-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='malawaszka'][B][COLOR=#ff0000]ale Ty jesteś niejako usprawiedliwiona tak? bo urodziłaś dziecko...[/COLOR][/B] a poza tym to widziałam zdjęcia - tak nie wygląda wypasiona kobita :shake: [/quote] [B]prawie 3 miesiące temu :roll: I coś czuję, że będzie to moje usprawiedliwienie na kolejnych parę.... lat :angryy:[/B] [B]a zdjecia..... hahaha, zdjecia są KORZYSTNE :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'] 1010101010[/quote] [B]eeeee? :hmmmm:[/B]
-
[quote name='malawaszka']haha póki co obejrzałam tylko na aparacie i boję się zrzucać na kompa bom się upasła jak wieprz i obawiam się czy mój monitor wytrzyma takie obciążenie :shock: [/quote] [B]ja też się upasłam :shake::shake::shake:[/B] [B]musisz mi przypominać? :angryy:[/B] [quote name='malawaszka'] oooo to oddaję walkowerem bo [B][U]nie mam napoju chmielowego[/U][/B] i obawiam się, że nie dam rady bez chmielowego polotu :evil_lol:[/quote] [B]w ciąży jesteś???? :crazyeye:[/B] [quote name='Vectra']otwórz puszkę piwa , pojedziesz jak trzeba :diabloti:[/quote] [B]nie, nie, nie, bo jutro będę chodzić i wykropkowywać, a opieka spoleczna będzie już u bram :roll:[/B]
-
[quote name='asher']Strach wam się wtrącić... :shake:[/quote] [B]a Alicja się nie boi :cool1:[/B] [quote name='Vectra']a co ja mam się tu wypowiadać ? o czym mam z Wami matkami gadać ? o karmieniu piersią ? wyższością tetry nad pampersem ? :cooldevi:[/quote] [B]a spróbuj :mad: szczególnie o piersiach :mad::evil_lol:[/B] [quote name='Vectra'] czekam z wypiekami , na tą dyskusję , na pewno będzie gorąco i pouczająca :cooldevi:[/quote] [B]yyy, to może nie u mnie, co? :shake: bo obawiam się, ze będę nie po tej stronie barykady co trzeba :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']oczywiście możemy przestać tylko nie wiem czy ja potrafię nie odpowiedzieć na twoją zaczepkę słowną :evil_lol: [/quote] [B]ale ja w ogóle do ciebie nie gadam :diabloti: Wszystko bierzesz do siebie oczywiscie :roll:[/B] [quote name='dbsst'] Witaj Tadeuszu - bo nie Magdo W. z tobą nie gadam :diabloti:[/quote] [B]to ciekawe, to, o czym prawisz :diabloti: Przecież ty tak bardzo nie możesz żyć beze mnie, ze w moją rodzinę chcesz się wżenić :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']a tak w ogóle to :oops: myślałam, ze to moja galeria :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]oczywiście, czuj się jak u siebie w domu :diabloti:[/B] [B]Gość w dom, wróg w dom :diabloti::diabloti:[/B] [B]PS. Alicjo, ja też uważam, ze Kuba poczeka aż mu pozwolisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[B]Debo droga, czy ty nie masz wrażenia, że my tylko ze sobą gadamy na co poniektórych wybranych galeriach? :roll::cool1: [/B] [B]Idę spać. Jak Tadeusz będzie się tak budził, jak wczoraj, to zejdę :angryy: (czyli o 3.00, 5.00 i o 7.00 tadam! wstajemy i witamy dzień!)[/B] [B]Dobranoc [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a10-1.jpg[/IMG][/B] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a10-1.jpg[/URL]
-
[B]pamiętaj tylko, że zjazd na Modlińską nie jest zakorkowany tylko nocą :cool1:[/B] [quote name='PIKA'] A w tych Twoich Pierdach tatuś Hipolita mieszka :loveu:[/quote] [B]ooooooo . Moje Pierdy sławne :loveu:[/B]
-
[quote name='dbsst']mmmmmmmmm szacun wyjechałaś mi tu tekstem mojego ulubionego rapera "pierwszy raper nie było jeszcze stringów" - Franka Kimono :cool1: druga płyta "Franek Kimono" 1984 r:cool1:[/quote] [B]bo ja jestem fantastic :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B] [B]a zresztą nie było mnie wtedy jeszcze nie świecie, w tym zamierzchłym 1984 :diabloti:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']albo ty powiększasz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [B]ja mam teraz tendencję odwrotną :diabloti: w przeciwieństwie :diabloti::diabloti:[/B] -
[quote name='dbsst']już jest obłych kształtów :cool1:[/quote] [B]Jest okrągły? :crazyeye:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']ostatnio nie płaczę tylko się wnerwiam więc.............:placz: tak piątkowe i sobotnie wieczory oraz meliniarskie spotkania z ziomalami :razz: po spotkaniach jedno mnie cieszy JA NIE CIERPIĘ następnego dnia :p[/quote] [B]ja też nie, bo jako DAMA (wcześniej i teraz i wciąż na zawsze howgh) i matka dzieciom (teraz i przez 18 lat) nie doprowadzam się do takiego stanu [/B] :diabloti: [B]Alicja nie bedzie nikogo dopadać, tylko patrzy wyczekująco na syna :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']1. nie rozerwie samochodu bo to szwedzka blacha :diabloti: [/quote] [B]i dlatego się uwypukli? :diabloti:[/B] [B]Witaj Alicjo z Krainy Koszmarów :megagrin:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] [B]nie rycz, mała, nie rycz[/B] [B]ja znam te wasze numery[/B] [B]twoje łzy kapią mi na koszulę[/B] [B]z napisem King Bruce Lee Karate Mistrz[/B]
-
[quote name='PIKA'] Koniecznie kupić, nawet jakiegoś taniego grzmota, co to jak pukniesz szkoda nie będzie i koniecznie jeździć :cool1: [/quote] [B]aha i jak pukniesz, to on od razu się rozpadnie :cool1: albo rozpadnie się bez pukania :cool1:[/B] [quote name='PIKA'] Jak bedzie grzeczna to moze ją do tego komisu zawiozę.. :evil_lol: Na Modlińskiej się nie zgubie :roflt:[/quote] [B]no własnie, właśnie, do mnie droga jest prosta jak drut, ale.... trzeba most przejechać i nie wiem... to nie za trudne? :cool1:[/B] [quote name='asher']PKSy sa dla biednych i zacofanych, jak czterokołowe wózki :diabloti: [/quote] [B]ja mam czterokołowy wózek, a ty przyjedziesz PKSem. I wszystko pasuje :diabloti:[/B] [quote name='asher'] Wiecie co, a może po prostu to wy mnie odwiedziecie? :loveu:[/quote] [B]to ja jadę :p[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czyżbyś próbowala do Łodzi się dostać jak Maga swego czasu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]a to pamiętliwa maupa :cool1:[/B]
-
[quote name='malawaszka']a obok piaskownicy Debe i Magda wydrapujące sobie oczy bo Tadzio za mocno uderzył łopatką, a Jasiek sypnał piaskiem :evil_lol: aaahahahha wyję ze śmiechu :roflt: [/quote] [B]Tadzio nie będzie w żadnej piaskownicy, on w tym czasie bedzie grał w szachy :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']i potem będziemy w kurierze czy fakcie :żyja w nędzy ale maja po 15 na głowę :diabloti: [/quote] [B]ja już liczę, ile to będzie z zasiłków :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] 1. ja mojej teściowej ukochanej nawet kwiatkiem nie tkne - ona ma zawsze racje ona ona jedyna :diabloti: [/quote] [B]przesadziłaś ostatnio i teraz się podlizujesz? :diabloti:[/B] [B]Tadzio i tak będzie wolał mamusie swoją ukochaną i nigdy mnie nie opuści dla jakiejs zołzy [/B] [quote name='dbsst'] Jak niektóre z was wiedzą mieszkam teraz na późnych Bielanach :cool1: myslałam, że jest tu sama hołota a tu młoda dresiara ustąpiła mi dzis miejsca w autobusie i słodkim tonem przemówiła do swojego chłopaka : 'ta pani jest w ciąży" hmmm jestem panią! [/quote] [B]na pewno powiedziała "Ta starsza pani jest w ciąży", a ty to wyparłaś! :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']takie fotki są zakazane jak widzę małe stopy to ryczę :shake::p [/quote] [B]też mi nowość, phi. Że ryczysz, phi.[/B] [B]Podoba ci się w absynenctwie, co? :cool3: Życie - szczególnie to wieczorno-nocne - nabrało nowego wymiaru, nie? :cool3:[/B]
-
[quote name='dbsst']ja też piję drinki BEZ ALKOHOLU - bo na co komu alkohol :placz::placz::placz::placz:[/quote] [B]ale złe emotikonki wstawiłaś :roll:[/B] [B]chcesz do ślubnego albumu?[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a6-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a6-1.jpg[/URL] [URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a3-2.jpg"][/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a3-2.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a3-2.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a7-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a7-1.jpg[/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]Hej, jaki wielki smok! super z nim wygląda :p[/B] [B]Świetne zdjęcia, mała słodka taka :loveu:[/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']a i owszem mam weeeeeeeeeeeeeelki narożnik :diabloti: [/quote] [B]taaak? a mnie się zdawało, że za każdym razem on jest mniejszy... :hmmmm:[/B] [B]Ale może to nie on się zmniejsza :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] -
[quote name='dbsst']Madzia jest mało wiarygodna ona teraz już nic nie ogrnia odkąd startuje w konkursie ginessa (czy jak to tam) na nieprzespane noce jeszcze kilka i podpisze mi dom na moją rzecz :diabloti: [/quote] [B]tak, razem ze mną z prawem dożywocia :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] [COLOR=magenta][B]do pracy jako panią z mopem i tak cie nikt nie zatrudni, ale jako panią od szybkiego pisania i liczenia to i woszem - to był komplement jakbyś nie zrozumiała - i na wszelki wypadek po twojemu: tirli tirli bu bu bu [/B][/COLOR][/quote] [B]ale WOSZEM to nie rozumiem :diabloti:[/B] [B]a poza tym ja już nie love ju cię, bo mnie wqu..wiasz :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]HANIU, i jak było?????? z siostrą.[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Teeeee....wizjonerka! Opanuj sie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]nie mogę, nie mogę, przepraszam, wizja sama przyszła i pójść nie chce :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']niech cierpi ta Matka Polka!!! nasze babki karmiły bez osłonek i ona da radę :diabloti:[/quote] [B]wyryłam to sobie w kamieniu i ci to wrzucę do ogródka (balkonu...) w odpowiednim momencie... :diabloti:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Wróciliśmy :diabloti: mam 4 lokate na 7 konkurentek , ocene doskonałą - jestem zadowolona , bo jak pisałam , Marysia strajkuje na ringu ;) więc trzeba będzie popracować na2 pachruściem .... Było jak zawsze super , tylko niemiłosiernie gorąco[/quote] [B]co to jest pachruściem? :crazyeye:[/B] [B]Noooo, to gratulacje :loveu: a jak się jechało? a jak się budziło Rafalka?[/B] [SIZE=1]PS do tej pory wyję, jak sobie wyobrażę go w lokach :megagrin:[/SIZE] -
[quote name='Hanna R.'] Dzięki Magda. Naprawdę nie wiem co się stało z tym komputerem.[/quote] [B]ja też nie wiem, bo się nie znam. Ale weź tą Mozillę won może :cool1:[/B] [B]I jak już uwidzisz, to daj mi znać, nie będę się męczyć z linkami :cool1:[/B] [quote name='PIKA']No własnie.. nie bywam bo pić nie moge :evil_lol: [/quote] [B]No tak. Koronny argument :evil_lol:[/B] [quote name='PIKA'] No wreszcie dziecko na właściwym miejscu :cool1:..... tylko nie kumam czemu nie w korytarzu obok psa :evil_lol:[/quote] [B]chronię psa :cool1:[/B] [quote name='asher']Maga, jesteś super trenerką! Widzę, że obaj mają do perfekcji wyuczoną komendę waruj-zostań :p :loveu:[/quote] [B]tak, szczególnie wyuczenie Tadzia zajęło mi masę czasu :roll:[/B] [quote name='dbsst'] co robi moja lampa u ciebie w domu? :diabloti:[/quote] [B]to samo, co mój plecak na aparat u ciebie :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] taka drobna rada jak zostawiasz dziecko na cały dzień na środku pokoju na posłaniu to może dlatego tak płaczę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]ale za to ja robię CO CHCĘ :diabloti: Np. piję alkohol, pyszny alkohol :diabloti:[/B]
-
[quote name='malawaszka']wiedziałam, że któraś widziała :diabloti:[/quote] [B]tak i to była mła, szybki Bill Błyskawica [/B] [quote name='Hanna R.']A co było w wersji pierwotnej ? [/quote] [B]niech ci Wasia powie :diabloti: Ja nie mogę donosić, to się kłóci z moim wewnętrznym kodeksem rycerza :shake:[/B] [quote name='Hanna R.'] Ożesz qrwa przyjeżdża moja siostra - ona jest taka, że każdy pyłek morduje bezlitośnie - a u mnie K O S M O S jest !!! Takiego w życiu nie miałam ! I spaliłam właśnie ciasto w piekarniku. Na wungiel :diabloti: ! A ona jest już przy skręcie na moje osiedle ! O ja nieszczęsna .... :scared:[/quote] [B]Jak ja bym miała siostrę, to choć czasem miałabym porządek :shake:[/B] [B]Bo teraz nie mam w ogóle, nie wiem czemu jak mam chwilę odpoczynku od Pana T., to się rzucam na komputer, zamiast do mopa :shake:[/B]
-
[B]porzucone dziecko[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a8-1.jpg[/IMG] [SIZE=1]i dla Hanny[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a8-1.jpg[/URL] [B]porzucony pies[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a12-1.jpg[/IMG] [SIZE=1]i dla Hanny[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a12-1.jpg[/URL]
-
Hanno, dla ciebie [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta5.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta6.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta8.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a1-2.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a2-1.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a4-2.jpg[/URL] [quote name='Hanna R.'] I nie pij, bo Ci się nie daj Boże twardy dysk wyczyści - i rano nie poznasz Tadzia :loveu:[/quote] [B]Ja go nie poznaję codziennie o 4.00 nad ranem :diabloti:[/B] [quote name='asher'] Maga, ale pokazujesz mu się czasem bez aparatu przy twarzy? Nie ma ryzyka, że jak przyjdzie czas, to zagulga na jego widok "mama"? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]jak nie mam aparatu, to nie jestem interesująca dla niego i wyje :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] Magdo W. pogódź się z tą myślą JUŻ NIE DLA CIEBIE TU PRZYCHODZIMY! :diabloti::loveu: [/quote] [B]nieeeee? Już wiem, dla Leona![/B] [quote name='dbsst'] zamiast wódki mamy walące w czambuko hormony nieźle siepią i nie ma po nich kaca :evil_lol:[/quote] [B]ja mam i kaca i hormony :roll:[/B] [quote name='dbsst'] ja go wtedy wezmę męża mego jedynego :cool1: [/quote] [B]razem z kupą w pampersie? :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] tak pokazuje mu się czasem bez aparatu ale wtedy biedny T widzi ja przez pryzmat butli [/quote] [B]no nie, nie piję przy nim, piję dopiero jak pójdzie spać :razz:[/B] [quote name='dbsst'] witak ma tescióweczko zgrabna jak jagienka :loveu::iloveyou:[/quote] [B]nie kpij :angryy::angryy::angryy:[/B]