja! Bardzo mi się podoba Wasz nowy dom! Gratuluję [/quote] Dziękuję:loveu: Miło mi [quote name='Agata_B']Witamy Magdę i Mikiego Ale piękny dom :loveu: Miki będzie sobie mógł biegać po zielonej trawce :) Ps. A teraz mieszkacie w domku jednorodzinnym czy bloku?[/quote] Z tego to się chyba najbardziej cieszymy, że Miki będzie mógł biegać po terenie przez cały dzień. I tak będzie musiał być nadzorowany, bo w okolicy został już jeden york skradziony:angryy: Teraz mieszkamy w bloku 15 minut drogi od domu:p [quote name='MAREA SHAPIRO']pod koniec wrzesnia? to super! nie mozemy sie doczekac nowych slicznych fotek juz...na wolnosci! slicznie w srodku.. ahh wlasny domeczek nie ma nic lepszego na tej ziemi... no moze jeszcze wlasny samochod hihi tez dobra rzecz...:eviltong:[/quote] Będą na pewno;) Rodzice marzyli o tym przez całe życie. Wreszcie spełnią swoje marzenia i w końcu zamieszkają na swoim. O samochodzie to ja zeszczę muszę dłuuugo pomarzyć:cool3: [quote name='Pegaza']Witaj Madzia:p wchodze i co ja widze sliczny domeczek już widze ten teren koszony przez Madzie kosiarką nie to co Nane się obija na swoim i czeka aż ją ktos wyręczy a się spytam daleko się wyprowadzacie od miejsca aktualnego zamieszkania? aa Madzia na taki teren to większy pies by się przydał... albo stadko yorków:eviltong:[/quote] No BA! Pewnie, że ja będę kosić. Zdobyłam już doświadczenie na działce, więc tata to wykorzysta:evil_lol: Ostatnio liczyłam i to będzie jakieś 15 minut drogi (w km nie liczyłam:lol:) cho cho... Już mama zdążyła mi to wybić z głowy:diabloti: Jej dobrym argumentem jest to, że nie zabiorę całego stada na studia Jak ja nie lubię mocnych argumentów!!!:placz: [quote name='Yorkie']Cześć Madziu! Oby pazurek Mikusia szybko się goił :calus: Mam nadzieję, że obędzie się bez wyrywania. Domek super :multi: My mieliśmy mieć taki kolor naszego, ale teraz prawie wszystkie takie są i rodzice chcą inny Tylko, że jeszcze długa droga przed nami, teraz budują poddasze. Powiedziałam sobie, że już więcej nie chcę mieć pokoju z pochyłą ścianą W obecnym taką mam i nic nie można tam ustawić, jedynie łóżko, a i tak czasami zdarza się, że wyrżnę w nią głową. Teraz to będziesz mogła dokupić sobie drugiego yorka, podwórko jest, własny domek też ;) Czego chcieć więcej? Śliczny :loveu: Nasz wygląda tak (tylko, że teraz już jest I piętro i poddasze): [URL]http://img175.imageshack.us/img175/4636/img2506fr7.jpg[/URL][/quote] Pazurek dalej tak samo. Obawiam się, że jednak nic z tego nie będzie...:shake: U mnie na osiedlu góruje kolor biały i żółty, więc postanowiliśmy pomalować na kolor bardziej piaskowy, którego jeszcze nikt nie ma. Jest tyle odcieni elewacji, że można powiedzieć każdy jest niepowtarzalny;) Ja na szczęście mam duży pokój i skos nie jest za bardzo pochyły, ale już wiem, że nie raz przyłożę głową:eviltong: Patrz argument mamy:cool1: Oj to rzeczywiście daleka droga przed Wami. Ja nie chcę wracać do tamtego czasu... to było takie odległe...brrrr.... [quote name='Aga76']Cze Mod :loveu: pokaż fotę żywnościową na śniadanie [/quote] Nie mam... Miki sprawił mi psikusa i nasikał pod drzwiami. Mówiłam, żeby dłużej siedział na dworze! Ale nie! Padało i nawet nie mogłam go ciągnąć przez tą łapę:mad:
-
piesek juz niepotrzebny - trzeba sie go pozbyc
Magda replied to julita104's topic in Wszystko o psach
[quote name='natalia8310']nienawidze takich bab!!! dziecko przychodzi i psiak juz pszeszkadza!! nawciskałam im tam na pw co i nich mysle, pewnie mi konto zablokuja na amen ale warto było:) niech wiedzą jakie są beznadziejne!:p[/quote] Rzeczywiście tylko pogratulować:shake: Wstyd! -
Biedny Masterek dostał łapą do Torka i już się uspokoił:evil_lol: Toro rządzi z tym ringo
-
Witamy Aviego i jego panią w piątkowy poranek:multi:
-
Kasiu Mati wygląda ślicznie z grzyweczką:loveu: Ma taki gruby włos i sterczy sobie. Chyba już wszyscy Tobie mówili, że do pyszczka mu z nią:p
-
Spójrzcie na ta aukcję:angryy: [URL]http://www.allegro.pl/item228835483_slodka_miniaturka_york_shire_terier_.html[/URL] "[SIZE=5]książki opisują rasę yorków jako psy zabawki iż można z nimi zrobić prawie wszystko a one się nie sprzeciwstawią" [SIZE=2]I kolejna [URL="http://www.allegro.pl/item229670999_york_yorkshire_terrier_sprzedam_psa_1_5_rocznego.html"]tutaj[/URL] Czyżby się znudził, albo nie daje miotów, a może za duży do krycia skoro wiele psów waży do 1,3kg:angryy: [/SIZE] [/SIZE]
-
[quote name='PositiveThought']przejrzyj sobie pare stron do tyłu u mnie w galeryji.[/quote] WOW! Atka znalazłam! Chorzy ludzie, ale trzeba przyznać, że do pyszczka mu w kagańcu:evil_lol: Ja jakbym spotkała Ciebie z Siusiakiem to chyba spadłabym z siedzenia.....
-
Kurka jakaś inna jest na zdjęciach:roll: Na prawdę!
-
Smutno i tak pusto:-(
-
Ja tam z Tobą problemów nie mam, ale kto od Ciebie jest na tej fotce?:roll: [URL]http://images13.fotosik.pl/60/b0158244b47790c3.jpg[/URL]
-
[quote name='PositiveThought']MADZIA! łączmy się w bólu :placz: jestem głupia, głupia, głupia! na moje oko to teraz z 3 miesiące :placz: DO DOGOMANIAKÓW: nigdy nie obcinajcie kucorka, jeśli Wasz yorkuś już ją miał :placz:[/quote] Łączę się!:placz::placz: Miki ma za delikatny włos i nie układa sie tak jak u danani... Zresztą ja go lubię z kiteczką:loveu: Atka akcja: Zapuszczamy grzywy:ylsuper: [quote name='madziasto4']Madzia, Atka, już widzę oczyma wyobraźni jak Anusia mówi 'A nie mówiłam?...:lol:[/quote] Ciiiii!:mad:
-
Ciemu? Bom nie w temacie:roll:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Sis już!! Szybciej leć!:multi::multi: Już się nie mogę doczekać:loveu: -
Hej! My też witamy pochmurno:evil_lol: Ciekawe... nie? Pff..2 foty! Ja całą sesje dzisiaj wkleiłam, a Ty!:cool1:
-
No jakie cuda! Piękne zdjęcia!:loveu::loveu: Miki zakochał się po raz drugi.... Ale sen:shake: Nie lubiam takich, bo zawsze budze się, a serce bije jakby chciało zaraz wyskoczyć
-
[quote name='Pegaza']Cze Kasiu:p podoba mi się ta fryzurka Matiego, ta grzywka:loveu: on ma gęsty włos więc się fajnie [B]układa mojej by to :shake: pasowało[/B] [URL="http://images13.fotosik.pl/58/01634584dbebc5d5med.jpg"][/URL][/quote] Tez zaczynam dochodzić do tego wniosku... Chyba jednak zapuszczę mu czuprynę:cool1: Kasiu co Ty mu robisz, że Mati ma taki jęzor długi?:crazyeye: Hihi...Mikiemu to się zawsze tak zawija jak dyszy
-
[quote name='madziasto4']Oj znam to, znaaam:shake: Przygotuj się, że Aris straci na wadze:diabloti:[/quote] A ja nie znam, bo Miki nie ma fiku - miku trele morele na suczki z cieczką:megagrin: Czy to jest nienormalne?:stupid: Może powinnam iść z nim do weta? Albo lepiej do psycholożki? [quote name='Yorkie'] Za jakieś 2 lata :razz: [/quote] Wow! To odległe czasy:cool1: Śliczny śpiochający Arisek:loveu:
-
Kupcie Torkowi kaganiec:evil_lol: Jak Ty to wytrzymujesz, Madźka, no jak?!
-
Kasiu teraz to masz wesoło w domku. Nie dość, że Fidelek daje w kość z tym nie jedzeniem to jeszcze Łukaszek postanowił budzić w nocy:lol: A może drugiego bobaska?:evil_lol: PA!
-
No proszę jakie tu plany:diabloti: To fajnie, że w pracy dobrze. Będziesz miała teraz roślinki i nowe hobby:p Czekam na fotki
-
Hej dziewcyny:p Capri panna obrażalska. Też mi śmignęło przez myśl, że to może być cieczka:lol: