erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Oskarowi bardzo się rozpaprały rany na palcach, podobno skóra odstaje, wygląda to okropnie, konieczna wizyta u weta, musi dostawac metronidazol i i inne antybiotyki. Po antybiotykach znowu mu siądzie wątroba:(. Podobno jest bardzo dobry lek na watrobę, ale kosztuje 80 zł . W dodatku juz skończyła się karma lecznicza , czyli wydatek 218 zł . Jesteśmy zadłuzone , nie mamy kasy, nie wiem, co będzie dalej z Oskarem:-(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oby Żabcia się zadomowiła tak, jak Sabcia:). Oskarowi bardzo się rozpaprały rany na palcach, podobno skóra odstaje, wygląda to okropnie, konieczna wizyta u weta, musi dostawac metronidazol i i inne antybiotyki. Po antybiotykach znowu mu siądzie wątroba[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]. Podobno jest bardzo dobry lek na watrobę, ale kosztuje 80 zł . W dodatku juz skończyła się karma lecznicza , czyli wydatek 218 zł :(. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa, dwie te same foty wstawiłaś :razz:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ten biedak też na Św. Katarzynie? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I znowu problem, bo pani Ania wyjeżdża w piątek do Krakowa na kilka dni, musi zabrać swoja Kajkę i nie da rady już wziąć Misi. Czy ktoś mógłby przechowac Misię przez 3-4 dni ? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nasze psiaki dostały z bazarku mariusza pp 482 zł, serdecznie dziękujemy.[URL="http://smayliki.ru/smilie-1064474727.html"][IMG]http://s17.rimg.info/3d68452671f9ef5c40fe3e1d6445286f.gif[/IMG][/URL]). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jutro Żabcia i Perełka jadą na sterylkę, bardzo dziękujemy Fundacji Kastor , która pokrywa jej koszt :modla:. -
No tak, teraz najgorsza pora, u nas woda po kostki, ale już chyba wkróce koniec zimy, więc jakoś dotrwamy z psiakami do wiosny:). Ciekawe, jak Sarunia zareaguje na nowy preparat.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malamuta i suńki nikt nie bedzie łapał, bo gmina Miedziana G.sprawę olała i hycel podobno nie miał od nich żadnego zgłoszenia. A wogóle podobno ta gmina jest bardzo oporna i udaje,ze psów bezdomnych u nich nie ma. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
erka replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Trzeba zaczekać, bo mogą sie zdarzyć jakies komplikacje po sterylce i sunia nie będzie mogła wrócić na łańcuch. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Moje koleżanki zaraz by go ogłosiły , jako mixa malamuta;). Coś tam z niego chyba jednak ma:). Wiem natomiast jakie zdjęcie Rudej wstawią do ogłoszeń na bank:evil_lol:. [URL="http://img27.imageshack.us/i/27533617.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6545/27533617.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Jaanka, niestety konto jest udostępnione tylko na 1%. Nikt nawet do suniek nie zaglada, nie mówiąc o jakiejś pomocy . Trochę zagalopowałysmy sie zabierając 5 suczek na raz, kiedy miałyśmy juz kilkanaście psów pod opieką. Ale trudno było pomóc jednej, a resztę zostawić na pastwę losu, tym bardziej,ze zaczynają się cieczki. Ale przez to jesteśmy w bardzo nieciekawej sytuacji finansowej i bardzo prosimy o wsparcie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale biedne te psiaki, pies taki smutny:-(. Ale co tu robić, my juz nie mamy jak pomóc:shake:. A jaki hycel łapie tam? Były zgłaszane do gminy? Jakimś cudem udało się znaleźć dom dla Nory , o której wczoraj pisałam. Wczoraj Anka zawiozła ja do hoteliku Miry, a dzisiaj już przyjechali po nią państwo z Pierzchnicy. Sunię trzeba było wnosić na rękach do samochodu, bo za nic nie pójdzie na smyczy,na sam widok obrozy i smyczy wpada w ogromną panikę, nie wiem, co ona musiała przezyć z tymi ludzkimi bestiami,ze tak się zachowuje. Ale już dojechali na miejsce , wszystko jest w porządku, sunia już rozdaje całusy. Bedzie spała w budzie , ale wolno chodzi po terenie, nie bedzie zamykana i wiązana. Pan powiedział,ze pomalutku ją nauczy chodzić na smyczy, bo z poprzednią sunią zawsze chodził na spacery. Dzisiaj też ma przyjść dziewczyna z Kielc zobaczyć Misię. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lenka cudna, przepięknie wygląda:loveu::loveu:. Kocham takie sunie , oby tak samo poszczęściło się Rudej i Sabie, bo one w podobnym typie:). A jeszcze jedna spora sunia pilnie szuka domu. Została wywalona na jednej wsi z samochodu, widziała to starsza kobieta, ale nie była w stanie zapisać rejestracji. Sunia leżała w miejscu , gdzie ją wyrzucono ok.3 tygodnie, ktoś z okolicznych mieszkańców czasami coś jej rzucił do jedzenia, ale nikt jej nie przygarnął, nie zrobił jakiegos prowizorycznego schronienia, nie podłożył nawet troche słomy, leżała cały czas bidula na śniegu:-(. Anka zabrała ją na sterylizacje, okazało się,że sunia była w ciąży, miała 8 szczeniaków. Po zabiegu nikt jej nie chciał nawet przetrzymać, Anka musiała ja zabrać do siebie, jest juz u niej kilka dni, ale nie może dłużej zostać. Anka ma 7 swoich psów, duże suki, które tej absolutnie nie tolerują i dwa koty, których z kolei nie toleruje sunia. Sunia trochę podkrwawiała po tak poważnym zabiegu, wczoraj był u niej wet., dostała kilka zastrzyków, ale juz jest lepiej . Nora, bo chyba ta będzie nazwana jest niesamowicie wdzięczna, jak tylko Anka poświeci jej chwilę czasu , to liże ja po rękach, po twarzy, wpycha głowę do głaskania, nie rozstawałaby się z nią. Nora jest spora, wazy 35 kg, ma ok.2-3 lata, jest wilkowata, ale ma szorstką sierść. Jak Anka wpuściłą ja do mieszkania, to od razu położyła się na kanapie,może była w mieszkaniu wcześniej. Ale boi się bardzo założonej obroży, nie zrobi ani kroku na smyczy, boi sie też panicznie mężczyzn, widocznie ma b.złe skojarzenia. Teraz na kilka dni pojedzie do Miry do hotelu, ale na dłuższy pobyt w hotelu nie ma pieniędzy, trzeba jej jak najszybciej znaleźć dom. Ewelinka_m, jak bys mogła u Miry porobic jej fotki do ogłoszeń, może w weekend by się udało. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nikt nie chce naszych psów:(. Na pocieszenie Tinka i Jogi z nowego domu:). [IMG]http://i46.tinypic.com/8wdvl2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/212eb9c.jpg[/IMG] Miłość z przybraną siostrzyczką kwitnie :). [IMG]http://i49.tinypic.com/2i1z913.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e6ubn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/24ynsro.jpg[/IMG] [COLOR=#0000ff]Wpłynęło na nasze psiaki 180 zł od ang z bazarku i 560 zł z bazarku mariusza pp. Bardzo serdecznie dziękujemy! [URL=http://smayliki.ru/smilie-1064386023.html][IMG]http://s17.rimg.info/d07923308dcdc607e81bec878d7e932c.gif[/IMG][/URL][/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, trzymaj się, a może jakos dało by sie uniknąć tej operacji:roll:. -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Podnoszę z prośbą o pomoc finansową. Suczki trzeba zaszczepić, wysterylizowac, no i utrzymać w hoteliku. Jestesmy zadłużone , wziełysmy na siebie zbyt duże zobowiązanie, mamy na utrzymaniu 18 psiaków. Ale nie było wyjścia, zima to okres, kiedy trudno zostawic psa bez pomocy, choć coraz częściej nam się to zdarza, bo przekracza nasze możliwości pod każdym względem. Savahna, nie wiem czy może jakis bardziej dramatyczny tytuł by sie przydał, bo tak to nikt tu nie zaglada oprócz kilku znajomych osób. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 14.01.2013 i debet wynosił [B]- 1508,70 zł. Wpłaty: [/B]400 zł - jkp 280 zł - mariusz pp/bazarek/ 1702 zł - taks /bazarek/ 200 zł - pani Tiny 30 zł - pan Jogiego 521 zł - Incia /bazarek/ 580 zł - wpłata NN 30 zł - Aneta M. [B]Razem: 3743 zł Wydatki: [/B]22 zł - karma Royal dla Jogiego 40 zł - szczepienie Jogiego 40 zł - ogłoszenia 93,48 - fartuszki posterylkowe 300 zł - hotel Rudzika /16.01-14.02/ 360 zł - hotel Czarka /16.01-14.02/ 230 zł - hotel Silvy /8.01-6.02/ - 70 zł zostało z Tiny 100 zł - hotel Sisi /23.01-2.02/ 100 zł - transport Maszy do Tychów 30 zł - ogłoszenia 300 zł - hotel Ajki 30 zł - transport 5 suczek z Masłowa do hotelu 390 zł - hotel Rudej /3.02-4.03/ 360 zł - hotel Saby /4.01-3.02/ 220 zł - karma dla Poli i Nero 200 zł - dt Oskara 200 zł - dt Albinki [B] Razem: 3015,48 zł Saldo: 3743 - (3015,48+1508,70)= [COLOR=#ff0000]- 781,18 zł [/COLOR][/B] Morus jest w bezpłatnym dt u mag.dy. Jeszcze nie płaciłysmy za hotel 5 suczek, które ostatnio przybyły. [B][COLOR=#0000ff]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty.[URL="http://smayliki.ru/smilie-1065317415.html"][IMG]http://s17.rimg.info/8dc85dbe67d6fb39915904162271263e.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] [COLOR=#ff8c00][B]Prosimy o dalszą pomoc, bo mamy w tej chwili rekordową ilość psiaków pod opieką: Oskar, Albinka, Rudzik, Czarek, Silva, Ruda, Saba, Nero, Pola, Ajka, Morus, Misia, Lola, Perełka, Beza, Szarka, Luna, Żabcia. [/B][/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/230/28406426.jpg[/IMG] A to pięknoty z Masłowa, reszta fotek na ich wątku:). -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Fotki śliczne, suńki nareszcie bezpieczne, najedzone, szczęśliwe :). Tylko my troche gorzej wyglądamy z kasą:diabloti:. Nie dość ,że jesteśmy zadłużone, to jeszcze naraz przybyło nam 5 suczek. Ale jak mogłysmy zostawić te suńki, które już zaczęły cieczki i lada moment zamiast 5 byłoby 30 psiaków. W tej chwili mamy rekordową ilość psów pod opieką - 17. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na utrzymanie tych suniek, bo nie wiem, jak sobie poradzimy. -
Trzeba by się zastanowić, czy biednego Misia nie należy odebrać:evil_lol:.