Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. SaJo, co innego jak psy spotykają się na neutralnym terenie, a zupełnie inna jest sytuacja, kiedy 2 dorosłe samce mają dzielić terytorium. Gdyby to nie była taka odległość, to można by spróbować, ale wiezienie psa na drugi koniec Polski,dla sprawdzenia tego, chyba nie ma sensu.
  2. Dzięki beka za umieszczenie go na owczarkach :loveu: . Piękny pies, ale na razie zero odzewu. Tak mi go szkoda, widziałam go 2 dni temu, bo robiłam mu zdjęcia, Był ze swoja pania , zadowolony, szczęśliwy, nawet biedaczek nie przeczuwa, co go czeka...:-(
  3. Podniosę na dobranoc!
  4. Rudzia, ta sunieczka, która uciekła z łapanki schronu, dzisiaj coś źle się czuła. Nie wiem, czy to dlatego,że wczoraj ją odrobaczyłam, czy dlatego,że śpi na ziemi. I chyba dlatego po raz pierwszy pozwoliła mi się złapać. Mogłam przejrzeć jej sierść i wyjąc co najmniej kilkanaście kleszczy, jest tez bardzo zapchlona. Jutro kupię jakiś środek, myślę,że teraz już pozwoli sobie popsikać. Ona jest teraz na podwórku lecznicy wet, jest tam jeszcze mały pies i jest buda. Dzisiaj jak tak lało, próbowałam ja kilka razy wsadzać do tej budy, ale za nic nie chciała tam siedzieć i leży na zewnątrz.
  5. Śliczna czarnulka czeka na dom!
  6. Podnoszę szczeniaczki, już bezpieczne, ale dalej w wielkiej potrzebie.
  7. Eruane będzie wiedziała, czy Szarotka jest na Allegro, ale jej teraz nie ma na dogo.
  8. Mraulina nie masz za co przepraszać, takiego samego zdania również my jesteśmy:cool3: . Jeżeli natomiast chodzi o kotkę, to już ktoś zgłaszał chęć wzięcia jej na tymczas, ale gdyby coś, to zgłosimy się do Ciebie, dzięki. :loveu:
  9. Tak też właśnie podejrzewałam, że złożyła propozycję bez pokrycia, sądząc, że i tak nie skorzystamy z powodu odległości:cool3: . [SIZE=3][COLOR=red]Czyli Czarnuś szuka domu!!![/COLOR][/SIZE]
  10. Anashar, gdzie 2 wątki? :roll: Drugi jest, ale na psach w potrzebie. Dziękuję za umieszczenie Barego na Twojej stronie !:lol:
  11. Marzenia czasami się spełniają..., może i tym razem:razz:
  12. Dzięki sugarr, ale dopiero w piątek będę miała czas, aby pójśc zrobić im zdjęcia.
  13. Mam trochę nowych fotek Barego. Dowiedziałam się, że Bary nie jest agresywny w stosunku do innych psów, ale jeżeli idzie na smyczy, a szczególnie w kagańcu, to lubi na nie poszczekać. Natomiast gdy właściciele wyjeżdżają z nim do domku na wieś, gdzie biega sobie luzem, a teren nie jest ogrodzony i spotyka się z innymi psami, to nie ma żadnych problemów. Ma też zaprzyjaznione psy w rodzinie, również samce, z którymi się bawi. Jeżeli chodzi o dzieci, to do dzieci w rodzinie bez problemu, natomiast na ulicy nie przepada za podrostkami, odkąd chłopaki rzuciły mu petardę pod nogi, ale nie reaguje z jakąś agresją. Kocha aportować, szczególnie kamyczki:lol: . W mieszkaniu spokojny. Zapomniałam zapytać czy zostaje długo sam. Mieszka do tej pory w bloku, ale właściciele bardzo często wyjeżdżaja do domku na wieś i ma możliwośc wybiegania się. Dlatego teraz najchetniej oddaliby go do domu z ogrodem, ale żeby mieszkał w domu, nie w budzie. Jak by ktoś chetny miał jeszcze pytania, to postaram sie dowiedzieć . [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4222/bary31as9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/328/bary41nx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/3039/bary51xq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7841/bary61sc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9297/bary81sc7.jpg[/IMG][/URL]
  14. Na prośbę znajomej wstawiam zdjęcie Barego, 2-letniego owczarka niemieckiego. Jest to pies jej siostry, która na początku maja wyjeżdża do Anglii. Wyjazd niespodziewany, nie wiadomo na jak długo, być może na stałe, nie może zabrać psa. Pies mieszkał w bloku, jest zrównowazony, ułożony, tyle na razie wiem. I jest mało czasu na znalezienie nowego właściciela. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/340/bary1ee4.jpg[/IMG][/URL]
  15. Podnoszę śliczną małą czarnulkę!
  16. Nie ma żadnego zainteresowania naszymi szczeniakami, ani tymi od pijaka, ani trochę starszymi, czarnymi suńkami ze wsi, ani moja rudą puszystą sunieczką, czyli Rudzikiem. Rudzik coraz bardziej się oswaja i pozwala się już pogłaskać, niestety biedactwo w tej chwili jest nawet bez żadnego schronienia, jest na sąsiednim podwórku obok mojej pracy, teren nie jest szczelnie ogrodzony, więc wybiega też na ulicę. Śpi na ziemi , a przecież ma się teraz ochłodzić.
  17. Czeka na pomoc sznaucer olbrzym, ON-kowata,jasna, przemiła sunia i trochę ON-kowaty strarszy psiak oraz kotka!
  18. Śłiczna , młodziutka, lgnąca do człowieka Szarotka czeka w boksie aż ktoś się nad nia zlituje.:-(
  19. Napisałam prośbę o transport na wątku transportowym, ale na razie cisza. Proszę śledzcie na tym wątku, może udałoby sie jakis transport łączony.
  20. No tak, teraz to już pewnie zostaniemy z tymi szczeniakami. Jak zabrałysmy je na działkę i nie grozi im bezpośrednie niebezpieczeństwo , to już pewnie nikt nie pomoże.:shake:
  21. Czyżby rozpacz po stracie?:cool3:
  22. Może postaram się tym szczeniorkom od pijaka zrobić nowe zdjęcia. Sugarr, jeżeli po ogłoszeniach Twojej suni znajdzie sie więcej chętnych, to może jeszcze któremuś by się udało.
  23. Czyli cztery szczeniaczki szukaja domów, jeden w Krakowie i trzy w Kielcach. Zabrałyśmy te trzy szczeniaczki od pijaka do p.Ani na działkę, bo tam w każdej chwili mógłby je znowu zabrac jakis menel, kumpel tego właściciela, albo zginęłyby pod kołami , bo pod brama wychodziły na bardzo ruchliwą ulicę. Ponadto Irena , która chodziła je karmić jutro wyjeżdża. Ale sytuacja wcale nie jest na długo rozwiązana, bo na działce u p.Ani jest w tej chwili 9 psów. I znowu zaczną się problemy, bo to jest na terenie ogródków działkowych i sąsiedzi sie awanturują, a sezon juz przecież w pełni. Właśnie za przetrzymywanie psów juz kilkakrotnie chciano p.Ani tą działkę odebrać. Dlatego sprawa adopcji tych szczeniorków jest dalej bardzo pilna. W Kielcach są dwa pieski, czarny i beżowy i jedna czarna sunia, a w Krakowie u Sugarr czarna sunia.
  24. Pies nie ma papierów, ale mógł mieć , tylko właścicielce nie zależało na wyrabianiu. Ale jeżeli chodzi o Twoją koleżankę, to dwa dorosłe samce, to nie wydaje mi sie to dobry pomysł.:shake:
×
×
  • Create New...