-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Ale dziwne. Pierwsze słyszę, że taki kamień może powodować takie dolegliwości:roll: Trzymamy łapki za powrót do zdrowia! To kiedy wpadasz do Koszalinka? [QUOTE]kamień też winien popsutej pralce, niedobrej wodzie w czajniku[u mnie to strasznie twarda woda w kranie] i wybitej szybie. a w epoce którejśtam to najlepsze narzędzie było.[/QUOTE] Hahahahahahaha!
-
Hej Madzia! Ale miałaś przygody:cool1: Chyba każdego z nas spotyka coś podobnego.... [quote name='Anusia & Alutka'] Ja dzisiaj szlam z Alutka i szlo trzech chlopakow ot po 25 lat i jeden mowi: to chyba szczur, a drugi nieee to kot. Powiedzialam mu SAM JESTES SZCZUR :obrazic: Zamkli sie.[/QUOTE] HA! Ja tez tak odpowiedziałam jednej babce jak byłam w Kołobrzegu! Usłyszała i tylko się oburzyła:diabloti: Mmm... obiadek. My z chińskich rzeczy jemy tylko ryż z gotowanymi na patelni warzywami:lol: Twoja goopia doopa słodka z tym ringiem:loveu: Miki ma takie same tylko pomarańczowe i jakoś nie jest zainteresowany... On woli pluszaki i kaczkę:diabloti:
-
[quote name='PositiveThought']Madzia, u nas jest jeden yorkuś z włoskami do ziemi i bez kitki, słodko wygląda.... no ale on ma wygolony grzbiecik, włoski tak na oko 3 cm. [B] ja rozpaczam za moim kucorkiem [/B]:placz:[/quote] Ja chyba też :placz: BE co myśmy zrobiły!
-
Jak już będzie skończony to Wam pokażę (najwcześniej pod koniec września). Denerwuje mnie to, że ten czas tak wolno leci:shake: Ok my idziemy na jakiś spacerek, a wieczorkiem wpadniemy do Was;) Pzdr!
-
[quote name='fidelek2']Wiemy, ze pracujesz! Ciężko ale owocnie - przecie to widać na fotkach! ;)[/quote] [quote name='nane'][CENTER]:turn-l::turn-l::turn-l: [FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Chyba tylko zdjęcia robi[/COLOR] :evil_lol:[/FONT] [/CENTER] [/quote] Bardzo śmieszne:eviltong: Wiesz ile to zajęcia wymaga skoncentrowania?:diabloti: Na razie czyszczę fugi na tarasie, a potem malowanie całego dołu i klatki schodowej:mdleje: [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Śliczny domek ;-) [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Magda ale jakieś balustrady chyba zrobicie :cool3:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=Magenta] co by Mikuś sie nie uszkodził :-([/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dzię - ku - je - my! Schody będą robione w połowie września, razem z balustradą. Na razie Miki chodzi przy ścianie
-
kuchnia od salonu [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3350/tnp8220013lr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3201/tnp8290052lq4.jpg[/IMG] salon od kuchni [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2269/tnp8290055tp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8953/tnp8290059io5.jpg[/IMG] wnęka na lodówkę i obok wyjście na korytarz [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6442/tnp8290058do2.jpg[/IMG] KONIEC uff...:lol:
-
Widok z półpiętra na dół [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4602/tnp8290074as1.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7128/tnp8290075zw0.jpg[/IMG] schody i kominek [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5809/tnp8290060yi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5016/tnp8220012aa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6582/tnp8290054uc1.jpg[/IMG]
-
[quote name='fidelek2']To dużo czasu Wam nie zostało na dokończenie....[/quote] [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Magda zakasa rękawy i dadzą radę :cool3:[/COLOR][/FONT][/QUOTE] Hihi... Tak to bywa. Mieliśmy już mieszkać, ale terminy się poprzesuwały i będziemy musieli się wprowadzić później. Na początku to będzie szok, bo kuchni jeszcze nie będzie, ale damy radę. Teraz to już pójdzie szybciej. W poniedziałek przychodzi pan od podłogi w salonie, kominek będzie już skończony itd.;) I żeby nie było ja też pracuje:mad:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Oj nie wiem czy Mikiemu się kolor spodoba :shake: [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jakiś taki mało męski :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] To jest wszystko obmyślone. Na razie wygląda jak pokój ekhm... ale na końcu będzie inny efekt:diabloti: Tak będą wyglądać łazienki (większa u góry i mniejsza na dole) ta u góry [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/4603/tnp8220034hs5.jpg[/IMG] wejście do domu [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3323/tnp8290066zy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7695/tnp8290065py2.jpg[/IMG] zdjęcie podłogi w kuchni i wejściu (robione z gabinetu) [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8986/tnp8290064dc1.jpg[/IMG] i ze spiżarni [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9905/tnp8290063tn9.jpg[/IMG] [quote name='MAREA SHAPIRO']ciacho w DECHE! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Miki pan na wlosciach:smile: sliczny domeczek! Miki pewno sie nie moze juz doczekac kiedy sliczna trawka bedzie w ogrodku... a pancia razem z Mikim na lezakach beda truskawki wcinac...znaczy sie ciacho truskawkowe...:smile::smile::smile:[/QUOTE] Hihi... kiedy to będzie. Najwcześniej taki widok w marcu (w zimę to raczej nie posiedzę:evil_lol:)
-
Widok z półpiętra [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3541/tnp8220024tc4.jpg[/IMG] sypialnia rodziców [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2630/tnp8220030rk5.jpg[/IMG] widok na garderobę, po lewej wejście do pokoju [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/9294/tnp8220031be1.jpg[/IMG] korytarz, po prawej łazienka [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9991/tnp8220033hz7.jpg[/IMG] i belka [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/9382/tnp8290069md8.jpg[/IMG] [quote name='fidelek2'] Na kiedy planujecie przeprowadzkę do nowej rezydencji?[/QUOTE] Musimy się wyprowadzić z mieszkania do 30 września.
-
[quote name='nane']\ [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Magda chce być modna :eviltong: :evil_lol: no dawaj ten pokój :cool3: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Nie popyndzaj:eviltong: Mój pokoik (poprawka nasz):lol: od razu mówię, że kolory na zdjęciu są zakłamane... inaczej wyglądają w rzeczywistości [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4571/tnp8220028wh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6343/tnp8290070la3.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2760/tnp8290071yl4.jpg[/IMG]
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]do tego żeby woda uciekała z rynny :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Właśnie:p Mogłaby być zwykła rynna, ale estetyczniej wyglądają takie łańcuchy przytwierdzone do ziemi. Nie rzucają się w oczy
-
Mamy małe problemy z wydobyciem koloru klinkieru:cool1:, więc trzeba go szorować [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6128/tnp8290076fl7.jpg[/IMG] Powinien wyglądać tak jak po prawej stronie [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3995/tnp8290061lm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4772/tnp8290062lb9.jpg[/IMG] CDN
-
Spokojnie. Wszystko w swoim czasie:eviltong:
-
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B] ze zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Taaa...jasne:eviltong: [quote name='madziasto4']Nooo, dawaj Madzia tę posiadłość noo :grins:[/quote] No już! Wybierałam zdjęcia:p Z zewnątrz (szkoda, że pogoda taka sobie była), zamiast tych szarych rur z boku będą wisiały łańcuchy [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5785/tnp8220004ws5.jpg[/IMG] z daleka [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8525/tnp8220005tb5.jpg[/IMG] i tył [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4812/tnp8220006cn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5659/tnp8220007vx6.jpg[/IMG] jeszcze raz przód [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3451/tnp8290068eh4.jpg[/IMG]
-
[quote name='fidelek2'][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20shock/drool.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20shock/drool.gif[/IMG] się zaśliniłam na widok takich pysznosci. O tak, pokaż więcej posiadłosci![/quote] Momento seniorita:p [quote name='PositiveThought']biedactwo malutkie :calus:[/quote] Jakie tam biedactwo! Jak był u weta to zapomniał, że jest kontuzjowany i bawił się z kolegą yorkiem:cool1: Taki krętacz [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]ale pyszne ciasto :loveu::p:p[/B][/COLOR][/quote] Skąd wiesz?:evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']Bidulek :glaszcze: A gdzie on sobie naderwał tego pazurka, tzn w jakich okolicznościach?:-([/quote] Na spacerze. Wszedł w trawę i jak z niej wyszedł to już z łapą w górze. Nic nie pisnął. Na początku myślałam, że może coś mu się wplątało we włosy i dlatego tak idzie, ale jak podniosłam łapkę to już kapała krew. Szybko do domu i do dezynfekcji. Przeczekałam weekend, ale bez zmian i dalej już znasz:p [quote name='Aga76']Madzia pokażesz więcej posiadłości? To co zobaczyłam już mi się bardzo podoba! Mikuś słoneczko :loveu:[/quote] Oczywiście. Jak chcesz;) Coś konkretnego mam pokazać?
-
[quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M9.gif[/IMG] Na offie trochę ugryzłam i tu też spróbuję, muszę sprawdzić czy aby na pewno jest tak samo dobre...[/quote] Chyba to samo:evil_lol:
-
I na swojej nowej posiadłości:eviltong: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/521/p8290081aj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5083/tnp8290080hj3.jpg[/IMG] Na razie tyle
-
Miki pierwszego dnia..... taka bida:-( [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1359/tnp8240038vi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8601/tnp8290039hx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6242/tnp8220001kl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/833/tnp8220002nr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1654/p8290050fb1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aga76']Mod wracaj na etat i to już! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36142.gif[/IMG][/quote] Już jestem:eviltong: Ciacho ze śliwkami [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1706/tnp8290040lc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1116/tnp8290041mw8.jpg[/IMG]
-
[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]tYLKO NIE WKLEJAJ FOTEK CIASTA, BO JESTEM NA DIECIE... a PRZY MIKIM JUZ TRUDNO SIE OPANOWAC , A MIKI I CIASTO -NIEMOZLIWE..[/FONT][/SIZE][/quote] Dobra. Nie zrobię Tobie tego:diabloti: [quote name='MAREA SHAPIRO']:lol: :lol: ojej mamy nadzieje ze pazurka nie trzeba wyrywac:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :placz: i oni tak na "zywca" beda rwac tego pazurka? matko:placz: piatek + wyplata = splukana w poniedzialek:lol: pewno ze wklei foty ciasta...chce nas wykonczyc!:lol: :lol: :lol: zapraszamy do nas![/quote] No ja też mam taką nadzieję. Na razie się goi i jest lepiej. Wierzę, że obejdzie się bez ponownej wizyty u weta;) Wypłatę jeszcze mam. To co wydałam odda mi mama, bo to głównie za moje pieniądze robiłam jej zakupy:eviltong: Takie układy hihi [quote name='Kasia_zg'][CENTER] [I][COLOR=navy]Witam :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ojejciu jejcju to nieciekawie z tym pazurkiem Mikusia mamy nadzieje ze ta 6-dniwa kuracja poskutkuje i bedzie wszystko dobrze...Zdrowiej Mikusiu :):iloveyou:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Pozdrawiamy Was cieplusio:calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] My też mamy taką nadzieję. Dziękujemy:loveu: [quote name='PositiveThought']cześć Madziu, i gdzie te fotki? :p a wyrywanie pazurka znamy, niestety... głupi jaś, że głupi jaś to kroplówka i wpółprzytomny pies. trzymam kciuki![/quote] Już się ładują:razz: Weź mnie nie strasz! Ty wstrętna babo:x [quote name='Helga_psiaki']Cześć Madzia Biedny Mikuś, oby kuracja tabletkowo - maściowa pomogła:placz::placz: Czekam na fotki:cool3:[/quote] [quote name='fidelek2']Cze Modzie! :grins: Jak Mikuś i jego pazur? Lepiej? Wypłate już wydałaś...? ;)[/quote] Hej! Wszystko jest na razie na dobrej drodze, choć od czasu do czasu pobolewa go ta łapka. Chodzi dzielnie w skarpecie:p CDN
-
Marta, ale co Ciebie tak zdziwiło? Przecież jeździsz czarnym BMW, nosisz złote łańcuchy, a każdy york ma swój pokój:evil_lol: Normalnie szok!
-
Witamy Dario po przerwie:p Dziewczyny na wakacjach:loveu: [B]pysiulka86 [/B]Kika dogaduje się z Ptysiem?:cool3:
-
Miki miał szczęście, bo odganiałam od niego pszczołę i sama mnie dziabnęła:mad: Dobrze, że nie ma zapędów myśliwskich jak Tupek:evil_lol: