Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przeczytałam LECIWA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]\ [B]dobra masz skojarzenia, ona leciwa też jest :evil_lol:[/B]
  2. [quote name='agbar']Kontynuuj foty..reszty mi oszczedz:mdleje: A wlasnie jak zwierzyniec reaguje na Tadzia???[/quote] [B]ad. 1 no way :diabloti:[/B] [B]Brak snu jest tak straszny, że wieczorem wcale nie mam ochoty kłaść się do łóżka. A wiesz dlaczego? Bo wiem, że zaraz będę wstawać, że będę wstawać co 2, 3 godziny. Tak "rzadko" pod warunkiem, ze Tadzio będzie sie budził TYLKO na jedzenie, a oszczędzi mi kolek, bąków, stękań oraz tzw. marudów bez powodu. Aha i z racji tego, ze chodzi spać o 19.00, dzień ma chęć rozpocząć o 5.00 rano :cool2::ylsuper::ylsuper::flaming:[/B] [B]ad. 2 Leon ma póki co stosunek obojętno-zdezorientowany. Inna sprawa, że prócz obwąchania stópek, nie ma z Tadziem bezpośredniego kontaktu.[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/w1.jpg[/IMG] [B]Romantic:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz10.jpg[/IMG]
  3. [B]oooo, pojawiła się leniwa Dominika :diabloti:[/B]
  4. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]Tak nadal mieszkam przy Alei:diabloti: i wlasnie w tym tygodniu beda wymieniac kaloryfery i i od paru dni jak na nich patrze to zapewne mam wzrok bayliszka co to zabija...bo jak tylko pomysle co tu bedzie to....:diabloti::diabloti::diabloti::angryy::angryy::angryy:[/B][/quote] [B]wiem, wiem, moja mama jest wkurzona, bo od października wprowadzają się nowi lokatorzy (z labradorem!), i miało byc wszystko skończone, a tymczasem teraz robią tylko CO, a rury w święte nigdy :cool1:[/B] [B]Artur będzie tam się kręcił, bo będzie pomagał doprowadzić mieszkanie do jakiegoś wyglądu.....[/B] [quote name='dbsst']phi:cool1:[/quote] [B]a tobie, kuźwa, co? :diabloti:[/B] [quote name='agbar']Jeszcze raz chcialam pogratulowac..i nie bede czytac co piszesz bo sie juz boje....:roll:Jak ja lubie spac...lubialam..bo moja mala pchla juz mi nie daje spac....:evil_lol:[/quote] [B]dziękuję, dziękuję :oops:[/B] [B]I bój się, masz czego, haha :evil_lol:[/B] [B]Nie będę ukrywać, na mózg mi nie padło mimo wszystko, Tadzio jest najukochańszy na świecie i oddam mu obydwie nerki, a nawet całe życie, ale:[/B] [B]- o 4.00 rano kocham go trochę mniej ;), szczególnie jak poprzednio kochałam go o 2.30[/B] [B]- miał kolki takie, że harakiri to było najłagodniejsze o czym myślałam dla siebie (szczególnie jak o 3.00 rano dreptałam wkółko po salonie z wijącym i wyjącym Tadziem na rekach)[/B] [B]- jego kupy nie pachną fiołkami i są takie, że muszę przywdziewać maskę gazową[/B] [B]- sika zawsze wtedy, gdy już zdejmę starą pieluszkę, a jeszcze nie założę nowej[/B] [B]- puszcza takie bąki, szczególnie w nocy, że śpię jak w komorze gazowej[/B] [B]- pralka chodzi dwa razy dziennie, a sterta prasowanie śni mi się po nocach[/B] [B]- naj, naj, NAJgroszy jest jednak brak snu i NIC się z tym koszmarem nie równa. :cool1:[/B] [B]czy mam kontynuować? :cool3:[/B] [B]A poniżej Tadeusz na działce[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz8-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To już wiadomo jakie imię:crazyeye: w porównaniu do Klockowej to normalnie w tempie światła decyzja zapadła:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B]Tadzio w szpitalu był jako "s". Imię zostało ostatecznie wybrane już po powrocie do domu :lol:[/B]
  6. [quote name='malawaszka']że niby nie podobają Ci się moje psy? :placz::placz::placz:[/quote] [B]buhahah, jak na Vectrę, i tak delikatnie ci to przekazała :evil_lol::evil_lol:[/B]
  7. [quote name='Vectra']Jeszcze kilka lat i będzie lepiej , pójdzie do przedszkola , szkoły , potem się ożeni .. myśl kochana optymistycznie - za parę lat się wyśpisz :evil_lol:[/quote] [B]ja jestem teraz na takim etapie, że wystarczy, ze Tadzio nie obudzi się przez 4 godziny i już jestem wyspana :roll:[/B] [quote name='olekg89']Mmmmaga na dogo i to w dodatku już z dzieciakiem:crazyeye::crazyeye:[/quote] [B]A czy to TEN Olek??? :crazyeye:[/B]
  8. [quote name='Vectra']hahahahaha A siedzi i ogląda :evil_lol: zupełnie jak R .... tylko dziwnie milczy ... taki ciekawy ten program :evil_lol:[/quote] [B]a skąd wiedziałaś? :evil_lol: Kamerę zainstalowałaś u mnie czy co? :evil_lol:[/B] [B]Oczywiście było tak jak przewiedziałam :angryy: (wróżką jakaś...). Jeszcze poczytałam książkę, ale w pewnej chwili odpadłam. Zdążyło mi się zacząć coś śnić, gdy Tadeusz rozdarł się jak stare preścieradło :cool1: Generalnie noc była ciężka, co chwila się budził, stękał, jęczał, sapał. PADAM. Teraz jest u mnie mama, mam chwilę spokoju, powinnam się położyć, ale szkoda mi tych wolnych kilku chwil, bo w dzień rzadko je mam :shake:[/B]
  9. [quote name='agbar'] Matko z synem:crazyeye::diabloti:Maga:crazyeye: [/quote] [B]ja nie rozumiem, czemu wszyscy tak na mnie reagują :cool1::cool1::cool1::cool1:[/B] [quote name='agbar'] Kurde nie chce se na swieta urodzic....:roll: [/quote] [B]ale dlaczego nie? Poród będzie odbierał pijany lekarz z pijaną położną, fajnie będzie :evil_lol:[/B] [B]Fajnie wyglądasz, ja sobie zdjęć nie robiłam w tym stanie, nie moglam na siebie patrzeć :cool1: Mama mi zrobila może ze dwa i masakra jakaś :angryy:[/B]
  10. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: skąd ja to znam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]ale on będzie wstawał, będzie na pewno, ja sobie odpocznę, mam spać i nie wstawać, on się zerwie natychmiast, na ppppppewno usłyszy, pobiegnie, przygotuje mleczko, nakarmi, zajmie się, ja nie muszę nawet powieki odmykać, tym razem już ppppppewno :angryy::angryy:[/B] [B]Idę. Bo już leżę zwinięta w kłębek na krześle. A biedny, głodny Tadzio czeka aż zasnę :cool1:[/B] [B]A. póki co jeszcze siedzi przed TV, więc jest cień szansy, że go nakarmi :cool1: (naiwna ja).[/B] [B]Dobranoc :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz5.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Vectra']nie idź spać , nie opłaca ci się :evil_lol: Tadzio zaraz się na mleko obudzi[/quote] [B]ale to wcale nie jest śmieszne, bo własnie tak będzie :angryy:[/B] [B]ale ja już paaaaaadaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm :cool1:[/B] [B]Teoretycznie tatuś może podac, ale on ma wbudowane stopery w uszy :angryy: uaktywniają mu się, jak Tadek zaczyna wyć :angryy:[/B]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poogladać pomidory i storczyki ;) u synowej twojej , zresztą Vectra sie stęskniła podobno za moim widokiem :diabloti:też , więc pewnie strach cie obleci :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]synowa.... :angryy:[/B] [B]super, będzie impreza :multi::multi: przybędę :razz:[/B] [quote name='Vectra']dementuję plotkę , że jestem złośliwa :mad: :diabloti: [/quote] [B]aż mi się spać odechciało... :diabloti:[/B]
  13. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiesz że istnieje niebezpieczeństwo że zawitam jeszcze do Warszawki ... ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B]oooooo :cool3:[/B] [B]a kiedy, gdzie, do kogo, po co, jak długo i czy mam się czego obawiać? :evil_lol:[/B]
  14. [B]a tutaj była komenda "koniec spaceru, do auta!" :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s5-1.jpg[/IMG] [B]siedzę już zapałkami w oczach, głowa już mi leży na klawiaturze, a łokcie spadają z blatu (choć jestem trzeźwa...) i powinnam już się odłożyć :cool1: Ale Tadzio niebawem się rozedrze na jedenie, więc to bez sensu... ale z drugiej strony on jest tak złośliwy (po Vectrze), że czeka aż zasnę i dopiero wtedy. Jak czekam, to on śpi snem kamiennym i głodu nie odczuwa :cool1:[/B]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:i wyłonil się z otchłani wód ...oczka :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3.jpg"]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] [B]z mozołem i ledwo, ledwo - zapomniałaś dodać :evil_lol:[/B] [B]mam jeszcze Leona zimowego[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s3-1.jpg[/IMG]
  16. [quote name='malawaszka']ogródek jakiś zapuszczony... :shake:[/quote] [quote name='malawaszka']a to w lewyn dolnym rogu to trzonek od siekierki? dobre były kaczuszki? :-([/quote] [B]wiesz co? denerwujesz mnie :diabloti:[/B] [B]zamiast przyjechać, pomóc ciężarnej, wypielić, podlać, skosić, to jeszcze jej kaczuszki wypomina :diabloti:[/B] [B]widzisz, już nie ma kaczuszek :diabloti: Leon długo szukał, ale nie znalazł :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3.jpg[/IMG]
  17. [quote name='malawaszka']a gdzie ja napisałam, że TRZY?! już Ci się w tej starej głowie miesza biedactwo :diabloti: DWA powinny być DWA!!! po mamusi i po tatusiu na dwóch od razu powinien chłopak pomykać :p[/quote] [B]żeby mi się opieka społeczna zwaliła na głowę??? :cool1:[/B] [quote name='malawaszka']:lol: czemu szpanerstwo? masa fajniejszych czterokołowców widziałam - bardziej szpanerskich :lol: moja siorka ma akurat trójkołowy i sobie chwali w terenie też bo akurat ma terenowe kółka - nie powiedziałabym, ze to badziew :niewiem: kazdy kupuje to co mu się podoba ;)[/quote] [B]te co ja widziałam były badziewne, więc zgadzam się z Alicją eR.[/B] [B]A że szpanerstwo... cóż, usłyszałam raz opinię, że czterokołowce są dla ubogich i zacofanych :cool1:[/B] [B]Uboga i Zacofana[/B]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie pisz ze cie wzięlo :roll::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to kiedy zlot matek z dogo robicie :roll::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]ad. 1 - ale że co mnie wzięło? Boboforum? A zaglądałaś kiedyś na takie? :roll: Stado nawiedzonych wariatek :roll:[/B] [B]ad. 2 - ale BEZ DZIECI :diabloti:[/B]
  19. [quote name='malawaszka']czterokołowy wózek?????? phi!!!! :turn-l:[/quote] [B]a idź ty z tymi trojkami beznadziejnymi :diabloti:[/B] [B]poza tym pragnę ci przypomnieć, stara sklerozo, że ja mieszkam na zadupiu i tu nie ma chodników do spacerów na trzech rachitycznych, plastikowych kółkach na lekkim stelażu :cool1:[/B]
  20. [quote name='Vectra']a miało by TYYYYYYYYYYYYYYYYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE zdjęć :diabloti:[/quote] [B]taaaak? a kto tak powiedział? :hmmmm:[/B] [B]mam dalej zanudzać? Rozumiem, ze ty będziesz wiernie oglądać? :loveu:[/B] [B]Latem przylatywały do oczka kaczki, Pan Kaczka i Pani Kaczka. Widzicie minę Leona, prawda? :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k1-1.jpg[/IMG]
  21. [quote name='malawaszka'] na pewno kazała Ci zajrzeć do mnie, pewnie cały wieczór rozmawiałyscie tylko o mnie i o mojej super galerii i ze ja jestem taka super fajna i w oógle ahhhh :loveu: [/quote] [B]tak, wspominałyśmy pewien koszmarny maj 2 lata temu :diabloti: Nie wiem tylko czemu wówczas bezwiednie stawał mi przed oczami miód pitny.... :cool1:[/B] [quote name='malawaszka'] a zdjęcia... widzisz dawno Cię nie było i nie wiesz, że ja to jestem teraz tak obrzydliwie bogata, że wynajmuję na spacery i ne sesje domowe profesjonalistów :p [/quote] [B]przepłacasz :diabloti:[/B]
  22. [B]ponieważ autorka galerii ma ją w d... :diabloti: , pozwalam sobie....[/B] [B]na pierwszym planie wprawdzie Tadeusz, ale kto na drugim planie, no kto???? :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/db4.jpg[/IMG]
  23. [B]Witam się i przede wszystkim gratuluję :loveu:[/B] [quote name='agbar']Niestety ale moja ciaza nie przebiega kasiazkowo:shake:...[/quote] [B]witam w klubie, ja też spędziłam pół ciąży siedząc w domu, byłam też trochę w szpitalu (w 30tc), strachu się najadłam, ale Tadzio juz jest od 2 miesięcy, urodzony przez cc.[/B] [B]I u ciebie też tak będzie, trzeba tylko zacisnąć zęby i wytrzymać i chociaż szału czasem można dostac, to dotrwasz i będzie git. :p[/B] [B]Szkoda, że wyspać na zapas się nie można :roll:[/B] [B]A na kiedy tzw. termin? [/B] [B]W sprawach Dilera sluchaj Ewuni :p[/B]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:moja sis to żona Tadzia ..to ja jego szwagierka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B]aha, widzę, że Tadeusz rozdysponowany, a przyszłość ustalona :cool1:[/B] [B]czy mam coś do powiedzenie w tej kwestii? :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] - bo wychowam sobie go po swojemu :cool1:[/quote] [B]jezusiemaryjonazaretański![/B] [B]spacer po ogródku, w ogóle nie nudny :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d2.jpg[/IMG]
  25. [quote name='malawaszka']bhhahaha ja co prawda swoich nie mam, ale TO znam - mycie szyi z kupska też :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]haha, mam nadzieję, że nie swojej :evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='lolka75']nie ma to jak podczas obiadu uswiadomic sobie obecnosc kupy niemowlecej pod paznokciem:diabloti:[/quote] [B]tego też nie miałam, choć.... na wszelki wypadek nie będę spoglądała na swoje paznokcie :evil_lol:[/B]
×
×
  • Create New...