Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst'] Witaj ma królowo sercu najblizsza :sweetCyb:[/quote] [B]to też zapiszę :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:oooo moja xero już tu była :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]ona jest dzisiaj nadaktywna :diabloti: Jeszcze pęknie :diabloti:[/B]
  2. [quote name='dbsst']witamy czcigodnych gości :cool3: [/quote] [quote name='dbsst']jak mnie bawi jak sama do siebie piszę :lol::lol::lol::lol::lol::lol: [/quote] [B]czy to wymaga komentarza? :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] 1. boshe wszystko zapisujesz jak jakaś stenopistka -[/quote] [B]bo jestem skrupulatna i zorganizowana [/B]
  3. [quote name='Vectra']ja R po spotkaniu nocnym z gofrownicą :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]a żebyś wiedziala, że teraz co wieczór myślę o Rafałku jak wypinam spinki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='Hanna R.']Dobrze rokuje .:loveu: Już ma spojrzenie członka Loży Szyderców ! Po mamusi :loveu:[/quote] [B]nie wiem o czym prawisz [/B] [B]Tadzio ma spojrzenie po mamusi, owszem, ale pelne miłości do bliźniego, ponadto na twarzy rysuje się spokój i opanowanie, a we źrenicach dobroć nieskończona.[/B] [quote name='dbsst']doszły mnie słuchy, że tęsknisz :cool3: Tadzik :angel:[/quote] [B]już nie :obrazic:[/B] [B]Myslisz, ze jak zmieniłaś emotikonkę z serdeniek na podskakującego niedorozwinietego aniołka, to ci się polepszy? [/B]
  4. [quote name='dbsst']muła ja z dobrego serca jestem dobra - ale co TY ZŁY CHARAKTER możesz o tym wiedzieć :shake::diabloti: [/quote] [B]różnica między moim charaketerm a twoim polega na tym, że ty kochasz wszystkich, a mnie kochają wszyscy :diabloti:[/B] [B]dlaczego ja znow tylko z toba gadam wszędzie :roll:[/B]
  5. [quote name='dbsst']a Ty nie śpisz :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]ja się ekscytuję :cool3:[/B] [B]masz na mailu czym :p:p:p:loveu:[/B]
  6. [quote name='dbsst']czemu Cie tu nie ma :shake::eviltong::lol:[/quote] [B]trafila na rondo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  7. [quote name='Vectra'] znaczy nie idę spać jeszcze , bo niby gdzie ? [url]http://img2.vpx.pl/up/20091001/30092009011.jpg[/url][/quote] [B]haha, rewelacja :evil_lol:[/B] [B]to ja już się nie dziwię, że nie sypiasz nocami :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']Jak chcesz mam materacyk 140-70 do Stycznia nie używany mogę Ci pożyczyć :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]a ja dorzucę kolderkę w Misia Puchatka :evil_lol:[/B]
  8. [quote name='dbsst']przynajmniej Rybnik będzie miał szansę Cie pooglądać popodziwiać pozachwycać się Tobą :cool3:[/quote] [B]a ty co jej się tak podlizujesz? :diabloti:[/B] [B]Alicja, cóżeś jej obiecała? [/B]
  9. [quote name='dbsst']Jasiek będzie przesypiał całe noce :p moj syn będzie po mnie śpiochem :lol:[/quote] [B]tak i jakie jeszcze masz marzenia? chcesz o tym pogadać? :diabloti:[/B] [B]zapisałam to sobie i ci przeczytam, jak po raz kolejny rozpoczniesz dzień o 4.00 rano, po jednej godzinie snu :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']chciałam wstawić zdjęcia Szpilki niestety nie wstawię bo fotosik mi piszę, że wykorzystałam limit 100 zdjęć!!!!!!!!!!!!!:crazyeye: [/quote] [B]polecam photobucketa, mam od lat [/B]
  10. [quote name='Vectra']Vipów nie zamykają :cooldevi:[/quote] [B]taaaa, szczególnie WV (Wrzeszczących Vipiów) :diabloti:[/B]
  11. [B]Haj :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b15.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b15.jpg[/URL]
  12. [quote name='Hanna R.']Cóż to widzą moje piękne oczy ? Dlaczego Dariusz czyta gazetę zamiast trwać w ekstatycznym zachwycie nad Twoją fryzurą ? [/quote] [B]to nie jest fryzura.[/B] [B]Ja nie mam czasu na fryzury, na układanie, suszenie i stroszenie[/B] [B]to jest coś, co pozwala nie straszyć szopą, bez suszenia, układania i stroszenie[/B] [B]Acha i cudownie wyglądam, jak wyjmę wieczorem te spineczki i rozczeszę :evil_lol: Polecam na zlot czarownic :evil_lol:[/B] [quote name='Hanna R.']Przybyłam w celach integracyjnych. A Ciebie nie ma :cool1:[/quote] [B]ja bywam.[/B] [B]Nie wiedzieć czemu nie mam nic czasu, a nawet jak mam, to nie mam siły :cool1:[/B] [B]Dzisiaj przyjechała mama, a ja padłam spać, zamiast zająć się czymś pożytecznym, np. mopem :cool1:[/B]
  13. [B]Moja droga, niedawno mówili w telewizorni o nielegalnych walkach psów pod Warszawą. Myślałam, ze cię zamknęli, a psy zarekwirowali?? Czyli jednak nie? :diabloti:[/B]
  14. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]maltretujesz Tadeusza ...chcesz zeby mu sie klejnoty rodzinne wstąpily :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg"]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] [B]najważniejsze, żeby spodenki były podciągnięte :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Vectra']a któż to tam , czyta gazetę ? :diabloti: [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg[/URL][/quote] [B]osobisty pediatra Tadeusza, Dariusz - w stroju domowym :evil_lol:[/B]
  15. [B]Jestem na FotoBlogach, czy wy to widzicie??? :cool3:[/B] [B]Nikt nic nie widzi, bo dzisiaj jakiś pomór wszędzie :cool1:[/B] [B]To ja wstawię zdjęcia z wizyty u babci (Tadeusza) robione przez babcię (Tadeusza)[/B] [B]nie ma to jak kompulsywnie podciągnięte przez matkę spodnie pod same pachy [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a18.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a18.jpg[/URL] [B]ratunku, ratunku, aaaa![/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a19.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a19.jpg[/URL]
  16. [B]Alicjo, znowu udajesz, że masz romantyczną duszę :diabloti:[/B]
  17. [quote name='malawaszka'], aż usłyszałam z lasu pokrzykiwanie koziołka i w te pędy do domu bom się wystraszyła, że jeszcze mógłby mnie pomylić z jakąś rączą łanią bo to chyba rykowisko się zbliża :errrr: [/quote] [B]a jakbyś biegała nago to też by cię pomylił? :evil_lol::evil_lol:[/B]
  18. [quote name='agbar'].przyzwyczaja mnie do niedosypiania..kochane dziecko:loveu::evil_lol::roll:[/quote] [B]do tego nie da się przyzwyczaić....[/B] [B]do tego nie da się nastawić....[/B] [B]wszelkie ćwiczenia na sucho, to nic .................[/B] [B]nawet największe kopy i falowania nocne, kiedy ciężko zasnąć, kiedy boli kręgoslup, dretwieje noga, kiedy wstaje się na sik co godzina, to nic .....................[/B] [B]Mnie też się wydawało, że gorzej już nie bedzie, bo też kiepsko spałam w ciąży....[/B] [B]ale już teraz wiem, ze fantastycznie spalam![/B] :placz::placz::placz::placz::placz:
  19. [quote name='dbsst']jak tęczowy miusic box :evil_lol:[/quote] [B]to zdrobnienie od musu?[/B]
  20. [quote name='Vectra']o już tam niedobla zaraz , a będziesz warczeć ? :evil_lol:[/quote] [B]pójdę na ciebie :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']nie tylko do rana - idę się wyspać pamiętasz jeszcze co to jest :evil_lol:[/quote] [B]różnica między nami polega na tym, ze ja już wiem, ze bez snu można żyć, a ty jeszcze tego nie wiesz :diabloti:[/B]
  21. [quote name='Vectra']to wcale nie było by głupie , moje geny , to jednak moje geny , idealne , szkoda mieszać :diabloti:[/quote] [B]to się nazywa klonowanie i w twoim przypadku świat by tego nie zniósł :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']jest coś w tym tylko za bardzo nie wiem co :evil_lol: idę spać póki jeszcze mam całe noce dla siebie :evil_lol:[/quote] [B]i myslisz, ze dasz rade na zapas? :roll::diabloti:[/B] [B]Jak to cudownie, gdy ty już wreszcie bedziesz się męczyć z Jaśkiem jedzącym co 2h (z wielkiej jak arbuz piersi twej), Tadzio w tym czasie już bedzie grzecznie leżał w łóżeczku od 19.30 do 9.00 rano przynajmniej, i snu swej mamuni nie zakłóci niczym :loveu:[/B]
  22. [quote name='dbsst'] :bye::bye:[/quote] [B]forever?[/B] [B]Vectruniu, ja też cię toffam, choć jesteś niedobla[/B]
  23. [quote name='Vectra']a po czym wnosisz :crazyeye: ja złośliwa :crazyeye: nigdy :-([/quote] [B]po twoim szczerym spojrzeniu pełnym miłośni do bliżniego[/B] [B]po twoim takcie w obcowaniu z innymi[/B] [B]po twojej dyskrecji [/B] [B]po twojej tolerancji dla ułomności innych[/B] [quote name='dbsst'] jeśli tak jest to mój żelazny mózg - wyprzedzę cie zakuty łeb- tego nie zauważył :diabloti:[/quote] [B]żelazny tyłek, nie mózg :diabloti:[/B]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roflt: ..... poczekaj z tymi podnietami :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]a na co, ciekawam [/B]
  25. [quote name='dbsst'] akie : zelazo - mam teraz zelazny uscisk:diabloti:[/quote] [B]chyba w tyłku :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
×
×
  • Create New...