erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ok, ewelinka_m Ci prześle. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ale tempo! :multi: To my zaczniemy chyba wszystkie psiaki wozić do Wrocławia;). Bardzo się cieszę:loveu:.Również z tego,ze sunia nie jest chora:). A może jeszcze jakieś sąsiadki Pań bedą chętne na te dwie z dt z Katowic, bo one tam długo nie mogą zostać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jola p., a kupka była ok? Oby u tej suni brązowej u Poker nie było nic poważnego. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
A może tej brązowej zrobić test na wirusówki, troche mnie ta biegunka niepokoi. Dla tak wycieńczonych psów, schronisko nie jest bezpiecznym miejscem. Dlatego tak pilnie potrzebny jest jeszcze dt dla pozostałych tam dwóch psiaków. -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
erka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Poker za pomoc:loveu:. Sunie przeżyły koszmar u tej kobiety, juz podobno wcześniej zagłodziła jakąs sunię na śmierć. Kobieta słuchała głosu "opiekuna ", który jej mówił, czy może dac jeśc psom , czy ma to byc np 6 ziarenek suchej karmy, albo trochę płatków owsianych. Kobieta nigdy nie wpuszczała nikogo do domu, nikt z sąsiadów nawet nie wiedział wcześniej,że ona ma aż 8 psów. Czasami ktos jej dał troche jedzenia dla nich, ale nawt nie wiadomo, czy ona dawała psiakom. Jak dowiedziałysmy sie o tej sytuacji, chciałysmy wyciągną od niej psiaki dzieki pomocy jednej sąsiadki, do której tylko miała zaufanie. Zabrałysmy dwie sunieczki, które pojechały na dt do Jaagi do Katowic. To te sunieczki, one też szukają ds. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2jBUSBqGthk/UYDhvt76n4I/AAAAAAAAD8s/8Tl8CJ_r76c/s720/IMG_0066.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Fey-I0w9iI4/UYDh1Qxkv4I/AAAAAAAAD9Y/vG2lVDHy7QE/s720/IMG_0076.JPG[/IMG] Niestety nie zdążyłyśmy wyciągną reszty, bo po interwencji sąsiadów, którzy już nie mogli znieśc fetoru wydostającego się z jej mieszkania i zawiadomili policję, kobietę zabrano do szpitala psychiatrycznego, a psiaki do schroniska. W mieszkaniu została kocica tez zagłodzona i dzika, sasiadka która poszła tam dac jej jesć mówiła, że w pokoju , w którym kocica była zamknięta nie było ani jednej miseczki,żadnego śladu jedzenia, ani kuwety. Chodzi tam teraz codziennie i jeszcze nie zobaczyła tej kotki, tylko jedzenie jest zjadane. Dobrze by było tez tą kotkę zabrać, póki ta kobieta jest w szpitalu, ale nie mamy gdzie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i40.tinypic.com/2wday41.jpg[/IMG] Savahnko, czy ogłosiłaś juz tą sunieczkę z Micigozda/pod jakim imieniem?/ bo sytuacja jest podbramkowa. Suni potrzebne chociaż dt. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety , te co zostały w schronie są w najgorszym stanie psychicznym:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie wiem dokładnie, bo tak był przerażony,że nie chciałam go stresować zagladaniem w zęby, ale wygląda gdzieś na 4 mies. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Poker następne dwie sunieczki będa bezpieczne, dzięki wielkie:loveu:. Zostają w schronie jeszcze dwie sunie, jeden piesek i szczeniaczek, dla którego to nie jest bezpieczne miejsce. To ten bidulek w kąciku. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qz2Z4kkXlVA/UYpRcZbI7gI/AAAAAAAAEGU/28g2MT5Ry90/s640/DSC00818.JPG[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy Rudzia za piękny bazarek:loveu:. Dziekujemy również wszystkim podnoszącym:lol:. Węgielkowa z ewelinką_m pojechaly teraz do schronu wydostawac sunieczkę, która ma jutro jechać do Poker. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Minia się wody boi:eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sunieczka z Micigozdu została wyrzucona ok. 3 dni temu z samochodu. Pierwszy dzień biegała przerażona środkiem bardzo ruchliwej drogi, cud ,że nic jej sie nie stało. O pomoc prosi nas pani, którą znamy z wegielkową, bo byłysmy tam na wizycie pa dla bernardynki, którą pani adoptowała ze schroniska w Hajnówce. Pani dała jeść suńce i ta od razu przykleiła się do niej, chce koniecznie wejśc do domu, podaje łapkę, przymiła się. Niestety benia rezydentka dostaje szału i nie ma możliwiści, żeby pani przechowała małą. Suńka jest młoda, przemiła, niewielka, ok 7 kg. Bardzo potrzebne dt, bo inaczej sunia zginie pod kołami. Mag.do, my też chcemy popływać w Twoim basenie:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale to właśnie są od tej kobiety, tylko 2 wcześniej zabrałysmy, zanim trafiły do schroniska i pojechały do Katowic. Jedna jest u Jaagi, a druga u jej mamy i ona nie bardzo sobie z nią radzi. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agasz, Poker, dzięki wielkie:):). Szczeniaczek być może bedzie miał dom u znajomej p.Renaty, która jest sąsiadką tej kobiety. Zostały by dorosłe psiaki. Chętnie wysłałybyśmy jedną sunię do Poker, tylko kwestia transportu do Wrocławia. Oczywiście to bedzie możliwe, jak kobieta się zrzeknie psiaków, jutro zobaczymy. Mam tez nadzieję,że nie bedzie problemu z zabraniem ich ze schroniska, dzisiaj juz rozmawiałam z kierownikiem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jutro właśnie ma do niej pojechać jej sąsiadka i namówić na zrzeczenie sie psiaków, mam nadzieję,że się uda. A jeżeli tak[B], to na cito bedzie potrzebny tymczas domowy chociaż dla tego szczeniaczka[/B], resztę może uda się wyadoptować ze schroniska. ON-ka u mag.dy na razie bezimienna, savahna wymyśl coś, bo Ty masz więcej polotu:). Mag.da pewnie więcej napisze o niej, wiem tylko,ze na razie nr 1 jej zainteresowań, to micha. Tak to jest z zagłodzonymi psiakami. Mag.do, a co tam u naszej dzikuski Wilmy? Jakieś postępy robi cwaniara? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja ktoś w schronie stwierdził ,że te cziłki wyglądają na zaciekawione, to gratuluję znajomości psiej psychiki i zachowań:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, doszło od Inci z bazarku 377,20 zł, od jkp 300 zł i 30 zł od Lato09, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Z Kolorowego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242454[/URL] przelałam przed chwilą 170zł (końcóweczkę 2,50zł przekażę gdy dojdzie do mnie ostatnia wpłata). Proszę o potwierdzenie na wątku bazarku[/QUOTE] Nikaragua, wielkie dzięki:loveu:, jak się pojawi wegielkowa, to potwierdzi. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malagosku nie mamy w tej chwili takiej na stanie, ale postaramy się coś znaleźć;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agasz , nie widziałyśmy weta, nie wiem, czy zaszczepienie ich w takim stanie ich nie wykończy. To szkieleciki pokryte skórą. Totalnie przerażone, nie maja żadnych szans w schronisku na socjalizację , ani odkarmienie. Obok w boksach psy tak strasznie szczekają, ze te trzęsą się cały czas ze strachu. Powinny jeść wartościowe posiłki często, w małych porcjach, a tam nikt sie nimi szczególnie nie przejmuje. Dostają tak , jak inne psy jeden raz dziennie, pewnie sucha karmę. A suchej karmy nie jedzą, bo przyniosłysmy im lepszą , drobniutą i nawet nie tknęły. Dałam puszke, ale całą zjadła w sekundę ta najodważniejsza, pozostałe były tak przerażone,że nie jadły jak im podtykałysmy pod nos, a jak odeszłysmy , to ta jedna zjadła wszystko. Tak samo nie miał szans zjeśc cokolwiek ten szczeniaczek przeraźliwe chudy, bo ten dorosły psiaczek mu zjadł. Nie sądzę,żeby tam ktos się martwił , czy każdy psiak zjadł. Sytuacja jest beznadziejna, bo nawet nie można w tej chwili wyadoptowywac psiaków, bo baba musiałby się zrzec. Nie znacie kogoś z Katowic , czy Sosnowca osobiście? Kogos , kto mógłby zawieźć sunię od Jaagi z Katowic do Sosnowca na sterylke. Ile razy prosiłam kogoś ze Śląska o pomoc, nikt się nawet nie odezwał. -
Po prostu Sarunia zrobiła sobie zdrowotne błotne okłady na stawy:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To może na sterylce, bo mam nadzieję,że nie będzie długo w hoteliku czekać. Dzisiaj karetka zabrała właścicielkę tych małych psiaczków do szpitala psychiatrycznego, a psiaczki do schroniska.:-( One nie maja tam szans:(. Jutro pójdziemy tam z ewelinką_m zanieść jakieś lepsze jedzenie i porobic fotki. Szkoda,że nie udało się wcześniej nic wyciągnąć. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Skarpecie Owczarkowej za dofinansowanie karmy i Linssi, która to załatwiła:loveu::loveu:. Jaaga, to może zaszczep Oskara tylko na wściekliznę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, a mogłabyś zapytać w skarpecie owczarkowej, czy mogliby pomóc tej ON-ce w utrzymaniu w hoteliku, czy sterylce? Gdyby nie ta podbramkowa sytuacja u Anki, nie decydowałybysmy się wziąć tej suni pod opiekę, bo przy zadłużeniu 2500 zł nie jesteśmy w stanie pomóc juz żadnemu psu. A tu jeszcze te dwie cziłki u Jaagi też będą potrzeboway kasy na utrzymanie i sterylki. Szkoda też bardzo tych pozostałych małych psiaczków, które baba zagładza na śmierć, ale jak im pomóc , skoro nie ma na to pieniędzy.