Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Vectra']no a ten , jaki biustonosz do tej piersi ? :diabloti:[/quote] [B]a po co w ogóle? niech będzie łatwy dostęp [/B]
  2. [B]czy już wszędzie jest o cycach? :cool1:[/B] [quote name='Vectra']może jakiegoś mixa z bokserem ? [/quote] [B]czy ty jesteś złośliwa? :cool1::evil_lol:[/B]
  3. [quote name='Vectra']co on ma na dłoniach ? [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a13.jpg[/URL] [/quote] [B]urodził się z pazurzyskami, którymi orał sobie twarz, więc nałożyłam ochraniacze[/B] [quote name='Vectra'] ładna pierś :evil_lol: trochę wyciągnięta [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a14.jpg[/URL][/quote] [B]pierś z tłokiem :evil_lol: [/B] [quote name='dbsst']lub po angielku o pogodzie - ale to mam na codzień w pracy - tak jestem pogodynką :evil_lol:[/quote] [B]chyba w TV Trwam [/B]
  4. [quote name='Vectra']bo w każdym wątku musi być wątek , co by się nie pogubić klik klik :evil_lol:[/quote] [B]ja nie nadążam także :angryy:[/B] [B]ale w miedzyczasie jeszcze muszę wychodzić sprawdzać, czemu T stęka i to niesprawiedliwe :placz:[/B] [quote name='Vectra']też to masz , ale widać nie te dni :evil_lol:[/quote] [B]No u Debe też raczej nie te dni :evil_lol:[/B]
  5. [quote name='dbsst']lub usiądź na misce :evil_lol:[/quote] [quote name='Vectra']ale to będzie musiała się obserwować :evil_lol:[/quote] [B]ktoś jej musim poklikać, bo inaczej nie trafi :evil_lol:[/B]
  6. [quote name='malawaszka']ohhooo zadzieram kiece i leceee - będę skakać nago we mgle a TZ będzie cykał foty :roflt: a potem oczywiście wstawię na fo żebyście mogły popatrzeć :evil_lol:[/quote] :roflt: [B]Waszko, jak zobaczyłam to oczami mej wyobraźni......... to już nie chcę niczego innego oglądać :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']huuuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaa :multi::multi::multi::multi::multi: to czekam, już szykuje sobie chusteczki jednorazowe wrazie jakbym miała wytrysk - teraz jestem bardzo wrażliwa przecież :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] [B]a czym będziesz tryskać? :crazyeye:[/B] [quote name='dbsst'] a mogłabyś dla mnie zrobić sesje w wodzie jak wyłaniasz się niczym Atena :diabloti:[/quote] [B]Atena to z głowy wyszła :cool1:[/B]
  7. [quote name='malawaszka'] i ciotka karmiąca buuahahaha [URL]http://img268.imageshack.us/img268/3434/dsc0114t.jpg[/URL][/quote] [B]Waszko, rany julek :crazyeye::evil_lol: Ja nie miałam tak nawet ani pod koniec ciąży, ani jak karmiłam jeszcze :evil_lol: To co będzie, jak naprawde bedziesz karmić??? :crazyeye::evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']Wasiu a masz zdjęcie jak skaczesz :cool1:[/quote] [B]pewnie by i zrobiła, ale istnieją uzasadnione obawy, ze straci oczy :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] byliśmy pół dnia w sklepie :mdleje: kupilismy meble do kuchni wreszcie :multi: teraz stoją pięknie w pudełkach i czekają aż kupimy farby i pomalujemy kuchnię, potem aż kupimy blat, potem aż je poskręcamy - czyli moooze za jakieś dwa miesiące będziemy mieć kuchnię zamontowaną :loveu::loveu::loveu: i mamy wreszcie swoje pierwsze własne gary :evil_lol: padam na pysk...[/quote] [B]Moja droga. Tak apropos poniekąd. Dzisiaj A pomalowął bramę i zaczął malować sztachety na tąże w garażu.... Istnieje obawa, ze może jednak będę miała sztachety na bramie, zamiast obleśniej siatki :cool1: A wszystko to... (nie, nie bo ciebie kocham), bo masz przyjechać :multi: Doceń to moja droga :diabloti:[/B]
  8. [quote name='Vectra']Opatrunek mi się lekko zsunął , a muszę mieć dużo na końcówce palucha , taką poduchę , bo w razie jak by dotknął , to ból nieziemski ......[/quote] [B]przecież ty jesteś twarda niczem stal :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']ja odespałam , sen to jest najważniejsza część mojego życia , z której nie zrezygnuje nigdy ... :diabloti:[/quote] [B]oj, powiesz ty to kiedyś w złą godzinę :diabloti::diabloti:[/B]
  9. [B]Haniu, denerwuje mnie, że tak pojawiasz się i znikasz, znikasz i pojawiasz :cool1: Nie mozesz po prostu tutaj za-być? :cool1:[/B]
  10. [B]nagrywałam zdjęcia z aparatu mamy na CD i znalazłam tam zdjęcia Tadzia ze szpitala jeszcze :loveu::loveu: (Dominisisiu, to dla ciebie te serdeńka)[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a13.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a13.jpg[/URL] [B]Trzeba było mu pakować do dzioba strzykawką, bo z wagi schodził (w przeciwieństwie do mamusi :angryy:)[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a14.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a14.jpg[/URL]
  11. [B]czy możecie temat sutów kontynuować gdzie indziej? :diabloti: Np. u Dominiki, ją to będzie dotyczyć aż do studniówki Jaśka (ale na studniówce mu odpuść, bo się jego dziewczyna zestresuje :diabloti:)[/B] [quote name='Vectra']to jak się dzieciak bawił na podwórku , to mu przez okno rzucała tego cyca ? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]-Jasiu, Jasiu, obiaaaaad! - woła Dominika machając piersią zza firanki[/B] [quote name='malawaszka']to w Wawce 4-latki same na podwórko chodzą się bawić? :crazyeye: ale jakby nie było to trochę dziwne, bo między ludźmi też się domagał i pchał łapy w dekolt :lol:[/quote] [B]Kompleks Edypa welcome to :cool1::cool1:[/B]
  12. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/0976ee7f34355e79.jpg[/IMG][/quote] [B]Boszszsz, jak ci zazdroszczę :shake:[/B] [B]Tobie się już udało wyhodować dodatkową parę rąk :shake:[/B] [B]A ja tak ich potrzebuję :placz: I nic, nie chcą wyrosnąć :placz:[/B] [B]PS a co się stało z twoją główką maleńką? :diabloti:[/B]
  13. [quote name='dbsst']witajcie mam przewidziane dziś kilka fotek psa - które i tak pójdą w zapomnienie i nikt ich nie zauważy ale cóż walczę nie poddaje się :diabloti:[/quote] [B]nie poddawaj się, walcz do końca! :diabloti:[/B]
  14. [quote name='Hanna R.'] Madziu, wyglądasz świetnie :loveu: Wcale nie tirlitirli :loveu:[/quote] [B]bo gruby tyłek wykadrowany :angryy:[/B] [quote name='asher'] Na GW jest specjalne forum dla matek długokarmiących. Dziecko ssie cyca przez ładnych kilka lat :-o Dla mnie to hardcore absolutny :crazyeye: Ale ja się nie znam... :lol: [/quote] [B]haha, wiem, czasem jak mam podły humor, to tam wchodzę :diabloti:[/B] [quote name='asher'] [B]Maga[/B], Alicja się wtrąca, bo to jurno babo ze Śląsko, a ja jestem delitaknego charakteru Mazowszanka :loveu: A tę wypowiedź popełniłam dlatego, że jest późno, jestem śpiąca i sama nie wiem, co robię... :p[/quote] [B]a, to tak jak ja, delikatna dzieweczka z wrodzona nieśmiałością :p[/B] [quote name='agbar']To i ja niesmialo wtrace sie...Maga czy bylabys tak mila( jak zawsze zreszta:diabloti:) i podala mi jaki masz model tego wozu dla synka Twego?[/quote] [B]Mogę być tak miła. Tako JumperX. Taki z dużymi kołami, bo jest jeszcze model, gdzie te przednie kółka są malutkie :cool1: Wygląda to w mojej ocenie beznadziejnie i pewnie nie praktyczne na bezdroża[/B] [quote name='dbsst'] czy ktoś jest chętny do porozmawiania - mam 16 lat duży biust i lubię grzeszne zabawy - Angela :diabloti:[/quote] [B]a poza tym? :roll: Martwię się o ciebie coraz bardziej :shake:[/B]
  15. [B]idę spać - tzn. umówmy się, ze to będzie SPAĆ :roll:[/B] [B]Tadzio stęka, czyli jest szansa, że zaraz będzie żarł, czyli jest szansa, że potem pośpię 3 godziny.... :placz:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b9-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b9-1.jpg[/URL] [B]Laski na Krakowskim.... :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b10-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b10-1.jpg[/URL] [B]gugugu, tirlitirli, bziubziu :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b11-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b11-1.jpg[/URL]
  16. [B]Hanno, a cóż to za młodzieniec? to ten młodszy?? Przecież był dzidziusiem....[/B]
  17. [quote name='Hanna R.']A co ma do tego Luter ??? :lol:[/quote] [B]następna :angryy::angryy::angryy:[/B] [B]to ja ci linki wklejam, tylko dla ciebie, dla nikogo innego, a ty też :placz: :obrazic:[/B]
  18. [quote name='malawaszka']no :hmmmm: faktycznie z tym mózgiem nie teges u Ciebie :roll: Luter już dawno nie zyje... [/quote] [B]qqqqqqqqqqq.....wa! :cool1:[/B] [B]LUSTRA[/B] [B]literki się gubią mi :cool1:[/B] [quote name='malawaszka'] wow! bo teraz takie się buduje - a takie jak my mamy to mega przezytki :evil_lol:[/quote] [B]no właśnie chyba tak. Ale jestem przeżytkiem, bo mi się to nie podoba w ogóle :roll:[/B] [B]Tadeusz żłopiący[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b8-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b8-1.jpg[/URL]
  19. [quote name='Vectra']jedno mnie martwi , Tadeusz nie wypije z mlekiem matki , jej mądrości , inteligencji , błyskotliwości .... to jest straszne :placz: ja wiem , że wiele cech się dziedziczy genetycznie ... no ale mówi się - wypił z mlekiem matki .... Tadeusz :( :diabloti:[/quote] [B]nie prowokuj, mała, nie prowokuj :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]a z mlekiem to można wyssać co najwyżej wzdęcia po fasoli, a inteligencję, blyskotliwość i dobroć Tadeusz otrzymał z chromosamami :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool2: tytuł przedni :lol::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]czekam jeszcze na przeniesienie na fotoblogi....[/B] [B]A ja dzisiaj spędziłam niedzielę jak stary dziad :cool1: ale chyba już tak pozostanie :cool1:[/B] [B]a więc rodzinny spacer (z babcio-dziadkami) na Starówkę, na której nota bene nie byłam 100 lat :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b6-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b6-1.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b7-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b7-1.jpg[/URL]
  20. [B]a u mnie juz jesień... [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b3-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b3-1.jpg[/URL] [B]a za płotem, po drugiej stronie drogi rośnie mi coś takiego :roll:[/B] [B]nie pytajcie, podobno to dom....[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b5-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b5-1.jpg[/URL]
  21. [quote name='Vectra']a on kiedykolwiek tam był ? :roll: :diabloti:[/quote] [B]dowodem na to, że był, jest to, ze się ze mną zadajesz :diabloti:[/B] [B]z bezmózgami byś nie zdzierżyła :diabloti:[/B]
  22. [quote name='malawaszka'] [COLOR=#ff0000][B]dobrze, że nie etat :diabloti: [/B][COLOR=#000000][/quote][/COLOR] [/COLOR][COLOR=black][B]oj, czepiać się będzie o literkę :cool1: czy ja ci kiedykolwiek wypomniałam jakieś faux pas? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='malawaszka'] [COLOR=red][B]o jezu jezu - 10 znaków musiałam dopisać bo posta nie chciało wysłać :roll: [/B][/COLOR][COLOR=#000000][/quote][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=black]aaaaaaa. Widzisz, ja urodziłam dziecko i mój mózg jeszcze nie wrócił na miejsce :cool1::cool1:[/COLOR][/B] [quote name='malawaszka'] bo mi potem nie pozwoli wyrzucić tych zdjeć a ja nie chcę mieć w domu żadnych dowodów na moje otłuszczenie :angryy:[/quote] [B]a lutra wytłukłaś? :diabloti:[/B]
  23. [B]ktoś się pytał o Leona.....[/B] [B]Ma się świetnie[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b2-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b2-1.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b4-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b4-1.jpg[/URL] [B]i... po co mi kółka? :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b1-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b1-1.jpg[/URL]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:pWaszka ...poka ciężkie zdjęcia :lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]hahah, wszędzie atat na cycki :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']no co Ty? nie znasz systemu zero jedynkowego? :lol: [/quote] [B]znam świetnie, ale nie widzę związku...? :hmmmm:[/B] [quote name='malawaszka'] jak zgram z aparatu - jak J nie będzie w domu hahaha :evil_lol:[/quote] [B]a dlaczego ma go nie być w domu?[/B]
  25. [quote name='Hanna R.']Pokażesz ????? Pokaż ! :mdrmed:[/quote] [B]hahah, Hanna sie zacięła, pokaż jej, bo przecież widzę, ze zaraz pęknie :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'][B][COLOR=#ff0000]myslę, że będę Twoim najwspanialszym prezentem pod choinką [/COLOR][/B]:diabloti: [/quote] [B]ojej, a ja planowałam małe drzewko w tym roku :shake:[/B]
×
×
  • Create New...