erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agniesiu, muszą byc zdjęcia, bez nich nie ma ogłoszeń. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Misiu będzie u weta jutro, niestety wet nie pod ręką, tylko trzeba te 30 km dowieźć i potem zawieźc z powrotem. Mag.da z wegielkową jutro jakos to zorganizują. Z trzech kocurków jeden, ten najciemniejszy ma dom, dwa jeszcze czekają. Byc może jeszcze jeden jutro pojedzie do Krakowa. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#0000cd]Ang, ależ uzbierałaś:crazyeye:,wielki dzięki !:iloveyou:[/COLOR][/B] Ja juz nawet nie komentuje tych urasownień, bo to ja musze się potem gęsto tłumaczyc , ale niech wam bedzie, byle tylko efekty były:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Mam zamiar jutro Roxi robić, coś jej się może szykuje i nie czeba?:roll: Nocka:multi: ...... Milka:placz:...:multi: A kłot jakiś nie poszedł do domciu??[/QUOTE] Nad Roxi zastanawiała sie pani z Krakowa, jej sie podobała, ale mężowi mniej, no i chłop zwycieżył:cool3:. Miałam też maila od pani , która o nią pytała, ale dopiero za kilka dni ma wrócić z zagranicy. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo z panią nie rozmawiałam. Savahnko,ogłoś ja, proszę:). Sunia jest wielką przylepką, bardzo lubi dzieci, musiała być w domu z nimi, bo jak usłyszy na ulicy dzieci, to leci do nich. Ale do domu z małymi dziecmi bym jej nie dała, bo to bardzo delikatna i wrażliwa sunieczka. Mial jechac kotek rudasek, ale okazało się,że dzisiaj pani nie było w Krakowie, nie miała by go jak odebrac. Ma się jeszcze odezwać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak Kuba sie zmienił, zgubił chyba sporo sierści,zrobił się bardziej podobny do Misia. Teraz trudno je rozróżnić. Widzę,że z Pawłem już zaprzyjaźniony:). -
[quote name='SHIRIN']Dzisiaj całą rodziną odwiedziliśmy Kropka. Ostrożność w zawieraniu znajomości wykazywały obydwie strony. Mam Kropek bardzo się spodobał, my jemu już mniej! Wolał swoją obecną pańcię Elizę.[/QUOTE] SHIRIN, to jest chyba zrozumiałe, byliscie dla Kropka obcymi ludźmi. Ale jaka decyzja?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, co tak bez entuzjazmu:roll:? Do domu pojechała też Nocka i my się bardzo cieszymy:multi:. Savahnko, nie jesteś na bieżąco co do Józka, zostaje w dt:). Był dzisiaj telefon o Bridża, ale na wieś, kury, kaczki i pani pyta, czy on nie polujący. Mag.da chyba nie bedzie miała tego, jak sprawdzic, chyba,że jakąs kurę na wsi upoluje;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Biedna zgnębiona savahnko;), powiedz lepiej , jak tam nasza abisynka się ma? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rita60, a Ty wiesz, gdzie jest ta wiocha, bo nie ma info na wątku? Nocka jutro jedzie do Krakowa:multi:. Może też pojedzie jeden z kocich rudasków , ale jeszcze nie wiadomo. Są też chetni państwo na czarną kociczkę z Łodzi, jakbyscie wiedziały o kims , kto jedzie w tamta stronę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Kociczka, wyjątkowy pieszczoch wyglądający jak mix kota abisyńskiego na Warszawę.:scream_3: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-KOCICZKA-sterylizowana-mloda-jak-mix-kota-abisynskiego-W0QQAdIdZ386671743[/URL][/QUOTE] No nie , zajrzałam do netu, żeby zobaczyć , jak ten abisyński wygląda.:cool3: Węgielkowa, chyba do Ciebie, jako pomysłodawczyni, bedę odsyłała ewentualnych delikwentow, bo gdzie ta kicia do abisyńczyka:crazyeye:? Zupełnie inna sylwetka, inna głowa, inne umaszczenie, dosłownie nic nie podobna!!!:diabloti: Bardzo proszę o ogłaszanie małej Roxi. Wydawało sie,że ona błyskawicznie znajdzie dom, a tu żadnego prawie zainteresowania:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rita60, ja ci dziękuję bardzo:cool3:. Mało to my mamy u siebie tragedii, jeszcze takie makabry podsyłasz. Mag.do, dzieki za cudne foty Misia:). Mam nadzieję, że ludziom tez sie spodobają i szybko znajdzie dom:). Ale na razie musimy z nim jechać do weta, bo ma jakieś problemy skórne i z uszami. Lata niedożywienia i braku jakiejkolwiek opieki dają o sobie znać. -
Psy z polskiej wsi - jak im pomóc? CZĘŚĆ 2 (druga wieś)
erka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest ta wiocha? Zabrałyscie tego małego szczeniorka? -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Emilio, wielkie dzięki w imieniu dziada:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Może jeszcze dojdzie, ja nie mam info,zeby mail nie dotarł. Jakis kompletny zastój w telefonach:(. Wczoraj był tylko tel o Maksia i Nero, bo tylko one mają wzięcie , zaproponowałam Bridgesa, wysłałam mnóstwo pieknych fot i cisza. Nawet o malutką, sliczną Roxi nikt nie pyta:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, przeceiż ja już Ci wysłałam umowę, nie doszła?