-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='malawaszka']a to faux pas :diabloti:[/quote] [B]se wyedytowałaś, widziałam!!! :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']Bo jak wiecie przecież ja przenigdy do tej pory nie klęłam . Prawda Madziu ? :evil_lol:[/quote] [B]nieeee, pewnie, nigdy, przenigdy, twe usta są nieskalane, ja w ogóle nie wiem, kto to napisał, bo na pewno nie ty, nie, nie, nie, nienienienienie. [/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ala tak mnie poszarpała cycory, [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:obrazic: wypraszam sobie :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]buhahaha, miałam wizję Ali, ktora....[/B] :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='dbsst']ależ jestem [B]podniecona[/B] jak myszoskoczek :diabloti: witaj Sis[/quote] [B]a teraz to po co? :niewiem:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a wejdziesz do samochodu czy będziemy Cię wtłaczać :diabloti:[/B][/COLOR][COLOR=#000000][/quote][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=black]przecież miałaś jej tego nie pisać! Pamiętaj, ze ona jest teraz rozchwiana i nie wiadomo co uczyni :shake:[/COLOR][/B] [/quote] [quote name='dbsst']będę już w nim na Was czekała wsiąde dziś i wysiąde po porodzie :diabloti: [/quote] [B]przecież samochód rozerwie..... :roll:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']ale Debe z Dilerową mają taki sam termin to też będzie wesoło, chociaż jakby to była Debe i Maga to faktycznie mogłoby być :hmmmm: bardziej pikantnie :diabloti:[/quote] [B]i tak będzie pikantnie :diabloti: Jak Tadeusz będzie walił po głowie Jana grzechotą :diabloti: A Jan nie będzie się bronił, bo jeszcze nie bedzie wiedział, że ma ręce :diabloti:[/B] [quote name='asher']Pozostaje mieć nadzieję, że następnym razem lepiej się zgrają :evil_lol: [/quote] [B]a jak nie wyjdzie za drugim razem, to wyjdzie za trzecim, albo czwartym... :loveu:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Hanna R.']Ty z nią nie gadaj ! Ona ma zmienioną optykę i wszystko widzi przez swój pryzmat. :loveu: Nie licz na szybką zmianę :loveu:[/quote] [quote name='malawaszka'] ja z Magdą czy Magda ze mną? :lol: [/quote] [B]ja też nie zrozumiałam :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']no to zaczynam pakowanie :diabloti: [/quote] [B]rozumiem, ze jeszcze w tym roku dasz radę? :cool1:[/B] [quote name='malawaszka'] oczywicie - jadę z Tobą i moimi psami bo nikomu tu nie ufam, żeby je zostawić :diabloti:[/quote] [B]Ależ proszę, Leon będzie przeszczęśliwy, on z każdym rokiem pała coraz większym afektem do psów :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']oj waszko jak ona Ci zrobi to ja śle ubranka :diabloti:[/quote] [B]przestaję cię rozumieć, Dominiko, i jestem tym zmartwiona:shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asher']BTW, to, że zrobię prawko, nie oznacza, że będę miała czym jeździć :evil_lol: Bo jak rozumiem, za zdany egzamin auta nie dają? :shake::mad: [/quote] [B]nie no, oczywiście, ze dają, sam Prezydent ci wręczy :diabloti:[/B] [B]Ale na Modlińskiej dużo komisów, a jak już tu będziesz to podjedź na kawę, możesz PKSem :evil_lol:[/B]
-
[B]ja tu się już nie rozeznaję :shake:[/B] [B]Ale Come Back z Hukiem mi się podoba i życzę sobie tu bywać :loveu:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']raz chciałam mu rzęsy tuszem pomalować , ale jak odchyliłam zamkniętą powiekę i zobaczyłam to oko na mnie patrzące i nie widzące , to mi się ręce za mocno ze śmiechu trzęsły :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]Jezu, ja nigdy przy tobie nie zasnę :shake::shake::shake:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przyszłam sie pożalić że cycki mnie bolą :talker::talker: Grosia niczym pit bull ma uścisk szczęki 7 ton :grab:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]ciesz się, że nie ma zębów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] -
[quote name='Vectra']a czemu Ty jeszcze nie śpisz ? :hmmmm:[/quote] [B]Bo (już pisałam Alicji)[/B] [B]- T sapie, lecę do sypialni[/B] [B]- T się kręci, więc pędzę czym prędzej, co by przygotować mleczko, zanim się rozwrzeszczy (Tadzio, nie mleczko)[/B] [B]- lecę z mleczkiem[/B] [B]- wchodzę do pokoju, T śpi[/B] [B]- wracam z mleczkiem do kuchni[/B] [B]- siadam przed kompem, a w niani znów sapie[/B] [B]- pędzę[/B] [B]- czytaj wyżej[/B] [B]- siadam przed kompem, a w niani znów sapie[/B] [B]-czytaj wyżej[/B] [B]- latam tak trzy razy, w końcu za czwartym hrabia zechciał zjeść................[/B] [B]- a mnie ta gimnastyka pobudziła :angryy:[/B] [B]- biorąc jednak pod uwagę, ze wstaję za 3h, chyba pójdę i się zmuszę :cool1:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'], do tej pory wyje ze śmiechu gdy sobie przypomnę , jak rano wstał , zobaczył , a potem to rozczesał :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: bo w każdym dzemie wilk , to pikuś przy tym widoku hahahahaah :evil_lol:[/quote] [B]buhahahahahaha, padłam :evil_lol:[/B] [B]ja też to widzę :evil_lol:[/B] [B]HAHAHAHAHAHAHAHAHA[/B] [B]czemu nie ma zdjęcia?[/B] -
[quote name='Hanna R.'][CENTER][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3569/27153057.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/quote] [B]jest cudny. Ten Gezesław[/B]
-
[quote name='Hanna R.'] Widzisz, Magdusiu :diabloti: - tyś to sprawiła, że nastąpił come back :p [/quote] [B]Ja, ja, ja, mła, mła, mła, ja wspaniała cudotwórczyni :sweetCyb::bigcool:[/B] [quote name='Hanna R.']Widzę Cię . Ta Mozilla to chyba mi potrzebna jak kurwie dziecko w karnawale. Chyba wrócę do Explorera .[/quote] [B]Buhahahahaha, HANNO.[/B] :evil_lol:
-
[quote name='Hanna R.']Hahaha - gdyby nie to, że jedna Matka Prawie Karmiąca a druga ciężarna, to pomyślałabym, żeście w jakieś wódczanej malignie :lol:[/quote] [B]hahaha, ale JA PIJĘ :diabloti: Bo mogę :drinking:[/B] [B]widzisz zdjęcia? :roll:[/B]
-
[B]ponieważ ty masz jakieś problemy z Mozillą zaznaczam jeszcze raz, że jestem, że byłam już na poprzedniej stronie :cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst']jakby nie te obleśne paluchy to może bym jakieś dzizimizi dzięciąteczko dostrzegła :diabloti:[/quote] [B]teraz lepiej, kochaneczku? :loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a5-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']nie mam nic na gg od Ciebie :placz: pisałam do Cię też i cisza :([/quote] [B]może po prostu wymieńcie się numerami gg :roll::roll:[/B] [B]tylko nie przez gg :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='Hanna R.'] [CENTER][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6431/92711965.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [B]DŻIZYS! :crazyeye::crazyeye:[/B] [B]Zapomniałam już, że wielbię twoje zdjęcia [/B] [quote name='dbsst']hmmmmmm do kogo to było :roll::razz:[/quote] [B]ja też zupełnie nie skojarzyłam z tobą :shake::shake:[/B] [B]HANNO, fajnie, że nastąpił come back :loveu::loveu::loveu: (to są ulubionej serduszka Dominisi)[/B]
-
[quote name='dbsst']jeszcze qrwa jedna emotka z serduszkami i puszczę na siebie pawia :shake:[/quote] [B]hahahha, JA TEŻ :diabloti::evil_lol:[/B] [B]No to masz na dobranockę, papatki, tititititi, buzidupci, majutki dzieciąteczek, KCM :loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a4-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Hanna R.'] Tadzio jest NAPRAWDĘ śliczny. [/quote] [B]oczywiście, że jest najpiękniejszy na świecie i oczywiście, że piszę to całkiem obiektywnie i bezstronnie :evil_lol:[/B] [B]Zanudzam was, prawda? :cool1:[/B] [B]Chociaż może synowa zadowolona będzie :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta5.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta8.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta9.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta6.jpg[/IMG] [B]koniec.[/B] [B]Bardzo mi się podoba, że mój blożek jest w rasowych labradorach :cool1::cool1::cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst']golas golas :lol: [/quote] [B]mam jeszcze zdjęcie w pełni, ale ci nie pokażę. Po ślubie zobaczysz :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst'] nawet rozwinełam listę z emotkami i znalazłam taką o co pasuje do pomysłu wstawania o 3 czy 4 czy innej nocnej porze :stupid: [/quote] [B]zapiszę to sobie i ci odtworzę w styczniu :diabloti:[/B] [B]golas zapakowany[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a2-1.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wiesz ja go MUSZĘ obudzić ... więc nie piękno fizyczne będzie się liczyć , a piękno słów , barwa głosu , ton - cichy , zmysłowy i kobiecy :angryy: :angryy: [/quote] [B]tak, pamietaj, żebyś mu czule szeptała do uszka, głos może być lekko zachrypnięty :evil_lol:[/B] [B]I nie budź go drastycznie, bo się chłopak zestresuje, a on nie przywykł do stresu w domu :evil_lol:[/B] -
[B]Alicjo, przybądź! Hanna nie widzi zdjęć :cool1:[/B] [B]ale masz :p trzy tylko, ale starczy :eviltong:[/B] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a9-1.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a11.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a1-2.jpg[/URL] [B]Musisz sobie jakiegoś magika komputerowego znaleźć :cool1:[/B] [B]A dogo nie działało tylko przez jeden wieczór.[/B] [B]A zresztą jest tam przecież u ciebie napisane, że działa :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Hanna R.']Dobry wieczór .[/quote] [B]jeZZZdeś :loveu:[/B] [B]a ja zdążylam się już obrazić na śmierć :cool1:[/B] [B]widzisz zdjęcia?[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie mam się w co ubrać , nie mam jak umyć włosów , paluch mnie boli , nie będę miała jak się uczesać :diabloti: [/quote] [B]no ale to nie ciebie będą oceniać :cool1: czy mylę się? :evil_lol: A może chcesz być piękna dla R o tej 4.00 rano? [/B] :cool3: