-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wow Magda??? :crazyeye::crazyeye: no kogo ja tu widzę.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]także GRATULUJĘ :loveu: widziałam Tadzia :cool3::cool3::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]P.S. buuuuhahhahah.... korzystając z rad i doświadczeń mamusiek jutro ide na szmatexy... nakupić jeeeeszcze więcej :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]Bo mi Vectra kazali, a ja się jej zawsze słucham (ze strachu, bo ona wrzeszczy glośniej niż Tadzio :evil_lol:).[/B] [B]I chodzę i patrzę jakie zmiany u starych znajomych :cool3:[/B] [B]Jeszcze trochę, a wszystkie przeniesiemy się na BOBOforum :cool1:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Ja lubię spać :diabloti: Ja lubię mieć wolność :diabloti:[/quote] [B]ja też wciąż to lubię.... :cool1:[/B] [B]A najbardziej sobie to uświadamiam o 4.00 rano :cool1:[/B] -
[quote name='dbsst']:crazyeye: wszystko [/quote] [B]ty mi nie zmieniaj cytatów, maupo :diabloti:[/B] [B]napisałam, ze wszystko co NAJLEPSZE :evil_lol: [/B] [B]Oczywiście, Tadzio potrzebuje żony geriatryczki :roll: Ale skoro on tobie będzie zmieniał pieluchy na starość (czyli już niedługo), to czemu ty mu teraz nie zmieniasz, tylko ja? :angryy:[/B] [B]PS Tadzio baaaardzo szanuje sen. Swój. I bardzo się stara, abym nie zatraciła się w swoim. Podobno w fiolecie mi do twarzy... [/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agaga21']bokiem albo górą!:-o:oops:[/quote] [B]Tadziowi ostatnio zmywałam kupę z szyi..... :cool1::cool1::cool1:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nooooo :roll: i uwierz że już tyle Grosia ma... że chyba nie bede wogóle prać :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B]Tak ci się tylko zdaje, haha :evil_lol:[/B] [B]Ubranko służy tylko i wyłącznie do tego, aby na niego puścić pawia (szesnaście razy dziennie) i zrobić kupę taaaaaką, aby wyszła bokiem (wprost na ubranko). :cool1:[/B] [B]Twoim najlepszym przyjacielem stanie się PRALKA :loveu:[/B] [B]Witaj Klockowa i niniejszym gratuluję :loveu:[/B] -
[quote name='malawaszka']nooo tak się postarzałaś, że Cię nie poznaję :-([/quote] [B]ale za to wciąż krok przed tobą :p[/B] [B]A oto najświeższe zdjęcie na dowód tego, że jestem wciąż młoda, piękna i szczupła (:angryy:)[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k1.jpg[/IMG] [quote name='Vectra']widziałam Tadeusza , bardzo fajny gość :) cichutki taki :evil_lol:[/quote] [B]no a nie cichutki? I grzeczny taki. Wszystko co najlepsze wziął od mamusi :loveu:[/B] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Madzia,[/B] [B]gartulacje i mnostwo zdrówka zyczę. Tadzio przepiekny.[/B] [B]Gratuluje)). Pozdrowienia dla taty Artura.[/B] [B]Aga[/B][/quote] [B]żyjesz?? :bigok:[/B] [B]Nadal mieszkasz, tam gdzie mieszkasz?[/B] [quote name='dbsst']mój mąż na forumie!!!!! bez mojej zgody :diabloti:[/quote] [B]słuchajcie, ta wariatka ubzdurała sobie, że Tadeusz ją zechce za żonę :roll: [/B]
-
[quote name='malawaszka']nie poznaje :question:[/quote] [B]to ze starości już ludzi nie poznajesz :diabloti:[/B]
-
[quote name='malawaszka']to nie jesteś Ty :shake: kłamczucha!!!! nie masz ciemnych włosów :diabloti:[/quote] [B]no tak, zapomniałam, że na twoim wygwizdowie nie znają jeszcze farby do włosów :diabloti:[/B] [B]A teraz poznajesz???? :cool3:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/m1.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to pomówienie - JA byłam trzeźwa :drink1: a na pewno trzeźwiejsza :megagrin: [/quote] [B][SIZE=5]JASNE :roll::roll::diabloti:[/SIZE][/B] [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ma rację Tadeuszek :p mój Qba też wolał Humane 0 zamiast matczynego cyca :diabloti:... luxusik miałam :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]Tadzio nie mógł już patrzeć jak sie męczę bez alkoholu i nikotyny :evil_lol:[/B] -
[B]oo, to ja widzę, że co poniektórzy to wiele wiedzą... :diabloti:[/B] [B]Tak, Tadzio jest oczywiście uwielbiany (bo taki śliczny i grzeczny po mamusi :loveu:)[/B] [B]Tutaj był taki malutki, że musiałam mu głowę obkładac pieluszką, bo się dyndała na wszystkie strony [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d1.jpg[/IMG] [B]ale tak szysko rośnie, że teraz już nie dość, że bez pieluszki, to jeszcze i tą wkładkę wyjęłam :shake: Rośnie tak szybko :shake:[/B] [B]A ja wsiadłam na moją czerwoną strzałę pierwszy raz 3 tygodnie po cesarce [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/moto.jpg[/IMG] [B]A wszyscy mówili, ze w tym sezonie, to na pewno nie dam rady. JA nie dam rady???? :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:czyżby miód :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]o nie, nie, po pewnym miodowym spożyciu w towarzystwie pijanej Waszki już więcej miodu do swych ust pucharów nie wzięłam. :cool1:[/B] [quote name='malawaszka']ale Magda chyba nie może :megagrin::megagrin::megagrin: motylem jestem aaaaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]I możesz przestać się szczerzyć i powiedzieć, ze ci głupio, bo ja już wszystko mogę :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]Tadzio był tak uprzejmy, że podziękował za jedzenie, które mu serwowałam i wybrał koncern farmaceutyczny :p I chwała mu za to, alleluja :evil_lol:[/B] -
[B]ale ja nie wiem, czy ja wypada mi wstawiać na DOGOmanii zdjecia nie-dogowe, jeszcze mnie jakiś m o d e r a t o r wywali :cool1:[/B] [B]Leon ostatnio jakoś rzadko wchodzi mi w obiektyw :cool1:[/B] [B]Tadzio w pierwszych dniach życia, jeszcze w szpitalu[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/t1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/t5.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/t9.jpg[/IMG]
-
[B]Nie myśl, że i tu nie zajrzę.... :p[/B] [B]Ale pozwolisz, że nie będę się cofała lata świetlne wstecz i sprawdzała co nowego...[/B] [B]A wiec co nowego? :p[/B] [B]I dzięki za wszystkie komentarze - wiesz gdzie :cool3:[/B]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Witaj, droga mła, Vectra mi kazali tutaj wpaść (tutaj na dogo, a nie tutaj do twojej galerii, nie myśl sobie...), nie wiem jak długo tutaj pobędę, może już za stara jestem na to forum? :razz:[/B] [B]Chociaż ty chyba jesteś starsza? :diabloti:[/B] [B]W każdym razie, co ja chciałam... :hmmmm: Aha, jakieś ładne zdjęciua wstawiasz, kto ci je robił??? :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Dzień dobry :diabloti: oczywiście żyję i mam się świetnie ....[/quote] To prawda, wczoraj wyglądałaś jak żywa. I gadałaś jak żywa. I piłaś też jak żywa. :diabloti: -
Żyją, żyją przecie i to w powiększonym gronie. Przecież już wszyscy wiedzą, prawda? :p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nk2.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']ehhh oni od urodzenia razem i nagle Pelcia została sama :-([/quote] [B]no właśnie :-([/B] [quote name='Vectra']Magda , ja wiem , że może tak nie teges .. ale rozsądnie Pomyśl dla Peli o towarzyszu , ona sama nie da rady ... ona nie umie .... pomyśl[/quote] [B]Ja nie mogę :placz: Wciąż idiotycznie rozglam się za Stefciem. I jestem na etapie, że nigdy więcej. I że byłaby to zdrada. [/B] [B]Dzisiaj Pelagia pierwszy raz wyszła na chwilę na dwór. Przytulam ją i przemawiam, a ona wciąż dalej ode mnie i dalej.[/B] [quote name='Hanna R.']Madziu, przykro mi ...[/quote] :-( [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Magda ....dla Pelci chyba trzeba będzie się złamać ...choć serce boli [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Ale pomijając już osobiste animozje, mam obawy, że Pelagia nie przeżyje nowego, obcego kota :-( Że jeszcze bardziej sie zamknie w sobie, że kompletnie się odetnie, że będzie cierpieć... Nie wiem już nic.[/B]
-
[B]Ech... Dzięki dziewczyny. Do dupy to wszystko.[/B] [B]Beznadziejnie mi się wracało do domu, Stefan mnie nie powitał przy bramie :-([/B] [B]Martwię się o Pelagię. Najpierw go szukała, a teraz siedzi cały czas w domu, zgęziała i nastroszona jak gawron. Serce mi pęka, gdy na nią patrzę :-([/B]
-
:-( [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/3-31-22.jpg[/IMG] [B]Stefcio nie żyje.[/B] [B]Zginął tragicznie, mogę jedynie pocieszać się tym, że nie cierpiał.[/B] [B]Miał krótkie, ale szczęśliwe życie. Miał ciepły dom, w którym go kochano i zawsze pełną miskę. I był WOLNY, był królem okolicy. Był też prawdziwym kotem, takim, który walczył o swoje terytorium, a w domu przytulał się do swojej pani.[/B] [B]Był bardzo kochany. I szczęśliwy - wiem to.[/B] [B]Pochowaliśmy go w ogródku.[/B] [B]Śpij, kochany kocurku[/B] [B][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/3-31-16.jpg[/IMG][/B]
-
[quote name='Vectra']R spełnił swoje marzenie :diabloti: kupił se autolawete ..... chyba wiesz jak jest fajnie ? :evil_lol:[/quote] [B]hahaha, A. marzy o przyczepce do przewozu motocykli :stupid:[/B] [quote name='Alicja']:p[FONT=Arial][COLOR=red][B] Czerwoną Strzałę już mialam okazję podziwiać ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B]wiem, dostrzegłaś nawet Leona :evil_lol:[/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czy w oczku będą pływać nenufary :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]już są zasadzone dwie lilije. Już widzę, jak na wiosnę Leon biega z nimi w pysku :cool1:[/B] [B]Pewien motocykl nocą. Właściciel zamontował na nim 700 diód :stupid: Ale efekt jest.[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-5-6.jpg[/IMG] [B]Dumny A.[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-5-5.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']gadżeciara :diabloti:[/quote] [B]masz na myśli moje oczko, bo nie rozumiem slangu...? :diabloti:[/B] [B]I byłam na zlocie moto w ten ostatni upalny weekend na początku września. Było BOWSKO. Pojechaliśmy w 7 motocykli, ja jeszcze na starej Suzuce, pieknie było... Oby do kolejnej wiosny[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-5-1.jpg[/IMG] [B]ja i mój Big Łeb [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-5-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-5-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-5-2.jpg[/IMG]
-
[B]Z nowości tyle, że od tygodnia jestem przeszczęśliwą posiadaczką Czrwonej Strzały :loveu:[/B] [B]OCZYWIŚCIE nie sięgam nogami ziemi, ale co tam. Czekam na obniżenie, i póki co jakoś sobie radzę :p[/B] [B]Zdjęcia straszne, myslę, ze w weekend wykonam lepsze zdjęcia. OCZYWIŚCIE A. nie byłby sobą, gdyby nie rozłożył mojej Strzały na czynniki pierwsze celem dogłębnego zbadania każdej śrubki[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/cbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/cbr2.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/cbr3.jpg[/IMG]
-
[quote name='asher']A [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]No dobra, to i ja się wywnętrzę.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Od jakiegoś czasu pracuję w korporacji. W sumie luźna firma, bo zajmująca się luźną dziedziną, ale ja akurat mam nieszczęście siedzieć w jednym pokoju z ą-ę-marketingo-piarem, którego przedstawiciele chadzają do pracy w spodniach w kancik, różowych eleganckich bluzeczkach, na lunch chadzają na sushi. I takie tam.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Oczywiście od pierwszego kopa uznali mnie za kosmitkę.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Pewnego dnia szef całego tego towarzystwa uznał, że trzeba się wybrać na integracyjny lunch. Na szczęście nie sushi, ale i tak ą-ę. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Od razu miałam złe przeczucia... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Idziemy więc. Ja na samym przedzie, konwersuję sobie z koleżanką, reszta z tyłu. Przechodzimy przez ulicę. Zbliżamy się do - dość wysokiego -krawężnika. Biorę lekki rozpęd, żeby pokonać krawężnik pełnym gracji skokiem, niczym rusałka. I... nagle czuję, że lecę, a kątem ucha słyszę pełne trwogi okrzyki.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Wylądowałam ze dwa metry dalej, szorując brzuchem po chodniku, w pozycji na Jezusa. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Poderwałam się, jak na sprężynach, o mało nie zdzielając łbem w żuchwę jakąś kobiecinę, która lamentując pochylała się nade mną z miną, jakby spodziewała się, że została ze mnie tylko mokra plama. Doskoczyłam do pomadki ochronnej do ust, która podczas lotu rusałki wyleciała mi z kieszeni i przesadnie czułym głosem (chyba chciałam rozładować sytuację...) zagruchałam do niej "O jak dobrze, że nic ci się nie stało". Po czym się odwróciłam. I tego widoku nie zapomnę do końca życia - pięć zastygłych w różnych stadiach przerażenia rozdziawionych gąb.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]A mnie, jak i pomadce też nic się nie stało. Choć lot rusałki był naprawdę imponujący, byłam chyba w takim szoku, że lecę, że nie zdążyłam się przestraszyć i wylądowałam miękko. Skonczyło się tylko an niewielkim zadrapaniu łokcia, ogromnym siniaku na tymże i malutkim na kolanie. I zakwasach w ramieniu, którym się podparłam lądując. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]A najbardziej ucieszyło mnie to, że w moich nowiutkich spodnaich nie zrobiła się nawet maleńka dziurka. Już pal licho spodnie, ale akurat nóg sobie nie ogoliłam... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]No. I to by było na tyle. Dziękuję za uwagę. Nie musze dodawać, że moja opinia kosmitki zyskała na wyrazistości?[/COLOR][/SIZE] :mdleje: :lol:[/quote] [B]Czy wiesz Asherku, że stara i ślepa Magda W. nie dostrzegła, że tu jest jakiś tekst??? :cool1::flaming::oops2::wallbash:[/B] [B]Nie rób tego więcej starej i ślepej Magdzie W. :cool1:[/B] [B]Poza tym witajcie, jesień przyszła i ja też :p[/B] [B]Postanowiłam się przypomnieć i oznajmić, że żyję. I pokazać parę zdjęć, jeżeli ktoś chce oglądać. Leony, Stefany i Pelagie mają się dobrze. Kotów swoich w lecie prawie nie widywałam, teraz za to przeniosły się do domu, co oznacza, ze zima naprawdę nadchodzi :shake:[/B] [B]Najpierw dla Waszki moje oczko. Póki co - takie. Na wiosnę będzie reszta porządków i jakieś nasadzenia[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/o1.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/o2.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']no i koniec! umieram z zazdrości :mdleje: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :placz:[/quote] [quote name='Vectra']Wasiu , zazdrośc to bardzo nieładne uczucie :evilbat:[/quote] [B]o mamo, Waszko, przybylaś i od razu ze szlochem :shake:[/B] [B]Ewunia ma rację, tym bardziej, że sama masz chatę i teren kilkakrotnie większy, więc to JA powinnam umierać :diabloti:[/B] [B]Ale że te niskie uczucia są mi obce, więc zawsze szczerze cieszę się ze szczęścia bliźniego swego :diabloti:[/B]
-
[quote name='Vectra']Jak Cię nawiedzę , to ci wytłumaczę co i jak :diabloti: ze zmianami ....... Pięknie macie :multi: a będziesz miała rybki ?[/quote] [B]tak, rybki... :cool1:[/B] [B]będą opływały Leona podczas kąpieli :cool1:[/B] [B]i żeby koty miały co jeść :cool1:[/B] [B]jakby kto zapomniał, jak wygląda mła[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-1-56.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-1-57.jpg[/IMG] [B]wersja romantyczna[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-1-59.jpg[/IMG] [B]i dobranoc, bo jutro kierat[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-1-58.jpg[/IMG]