erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przemrożona i wychudzona sunia ze szczeniakiem z lasu mogłaby pojechac do Jaagi do domowego dt, ale na razie nie mamy transportu na jutro do Katowic. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To chociaz jedna dobra wiadomość:). A córeczka Czika została sama? Telefonów dzisiaj nie było żadnych. Pan z Zakopanego zainteresowany wczesniej adopcją Rambo zrezygnował. Poza tym same tragedie:(. Wczoraj Jola dowiedziała się ,że na Św. Katarzynie jest wyrzucona w lesie suka ze szczeniakiem. Dzisiaj pojechała tam, z miejscowymi ludźmi poszła szukac do lasu suni . Sunia była ze szczeniakiem przy szlaku turystycznym w jakimś szałasie z gałęzi, leżała na gołej ziemi. Ledwo sie poruszała, była tak przemarznięta, nie mówiąc o tym , jak wychudzona, a wogóle jest gładkowłosa, delikatnej budowy. Obok było jakies palenisko i faceci tam palili ognisko i pili wódke. Powiedzieli,że czasami nosili tej suni jeśc. stała tam jakaś miska ze bułką namoczoną. To był chyba ostatni moment na uratowanie psiaków, bo mróz u nas duży w nocy, a w Górach Świetokrzyskich jest o kilka stopni zimniej. Jola zawiozła psiaki do weta, dzisiaj zostały w gabinecie , a jutro wet je weźie do swojego hoteliku, warunki spartańskie, ale lepsze to niż las. Sunia ma przemrożone opuszki łap, nie wiadomo, co jeszcze się okaże . Szczeniaczek podobno śliczny, puchaty, ok 2,5 mies. Błagamy o pomoc, bo nie mamy funduszy na opłacenie hoteliku tych psów, które juz mamy, a co dopiero następnych. Jakby jeszcze było mało, to cos dolega jednemu z ratlerkowatych szczeniaczków, nie je dzisiaj trzeci dzień i został w lecznicy na obserwacji. A jak Anka poszła do tych pijaków karmić Rudą i drugiego szczeniaka, jeden z nich zrobił jej awanturę i powiedział,że ma zabierac Rudą, bo wykradła mu dwa jajka z kurnika, a jak nie , to ją zabije. Co prawda mówił to ledwo trzymając sie na nogach, ale nie wiadomo, co takiemu do łba strzeli. Ta ratlerkowate psiaczki tez tylko dzieki Rudej wytrzymują w tej stodole, bo ona je ogrzewa ciałem, inaczej by pewnie przemarzły . Wypadało by jak naszybciej zabrać stamtąd Rudą i te szczeniaki, ale gdzie i za co??? POMOCY !!!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Hej, hej, ktoś coś wie?[/QUOTE] Info o beniu przesłałam beta ata na pw. -
Oby tym razem sie udało:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to trzeba chyba córeczki Jaagi zaangażować do wymyślania imion, bo ich fantazja nie ma granic:evil_lol:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kika22, dzięki:). Savahna , to wyślij prosze :)jakieś psiaki, bo Ty wiesz najlepiej, które mają najmniej ogłoszeń. Wpłynęło na nasze psiaki 50 zł od p.Ani z Trzebini, bardzo dziękujemy:loveu:. No rzeczywiście duża Saba też była:oops:. A Soni nie było? -
W poniedziałek o 7 rano został znaleziony sznaucerek miniatura przed wejściem na działki na Świętokrzyskim. Był cały umoknięty, oszroniony, tak,że pewnie całą noc ,albo dłużej spędził na dworze. Podobno był zgłaszany do schroniska, było tez ogłoszenie w radio i u wetów, ale właściciel sie nie zgłasza. Może ktos zna tego psiaka. [IMG]http://i45.tinypic.com/2lcs3te.jpg[/IMG]
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ale niestety nie zapisałam telefonu, bo zapomniałam o tamtym psie, zreszta nie wiadomo , co tam z nim teraz. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Juz proszę nie mieszać, bo zapisałam jako Sabę, zresztą ładniejsze jest;). W poniedziałek o 7 rano został znaleziony sznaucerek miniatura przed wejściem na działki na Świętokrzyskim. Był cały umoknięty, oszroniony, tak,że pewnie całą noc ,albo dłużej spędził na dworze. Podobno był zgłaszany do schroniska, było tez ogłoszenie w radio i u wetów, ale właściciel sie nie zgłasza. Może ktos zna tego psiaka. [IMG]http://i45.tinypic.com/2lcs3te.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, myslałam,że juz na tyle znasz węgielkową ,że wiesz, że ona rzadko nie mija się z prawdą:cool3:. To nie ja wymyślałam imię dla suni Sukowskiej, tylko ona wymyśliła po Lence Sonię, a teraz w końcu napisała Saba:cool3:. Niech będzie Saba, bo była tylko mała Sabunia:p. Szczeniaczka ruda - Lusia, czarna - Pola, chłopak biały - Roki, szary- Nero. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Szkoda,że wcześniej nie przeczytałam,że Fryta do zwrotu, bo akurat wczoraj był tel o nią i powiedziałam,że nieaktualne:razz:. Ale nie martw sie jaanka, może jeszcze ktoś zadzwoni:eviltong:. Tylko nie wiem, czy takiego dziurawego psa ktos bedzie chciał:cool3:. Mysmy Ci dały psa całego, więc bardzo prosimy o zacerowanie:p. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Kieleckie psiaki dostały od Aiszuni 36 zł, bardzo dziekujemy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sedalin na uczelni się zawsze przyda , można jakiegos wykładowcę obezwładnić , jak jest potrzeba :evil_lol:. Wpłynęło od Aiszuni 36 zł na nasze psiaki, bardzo dziekujemy:). -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Elka_Ka, Radku, bardzo dziękujemy:). Jaaga kupiła Oskarowi Gelacan za 187 zł, ale na pól z innym psem, czyli 93,50 zł. Jaaga przeleję Ci razem z należnościa na dt. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Psiaków przybywa tempie zastraszającym, niestety nie idzie to parze z kasą:cool3:. Bardzo prosimy o pomoc finansową:). Mag.do , ten starszy psiaczek wygląda , jakby z oczkami miał cos nie tak, chyba niedowidzi:(. Savhanko, czy możemy Cie prosic o ogłoszenia dla niego z jakąś łzawą historią, może ktos by dał mu kąt na ostatnie lata. A Sara piękna , chyba znalazłaby dom bez trudu. A sunia z Sukowa- Lenka, znowu? Może jednak inaczej ją nazwiemy, bo tak to sie mylą te sunie. Na ta drugą rudą Anka mówi po prostu Ruda, to może niech juz tak zostanie -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/2ch5a1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/287q8nk.jpg[/IMG] Szczylki bardzo potrzebują domów, marzną w tej stodole, która jest dziurawa z każdej strony. Będą malutkie, szczególnie jeden jest taki maleńki ratlerkowaty. Zrobiłam pare fotek, ale okazało sie ,że wszystkie poruszane , do niczego. [IMG]http://i48.tinypic.com/367ub.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2cijkg.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna piękna ruda sunia, większa od tej z Sukowa. Wyrzucona z samochodu, chyba po szczeniakach, wychudzona bardzo, długo błakała się po Bukówce, przeganiana. W końcu Anka zabrała ją i umieściła w bardzo tymczasowym miejscu, w stodole,na podwórku u sąsiadów pijaków. Chodzi tam ją karmic i te dwa małe szczeniaczki, które ktos dał tym pijakom, którym też szukamy domu. Sunia jest przemiła, na widok człowieka wygina się cała w paragraf, trudno było zrobić jakąś fotkę. Teraz juz troszkę lepiej wygląda, ale jeszcze jest chuda. Jest już po sterylizacji. Ta z Sukowa ze szczeniorami, to cały czas żebrała pod Lewiatanem, dlatego jest nawet w niezłej kondycji. [IMG]http://i45.tinypic.com/2yuhqa9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1eosoy.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/bj5qar.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/k3og3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/14jc0o5.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/2gv7ib6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2639a1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/30ldpns.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunię z 4 szczeniaczkami z Sukowa już zawiozłyśmy do mag.dy. Trochę było problemu ze złapaniem szczylków, a sunie pomogła złapac pani, która ją trochę dokarmiała. Sunia bardzo ładna, średniej wielkości, łagodna, była tylko bardzo przestraszona, ale nie jest dzikuską. Szczeniory w samochodzie zwymiotowały i zrobiły qpole, tak ,że musiałysmy jechac przy otwartych oknach:diabloti:. [IMG]http://i49.tinypic.com/25jxzdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2upft3r.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1zp1nvb.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1zgqaa0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/w04aye.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Z relacji pani, która odłowiła szczeniaki z Nowin, wynikało, że początkowo urzędnik zgodził się na wydanie zlecenia. Jak je odłowiła, to stwierdził, że teraz jak je odłowiła to są jej:angryy:. Dziś przeczytałam, że Sitkówka-Nowiny to najbogatsza świętokrzyska gmina...[/QUOTE] Wcale mnie to nie dziwi, ten urzędas wyjątkowo butny i arogancki, "wadza":cool3: uderzyła mu do łba . Dobrze by było w końcu zrobic z nim porządek:diabloti:. Ang, matko jedyna , jamniczkowata w zaawnsowanej ciąży:-(. Zrób jej jakieś zdjęcia, może wątek założyć i prosić o dt. Ewelinko, jutro o 10 , jedziemy z Anką po sukę ze szczeniorami i zawozimy do mag.dy, jak da sie złapać oczywiście. Jak masz czas , zapraszam:). Divia_gg, na Rudziszka rzeczywiście już pora, nawet był dzisiaj pierwszy tel o niego od buraka spod Morawicy, dziwił się dlaczego nie chce go wydać do budy, skoro puchaty jest :cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wy tu sobie o jedzonku:cool3:, a ja potrzebuje pomocy w złapaniu tej suki ze szczeniakami w Sukowie, jutro albo pojutrze. Suka troche nieufna, więc nie wiem, czy bez Sedalinu sie obędzie. Suka, która koczowała w Kaczynie wydana do Skarżyska. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Prawie tak brzydki kot, jak jeden z moich psów, no i oczywiście bohaterka tego wątku;). -
[quote name='Eden']To co zobaczyłam na tej interwencji przedszedł moje wyobrażenie, pare stworzeń uratowanych a reszta dalej na łancuchach, w budach skleconych z dwóch na krzyż desek. Bezsilność po prostu rozwala. Na co tym ludziom te psy on i tak nie spełnia swojej roli, jak odgoni na podwórku intruza jak ma metrowy łancuch, a te małe psy pekińczyki, jamniki na łańcuchach.....to mi po prostu słow brakuje.[/QUOTE] A jakiś mandat chociaż za nie spuszczanie z łańcuchów dostaną?