Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='koregra'] Mam nadzieję że Cię uspokoiłam;)[/quote] Od początku byłam spokojna, bo wiem, że jesteś odpowiedzialna za swoją kruszynę:loveu: Teraz już wszystko jasne;)
  2. [quote name='koregra']Dopuszczeniem do pieska:eviltong:, ale od razu powiedziałam mu że taka obcja nie wchodzi w grę. Może wytniemy tą przepuklinkę jak zdecydujemy się na sterylizacje. Zobaczymy;)[/quote] [quote name='koregra']Moja Cori nie ma pachwinowej, a co do dopuszczania to i tak nie ma mowy z wielu powodów. Napisałam tylko co powiedział mi wet.[/quote] Uff...wiedziałam, że to musiały być słowa weta. Z drugiej strony co to za lekarz, który mówi o dopuszczaniu tak małej suni:shake:
  3. [quote name='koregra'] Moja Cori ma przepuklinę na brzusiu tak powiedział wet jakoś wymacał i [B]powiedział że przed dopuszczeniem trzeba to zooperwać[/B]. [/quote] Co to znaczy przed dopuszczeniem?:roll:
  4. Jak to dobrze, że nareszcie wiesz na czym stoicie. Leki są mi jakoś znajome... te nazwy:roll: Takie dobre wiadomości:loveu: Wymiziaj swoją dziewuchę od nas! [QUOTE]Czeee Modzie!! Ciekawe jak dlugo jeszcze tym modem bedziesz skoro opcja polityczna sie zmienia :hmmmm:[/QUOTE] Będę się trzymać tronu:x:vamp: Nie oddam!
  5. No właśnie! Daguś wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia, pomyślnego zdawania egzaminów, mniej smutków, a więcej radości, niech Oskarek zdrowo się chowa i żebyś spełniła swoje marzenia te o fotografowaniu i te bardziej top secret;) [IMG]http://www.kolomisyjne.friko.pl/kwiaty.jpg[/IMG]
  6. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']I jeszcze przystojny masażysta do kompletu :loveu: [/quote] A wiesz, że chciałam to napisać?:eviltong: Wahałam się
  7. Fotka z listkami na tle nieba cudowna:loveu: I Aresik tez się załapał:cool3:
  8. Jacy oni podobni:loveu: Widać, że Toro jest większą kulką. Masterek taki ściśnięty:evil_lol:
  9. Mona śliczne zdjęcia! Ten klimat:loveu: Naprawdę aż nie chce się wierzyć, że to zdjęcie robione jest zwykłym aparatem Trzymajcie się cieplutko:multi:
  10. Jakie ładne przeróbeczki:loveu: No proszę jakie tu talenty mają dziewczyny. Ale się śpiąca zrobiłam....nadrabiam zaległości i już jestem padnięta:cool1:
  11. Uuu...to dzień pełen wrażeń:razz: Też nie lubię owadów. Nie boje się, ale one tak szybko latają i wydają takie dźwięki...brrr....:mad: Arisek taki lśniący i nasycony kolorami:loveu:
  12. Cześć Madzik:multi: Mój kochany Masterek - kartofelek:loveu: Uwielbiam go! A gdzie ten drugi wariat? Ojej... smutne:-(
  13. Ja też lubię jak ma włoski. Dlatego nie ścinam do następnego lata. Niech sobie trochę zarośnie. Jest wtedy taki słodziak:loveu: Muszę się zabrać za jego czesanie, bo w tym tygodniu jeszcze go nie dopadłam ze szczotką... aż wstyd sie przyznać:cool1:
  14. Magda

    Galeria Fidlastego

    Ach masaż..... to jest to czego pragnę w tej chwili:loveu: Godzinkę takiego odprężenia. Aż się rozmarzyłam:loveu: Łukaszek jaką fryzurkę ma:cool3: Taka grzyweczka mała Życzymy miłego piątkowego, przed weekendowego wieczorku
  15. Cześć gaduły! Przyszłam zobaczyć czy jesteście grzeczne:eviltong: Jeszcze Was nie ma? No, no, no....nieładnie
  16. Jeden wielki kołtunik w tym posłaniu:lol: Nie wiadomo gdzie się zaczyna i kończy hihi Jak tam Majlo?:loveu:
  17. Aguś napisz tylko szybko! Co z Wami?:placz: Tęsknimy
  18. Cześć Kamilko! Corinka jaka błyszcząca po kąpieli:loveu: Już wyobrażam sobie ten jej delikatny włos.... ehhh... Ja też zaczynam narzekać na brak czasu. Doba jest dla mnie zdecydowanie za krótka:cool1:
  19. Cześć zalatana Sis:cool3: Pokazuj te maluchy! Trzeba było brać jak były:eviltong: Mama by się zgodziła, to tylko kwestia czasu.
  20. Hej! Jesteś, jesteś i Cię nie ma:eviltong: Mówisz, że Noddy miał wakacje u babci?:lol: Może ja też podrzucę swojego? Przydałoby mu się więcej ciałka
  21. Jak ja mogłam przegapić taka śliczną sesję naszego drugiego sreberka:loveu: Jakie ogromne, zielone tereny. Zabierzcie nas tam!:placz:
  22. [URL]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0050-2.jpg[/URL] Biedny Killer taki poniewierany:diabloti:
  23. Witamy naszą koleżankę i jej prawie 100% mężczyznę:loveu: Spokojnie niedługo sam będzie piął girę do nieba. To samo przychodzi. Buziaki!
  24. :p Mój mały misio! Właśnie sobie poszedł ze swoim kabanosem do kuchni:lol:
  25. Ale zdjęć:loveu: Zabawy w piaskownicy, zapasy....czego chcieć więcej. To się nazywa pieskie życie. Czesio pewnie do kąpieli był:lol:
×
×
  • Create New...