-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
York w sklepie - przepisy prawne, bardzo proszę o pomoc.
Magda replied to owczarnia's topic in Yorkshire terrier
Paranoja... Czyli jak ktoś weźmie ze sobą 2 psy to będzie płacił 10 zł?:shake: [quote name='cardea'] Magda do Emki sioe nie chodzi bo tam taborety są z ceglaka nikt cię nie wyprosi [/QUOTE] Hihi...:lol: Muszę przeczytać regulamin naszego MZK dot. przejazdu psów. Ciekawa jestem czy wszystkie obowiązuje kaganiec. Na szczęście kanarki wymarły i pustki są:megagrin: Jakby nie mogli raz a dobrze napisać zasad wprowadzania zwierząt do obiektów użyteczności publicznej. Wtedy nie byłoby problemów. Teraz to wszystko zależy od uprzejmości ochroniarzy, bądź znaczka na drzwiach "Zakaz wprowadzania psów". A propo znaków i tabliczek. Ostatnio też przeczytałam, że tabliczki ustawione na trawnikach ze słynnym pieskiem w pozycji wiadomej:lol: są ważne tylko wtedy gdy zostały one wbite przez Urząd Miasta, a te tabliczki na prywatnych trawnikach przy domach nie są ważne:razz: Taka ciekawostka. -
[URL]http://foto3.m.onet.pl/_m/c862567802cb865fd70cde8dd5b777a7,5,19,0.jpg[/URL] Justyna śliczny piesek:loveu: Pokaż oba
-
Migotko a może opisałabyś swoje psiaki?:razz: Ciekawa jestem jak się zachowują w domu itd. Nie wiem czy masz porównanie co do yorków i ich charakteru;) Bo teraz masz w domu 2 (3?) Biewerki? Pzdr!
-
York w sklepie - przepisy prawne, bardzo proszę o pomoc.
Magda replied to owczarnia's topic in Yorkshire terrier
Kiedyś wchodziłam z Mikim do naszego małego spożywczaka (wiadomo wejście, 2m i jest lada:lol:) i kupowałam tak na szybko to czego zapomniałam wcześniej itd. Nigdy nie było problemów, ale od czasu pojawienia się nowej ekspedientki wszystko sie zmieniło. Nieładnie mnie potraktowała i zagroziła, że jak przyjdzie sanepid to ja będę odpowiadać, a nie sklep. Inni klienci stanęli w mojej obronie twierdząc "to tylko mały piesek na rękach i nic się Pani nie stanie". Powiedziałam swoje i wyszłam. Teraz chodzę bez psa, ale nadal się nie lubimy (i to czuć):diabloti: -
[B][COLOR=Red][I]Temat otwieram, ale z góry informuję, że dalsze łamanie regulaminu będzie "nagradzane" ostrzeżeniami, a w gorszym przypadku czasowym zablokowaniem konta. Posty nie na temat zostały usunięte Magda[/I];)[/COLOR][/B]
-
York w sklepie - przepisy prawne, bardzo proszę o pomoc.
Magda replied to owczarnia's topic in Yorkshire terrier
Ja też popieram. Ostatnio poproszono mnie o wyjście z centrum handlowego... szybko ze spaceru chciałam wejść do jednego sklepu meblowego, no ale nawet ten argument nie przekonał. Pies był pod moją koszulką:lol: Jeśli chodzi o sklepy spożywcze to zdecydowanie nie zabieram do nich psa. Nawet gdyby był świeżo po kąpieli;) To jest jednak żywność. -
Dziękuję:oops: Bardzo mi miło:loveu:
-
Miki tez lubi patyczki:razz: Uszka ładnie zarastają. Niedługo nie będzie widać śladu po wyczynach fryzjerki:evil_lol:
-
Max prawdziwy dogomaniak:loveu: Na co go chwyciłaś podczas pstrykania? Smakołyk czy słówko do uszka?:razz:
-
[quote name='PositiveThought'] wstawię cuś żeby nas Władzia nie skrzyczała. [/quote] I tak skrzyczę, bo już je widziałam:grins: Szeleczki również mi się podobają, ale ciekawa jestem czy spełniają swoją funkcję. Chodzi mi o duszenie. My mamy pasek na przedniej klacie i za łapami, a Dusiak ma na szyi i za łapkami..... Nie dusi się?:)
-
[quote name='PositiveThought']numer 1 - zanim weźmiesz psiaka, zastanów się, czy masz czas na pielęgnację... czy masz czas się nim zajmować! [COLOR=Red]linki usunięte [/COLOR]zwróciłyśmy z mamą uwagę, ale 3 piechów mieć nie możemy, a rozdzielać kruszynki - nieludzkie. [/quote] Też wyłapałam te sunie. W innych przedmiotach sprzedającego jest jeszcze dorosły pies:cool1: Gdyby nie rodzice od razu bym je brała, razem z psem:loveu:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Wystawy do hodowli zaliczyć można POWYżEJ 15 MIESIąCA natomiast w rodowodzie wbija sie pieczątkę po ukończeniu 15-go [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] No tak. To też ważne:p
-
Hihihi.... same powalające komentarze:evil_lol: Wpadam migusiem i lecę. Dzisiaj siedziałam 7h na budowie i malowałam, czyściłam itd.:cool1: Jestem padnięta, więc szybciutko idę pod kocyk z Mikuchnem:loveu: Dzisiaj jestem sama w domu sasasasasasasasasa.......:diabloti:
-
[quote name='locatio']zmieniam troszke temat ale nie chce zakleadac nowego mam pytenie w jakim wieku pies york osiaga dojrzalosc plciowa czyli moze byc reprodukorem[/quote] Z tego co wiem reproduktorem może zostać po ukończeniu 18 miesięcy [quote name='Agata_B']Musi najpierw zaliczyć conajmniej 3 wystawy z oceną doskonalą w klasie otwartej(?) Nie jestem pewna.[/quote] Pies musi uzyskać, w dowolnej klasie, od co najmniej 2 sędziów, trzy oceny doskonałe (w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej):p Chyba nic się nie zmieniło... Pzdr!
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Magda replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']no to malutna będzie Krakowianką. To ja będę mieć taką pieszczochę. ja również mieszkałam w Bytomiu przez 10 lat[/quote] [quote name='t_kasiek']a ja jestem córką tej pani, która chcę zabrac Pixi do siebie, do swojego domku :) Witam Cie psinko :)[/quote] Ciesze się ogromnie, że sunia znalazła nowy kochający domek:loveu: Super! Mona wracaj szybciutko. Nie czas na jakieś awarie:mad: -
Ja tu nikogo innego nie widzę:eviltong: To jak dogadamy się?:razz:
-
Mamo Kasiu czy Ty nie wiesz, że dziecko jest zupełnie innym dzieckiem jak nie jest u siebie? Ja pamiętam jak jeździłam do ciotki to jadłam wszystko co mi dała. Buraczki, pomidory, szpinak.....a w domu bleee.....:evil_lol: To samo z zachowaniem. Wszyscy dookoła mówili, że jestem grzeczna jak aniołek. Mama nie podzielała tego zdania:lol:
-
Dowiem się w końcu gdzie czy nadal będziemy tak stać?:mad:
-
[quote name='PositiveThought']rodzinkę mam, piekne miasto... a niedaleko się urodziłam :razz:[/quote] Aaa....a kierunek w miare wybrany?:p
-
[quote name='Aga76']No wiesz, znów nie pamiętasz :placz: o mnie nie pamiętasz[/quote] :placz::placz::placz: Zamkłam się w sobie wiesz? Za dużo krzyczysz....... [quote name='Anusia & Alutka']Co nas tu tyle nie bylo? Czemu nikt nie krzyczal?[/quote] Aga nadrabia za mnie krzyczeniem:placz:
-
Potraktuj to jak zabawę i miło spędzony czas z yorkomaniakami:loveu: Mam nadzieję, że przywieziesz ze sobą fotki i..... oczywiście 1 miejsce:razz:
-
Melduję wykonania zadania. Miki wymiziany:multi:
-
[quote name='PositiveThought']tam się obcina :roll: [/quote] Jak możesz! Sama sobie obetnij. Biedny siusiak......ciocia Władza uratuje!:mad:
-
[quote name='Aga76']Bebuś chce być bliżej Anusi :loveu:[/quote] A Ty Aga skąd jesteś?:razz:
-
[quote name='Aga76']:roflt: :roflt: :roflt:[/quote]A Ty co?! Ty będziesz stać w miejscu:diabloti::evil_lol: Ja zostaję:loveu: