No właśnie! Daguś wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia, pomyślnego zdawania egzaminów, mniej smutków, a więcej radości, niech Oskarek zdrowo się chowa i żebyś spełniła swoje marzenia te o fotografowaniu i te bardziej top secret;)
[IMG]http://www.kolomisyjne.friko.pl/kwiaty.jpg[/IMG]