erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Muszę niestety trochę mniej radosne info tu umieścić. Agat jutro jedzie do domu, ale dług pozostaje. W tej chwili wynosi [B]- 121,70 zł[/B], ale teraz muszę przelać za hotel od 2.08 do 29.08 [B]- 308 zł[/B], no i jeszcze koszt jutrzejszego transportu, na razie nie wiem ile. -
Czyli kasa Barta prawie pusta, musi iśc do domu;).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Roszpunko , wstaw fotki, mam jakies maile o Nukę, to wyślę tą sunię. Dzisiaj na moim osiedlu mały ok. 4 mies. kotek pręgusek siedział na drzewie, a bachory rzucały w niego piłką ,żeby spadł. Przegoniłam towarzystwo, dałam mu jeśc i został na tym drzewie. Podobno jakiś chłopak go przyniósł pod ten blok i zostawił. Jakbyście widziały o jakims chetnym, bo kotek chyba domowy i sobie nie poradzi. Na konto kieleckich psiaków wpłyneło 1217 zł z Inci mega bazarku:). Bardzo serdecznie dziękujemy Inci, mariuszowi pp , jkp, zośek i anetaks4:). -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ooo super, będziemy mieć wieści z pierwszej ręki:). -
Dziewczyny, dlaczego taką dezinformację wprowadzacie!!! Czy naprawde nie można sprawdzić , gdzie jest sunia i nie wprowadzac ludzi w błąd??? Od poczatku mylnie podajecie ,że sunia jest koło Skarżyska a ona jest koło Sedziszowa!!! Skarżysko jest na północ od Kielc , a Sędziszów na płd. zach., to jest odlegość ok. 100 km. A Kozłów jest jeszcze na południe od Sedziszowa i to może nawet już jest małopolskie.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Beatko:). Prawdopodobnie Malik będzie miał domek w Kielcach. Pani ma po niego pojechać, mam nadzieję,że sie nie rozmysli , jak go zobaczy na żywo, bo Malik to niezły czorcik jest:). Ale nic mnie dzisiaj nie cieszy, bo wiadomość o Konisi przygnębiła mnie zupełnie:-(. -
Koni, przekochana, wrażliwa sunieczka, było w niej cos tak bardzo ujmującego. Dopingowałam jej kiedy długi czas szukała domu i byłam bardzo szczęsliwa, kiedy w końcu ten najlepszy dom na świecie znalazła . Jest mi tak ogromnie smutno,ze nie mogła się nim dłużej nacieszyc, cały czas rycze, jak o niej pomyślę. Wybrażam sobie rzepek, co teraz przeżywacie, bardzo Ci współczuję. Niestety takich rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, stało się. Możemy Ci tylko podziękować za to,że dałaś Koni kilka miesięcy szczęśliwego zycia, to jest bardzo dużo . Gdyby nie Ty , mogłaby dalej siedzieć w schroniskowym boksie, albo trafic na nieodpowiednich ludzi, bo przeciez Koni do "łatwych w obsłudze" nie należała. Dlatego nie mów o żadnym fatum, czy przestrodze, tylko o tym ile szczęścia i wspaniałego życia dałaś tym biedaczkom i ratuj następne. Trzymajcie się!
-
Pewnie dzięki tym częstym wypadom w plener, Sarunia zachowuje taką świetną sylwetkę mimo latek:). [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/226/p1010944t.jpg[/IMG]
-
Czyli nie mieli wcześniej psa? Jak dla mnie, to takie pytanie źle rokuje. Bo w końcu utrzymanie jednego psa, to nie jest jakis astronomiczny wydatek, zeby wogóle takie pytanie zadawać. A skoro padło, to może państwo rzeczywiście tak kiepsko stoją finasowo,że lepiej im psa nie wydawać. Ale, to tylko takie moje uwagi, może w przypadku Barta, który tak długo już czeka, tzreba zaryzykowac, jeżeli się zdecydują.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Owieczkę mira145 już nazwała Melą , a jej mamuśka to Fiona:). Na razie ich nie ogłaszajcie, bo może mała znajdzie dom z dzisiejszych telefonów, a mamuśka jeszcze musi być sterylizowana. Dziękujemy emilii2280:loveu:, która musiała aż z zagranicy przyjechać,żeby kieleckie dogomaniaczki mogły sie poznac nie tylko wirtualnie i telefonicznie:). Było bardzo miło, dziękujemy za gościnę Mirze i Magdzie:loveu: i mamy nadzieję na powtórkę:razz:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulaabp']Witam. Poprostu nie moge - normalnie zakochałam sie w tym ślicznym piesku - Agat i te jego boskie niebieskie oczko :loveu:[/QUOTE] Oooo, to już jesteś dzisiaj trzecia:). A mamy jeszcze inne psiaki do zakochania, są w pierwszym poście tego wątku;). -
Oby w końcu udało sie psiakowi:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, to gdzie on był wyadoptowany? Gdzie są te kociaczki buraski i jakie płcie, wiadomo cos? -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
To trzeba było robić tą wycieczkę wcześniej, a nie teraz kiedy już koniec lata i ma być zimno:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczek z Malikowa ma ok.2,5 mies., , docelowo chyba będzie trochę powyżej połowy łydki, został przez nas odpchlony i odrobaczony -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to świetnie:). Zdążyłam ją wysłać tylko jednej osobie;). Ewelinko_m, z Malikowa , to jest piesek, nie sunia:). Ogłosić mozesz, jak najbardziej, bo jeszcze domku nie ma. Można by go ogłosić razem z Melą, czyli córeczką mix pekinki. -
Nasze psiaki podobne do Barta też nie mają powodzenia:shake:. Nie rozumiem zupełnie dlaczego, bo przecież Bartuś, jak i nasz Misio i Kuba, to bardzo :).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Mam jeszcze kurtkę...na psy Jaagi...:oops: Już tyle razy i jeszcze się nie sprzedała.. Może ktoś??? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210128-NOWA-kurtka-ze-skóry-na-operację-DUNI-licytacja-i-KT-do-11-lipca[/URL][/QUOTE] Dzięki Jasza:). Dziewczyny, moze dołączycie ta kurtkę do jakiegos bazarku:roll:. A nuż uda się sprzedac i byłoby na Oskarka . Rudziu, fajnie ,że znowu tworzysz z psiakami i dziekujemy za bazarek:).