Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ja tylko mam nadzieję, że przez następny rok nie będę musiała podnosic tego wątku .:icon_roc:
  2. Andziu69, jamnisiowate to, one raczej nie są.:cool3:
  3. Oczywiście,że nie będę go trzymała w rezerwacji. One w tym tygodniu kończą 6 tygodni i dopiero teraz można je wydać,kto pierwszy, ten lepszy. Moim ulubieńcem jest ten drugi szczeniaczej Soni-brązowo-beżowy, jest przecudny.:p z Ale przecież jeszcze są inne piękne szceniaczki Newy i cudna Modena 2,5 mies. malutka sunieczka, niesamowicie rozolutna i mądra. Szczeniaczki większe, Misi musimy jeszcze doprowadzić do porządku. Jutro zabieramy je do weta, aby obejrzał ich skórę.
  4. Jeżeli Agnieszka jest z Cieszyna, to dzwoniła, chciała wziąć szczeniaczka Soni. Biały był zamówiony, ale ta kobieta na razie się nie odzywa, nie mogę sie też do niej dodzwonic. Czyli na razie dwa chłopaki Soni do wzięcia.:p
  5. Większość szczeniaków jest u nas na dzialkach. Te gładkowłose bardzo marzną , na dzialkach przy tej pogodzie jest straszne błoto, więc te nóżynki cieniutkie cały czas mokre.:-(
  6. Ja już wczesniej dzwoniłam do dziewczyn z Krakowa z pytaniem, czy nie mogłyby pomóc w adopcjach. Ale u nich w tym okresie świątecznym była taka sama trudna sytuacja jak u nas. Ale spróbuje jeszcze raz.
  7. Trzy piękne , odrobaczone, zaszczepione sunieczki i ich mamusia czekaja na domki!:roll:
  8. Oj tak, cieszą się ogromnie.:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  9. Wspaniałych domków dla maluchów i wszystkiego dobrego dla Gema i jego rodziny w Nowym Roku!:BIG:
  10. Korniszek gotowy do adopcji czeka na swojego pana w nowym roku.:roll:
  11. Mam nadzieję,że Berta się odnajdzie. Może by była szansa na dom.
  12. U Korniszka wszystko ok. Teraz po zabiegu jest w ciepłym pomieszczeniu. jutro Potter zajrzy do niego. Cały czas szukamy domu dla tego przemiłego psiaka.
  13. Ja nie rozumiem, czy on jakiś zaczarowany jest, czy w tym schronisku nie ma zadnych adopcji?:confused:
  14. To całe szczęście, bo już myslałam,że ta cisza oznacza jakieś złe wieści. Może w nowym roku akcja łapania suni sie powiedzie. Ale czy one maja jakies ciepłe schronienie teraz , czy dalej pod altanką?
  15. Widzę, że nikogo już nie interesuje los tej sunieczki i jej szczeniaczków. :shake: Podejrzewam, że na tym zimnie, w norze w ziemi moga juz nie żyć!
  16. Z tego co wiem operacja Kornisza przełożona na piątek.
  17. Widzicie jak wiele osób kibicowało Nortonkowi:lol: . Cieszymy się ze szczęśliwego finału i czekamy na relacje.:loveu:
  18. Trzy sunieczki, bardzo ładne, docelowo nieduże , szukają domków!
  19. Zabieg dopiero 27 grudnia, ale domku szukamy cały czas.:roll:
  20. [COLOR=red]Cudowna, świąteczna wiadomość!:laola: [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Nie wiem Lukomanka, czy może być domek jeszcze lepszy niż u Ciebie;) , ale jeżeli tak, to Nortonek w pełni na niego zasługuje.[/COLOR] I na rozpieszczanie też zasługuje, bo pewnie wiesz lastozzi, że zanim trafił pod opiekę kochanych krakowianek, przechodził gehennę w Kielcach, poniewierany , bity i głodny. A teraz jedyny jego problem, to ułożyć sobie przyjacielskie stosunki z kociczką:razz: . Cieszę się bardzo lastozzi, że Nortonek trafił do Ciebiei trzymam kciuki za stosunki psio-kocie.:loveu:
  21. Jaką ona ma teraz piękną, błyszczącą sierść. :lol: I bawi się..cudownie. Musi teraz nadrobić stracone dzieiństwo:loveu: A jak z zostawaniem w domku? Życzę calej Twojej rodzinie Radku, no i oczywiście Saruni,wszystkiego najlepszego, spokojnych Świąt i pomyślnego Nowego Roku!:tree1:
  22. Chłopak studiujacy w Kielcach wziął szczeniaczka dla dziewczyny w Skarżysku. Chłopak bardzo miły, też ma psa, myślę, że Orionek będzie miał dobrze.
  23. Podnosimy szczeniaczki w wielkiej potrzebie! A właściwie w wielkiej potrzebie jest Gem i cała jego rodzina!:razz: Jak tyle zwierzaków zacznie gadać w noc wigilijną...;) Ale żarty na bok, szukamy pilnie domków! Gem, czy teraz zaczynasz trochę juz rozumieć nasze postepowanie, co do którego nasze zdania były odmienne?
  24. Myślę, że nie ma się co bać sterylki. Ja mam wysterylizowane dwie swoje suki i sterylizujemy przeciez mnóstwo suk pod nasza opieką i wszystko jest ok. Saruśka w ciepłym domku i nie musze przez nia spędzać bezsennych nocy,... co za ulga.:lol:
×
×
  • Create New...