-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Jak to się spóźniłam! Pisałam ostrzeżenie o 11:eviltong:
-
[quote name='PositiveThought']ja myłam Siusiaka wczoraj, kiedyś trzeba było... ja Dusiaka też ze sobą do Wrocławia[mam nadzieję!] ciągnę :loveu:[/quote] Nasze kochane smrody:loveu: Ja Poznań:razz:
-
Mizianko dla naszego małego, słodkiego pacjenta! Niech nabiera sił:loveu: [QUOTE]Dzielny Tofficzek :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Znowu się wcięła. Byłam pierwsza!!!
-
Też masz kominek?:cool3:
-
[quote name='Aga76']Że się tylko zapytam na czym? [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR][/quote] Na ogonie, a co!:megagrin:
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Za pooool ro-oku :siara:[/quote] Kwitną kasztany?:evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nie chce wiedziec z czym przyliziesz.[/quote] Przyniosłam soczyste, zielone winogronka i sok erotyczny:grins:
-
Słodziak:loveu: A może ja spróbuje zawiązać Mikiemu kitkę.....zaraz zobaczę:roll:
-
Przez Was znowu zgłodniałam:cool1: Zaraz wracam z czymś.....
-
Przyszła nasza zguba:p Nie smutaj! Jakoś przeżyjemy kolejny rok szkolny;)
-
[quote name='PositiveThought']ja też, ale mi ładne wychodzą :p śmierć krowy :evil_lol: cze![/quote] A mi nie...:cool1: Krowa nie ma wesoło w naszym domu. Wykorzystywana cały czas...:diabloti: [quote name='Agata_B']O Boże komu skradziono yorka? :-o :(( Ty tylko uważaj na Mikusia...[/quote] Sąsiadce... w sumie to jej wina, bo psiak chodził pod płotem z drugiej strony. Kiedyś nawet zabrałam maluszka do samochodu, bo byśmy go przejechali, a potem go zwróciliśmy. Widocznie ktoś nie miał dobrych intencji:shake: Już wszystkim zapowiedziałam, że pies będzie na ogrodzie tylko wtedy kiedy będzie pod nadzorem. W przeciwnym wypadku będzie zamykany w domu. [quote name='MAREA SHAPIRO']Mikutek siusiaczek! oh dlaczego od razu:mad: trzeba byc troszke wyrozumiala...:cool3:[/quote] Stałam z nim na dworze chyba z 15 minut w deszczu i starałam się go zachęcić do spaceru i siku, ale on ciągnął tylko do klatki i tyle. Bałam się, że przy większym wysiłku zrobię mu coś w tego pazurka:cool1: I teraz mam za swoje. Następnym razem będziemy stać tak długo aż się nie załatwi do końca:mad: [quote name='fidelek2']ja też w tym i nie narzekam :lol: jakbym miała zmniejszać pojedyńczo to szlag jasny by mnie trafił i krew nagła zalała![/quote] To ja nie wiem..... wszystko mam ładnie, pięknie wpisane w ustawieniach i wychodzi takie badziewie... razi mnie to w oczy:diabloti: Może pogrzebię jeszcze i coś wygrzebię:roll: [quote name='Yorkie']Ja zmniejszam w IrfanView pojedynczo. Na początku to było straszne, tyle zdjęć, ale teraz już się przyzwyczaiłam poświęcić parę minut. Argument mamy naprawdę mocny... Moja jak na razie mówi, że jak wyjadę na studia, Arisek zostaje z nimi. Nie wytrzymam takiej rozłąki. Na szczęście jeszcze parę lat mogę się nim nacieszyć :loveu: [/quote] Ja też zawsze zmniejszałam pojedynczo, ale w końcu uznałam po co sobie utrudniać. Ehh...:roll: Ja Mikiego biorę na bank:loveu: Nie przeżyję tej rozłąki. Przed chwilą wyprałam tego burka i nagle zapanował w domu ten orzeźwiający zapach.... zapach podwórka, kości, uszu i chrupek wyparował:loveu: Chociaż na chwilę
-
Cześć Madzia! Ostatnie poranki długiego leniuchowania? Widzę, że korzystasz ile wlezie:razz::eviltong: Mi nie dane było dzisiaj dłużej pospać..... fiku miku i niespodzianka:cool1: Miłego dzionka!
-
Ja też się melduję i czekam na jakieś nowości:razz: Co tam dobrego kupiłaś w tym Poznaniu?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej SIS!:multi: Już sobie wyobrażam to spotkanie:loveu: Kochany Oskarek :loveu: No dobra....niech Ci będzie....poczekam jeszcze te 10 dni:watpliwy: -
Witajcie!:multi: blablabla....10 znaków:cool1:
-
Poczekamy:loveu: Ale liczymy na nagrodę:cool3:
-
Hej! Wakacje już sie kończą, wiesz? Magłabyś wpaść na chwilę wstawić zdjęcia przystojniaka:loveu:
-
Witaj Reniu! Jak to dobrze spotkać psią siostrzyczkę na żywo:loveu: Bardzo podobni są. Powodzenia w niedzielę! Już trzymam kciuki:multi:
-
Cześć! Jak tam kolejne sny?:cool3: Mi dawno nic się nie śniło...buuu....
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]nie kurka tylko DAGMARA :mad:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Ja ci dam ciągną mnie za język:mad::eviltong: Witamy piątkowo! Marta uważaj idzie wielka chmura od Mielna - Jamna!
-
Hej! Nie no jak tak sprawdzałam jest 100% mężczyzną i lubi dziewcynki, ale jakoś nie interesują go końskie zaloty i dieta:roll:
-
To ja mówię tylko szybko cześć i nie wplątuje się w poważne rozmowy:razz::cool1:
-
Hurtowo w tym [B]Easy Thumbnails[/B] - [URL="http://www.download.com/Easy-Thumbnails/3000-2192_4-10285473.html?tag=lst-0-1"]TUTAJ do pobrania[/URL] A zawsze robiłam to w programie dołączonym do drukarki:p I chyba powrócę do tego
-
[quote name='fidelek2']nie wiem czy dam radę wtedy zasiąść...z 80-tką na karku to może być cieżko :shake: :diabloti:[/quote] Za pół wieku to nawet nie będziesz musiała stukać w klawisze:lol: Wszystko posunie sie tak do przodu:eviltong:
-
[quote name='fidelek2']Oooo, kasting na imię trwa! Proponuję CZESIU. Cześć i czołem w piątkowy poranek :loveu:[/quote] Tak CZESIO! Mój idol:multi::multi::evil_lol: Pannica Fionica podrosła już:cool3: Prawie taka jak Capri:loveu: U nas zimno i idą sobie takie chmurzyska. Pewnie od którejś z Was:cool1: BE!!!!