erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Malutka Rita też juz w domku w Wa-wie. Mam już jej fotki:). [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/120201rita6.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6315/120201rita6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/120201rita4.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/296/120201rita4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/120201rita5.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/264/120201rita5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Z tego miotu został tylko Frodo. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Taki psiaczek, podobno juz niemłody koczuje w śmietniku na Świętokrzyskim:(. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/120201psiakzewitokrzysk.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/488/120201psiakzewitokrzysk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/120201.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4692/120201.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/120201.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4692/120201.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 500 zł od Rudzi-Bianki z bazarków na kieleckie psiaki:). Rudzia, wielkie dzięki!:loveu::loveu::loveu: -
Dramat- kilkadziesiąt zagłodzonych psów po śmierci opiekuna- pilnie dt!
erka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jeżeli to tylko nużyca, to psów w dobrej kondycji nie zarażą. -
Oby okazał sie to domek odpowiedni dla Lizuni:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Miałam jakies telefony ze Śląska o szczeniaki, komu przekazać namiary, może by były dla tych bidulków z Olkusza. Tylko takie sobie, więc do sprawdzenia. Sprawdzam też dom w Zabrzu dla Marianki /tej z białym/. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, ale ja nie mam nowych zdjęć, tylko te , któe zrobiłam na samym poczatku, jak jeszcze sunia była wystraszona i te ewelinki_m , ale na nich ona wygląda też na większą niż jest w rzeczywistości i jest tylko sunia na rękach, więc nie z bardzo ją widac. -
Psy pewnie trzymał w takich warunkach od lat, a chodzą pogłoski,że potrzebne mu one były do wyrabiania znanego w prymitywnym świecie "świetnego leku na płuca", ale nie ma na to dowodów. Rzeczywiście ciekawe ,że gmina nic o sprawie nie wie, skoro TOZ i pani rzecznik ds ochrony zwierząt zna ja od kilku miesięcy i podobno wysyłali pisma do różnych urzędów, chyba ,że było inaczej.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rudzia, wielkie dzięki:loveu:, zaraz będę potwierdzać. Nera jest mała, ale straszny żywioł, przynajmniej na dworze, szarpie się na smyczy, chce ja odgryzać. Może to dlatego,że sunia nie wybiegana, niestety pani Ania nie wychodzi z nią ile trzeba , a nie ma jej kto pomóc. W domu rzeczywiście pieszczocha. Niestety ma kiepskie zdjęcia. Moim aparatem cięzko zrobic dobre zdjęcie czarnemu psu, wychodzi czarna plama zazwyczaj. -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
erka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A to byłby bazzaross dopiero:evil_lol:. Super pomysł wegielkowa!:lol: -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
erka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Śmiać mi sie chce - miała być w budce, powoli oswajana, uczona chodzenia na smyczy - przez ten mróz już kanapowa dama z niej się robi :)[/QUOTE] Ha,ha, czyli mróz tym razem zadziałał na korzyść Nocki:). Kiedy malagos zaproponowała dla suni dt, ale w budce ciepłej, to stwierdziłysmy,że to i tak super warunki dla sunieczki, która śpi na śniegu, a tu mała spryciara wylądowała na kanapie:evil_lol:. -
Gosiapk, to jest niestety norma w tym środowisku, gdyby było inaczej, to los psów na wsiach tez byłby inny. Wystarczyłoby, gdyby na kazaniach czasami cos powiedzieli o traktowaniu zwierząt, też w końcu Bożych stworzeń. Ale co mają powiedzieć, jak sami nie świecą przykładem i mamy wiele przypadków znęcania sie nad zwierzętami przez kler właśnie . Agniesia, bardzo się cieszę,że Salma okazuje sie tak fajną sunią, będzie łatwiej jej znaleźć dom:). Jeżeli ktoś mógłby wspomóc nas w utrzymaniu tych psiaków i opiece wet., to bardzo prosimy o wpłaty na konto/ dziękujemy ŚTOZ za jego udostępnienie :)/, z dopiskiem [B]"psy z N.Słupii":[/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]ul. Św. Leonarda 1/4[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]25-311 Kielce[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]SWIFT: PKOPPLPW[/COLOR][/SIZE][/B]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.do, jak myśmy je zabierali, to nie było czasu zaglądać w ząbki, tak ,że nie wiem. Pychol wygląda na psiaka około roku , Frajda chyba trochę starsza. A ważą chyba sporo poniżej 20 kg, chyba ,że juz u Ciebie tak przytyły;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Anetaks4 dzięki :), super ,że znalazłaś dt dla Niuni, bo nie wyobrażam sobie tego delikatnego maleństwa przy takich mrozach w schronisku . Ziutka życzymy dużo zdrówka:). Jak sie tak upominasz o ogłaszanie, to coś Ci podeślę, ale może Ty tak w gorączce tylko:razz:? Słuchajcie, czy normalni ludzie tez adoptują psy? Bo mam tylko takie telefony,że od razu mówie ,że nieaktualne, albo maile, gdzie ktos nie potrafi jednego poprawnego zdania sklecić po polsku :diabloti:. Agatko, mam jeszcze tylko jedno zdjęcie tego szczeniorka 7 tyg. Były gdzieś na watku schroniskowym , jak były młodsze , ale nie mogę znaleźc. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/120120frodo.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3389/120120frodo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Cudna i już nie taka smutna, jak na początku:). Ale cięcie mia niezłe, przez całe brzuszysko. Moze juz ją zacząć ogłąszać, Roszpunka, jak myślisz? -
No nareszcie chyba wszystkie ciotki usatysfakcjonowane:razz:. Jeszcze tylko Kajtunio, no i nie wiadomo, jak będzie z Terikiem. Okazuje sie,że wielkomiejskie życie jednak zupenie mu nie odpowiada , tęskni biedak za psim towarzystwem i odrobiną wolności. Savahna o Marianki były jakieś zgłoszenia, ale tego typu,że nawet nie zasługują na wzmiankę. Ale rzeczywiście było ich niewiele, już więcej ludzi pyta o te maluszki 7 tyg, ale też beznadziejni.
-
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Co tam u suńki? Jakaś sesja fotograficzna dzisiaj była? -
Dramat- kilkadziesiąt zagłodzonych psów po śmierci opiekuna- pilnie dt!
erka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Psiaki u Magdy po konsultacjach nazwałyśmy Pychol / z lewej/ i Frajda:). [URL="http://img7.imageshack.us/i/63459580.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8084/63459580.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny trzeba by na cito poogłaszać psiaki na Śląsk, może by sie jeszcze coś załapało razem z Bruniem. Wiecie, czy jest ktoś z Bochni na dogo? Potrzebna wizyta pa dla tego kawalera. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/120130niegu1.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6638/120130niegu1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/120130niegu.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/373/120130niegu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Na wszelki wyoadek można go jeszcze ogłaszac, tak, jak i jego braciszka, na którego nie ma chętnych. Jest to pilne, bo szczeniaczki przebywają w nieogrzewanym domku letniskowym. To braciszkowie Rity, która pojechała teraz do Warszawy. Mają 7 tyg, mama wazy 10 kg. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/120130frodo.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4227/120130frodo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]