erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Andziu69, jamnisiowate to, one raczej nie są.:cool3: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oczywiście,że nie będę go trzymała w rezerwacji. One w tym tygodniu kończą 6 tygodni i dopiero teraz można je wydać,kto pierwszy, ten lepszy. Moim ulubieńcem jest ten drugi szczeniaczej Soni-brązowo-beżowy, jest przecudny.:p z Ale przecież jeszcze są inne piękne szceniaczki Newy i cudna Modena 2,5 mies. malutka sunieczka, niesamowicie rozolutna i mądra. Szczeniaczki większe, Misi musimy jeszcze doprowadzić do porządku. Jutro zabieramy je do weta, aby obejrzał ich skórę. -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
No właśnie, kiedy akcja? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Agnieszka jest z Cieszyna, to dzwoniła, chciała wziąć szczeniaczka Soni. Biały był zamówiony, ale ta kobieta na razie się nie odzywa, nie mogę sie też do niej dodzwonic. Czyli na razie dwa chłopaki Soni do wzięcia.:p -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Większość szczeniaków jest u nas na dzialkach. Te gładkowłose bardzo marzną , na dzialkach przy tej pogodzie jest straszne błoto, więc te nóżynki cieniutkie cały czas mokre.:-( -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja już wczesniej dzwoniłam do dziewczyn z Krakowa z pytaniem, czy nie mogłyby pomóc w adopcjach. Ale u nich w tym okresie świątecznym była taka sama trudna sytuacja jak u nas. Ale spróbuje jeszcze raz. -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Trzy piękne , odrobaczone, zaszczepione sunieczki i ich mamusia czekaja na domki!:roll: -
Oj tak, cieszą się ogromnie.:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Wspaniałych domków dla maluchów i wszystkiego dobrego dla Gema i jego rodziny w Nowym Roku!:BIG: -
Korniszek gotowy do adopcji czeka na swojego pana w nowym roku.:roll:
-
Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!
erka replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że Berta się odnajdzie. Może by była szansa na dom. -
U Korniszka wszystko ok. Teraz po zabiegu jest w ciepłym pomieszczeniu. jutro Potter zajrzy do niego. Cały czas szukamy domu dla tego przemiłego psiaka.
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
To całe szczęście, bo już myslałam,że ta cisza oznacza jakieś złe wieści. Może w nowym roku akcja łapania suni sie powiedzie. Ale czy one maja jakies ciepłe schronienie teraz , czy dalej pod altanką? -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Widzę, że nikogo już nie interesuje los tej sunieczki i jej szczeniaczków. :shake: Podejrzewam, że na tym zimnie, w norze w ziemi moga juz nie żyć! -
Z tego co wiem operacja Kornisza przełożona na piątek.
-
Widzicie jak wiele osób kibicowało Nortonkowi:lol: . Cieszymy się ze szczęśliwego finału i czekamy na relacje.:loveu:
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Trzy sunieczki, bardzo ładne, docelowo nieduże , szukają domków! -
Zabieg dopiero 27 grudnia, ale domku szukamy cały czas.:roll:
-
[COLOR=red]Cudowna, świąteczna wiadomość!:laola: [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Nie wiem Lukomanka, czy może być domek jeszcze lepszy niż u Ciebie;) , ale jeżeli tak, to Nortonek w pełni na niego zasługuje.[/COLOR] I na rozpieszczanie też zasługuje, bo pewnie wiesz lastozzi, że zanim trafił pod opiekę kochanych krakowianek, przechodził gehennę w Kielcach, poniewierany , bity i głodny. A teraz jedyny jego problem, to ułożyć sobie przyjacielskie stosunki z kociczką:razz: . Cieszę się bardzo lastozzi, że Nortonek trafił do Ciebiei trzymam kciuki za stosunki psio-kocie.:loveu:
-
Jaką ona ma teraz piękną, błyszczącą sierść. :lol: I bawi się..cudownie. Musi teraz nadrobić stracone dzieiństwo:loveu: A jak z zostawaniem w domku? Życzę calej Twojej rodzinie Radku, no i oczywiście Saruni,wszystkiego najlepszego, spokojnych Świąt i pomyślnego Nowego Roku!:tree1:
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Chłopak studiujacy w Kielcach wziął szczeniaczka dla dziewczyny w Skarżysku. Chłopak bardzo miły, też ma psa, myślę, że Orionek będzie miał dobrze. -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Podnosimy szczeniaczki w wielkiej potrzebie! A właściwie w wielkiej potrzebie jest Gem i cała jego rodzina!:razz: Jak tyle zwierzaków zacznie gadać w noc wigilijną...;) Ale żarty na bok, szukamy pilnie domków! Gem, czy teraz zaczynasz trochę juz rozumieć nasze postepowanie, co do którego nasze zdania były odmienne? -
Myślę, że nie ma się co bać sterylki. Ja mam wysterylizowane dwie swoje suki i sterylizujemy przeciez mnóstwo suk pod nasza opieką i wszystko jest ok. Saruśka w ciepłym domku i nie musze przez nia spędzać bezsennych nocy,... co za ulga.:lol: