Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Muszę niestety trochę mniej radosne info tu umieścić. Agat jutro jedzie do domu, ale dług pozostaje. W tej chwili wynosi [B]- 121,70 zł[/B], ale teraz muszę przelać za hotel od 2.08 do 29.08 [B]- 308 zł[/B], no i jeszcze koszt jutrzejszego transportu, na razie nie wiem ile.
  2. Czyli kasa Barta prawie pusta, musi iśc do domu;).
  3. Roszpunko , wstaw fotki, mam jakies maile o Nukę, to wyślę tą sunię. Dzisiaj na moim osiedlu mały ok. 4 mies. kotek pręgusek siedział na drzewie, a bachory rzucały w niego piłką ,żeby spadł. Przegoniłam towarzystwo, dałam mu jeśc i został na tym drzewie. Podobno jakiś chłopak go przyniósł pod ten blok i zostawił. Jakbyście widziały o jakims chetnym, bo kotek chyba domowy i sobie nie poradzi. Na konto kieleckich psiaków wpłyneło 1217 zł z Inci mega bazarku:). Bardzo serdecznie dziękujemy Inci, mariuszowi pp , jkp, zośek i anetaks4:).
  4. Ooo super, będziemy mieć wieści z pierwszej ręki:).
  5. [quote name='ewa36']Jaka ona jest śliczna !!!!!!!! ;) Aleście mi frajdę Ciocie zrobiły. Ja ją u Was zaklepuję nie na 100% ale na 200%. Magia jest bardzo podobna do mojej Leduchy. Tylko dużo młodsza.[/QUOTE] Ewa36, jak to dobrze,że weźmiesz tą bidulkę:).
  6. Mimiś , nie ze Skarżyska, tylko Sędziszowa. Założycielka wątku od początku mylnie informuje .
  7. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg525/scaled.php?server=525&filename=dsc01996n.jpg&res=landing[/IMG] Czy ten psiak został przywieziony do schroniska? Bo dzwoniła do mnie kobieta ze Słonecznego Wzg.,że błaka się tam taki mały , czarny psiak i jakies typy sie odgrażają ,że zrobią z nim porządek.
  8. Dziewczyny, dlaczego taką dezinformację wprowadzacie!!! Czy naprawde nie można sprawdzić , gdzie jest sunia i nie wprowadzac ludzi w błąd??? Od poczatku mylnie podajecie ,że sunia jest koło Skarżyska a ona jest koło Sedziszowa!!! Skarżysko jest na północ od Kielc , a Sędziszów na płd. zach., to jest odlegość ok. 100 km. A Kozłów jest jeszcze na południe od Sedziszowa i to może nawet już jest małopolskie.
  9. Dzięki Beatko:). Prawdopodobnie Malik będzie miał domek w Kielcach. Pani ma po niego pojechać, mam nadzieję,że sie nie rozmysli , jak go zobaczy na żywo, bo Malik to niezły czorcik jest:). Ale nic mnie dzisiaj nie cieszy, bo wiadomość o Konisi przygnębiła mnie zupełnie:-(.
  10. Koni, przekochana, wrażliwa sunieczka, było w niej cos tak bardzo ujmującego. Dopingowałam jej kiedy długi czas szukała domu i byłam bardzo szczęsliwa, kiedy w końcu ten najlepszy dom na świecie znalazła . Jest mi tak ogromnie smutno,ze nie mogła się nim dłużej nacieszyc, cały czas rycze, jak o niej pomyślę. Wybrażam sobie rzepek, co teraz przeżywacie, bardzo Ci współczuję. Niestety takich rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, stało się. Możemy Ci tylko podziękować za to,że dałaś Koni kilka miesięcy szczęśliwego zycia, to jest bardzo dużo . Gdyby nie Ty , mogłaby dalej siedzieć w schroniskowym boksie, albo trafic na nieodpowiednich ludzi, bo przeciez Koni do "łatwych w obsłudze" nie należała. Dlatego nie mów o żadnym fatum, czy przestrodze, tylko o tym ile szczęścia i wspaniałego życia dałaś tym biedaczkom i ratuj następne. Trzymajcie się!
  11. Ja wysłalam fotki ludziom ze Sląska, napiszę,żeby szybciej podjeli decyzję, bo przeceiz nie bedzie sie wozic szczeniaków w tą i z powrotem.
  12. Pewnie dzięki tym częstym wypadom w plener, Sarunia zachowuje taką świetną sylwetkę mimo latek:). [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/226/p1010944t.jpg[/IMG]
  13. Czyli nie mieli wcześniej psa? Jak dla mnie, to takie pytanie źle rokuje. Bo w końcu utrzymanie jednego psa, to nie jest jakis astronomiczny wydatek, zeby wogóle takie pytanie zadawać. A skoro padło, to może państwo rzeczywiście tak kiepsko stoją finasowo,że lepiej im psa nie wydawać. Ale, to tylko takie moje uwagi, może w przypadku Barta, który tak długo już czeka, tzreba zaryzykowac, jeżeli się zdecydują.
  14. To wstawcie koniecznie zdjęcia tych szczylków, które zostały. Ja wysłałam zdjęcia dwóm osobom, ale nie wiem, które pieski, które suczki. Bardzo prosimy o pomoc dla ich mamy. Szczeniaki pewnie się wyda, szkoda tylko,że nie zawsze wiadomo, gdzie trafiają, ale mama zostanie bez pomocy:(.
  15. Owieczkę mira145 już nazwała Melą , a jej mamuśka to Fiona:). Na razie ich nie ogłaszajcie, bo może mała znajdzie dom z dzisiejszych telefonów, a mamuśka jeszcze musi być sterylizowana. Dziękujemy emilii2280:loveu:, która musiała aż z zagranicy przyjechać,żeby kieleckie dogomaniaczki mogły sie poznac nie tylko wirtualnie i telefonicznie:). Było bardzo miło, dziękujemy za gościnę Mirze i Magdzie:loveu: i mamy nadzieję na powtórkę:razz:.
  16. [quote name='Paulaabp']Witam. Poprostu nie moge - normalnie zakochałam sie w tym ślicznym piesku - Agat i te jego boskie niebieskie oczko :loveu:[/QUOTE] Oooo, to już jesteś dzisiaj trzecia:). A mamy jeszcze inne psiaki do zakochania, są w pierwszym poście tego wątku;).
  17. Oby w końcu udało sie psiakowi:).
  18. Andzia69, to gdzie on był wyadoptowany? Gdzie są te kociaczki buraski i jakie płcie, wiadomo cos?
  19. To trzeba było robić tą wycieczkę wcześniej, a nie teraz kiedy już koniec lata i ma być zimno:cool3:.
  20. Szczeniaczek z Malikowa ma ok.2,5 mies., , docelowo chyba będzie trochę powyżej połowy łydki, został przez nas odpchlony i odrobaczony
  21. No to świetnie:). Zdążyłam ją wysłać tylko jednej osobie;). Ewelinko_m, z Malikowa , to jest piesek, nie sunia:). Ogłosić mozesz, jak najbardziej, bo jeszcze domku nie ma. Można by go ogłosić razem z Melą, czyli córeczką mix pekinki.
  22. Nasze psiaki podobne do Barta też nie mają powodzenia:shake:. Nie rozumiem zupełnie dlaczego, bo przecież Bartuś, jak i nasz Misio i Kuba, to bardzo :).
  23. [quote name='Jasza']Mam jeszcze kurtkę...na psy Jaagi...:oops: Już tyle razy i jeszcze się nie sprzedała.. Może ktoś??? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210128-NOWA-kurtka-ze-skóry-na-operację-DUNI-licytacja-i-KT-do-11-lipca[/URL][/QUOTE] Dzięki Jasza:). Dziewczyny, moze dołączycie ta kurtkę do jakiegos bazarku:roll:. A nuż uda się sprzedac i byłoby na Oskarka . Rudziu, fajnie ,że znowu tworzysz z psiakami i dziekujemy za bazarek:).
×
×
  • Create New...