-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']spotkałam pannę Sylwię L , jest plan że wpadniemy do Ciebie pogadać o pieskach :loveu: :diabloti: dodam , że pieski też karmią piersią , nawet nie jedna :evil_lol:[/quote] [B]ale ja bardzo chętnie włączę się do rozmowy, mam duże doświadczenie w tym temacie :diabloti:[/B] [B]Już widzę, że panna L. przybędzie :roll: Ona zapracowana jest :roll:[/B] [B]Opis zapłodnienia mnie powalił :evil_lol:[/B] [B]Jezu, never na taką szopkę :evil_lol: [/B] [B]Dpbrze, że ludzie nie mają tak jak Franek, ludzkość by wymarła :evil_lol:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]trzeba było zajrzeć do Pierd, siedziały tu matka i ciężarna i w ogóle nie rozmawiały o dzieciach :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]A Leon przyjąłby pieski z szeroko rozportami ramionami :diabloti:[/B] -
[B]ty w ogóle żyjesz? :diabloti:[/B] [B]jakoś rzadko cię ostatnio widuję, w ogóle nie codziennie :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]Niebawem Tadeusz nie bedzie wiedział, kto jest jego matką, jedyna i ukochaną [/B]
-
[B]a ja myślalam, ze tylko po ciąży i po przebywaniu z niemowlęciem 24/7 mózg się obkurcza :shake:[/B] [B]Czniać wg Magdaleny W. oznacza - MIEĆ W DUPIE[/B] :diabloti::diabloti:
-
[B]Wasiu, wszystko będzie dobrze, kiedyś ci się uda :diabloti:[/B] [B]czniać[/B] [COLOR=green][B]dopuszczalne w grach[/B][/COLOR] forma podstawowa: [B][URL="http://www.sjp.pl/co/cznia%E6"][SIZE=4][COLOR=#1133cc]czniać[/COLOR][/SIZE][/URL][/B] [SIZE=1](EHIejkv)[/SIZE] [I][COLOR=#aaaaaa]+1[/COLOR][/I] potocznie: lekceważyć kogoś lub coś; trzniać za Słow.Jęz. Pol.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']no właśnie :diabloti: starzejemy się czy co ? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]nieee, to na pewno nie jest powód :cool1:[/B] [quote name='malawaszka']HA! a ja nadal młoda i w głowie mi tylko pieski i kotki :loveu::diabloti:[/quote] [B]dzidzia piernik :loveu:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]koty, koty, koty, rób koty :loveu:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asher']Co ty chcesz pd pogody, śliczna była :eviltong:[/quote] [B]właśnie :diabloti:[/B] [B]a ja posłuchałam Dominiki :mad:[/B]
-
[quote name='malawaszka']bo Ty będziesz mogła tą emeryturę?[/quote] [B]ale że o co chodzi? [/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]albo dzieci, albo ciąże, albo seriale, albo plakaty z idolami....:shake:[/B] [B]Gdzie jesteś dogomanio z dawnych lat?[/B] :placz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:jakie goopie fotki :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]właśnie, właśnie, i w ogóle gorycz przeze mnie nie przemawia :shake::diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']sueraśne fotki- też bym się zdrzemneła u cioci Ali na kolanku :cool3:[/quote] [B]Ala musiałaby mieć kolanka jak hipopotam :diabloti:[/B] [quote name='clockwork'] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/f5e28399e11c40e1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] [B]świetne![/B] [B]Kurde, Grosia dużo mlodsza i w dodatku niewiasta i ma włosy, a Tadeusz wciąż łysy :cool1:[/B] -
[quote name='dbsst']- czy tylko mi się rozjeżdża dogo :cool3:[/quote] [B]mnie też i mnie to wq...a, bo np. emotikonki z boku mam w polowie schowane i wyjąć ich się nie da :angryy::angryy::angryy:[/B] [quote name='asher']Ja bardzo przepraszam, absolutnie nie kwestionuję nadrozwoju Tadeusza, ale co on właściwie zrobił? :oops::lol:[/quote] [B]hahaha, widać, ze ty jedna się uchowałaś z dzieciowego tematu :evil_lol:[/B] [B]jeszcze 2 dni temu nie bardzo miał siłę trzymać glowę leżąc na brzuchu[/B] [quote name='asher']Maga go genetycznie zaprogramuje :evil_lol: Przed chwilą na innym forum przeczytałam narzekania zaganianej mamusi, że szkoda, że sobie córek nie urodziła, bo chłopcy są genetycznie i ewolucyjnie niezdolni do sprzątania :diabloti:[/quote] [B]Tadeusz będzie doskonały.[/B] [B]Będzie sprzatal, gotował, podawał mamie drinki, będzie pisał wiersze, będzie prezesem prężnej firmy, dzięki której ja bede mogła czniać emeryturę, a do tego będzie miły, szarmancki, dowcipny i jedyną kobietą, którą będzie kochał, będę ja, bo nie znajdzie innej nawet zbliżonej do ideału, czyli do mnie :loveu:[/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:płotek będzie :razz:[/B][/COLOR][/FONT]:crazyeye:[/quote] [quote name='Vectra']i jak płotek ? :diabloti: [/quote] [B]haha, mam sztachety już na połowie bramy :Cool!:[/B] [B]i jutro ciąg dalszy :loveu:[/B] [B]ale nie napiszę publicznie, co spowodowało, ze płot rośnie.....:cool1::cool1:[/B] [quote name='dbsst']czy ty znowu ze mną gadasz :eviltong:[/quote] [B]jakos się dużo ostatnio, wszędzie :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst'] Witamy Was w ten obrzydliwy dzień :shake:[/quote] [B]co ty nie powiesz :cool1::cool1::cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst']to taki mój fetysz Tadzik łazi wszędzie a ty ciągle za nim z wywieszonym językiem :eviltong:[/quote] [B]i wówczas będę szczupła jak ta rącza łania, a ty będziesz zazdrościć :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] Witaj me słońce nad warszawą :p[/quote] [B]nad warszawą i pod warszawą :p [/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']:placz: :placz: :placz: :placz: Wasiu srasiu , będziemy juś doble :placz: :placz: :placz:[/quote] [B]tak, tak :placz: i ubierzemy się na różowo :placz:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wygląda jak konferansjer w kabarecie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]dżizys, naprawdę ze mną źle :cool1:[/B] [B]ale ostatnio przebywam z samymi cieżarnymi i mi się udzieliło :diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]ona nas nie toffa, bo bylyśmy niedoble.[/B] [B]:-([/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] dr House , mam na bieżąco , brzydule odcinek do przodu , m jak miłość też .. 1 seria gotowych już obejrzana , 3 się nagrywa .. jestem w ponad połowie 2 serii :evil_lol:[/quote] [B]hahaha, prawdziwa gospodyni domowa :evil_lol:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wiem co powiedziec, pewnie ze wiem - nie moge nigdzie jechac teraz :shake:[/quote] :-(:-(:-( 10 durnych znaków- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']zakrztusiłam sie kanapka z rybą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B] a fuj, tylko nie całuj nikogo.[/B] [B]I dobrze, że dzisiaj nie przyjechałam z Tadeuszkiem, bo by padł od twego smoczego oddechu :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']aaaaaaaaaaaaaa w końcu czuję się szczęśliwa :cool3: [/quote] [B]a bo? Myślisz, ze on niedługo zacznie chodzić? :roll:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:podwieczorek przy mikrofonie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c4.jpg"]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c4.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] [B]yyyy, nie zrozumiałam...? :cool1:[/B] [B]Weź, Alicjo, poprawkę, że nie dosypiam, wolno jarzę, a moje funkcjonowanie jest ograniczone do przebywania z pewnym ograniczonym (jeszcze) gentelmanem :cool1:[/B]
-
[B]Tadeusz w nocy miał nadrozwój.[/B] [B]Obudzil mnie gadaniem swoim.[/B] [B]A potem zrobil coś takiego:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c4.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c4.jpg[/URL] wiem, wiem, ma mało inteligentny wyraz twarzy, ale za duzo ze swoja narzeczona przebywał i przejął był od niej. [B]a potem nagle odkrył, do czego służą dłonie. Chwilę trwało, zanim złapał, ale w koncu złapał[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c3.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c3.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c2.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c2.jpg[/URL] [quote name='dbsst'] ja czekam!!!!!!:mad:[/quote] [B]ONA mnie sterroryzowała, tak bym się ekscytowała w zaciszu domowym [/B] :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'] Gdzie jesteś Wasiu :placz:[/quote] [B]uciekla, bo nie wie co powiedzieć [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)