-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Vectra']wiesz gdyby Tadzio zaspał , to mogę Was obudzić :evil_lol:[/quote] [B]O nieskończona w swej dobroci :modla::modla:[/B] [B]ale wiesz co...? Tadzio nie ma tego typu problemów :cool1: Zupełnie nie wiem po kim, bo na pewno nie po mnie :cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst']opowiedzieć przy kawie u mnie na narożniku :cool1:[/quote] [quote name='dbsst']więc zapraszam - co prawda teraz tylko mogę polewac ale.........[/quote] [B]ty będziesz polewać, Tadeusz będzie się patrzył, ja z Ala będziem pić, a twój R mnie odwiezie :p:p[/B] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]WRZEŚNIOWO[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352225/00000001.JPG[/URL] Itd [/quote] [B]Alicjo! :crazyeye: Nie podejrzewałam cię o taki romantyzm :crazyeye:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:jeszcze TYLKO 15 :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]kilogramów??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]
-
[B]A dlaczego nie śpisz? :crazyeye: [/B] [B]mam ci wysłać eska jak młody będzie się stołował, czyli kole 3.00-4.00? :cool1:[/B] [B]Nie wiem czy o tej godzinie będę umiała obsłużyć to urządzenie :cool1:[/B] [B]wieczorna toaleta[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a1-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka'] Podpisała ta co nie ma chodnika w promieniu jakichś 10 km :lol:[/quote] [B]a ja, droga mła, mam już chodnik wzdłuż tej głównej drogi :p[/B] [B]gmina zrobili :p[/B] [B]i mogę popylać z Tadeuszem w kabriolecie już nie tylko po bezdrożach :p[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar'] Wypraszam sobie....A ja mysla dlaczego fotka siega od brzuchola w gore?? he??:diabloti: [/quote] [B]ja byłam gruba i w górę i w dół :angryy:[/B] [quote name='agbar']a mnie zaczyna dopadac niemota ciazowa:evil_lol:Sie nie umiem wygadac,z rak mi wsjo leci i zapominam o wszystkim...[/quote] [B]najtragiczniejsze jest to, że to wcale po urodzeniu nie mija :placz::placz::placz:[/B] [quote name='agbar'] [FONT=Comic Sans MS]Okrutne jezyki ludzkie znow dopadly mnie....Dowiaduje sie tu i owdzie,ze niektorych ten moj cud,ten maly Okruszek chyba okrutnie swedzi...[/FONT][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='Tekla64'] jestescie w ciazy i nic dziwnego ze rosniecie, potem wszystko wroci do starego, wazne bysta nie przybraly 20 i wiecej bo to ciezko zrzucic. [/quote] [B]taaaa? :cool1::cool1:[/B] [quote name='malawaszka']mając szczupłe ręce, sliczną szczupłą buźkę NIE MOŻESZ MIEĆ WIELKIEJ DOOPY :diabloti: NIE WIERZĘ :eviltong: [/quote] [B]no i zgadzam się z tobą, rzec by można, pierwyj raz :eviltong:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wiesz... u mnie w domu jakiś dziwny wirus panuje....[/quote] [B]nam wirusy nie straszne, Waszuniu :diabloti:[/B] [B]Wszyscy zachorzali swojego czasu, i A. i moja mama, a my z Tadeuszem jak te szczypiorki :p[/B] [B]Pakuj te swoje cztery plecaki, rezerwuj cały przedział (żeby ci wygodnie było, a nie, ze się nie zmieścisz) i .... :cool3:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agbar'] Maga a czy ja widze ze ty masz wozek Tako?A czy poruszasz sie nim po bezdrozach?[/quote] [B]dobrze widzisz (jeszcze). Zakupiłam go, bo raz: dobra cena, a mnie się ostatnio pieniądze nie imają :angryy:, dwa: jest 3w1, więc jak sie nie rozpadnie, to starczy na dłuzej, trzy: ma duże, pompowane koła i jest ciężki, co na moje bezdroża było niezbędne. Lekkie plastikowe trójkołowce (:diabloti:) nie dla mnie.[/B] [B]Oczywiście po mieście też jest OK, tyle tylko, ze jak pakuję go do auta, to mi się wszystkie żyłki napinają :cool1:[/B] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Czy ty aby nie głodzisz Mojego Szwagra że tak ciumka te ręce :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]oczywiście, że go głodzę :diabloti: mleczko jest drogie :diabloti: [/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no co Wy? nie boicie się, że na prawdę przyjadę? :diabloti: [/quote] [B]Debe jest już na peronie! [/B] [B]Jak sie zapytałam A. czy ciebie pamięta, to nie wiem czemu od razu skojarzył wieeeeeelki plecak spakowany na 3 miesiące :evil_lol: A zaraz następnie wtenczas skojrzył cię z alkoholem :roll: NAPRAWDĘ nie rozumiem własnego męża, on ma jakieś dziwne skojarzenia, prawda? :diabloti:[/B] [B]Przyjedź, przyjedź, powstajesz w nocy do Tadeusza, masz doswiadczenie :evil_lol:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']no dobrze jak już tak nalegasz - zaraz po urodzeniu Jaśka wprowadzam się do Ciebie ty i tak juz masz nieprzespane noce i wprawę w pampersach więc mniej będziesz cierpieć niż ja :evil_lol:[/quote] [B]a ty mi będziesz gotować i prasować :p i myć podłogi :p i wyprowadzać mojego psa :p[/B] [B]Z ojcem...[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a10.jpg[/IMG] [B]Tadeusz odkrywa, że ma ręce. Służą one oczywiście tylko i wyłącznie do ciumkania[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta3.jpg[/IMG] [B]a tam drzemie....[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta4.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']za co Ty mnie tak nienawidzisz :mad: jeszcze nie ale czekam tego magicznego dnia jak się za kolano nie wsuną[/quote] [B]no co ty, ja cię z każdym kilogramem kocham bardziej :evil_lol:[/B] [B]I tak najfajniej jest zaraz po porodzie: wychodząc ze szpitala wydaje ci się, ze jesteś taaaaka chuuuda, jak jeszcze nigdy w życiu. Tak jest do czasu, jak ujrzysz swoje odbicie w jakiejś witrynie i się zdziwisz co to za baba w ciąży za tobą łazi.... I dlaczego bluzki i spodnie ciążowe są nadal wypełnione :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst'] tak jako zobaczyłam te spodnie to wydawało mi się, że to dla jakiejś słonicy w rui :roll: [/quote] [B]ale nie są już za małe? :shake:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no przestanę tu zaglądać bo od samego Was czytania mozna zajść w ciążę :evil_lol:[/quote] [B]a ty myślisz, ze my jak zaszłyśmy??? :crazyeye:[/B] [quote name='agbar']dziekuje za przypomnienie:cool1: [/quote] [B]zawsze możesz na mnie liczyć, jeżeli chodzi o przypomnienie jak będzie i że będzie bolało :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i z okrzykiem na ustach :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Okrzyk na ustach będzie miała Agnieszka, a nie Alex :evil_lol:[/B] [quote name='agbar']Oto MY..... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1702/img2188.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1183/img2191u.jpg[/IMG][/quote] [B]Ty nadal jesteś szczupła, kłamczucho :cool1:[/B] -
[B]Aszerku i ja czekam na ciebie w Pierdach :loveu:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:masz nadal ten wspaniały płot :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]nastąpił pewien drobny postęp: ponieważ Leon zacząl odginać sobie siatkę, to zostały postawione takie płotki (gotowce z OBI). Furtka doczekała się sztachet w tegoroczne lato. Ale brama wciąż straszy :cool1: A moja tragedia polega na tym, że sztachety są kupione i czekają w garażu. Czekają nie wiem na co :angryy:[/B] [B]Waszko, CZEKAM :bigok: przynajmniej dopóki Tadeusz nie zajmie twojego pokoju....[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']jakoś pogodziłam sie z wizja Matki Polki tylko spódnice rozmiar spadochronu muszę sobie kupić w kwiaty i będzie cudownie - po co mi figura [/quote] [B]a śmialaś się z niedowierzaniem, jak ci przywiozłam swoje spodnie ciążowe (pokrowiec na pociąg) :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] strasznie się wozi ta Magda W. najgorsze ma za sobą i pastwi się teraz nad tymi biednymi malutkimi kangurzycami :diabloti:[/quote] [B]ja się nie pastwię, ja się cieszę i uśmiecham się radośnie i z miłością, ze tak świadomie przeżywacie ten piękny, błogostawiony stan :evil_lol:, za którym ja oczywiście tęsknię :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']nooo te narzeczone to beda musialy najpierw z nadopiekuncza mamusia stoczyc bitwe :evil_lol: [/quote] [B]nadopiekuńcza mamusia będzie zajęta swoim młodym narzeczonym :roll:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo do tego mi już niedaleko :roll: [/quote] [B]przyjedź, to się porównany, która grubsza :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']a z dobrych wiesci - wreszcie będę miała kuchnię :multi: kupujemy mebelki lada dzień, potem tylko pomalować ściany, poskręcać mebelki i zyjemy :multi:[/quote] [B]to ty nie masz jeszcze wszystkiego, łącznie z ostatnią śrubeczkę, kranikiem, fugienką i wycieraczką? :shake:[/B] [quote name='eria']Tylko jednak trochę mnie dziwi ,że nie ogrodzenie najpierw :lol: Mając dom chyba pierwsze co by było to płot solidny... [/quote] [B]tak ci się zdaje :evil_lol:[/B] [B]Ja po 3 latach mam wciąż rozcięgniętą na stelażu najtańszą siatkę z OBI :roll: I to tylko dlatego, zeby Leon nie wylazł...[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][B]Boszszsz, dopiero teraz widzę, że Tadzio jednak rośnie :crazyeye:[/B][/B] [B]przepiękne zdjęcia, chcę wiecej :p[/B] -
[quote name='agbar']I Ty to dopiero teraz mowisz????Na jaka cholere ja te kilometrowe spacery z psem uprawiam....:roll::diabloti:[/quote] [B]Bo nadzieja umiera ostatnia :cool1:[/B] [B]a gruba du..a i tak zostaje :cool1:[/B]
-
[quote name='malawaszka']:evil_lol: ale to ona miała biegać a nie Ty :evil_lol:[/quote] [B]Dominika naiwnie sądzi, że jak będzie prowadzila aktywny tryb życia w ciąży, to potem szybko wróci do formy :grin::grin:[/B] [B]I dlatego Szpilka leży w trawie, a Dominika biega i aportuje :grin:[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]Coś mi się wydaje, ze nieprędko Magda znajdzie czas na obszerne pisanie..... :cool1:[/B] [B]Nie wiem skąd to przypuszczenie u mnie :evil_lol:[/B] -
[quote name='asher']Miałam takie samo skojarzenie :lol: Ale na pewno korciłoby mnie, żeby wypróbować tę metodę... A potem zabrałabym się za naukę podawania łapy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)[/quote] [B]rozumiem, że stronka wam się spodobała? :cool3: Ja tam wchodzę regularnie i opisuję swoje doświadczenia z miseczką :roll:[/B] [quote name='agbar']Alez mnie rozkleila ta dobranocna pozycja....[/quote] [B]I niech zgadnę - rozpłakałaś się? :evil_lol: To zupełnie do ciebie niepodobne ostatnio :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']jak to jak on już jest mój i tylko mój będzie szczęśliwy żyjąc z mamusią pod jednym dachem nie mając przyjaciół ani tfu dziewczyny taki mój na zawsze :diabloti::evil_lol:[/quote] [B]Nie rozumiem więc czemu chcesz zabrać mojego? :cool1: A może ty po prostu chcesz się wprowadzić do mnie??[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']żebym umarła z dumy - ładna mi nobilitacja :shake: [/quote] [B]możesz pęknąć jak wolisz :cool3:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ładnie mi życzysz :mad: [/quote] [B]przecież to nobilitacja ! :cool1:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)