erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Nawet na rasowego Murata nie ma chętnych?:-(
-
[B]Bardzo pilne!!![/B]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba musimy dalej szukać domu dla beżowego szczeniaczka. Chłopak, ktory miał go wziąć nie pojawił się , chociaz miał go wziąć w tym tygodniu. Nawet nie zadzwonił, że nie przyjdzie, kiedy Elwira zadzwoniła powiedział,że nie mógł i, że przyjdzie w poniedziałek. Takie niepoważne podejście dobrze nie rokuje, dlatego szukamy dalej. A dla Bernisia w dalszym ciągu nie ma transportu do Poznania. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczek beżowy w doskonałej formie.:lol: Ci ludzie, ktorzy go zamówili mieli się zgosic pod koniec tygodnia, zobaczymy:roll: . A oto on [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1574/0705szczeniaczekodpijakmv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7034/0705szczeniaczekodpijakdo8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8577/0705zulazeszczeniaczkienp6.jpg[/IMG][/URL] -
Nie chcę robić za dużych nadziei, bo to jeszcze nic pewnego, ale też mocno trzymam :kciuki:
-
[SIZE=3]Bardzo pilne![/SIZE]
-
Witamy nowych właścicieli Barego!:loveu: No cóż ,te pierwsze dni z pewnościa będą trudne, trzeba to jakoś przetrwać . Trzymamy kciuki,żeby jak najszbciej zaakceptował nowe miejsce , no i oczywiście nowych właścicieli:lol: .
-
Saruśka pewnie uważa ,że te lata , które spędziła na mrozie bez schronienia juz jej wystarczą i teraz tak bardzo boi się zimna. Teraz mozna zobaczyć, jak ona wtedy strasznie musiała cierpieć. A niektórzy uważają, że psy doskonale znoszą zimno .
-
Bary , ON-ek, ktorego tu ogłaszałam juz ma dom, dzieki ogłoszeniu na forum owczarków przez Anashar!:loveu:
-
Nieaktualne, Bary juz znalazł dom.:loveu:
-
Bary pojechał wczoraj do nowego domu.:loveu: Podróż przebiegła spokojnie, bo on bardzo lubi jazde samochodem. W mieszkaniu jest bardzo spokojny, ale widać ,że sie na razie boi, szuka swoich bliskich. No niestety trochę czasu musi upłynąć. Poprzedni właściciele Barego wyjeżdżaja dopiero pod koniec czerwca, więc gdyby było coś nie tak, to jeszcze jest trochę czasu. Ale mam nadzieję,że Bary zaaklimatyzuje sie w nowym miejscu i wszystko będzie ok. Bardzo dziękuję Anashar i wszystkim , którzy pomagali w szukaniu domu dla Barego!:modla: :modla: :modla: Jeżeli ktoś go ogłaszał na innych forach, to bardzo prosze o usunięcie ogłoszeń.
-
[COLOR=green][SIZE=3]Dzięki eria[/SIZE], :iloveyou: j[/COLOR][COLOR=black]ak zwykle piękny. Od-Nowy teraz nie ma na dogo, z pewnościa sie ucieszy:loveu: .[/COLOR]
-
Szarotka, piękna , milutka , młoda sunieczka czeka na swojego Pana. [RIGHT] [/RIGHT]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fiona.22, ale ,żeby pojechać pociągiem i od razu wrócić, to byś się zamęczyła. Chyba,że masz gdzie przenocować w Poznaniu? A może szukać transportu z Warszawy do Poznania, bo do Warszawy dowieźc psiaka, to nie będzie takiego problemu. Grono szczeniaczków sie powiększyło o dwa szczeniaczki Rudej i dwa Czarnej, suczek z hurtowni. -
Gosiapk, to nie tylko Twoje posty są pożerane, ten robal juz od dawna toczy dogo i nie wiadomo, jak długo jeszcze.:diabloti: A jeżeli chodzi o Czarusia, to jest światełko w tunelu, ale dopiero w poniedziałek będzie cos wiadomo.:roll: [B]Trzymajcie mocno kciuki!!![/B]
-
Murat- sznaucer olbrzym i Bazyl , wilczkowaty staruszek pilnie potrzebują pomocy, ich los w dalszym ciągu niepewny.:shake:
-
A... zajrzała tu [COLOR=royalblue]eria, [/COLOR][COLOR=black]twórczyni przepieknych banerków, myślę Od-Nowa,że jeżeli chodzi o banerki to ona może pomóc. :p [/COLOR] [COLOR=black]A może mogłybyśmy się uśmiechnąć do erii, jeżeli chodzi o banerki dla naszych kieleckich psiaków szukających domków.:lol: [/COLOR] Od-Nowa, na tym zdjęciu Lira to wykapana mamuśka! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/616f99545e5fd2c5.jpg[/IMG][/URL] A to mamusia Liruni- Misia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5958/0703misia11jz7.jpg[/IMG][/URL]
-
Jaka niespodzianka, na tym wątku chyba posty nie znikają?:crazyeye: A ja nie pisałam tu , bo czekałam,aż dogo przestanie fiksować:cool1: Musze powiedzieć,że duma mnie rozpiera, jak to czytam:obrazic: . A z tego , co widzę, to Lirunia ma szansę stać sie nie mniej sławna, jak "najpiękniejszy pies świata", czyli Sonia u Behemot, oczywiście też kielecka sunieczka:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18066&highlight=Behemot[/URL]
-
Państwo z Warszawy mają przyjechać jutro po Barego.:lol: Jeżeli wszystko zakończy sie pomyślnie zaraz dam znać , aby zdjąć Barego z ogłoszeń.
-
Oczywiście zgadzam się z Wami, że dla znakomitej wiekszości psów najważniejsza jest bliskość człowieka i przedkładają to na możliwość hasania po ogrodzie:p . Chociaż jak zwykle są wyjątki. Co do Barego, to nie ja decyduję, jestem tylko pośrednikiem. Przekazałam telefon tej pani, właścicielka Barego ma tam zaraz dzwonić. Mam nadzieję,że to będzie właściwy domek.:lol:
-
Tak oczywiście. Ale Czaruś przez krótki moment doznał juz czegoś lepszego i tak chcciałby spędzić ostatnie lata.:loveu:
-
Przez to,że dogo fiksuje zupełnie nie można sie porozumieć. Nie wiem, kto pisał na forum owczarków,że Bary ma dom, oczywiście to nieprawda. Dopiero wczoraj wieczorem miałam jakiś sensowny telefon, bo wcześniej oferowano tylko budy. Nie wiem ,czy to dzwoniła ta osoba, o której mówisz Anashar? Kobieta z Warszawy, mówi,że mieszka w bloku. Anashar czy znasz tą osobę? Ona chciała psa już dorosłego . Można jeszcze sprawdzić tych chętnych, o których pisze Saga_86. Dom z ogrodem , to byłaby niezła perspektywa. Bary mieszka , co prawda w bloku, ale jego właściciele bardzo często wyjeżdżali do domku na wsi, gdzie mógł sie wyszaleć do woli i co uwielbiał.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
KaLOlina nie ma tu Twojego postu, nawet nie widać go , jak sie kliknie odpowiedź, ale dostałam go w powiadomieniach. Myslę,że najlepiej będzie jak podasz nr tel. andzi69, bo to u jej teściowej jest Berniś , ja nic nie wiem na jego temat. To tel. andzi69 604 275 553, jej teraz nie ma w Kielcach , ale z pewnością będzie cos wiedziała na temat Bernisia. Można chyba zacząć szukać transportu, ale jak to zrobić przy tak działającym dogo?:cool3: