Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Agniesiu, muszą byc zdjęcia, bez nich nie ma ogłoszeń.
  2. Misiu będzie u weta jutro, niestety wet nie pod ręką, tylko trzeba te 30 km dowieźć i potem zawieźc z powrotem. Mag.da z wegielkową jutro jakos to zorganizują. Z trzech kocurków jeden, ten najciemniejszy ma dom, dwa jeszcze czekają. Byc może jeszcze jeden jutro pojedzie do Krakowa.
  3. [B][COLOR=#0000cd]Ang, ależ uzbierałaś:crazyeye:,wielki dzięki !:iloveyou:[/COLOR][/B] Ja juz nawet nie komentuje tych urasownień, bo to ja musze się potem gęsto tłumaczyc , ale niech wam bedzie, byle tylko efekty były:diabloti:.
  4. [quote name='savahna'] Mam zamiar jutro Roxi robić, coś jej się może szykuje i nie czeba?:roll: Nocka:multi: ...... Milka:placz:...:multi: A kłot jakiś nie poszedł do domciu??[/QUOTE] Nad Roxi zastanawiała sie pani z Krakowa, jej sie podobała, ale mężowi mniej, no i chłop zwycieżył:cool3:. Miałam też maila od pani , która o nią pytała, ale dopiero za kilka dni ma wrócić z zagranicy. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo z panią nie rozmawiałam. Savahnko,ogłoś ja, proszę:). Sunia jest wielką przylepką, bardzo lubi dzieci, musiała być w domu z nimi, bo jak usłyszy na ulicy dzieci, to leci do nich. Ale do domu z małymi dziecmi bym jej nie dała, bo to bardzo delikatna i wrażliwa sunieczka. Mial jechac kotek rudasek, ale okazało się,że dzisiaj pani nie było w Krakowie, nie miała by go jak odebrac. Ma się jeszcze odezwać.
  5. Jak Kuba sie zmienił, zgubił chyba sporo sierści,zrobił się bardziej podobny do Misia. Teraz trudno je rozróżnić. Widzę,że z Pawłem już zaprzyjaźniony:).
  6. [quote name='SHIRIN']Dzisiaj całą rodziną odwiedziliśmy Kropka. Ostrożność w zawieraniu znajomości wykazywały obydwie strony. Mam Kropek bardzo się spodobał, my jemu już mniej! Wolał swoją obecną pańcię Elizę.[/QUOTE] SHIRIN, to jest chyba zrozumiałe, byliscie dla Kropka obcymi ludźmi. Ale jaka decyzja?
  7. Ang, co tak bez entuzjazmu:roll:? Do domu pojechała też Nocka i my się bardzo cieszymy:multi:. Savahnko, nie jesteś na bieżąco co do Józka, zostaje w dt:). Był dzisiaj telefon o Bridża, ale na wieś, kury, kaczki i pani pyta, czy on nie polujący. Mag.da chyba nie bedzie miała tego, jak sprawdzic, chyba,że jakąs kurę na wsi upoluje;).
  8. [quote name='ang']Smutno mi strasznie....[/QUOTE] Ang, znamy na to lekarstwo, nowy tymczasik;), możemy Ci załatwić:).
  9. Biedna zgnębiona savahnko;), powiedz lepiej , jak tam nasza abisynka się ma?
  10. Dolar zawdzięcza domek naszemu Milenkowi, bo to o niego pani pytała:).
  11. Rita60, a Ty wiesz, gdzie jest ta wiocha, bo nie ma info na wątku? Nocka jutro jedzie do Krakowa:multi:. Może też pojedzie jeden z kocich rudasków , ale jeszcze nie wiadomo. Są też chetni państwo na czarną kociczkę z Łodzi, jakbyscie wiedziały o kims , kto jedzie w tamta stronę.
  12. Divia_gg, jeśli Mela by sie nie nadawała do kota, to pamietaj o malutkiej Roxi.
  13. Od nas wegielkowa jedzie do Poznania na początku lipca. Jedzie służbowo, ale być może będzie wiozła dużą sukę. Jezli nie, to może wzięłaby psiaka, jak duży on jest?
  14. [quote name='savahna']Kociczka, wyjątkowy pieszczoch wyglądający jak mix kota abisyńskiego na Warszawę.:scream_3: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-KOCICZKA-sterylizowana-mloda-jak-mix-kota-abisynskiego-W0QQAdIdZ386671743[/URL][/QUOTE] No nie , zajrzałam do netu, żeby zobaczyć , jak ten abisyński wygląda.:cool3: Węgielkowa, chyba do Ciebie, jako pomysłodawczyni, bedę odsyłała ewentualnych delikwentow, bo gdzie ta kicia do abisyńczyka:crazyeye:? Zupełnie inna sylwetka, inna głowa, inne umaszczenie, dosłownie nic nie podobna!!!:diabloti: Bardzo proszę o ogłaszanie małej Roxi. Wydawało sie,że ona błyskawicznie znajdzie dom, a tu żadnego prawie zainteresowania:(.
  15. Rita60, ja ci dziękuję bardzo:cool3:. Mało to my mamy u siebie tragedii, jeszcze takie makabry podsyłasz. Mag.do, dzieki za cudne foty Misia:). Mam nadzieję, że ludziom tez sie spodobają i szybko znajdzie dom:). Ale na razie musimy z nim jechać do weta, bo ma jakieś problemy skórne i z uszami. Lata niedożywienia i braku jakiejkolwiek opieki dają o sobie znać.
  16. A gdzie jest ta wiocha? Zabrałyscie tego małego szczeniorka?
  17. Emilio, wielkie dzięki w imieniu dziada:loveu:.
  18. [B] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6575/dsc00544bq.jpg[/IMG] [/B]Kopia naszej Lenki :). Czyli te dwie szczeniorki, czekoladka i jasna juz zarezerwowane?
  19. Może jeszcze dojdzie, ja nie mam info,zeby mail nie dotarł. Jakis kompletny zastój w telefonach:(. Wczoraj był tylko tel o Maksia i Nero, bo tylko one mają wzięcie , zaproponowałam Bridgesa, wysłałam mnóstwo pieknych fot i cisza. Nawet o malutką, sliczną Roxi nikt nie pyta:(.
  20. Ang, przeceiż ja już Ci wysłałam umowę, nie doszła?
×
×
  • Create New...